Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2011., 12:17   #1201
Malo transparentnosti.

Quote:
Poštovani,

uslijed učestalih upita obavještavamo Vas da će Agram brokeri omogućiti da se kroz Agram Trader vide oznake skrivenih naloga kao i zadavanje istih.

Ta usluga će biti poptuno besplatna, a postati će funkcionalna kroz nekoliko dana, čim završimo sa njenim testiranjem.

Pozdrav!
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:13   #1202
Mislim da je Ameritrade bolja prilika, premda ja nisam na njemu. Vidio sam platformu i to izgleda sasvim pristojno.

Pozdrav dobregore!

Pošto sam i sam u odabiru ino brokera volim čuti što više inf.Čiju imaš ti platformu?


Quote:
praetorian kaže: Pogledaj post
Thnx svima na raspravi

firstrade ne radi s hrvatima od ovih linkova gore... mislim da ce moj izbor biti ameritrade...
Update

Firsttrade radi sa Hrvatima

Thank you for e-mailing Firstrade. In response to your inquiry, kindly be advised that residents from Croatia is eligible to apply for an account. You can directly setup an account through our home page. Thank you for your understanding.
navi12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:05   #1203
Zatvorio se complete line... preporuka brokera za sporadično trejdanje (tipa jednom u pet-šest mjeseci)?
__________________
http://usporedbe.wordpress.com
Chariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:39   #1204
Quote:
Chariot kaže: Pogledaj post
Zatvorio se complete line... preporuka brokera za sporadično trejdanje (tipa jednom u pet-šest mjeseci)?
mislim da su agram brokeri najpovoljniji u tom slučaju
ConOBrien is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 15:53   #1205
Quote:
ConOBrien kaže: Pogledaj post
mislim da su agram brokeri najpovoljniji u tom slučaju
jesu to oni croba-partner-agram brokeri? ne, hvala. nije sve u proviziji.
tomtraubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:16   #1206
tek danas otkrih da ih više nema. Što se dogodili s mojim dionicama? sad lebde slobodno u HANFI? kako ih mogu ponovo registrirati na brokera? Gdje mogu pronaći stanje svog portfolia? Je malo dummy, al ja sam od onih koji su zaboravili na svoje dionice
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:35   #1207
Koga više nema?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:15   #1208
Koja je bolja solucija agram brokeri ili uzet pbz invest
jamess007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:24   #1209
Pa sigurno da je sve bolje nego plaćati još jednu naknadu naknadne naknade kako to ide kod PBZ-a...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 09:11   #1210
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Koga više nema?
comlinebrokers koliko vidim po forumu i njihovim stranicama??
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 12:04   #1211
@wes craven

Dionice su ti prebačene na slobodnu poziciju kod SKDD (biuvša SDA). Kad odabereš novog brokera, samo ih registriraš na njega uz pomoć PIN-a (vjerujem da si ga zagubio, nađi ga ). To se kod većine brokera napravi uz 2-3 klika.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 17:22   #1212
hvala g. house
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 13:58   #1213
pozdrav


imam par pitanja. otvaram account kod firstrade. ispunila nekakve obrasce, i sad sam to i isprintala. neznam kako da im sad to pošaljem. da li mogu potpisat skenirati i poslati mailom?

dalje. kako da im uplatim novac? imam tekući i deviznu štednju u erste. oni su mi dali neke njihove podatke sa nekim swift kodom. da li je dovoljno da odem sa time u banku i kažem: želim prebaciti 100 eura na taj račun, i to je to, ili će me službenica na šalteru pogledati ono wtf?
da li postoji neki minimum prve uplate. ja bih probala uplatit prvo oko 100 eura da vidim da to doista funkcionira?

ili je bolje zanemariti te firstrade i otvoriti račun kod domaćih brokera?
__________________
pozdrav
lo-li-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 15:04   #1214
dođeš na 'šalter' banke s svim podacima o računu kod firstrade (switft, račun, adresa naziv itd. vjerojatno i neka naznaka za tvoj račun) i oni bi dalje sve trebali znat (mada kad god trebam takvo što raditi učim one na šalteru ). Možeš i 100 eura i manje samo banka ima minimalnu proviziju. Jedino ti je ograničenje max 10000 eura dnevno. za do 10000 eura ne moraš imati potvrdu o porjeklu para.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 11:27   #1215
da li moram uplatiti eure, kune, dolare?
__________________
Ubijam vampire svakodnevnice...pogotovo vampirice...
ubojica vampira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 11:49   #1216
gdje na brokerov račun ili u banku?

Kod brokera si trebao odrediti u kojoj se valuti vodi račun (kod nekih, drugi imaju samo dolare itd.), a za banku ne bi trebao biti problem. U PBZ sam bez problema konvertirao kune i uplatio isto tako u RBA, a vjerojatno je tako i u ostalima.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 11:20   #1217
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
gdje na brokerov račun ili u banku?

Kod brokera si trebao odrediti u kojoj se valuti vodi račun (kod nekih, drugi imaju samo dolare itd.), a za banku ne bi trebao biti problem. U PBZ sam bez problema konvertirao kune i uplatio isto tako u RBA, a vjerojatno je tako i u ostalima.
račun se valjda vodi u dolarima, valjda.

a šta mogu doć u banku sa eurima i reći, uplatite to na taj račun ali u dolarima? kolika je provizija banke?
__________________
Ubijam vampire svakodnevnice...pogotovo vampirice...
ubojica vampira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 14:37   #1218
neki američki brokeri omogućuju vođenje računa i u drugoj valuti.

možeš (samo da je manje od 10000 eura inače moraš imati potvrdu o porjeklu ) a provizije su drugačije od banke do banke.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 14:51   #1219
Treba mi broker za jednu transakciju. Tj. prodao bih dionice i poprilicno sam siguran da se u blizoj buducnosti necu baviti trgovanjem.

Radi se o iznosu od cca 9000kn.

Nije mi jako bitno jel provizija 0,5% ili 0,7%, bitno mi je da nema vidljivih/nevidljivih troskova odrzavanja racuna i slicnih nebuloza (upisnina, ispisnina, clanstva,...). Da obavim tu transakciju i ne cujem za njih do sljedeceg puta kada pozelim kupiti... Sve to online, naravno...

Molim savjet...

Hvala...
outlaw9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 16:29   #1220
Vecina brokera ti nema nikakve troškove otvaranja računa, održavanja računa itd, tako klijente deru uglavnom banke pa ti je za tu jednu transakciju skoro svejedno kod koga ćeš se registrirati (osim banaka). Agram brokeri su ti ok, imaju dobro online sučelje za trgovinu, najjeftiniji su, a pouzdani i nemaju dodatnih troškova tako da sa njima ne bi trebao imati nikakvih problema.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.