Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 20:07   #61
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
e bas to
i naravno da su svi udri po njoj, a nitko nema pojma njezinu stranu price
Najgore što bi ona mogla napraviti je da se javi.
Jer sve skupa je shitfest po njoj.

Ne znam.
Meni bi bilo bed čitat da se radi o meni.

Shvatila bih da je sa aspekta "kako da se JA osjećam bolje u vezi XY situacije", ali onda nebi ni trebalo naglašavati da je forumašica. Ovo je doslovno...

Ma stat ću.

Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Pa rekao sak joj ja da cu vjerojatno napisati to na forumu, rekla je da ce se vjerojatno ljudi sloziti s njom da bih trebao otici. Tako da mislim da nisam licemjeran


Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Da je negdje drugo, skriveno od nje otvorio ovakvu temu to bi bilo ljigavo.
Ako je ona doista na forumu ima mogucnost,ako ima potrebu, napisati svoju stranu price.
Znači sve ove ovdje teme koje su pisane anonimno (ili barem pod dojmom toga) o trećim ljudima koji nisu na forumu i samim time im je ovo "skriveno" su ljigave?
Otvoreno kenjkanje po kolegici forumašici je okej?

Kad je Drito Konj bio u Nedjeljom u 2 nakon godina neaktivnosti nije se dopuštalo da se pretjernao priča o njemu jer postoji pravilo da se ne smiju otvarat teme o forumašima, al ovo je ljubav pa je iznimka?

Kul .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:18   #62
I dalje ne vidim tko je po kome "kenjkao" niti je itko uputio ružnu riječ prema dotičnoj, a još manje sam ja išta ružno rekao.

Mislim da ste promašili ceo fudbal kako bi rekli sportski komentatori u yugi.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:40   #63
Možda je ona zagrijana za tebe, ali igra igrice toplo hladno. Ja mislim da ova cura nije amaterka i jako dobro zna na šta se momci/muškarci pale. 99 posto muških vole ove igrice a da toga nisu ni svjesni. I sad će se sto posto javit neki forumaši koji će reć da je to nezrelo bla bla bla. Ali takve igrice puno više pale muške nego kada im je neka ženska dostupna 24/7.

I viruj mi da je ona tebi iti malo dostupnija ne bi se ti ovoliko zagrija za nju. Niti jedan muški se ne može zaljubiti u žensku koja mu se nudi na pladnju i koja je uvik topla i koja ne igra barem malo igrica.

Muškarci su lovci i to je to. A laki plijen nije zabavni plijen.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:52   #64
Quote:
two faced girl kaže: Pogledaj post
Možda je ona zagrijana za tebe, ali igra igrice toplo hladno. Ja mislim da ova cura nije amaterka i jako dobro zna na šta se momci/muškarci pale. 99 posto muških vole ove igrice a da toga nisu ni svjesni. I sad će se sto posto javit neki forumaši koji će reć da je to nezrelo bla bla bla. Ali takve igrice puno više pale muške nego kada im je neka ženska dostupna 24/7.

I viruj mi da je ona tebi iti malo dostupnija ne bi se ti ovoliko zagrija za nju. Niti jedan muški se ne može zaljubiti u žensku koja mu se nudi na pladnju i koja je uvik topla i koja ne igra barem malo igrica.

Muškarci su lovci i to je to. A laki plijen nije zabavni plijen.
Iskreno meni je uvijek bilo zabavnije kada moraš "loviti", a ne da bude prejednostavno odnosno da ti se netko ponudi na pladnju kako bi se reklo. Mislim da si u pravu kada kažeš da to većina voli.

Ne znam, prestao sam biti pametan u ovoj situaciji. Biti će kako bude
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:35   #65
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

Znači sve ove ovdje teme koje su pisane anonimno (ili barem pod dojmom toga) o trećim ljudima koji nisu na forumu i samim time im je ovo "skriveno" su ljigave?
Otvoreno kenjkanje po kolegici forumašici je okej?

Oboje su forumasi pa ako vec "kenjka" po njoj bar to radi na njoj poznatom forumu. Al hajd, svatko od nas ima svoj tijek misli pa je tebi to otislo na sve teme.
Ne vidim tu ista drugacije od medjusobnog razvlacenja forumasa po drugim temama sa detaljima iz inboxa i real lifea gdje smo upoznati s tim o kojim forumasima je rijec. Da bi ovo sada bilo ljigavo.
Ljigavo je sto lik ne moze shvatiti da je ne ne, a ne samo postavljanje teme.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:40   #66
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Iskreno meni je uvijek bilo zabavnije kada moraš "loviti", a ne da bude prejednostavno odnosno da ti se netko ponudi na pladnju kako bi se reklo. Mislim da si u pravu kada kažeš da to većina voli.

