Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 19:43   #1
Question Ne znam da li je ova veza stvarno ono što želim!

Ovako. Ja i decko smo u vezi 1 godinu i mjesec dana. Kroz cjelu vezu je bilo dosta svada (puno malih, par velikih) ...iskreno s nikim nisam mogla sjest i porazgovarat o ovomu. Ali stvarno mi je dosta i trebam odgovore i misljenja drugih ljudi. Pa bi zapocela sa ovime. Moj decko je imao jako tesku proslost. Nije imao djetinjstvo kao bi se reklo. On je sada 17 ali se ponasa kao da ima 27... jako je kompliciran ali u isto vrijeme najpametniji decko u svojoj skoli. On meni brani hrpu stvari zbog kojih ja patim. Oduzeo mi je najboljeg prijatelja ,puno prijateljica... jer po njegovom nisu bile dobre itd... imamo puno pravila u vezi, nesmijem inat decke na fejsu ,instagramu, nesmijem se dopisivat s deckima, cak mi njti neda da progovorim rjec s nekim. Po mome je to jako pretjerano, njemu je jako stalo do mene, trudi se oko mene kao nijedan do sad. Tj... nitko se nikada nije ovoliko trudio. Svaki dan mi pokusava uljepsat, svaku minutu svaki sat... Ali.. u isto vrijeme pokvari sve to, jer meni fale odredene stvari npr zabranio mi je da idem vanka bez njega jer misli da cu ga varati, tvrdi kako mi vjeruje a place ako mu nedam sifru id fejsa i prijeti orekidom... ja nerazumijem, kao da me je pocela depresija od 2 mjeseca veze. Nemam zekju za nicim, bojim se da cu ostati sama akk ga ostavim, bojim se jednkstavno, i zamolila bih vas za savjete i pomoc. On mi se prijeti samoubojstvom ako ga pokusam ostavit. Ponekad se cak zna snimat uzivo meni kako se zeli objesit. Kako se lupa sakama. Ja njega pokusavam natjerat da ode psihologu... jer mi je stvarnk stalo. On je jednostavno jako pametan ali neke stvari mu je jako tesko dokazat i pojasnit. Da je ukrivu nemoze prihvatit, voljela bi da posjeti psihijatra i da promjeni te neke stbari, smiri svoju ljubomoru... jer je super decko, ali jednostavno me muce ta pravila. Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim... Molim vas pomoc😐
larslars is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:46   #2
Dečko ti nije nimalo super ni pametan.

Ostavi ga i pusti ga da se objesi.

Komentiraj mu streaming samoubistva sa "rekt lmao".
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:51   #3
Okej rijetko sam na ljesu i ne znam zasto mi je uopce dosao notifikejsn za novu temu na ljesu. Prestao sam citat kod imamo puno pravila ( ne pricanje, sa drugima, fejs, instagram ) itd..

Posto si i ti mlađa pretpostavljam.. On je posesivan i narcisiodan.. I ne trudi se on oko tebe vjeruj mi.. I ako si ti sretna u takvoj vezi, a normalno da nisi jer sve navedeno nije normalno dalje ne moram ni citat. Nitko tebi nema pravo kreirat pravila ponasanja u ljubavi.

Posto imas pretpostavljam 17 god kao i on mozda i mlada koju god. Ostat ces sama curo imat ces jos 10ke decki prije nego nades onog pravog i premlada si za ozbiljnu vezu. I decko ti nije super, a ni pametan. Kad se nades u situaciji u kojoj nisi sretan okej potrudis se popravit, al ovo gore navedeno se ne moze popravit. A tvoj decko bi trebao posjetiti strucnu osobu da malo poprica sa njim.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:58   #4
Momak ima psihičkih problema. Kakvih ne bi se usudio dijagnosticirati ali su definitivno prisutni.
Držati ga se jer nitko prema tebi nije bio bolji u tim godinama je smiješno, nije bilo ji vremena za ozbiljnije veze. S druge strane on ne zvuči niti kao netko koga ćeš se lagano riješiti ako padaš na te priče o samoubojstvu, povući će ih svaki puta kada osjeti da te gubi.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:30   #5
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Okej rijetko sam na ljesu i ne znam zasto mi je uopce dosao notifikejsn za novu temu na ljesu. Prestao sam citat kod imamo puno pravila ( ne pricanje, sa drugima, fejs, instagram ) itd..

Posto si i ti mlađa pretpostavljam.. On je posesivan i narcisiodan.. I ne trudi se on oko tebe vjeruj mi.. I ako si ti sretna u takvoj vezi, a normalno da nisi jer sve navedeno nije normalno dalje ne moram ni citat. Nitko tebi nema pravo kreirat pravila ponasanja u ljubavi.

Posto imas pretpostavljam 17 god kao i on mozda i mlada koju god. Ostat ces sama curo imat ces jos 10ke decki prije nego nades onog pravog i premlada si za ozbiljnu vezu. I decko ti nije super, a ni pametan. Kad se nades u situaciji u kojoj nisi sretan okej potrudis se popravit, al ovo gore navedeno se ne moze popravit. A tvoj decko bi trebao posjetiti strucnu osobu da malo poprica sa njim.
Imam 19, inace uvjek gledam starije no on se izdvajao od ostalih i svidio mi se po ponasanju i svemu, no imam osjecaj da sam napravila gresku kada sam pristala u tu vezu, ja neznam dali da porazgovaram s njegovim roditeljima prije nego ga ostavim ili da to odma napravim bez ikakvih petljanja roditelja, iskreno on nece posjetit strucnu osobu ako ga netko nenatjera, meni je zao njega ostavit da ostane ovakav kakav je, nezelim nikom jsta lose a sad ase lose meni pocinje desavat
larslars is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:53   #6
fakat me ne cudi zasto je najpametniji na skoli.
vidi se da se rodil sa malom maturom i zato sa 17 ima 27.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:54   #7
Ne znam sta tocno ti se svidjelo, no dobro nebitno...

Veza je izmedu vas dvoje... Decko ocigledno ima problema sad uplitat roditelje koliko je mozda cak i nuzno toliko mislim da bi u njegovim godinama samo pogorsalo stvari..

Ti ne mozes utjecat na to kako ce se on ponasat prema buducim curama nazalost. Niti mozes ikako sprijecit takvo ponasanje nekoj sljedecoj. Ali mozes pomoci sebi..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:56   #8
meni je neshvatljivo da u danasnje vrijeme netko sebi dopusta da bude u ovakvoj "vezi". imao 15, 25, 35 god, nebitno.

tebi dijete drago samo jedan savjet. obrati se doma roditeljima jer momak te apsolutno izolirao. nema ti druge nego da se za pocetak fizicki totalno maknes od njega, a onda s vremenom i emocionalno i psihicki.
jer ovo sta vi imate nije veza nego jebeni mobbing.

za tvoje dobro i buduce mentalno zdravlje izadi sto prije iz ovog toksicnog odnosa.

sretno.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:04   #9
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
meni je neshvatljivo da u danasnje vrijeme netko sebi dopusta da bude u ovakvoj "vezi". imao 15, 25, 35 god, nebitno.

tebi dijete drago samo jedan savjet. obrati se doma roditeljima jer momak te apsolutno izolirao. nema ti druge nego da se za pocetak fizicki totalno maknes od njega, a onda s vremenom i emocionalno i psihicki.
jer ovo sta vi imate nije veza nego jebeni mobbing.

za tvoje dobro i buduce mentalno zdravlje izadi sto prije iz ovog toksicnog odnosa.

sretno.
Ovim ti je sve rečeno. To nije veza, to je pakao.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:19   #10
S ovakvim izolacijama od drugih ljudi krenu zlostavljači,nasilnici, općenito sjebani ljudi.
Ne,nije normalno i neće nikada biti.
Tko je on da tebi usta brani?
Ti su "svoga tijela gospodar" pri tim slikovito kažem ako se odnosi na cjelokupnu tebe.
Uključi svoju glavu.
Pročitaj ovo što si sve nama navela,isto uvodnog posta strši puno ključnih stvari:brani.,zabranjuje,izolirao,ne da,snima se u svojim krajnostima..
Presjeci i ne osvrći se

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:24   #11
Obrati se školskom psihologu i reci mu da ga je jedan forumaš poslao u kurac. Znam više slučajeva vrlo kreativnih pokušaja samoozljeđivanja (sva sreća što je ostalo na ozljedama!). Sve djeca iz upitno funkcionalnih obitelji.