Ne znam, prestao sam biti pametan u ovoj situaciji. Biti će kako bude
Nesto ti onda slab mamac stari moj jer ova ti utekla
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:15   #67
Se javilo ubogo djevojče? Ima li nade da tema dobije kvalitetan zaplet?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:25   #68
Ja i dalje čekam da moderator zaključa temu
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:33   #69
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Ja i dalje čekam da moderator zaključa temu
Je. Izgleda da ti voliš puno čekati. Kaj te briga bu zatvoril il nebu. Isto vredi i za damu. Hoće neće. Nema se tu kaj puno čekati. Doviđorno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:32   #70
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Oboje su forumasi pa ako vec "kenjka" po njoj bar to radi na njoj poznatom forumu. Al hajd, svatko od nas ima svoj tijek misli pa je tebi to otislo na sve teme.
Ne vidim tu ista drugacije od medjusobnog razvlacenja forumasa po drugim temama sa detaljima iz inboxa i real lifea gdje smo upoznati s tim o kojim forumasima je rijec. Da bi ovo sada bilo ljigavo.
Ljigavo je sto lik ne moze shvatiti da je ne ne, a ne samo postavljanje teme.
Tehnicki se prenosenja stvari sa PMa kartonira.
Teeeehnicki se ne smiju odavat RL podatci forumasa.

Mozda sam konzerva, a mozda sam i upoznala pre-nekoliko forumasa koji bi mogli otvorit temu o nekom od mojih sranja, a ja bih voljela da se ova tehnicka sranja i na to odnose.

Najbolje da sad svi seremo jedni po drugima po temama .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:24   #71
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ljigavo je sto lik ne moze shvatiti da je ne ne, a ne samo postavljanje teme.
Sinergijom razlicitih prenemazucih sredstava zenska je ipak uspjela reci ovo sto si ti precizno docarala, koliko god da je autor izrezirao i adaptirao mogucstvo drugacijeg ishoda, "ne" je ne-om (p)ostalo.

Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Ja i dalje čekam da moderator zaključa temu
Nadam se da si iz ovoga ponesto i naucio te da te detekcija obilaznog- okolo kere- odjebljivanja ubuduce nece promasit
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:08   #72
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

Najbolje da sad svi seremo jedni po drugima po temama .
A bilo bi veselo. Neko vrijeme
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:46   #73
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A bilo bi veselo. Neko vrijeme
Imam i ja materijala, da se razumijemo .
This bitch is saving her receipts .

No ne pada mi na pamet otvarat teme o ljudima osim u kontekstu same sebe ili kako da ja budem bolje u vezi nečeg.

Diego je pobrao ban jer je podjelio nešto što mu je (bivša?) cura rekla van foruma, pa je ispalo da je ženska forumašica .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:07   #74
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Imam i ja materijala, da se razumijemo .
This bitch is saving her receipts .

No ne pada mi na pamet otvarat teme o ljudima osim u kontekstu same sebe ili kako da ja budem bolje u vezi nečeg.

Diego je pobrao ban jer je podjelio nešto što mu je (bivša?) cura rekla van foruma, pa je ispalo da je ženska forumašica .
Zanimljivo, ispada da sam ja tu nešto napisao o dotičnoj ili otkrio identitet forumašice, jednostavno je bila napomena da je forumašica.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:07   #75
S obzirom na broj sparivanja po forumu nije ni čudo da sve manje ljudi piše išta konkretno i da svaka tema završi na nekim općenitim frazama. Ne usude se ljudi
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:32   #76
Nekak se ne mogu otet dojmu da je tema i pisana da je ta forumašica pročita. Malo mi je to bzvze.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:57   #77
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, ispada da sam ja tu nešto napisao o dotičnoj ili otkrio identitet forumašice, jednostavno je bila napomena da je forumašica.
E, to i je problem....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:47   #78
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potrudi se malo da je bolje zadovoljiš. Kad ženu pošteno izjebeš, nikakve bivše veze i loša iskustva više nisu problem.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:58   #79
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Kaj se smiješ.

Zapravo je iznenađujuće preko čega su ljudi sve spremni prijeći samo zato kaj je seks fenomenalan.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:13   #80
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Otići.

"Drag i simpa" je frend, a ne jebač.
Pa ak je cura pametna i zabavna, zašto ne bi bili frendovi.

A možda jednoga dana i bude nešto više, na primjer možda se desi situacija kada je ostavi sljedeći momak radei neke bolje i cicatije, pa ona bude u depri, pa joj zatreba utjehe sa najbližim muškim stvorom ...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.