Dakle, budući da su ljudi potrebni angažmana i dalje nevidljivi, odi kod psihologa i u povjerljivom razgovoru reci što ti je na duši. Zato i drkaju kurac tamo i vrebaju kad će sat da otvore prozore i puše u kabinetu.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:50   #12
Dovoljno mi je bilo da pročitam da ti brani prijatelje i prijatljice.

Ostavljaj to odmah večeras ili ćeš se kajati cijeloga života.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:08   #13
Kako se on točno brine i pazi na tebe? Brine se da ti oduzme svo zadovoljstvo u životu koje nije on. Jebeno.

Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Nemam zekju za nicim, bojim se da cu ostati sama akk ga ostavim, bojim se jednkstavno, i zamolila bih vas za savjete i pomoc.
Curo, zakačila si se za jedinog dečka koji te želi, a on je posesivni manijak kakvog svijet nije vidio.
Ovdje prvenstveno stručnu pomoć trebaš ti, jer s ovakvim samopouzdanjem teško ćeš ostvariti kvalitetnu vezu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:09   #14
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim... Molim vas pomoc😐
ostavi ga. ne znam hoces li dobiti bolji savjet.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:26   #15
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ostavi ga. ne znam hoces li dobiti bolji savjet.
ma dajjjjjj
neka se uda za njega
brak ce ga promjeniti
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:31   #16
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ostavi ga. ne znam hoces li dobiti bolji savjet.
Neka prije svega kaže sve svojim roditeljima, ne bi bilo loše reći ni njegovima (otići sa njenima) , a onda prekinuti svaki kontakt. Ako je takav control freak, to može eskalirati u nasilje(teško da će on sebi napraviti, veća šansa je "produženo samoubojstvo" -da ubije nju pa sebe). Ovo je naravno najgora opcija, ali mora postati svjesna da "on mene tako jako voli, da bi se ubio" nije ljubav.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:34   #17
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Neka prije svega kaže sve svojim roditeljima, ne bi bilo loše reći ni njegovima (otići sa njenima) , a onda prekinuti svaki kontakt. Ako je takav control freak, to može eskalirati u nasilje(teško da će on sebi napraviti, veća šansa je "produženo samoubojstvo" -da ubije nju pa sebe). Ovo je naravno najgora opcija, ali mora postati svjesna da "on mene tako jako voli, da bi se ubio" nije ljubav.
Kao da vec svi ne znaju... ako je tako kako pise, frendice i frendovi joj znaju, zasigurno ce joj prvi pruziti podrsku ako im kaze da ga ostavlja. Nije lako ista reci roditeljima u toj dobi, ali podrzavam prijedlog.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:36   #18
Tjeraj to što dalje od sebe...
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:00   #19
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
zabranio mi je da idem vanka bez njega jer misli da cu ga varati, tvrdi kako mi vjeruje a place ako mu nedam sifru id fejsa i prijeti orekidom... ja nerazumijem, kao da me je pocela depresija od 2 mjeseca veze. Nemam zekju za nicim, bojim se da cu ostati sama akk ga ostavim, bojim se jednkstavno, i zamolila bih vas za savjete i pomoc. On mi se prijeti samoubojstvom ako ga pokusam ostavit. Ponekad se cak zna snimat uzivo meni kako se zeli objesit. Kako se lupa sakama.
Sve su to manipulativne taktike i nemoj padati na to jer se ubiti neće, tada ne bi prijetio prekidom veze(a tvrdi da bi se ubio zbog prekida) time te pokušava samo manipulirati i uspostaviti kontrolu nad tobom.

Vjerojatno i sama možeš zaključiti što je zdravo za tebe a što ne i što trebaš poduzeti.

A da bi bilo dobro da posjeti psihologa/psihijatra to je definitivno.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:10   #20
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ma dajjjjjj
neka se uda za njega
brak ce ga promjeniti
Awwww vjera u prafu ljubav još egzistira.

A ovi ostali su jebeni bezdušnici koji nemaju razumijevanja za momkovu trnovitu prošlost.

Gadovi jedni.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger