Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2016., 12:43   #601
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
pa joooooj, baš suprotno.
moji napokon nisu bili ružni rascvjetani i suhonjavi
ajme jupač dupač! jer ja se ne bi šišala nakon tretmana, baš mi je, napokon, malo kosa narasla!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 14:57   #602
ima neko iskustva s Brasil Cacau proizvodima za keratinsko ravnaanje? Išla bih u salon koji to radi njima, pa me zanima
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 14:23   #603
Nakon malo stalkanja ovdje i istraživanja, i ja sam se brazilski izravnala... Kosa mi je bila gornji sloj valovita do ravna, donji kovrčava, mogla sam si napraviti one morske valove samo s pjenom, ili izravnati i sve bi mi stajalo... nakon hrpe vremena potrošene na fen/peglu/pjenu... I uvijek mi je kosa bila frizzy i napuhana (osim prvi dan peglanja).

Naručila sam bila Coccochoco, i jako sam zadovoljna! Kosa se napokon smirila, pri kraju sušenja ju samo malo prođem četkom i fenom i savršena je i nakon mjesec dana! Onaj donji kovrčavi dio je full ravan, nikad mi to nije uspjelo i ostalo do slijedećeg pranja! Napomena: koristim šampon i regenerator za brazilsko feniranje, nabavljen u USA, bez sodium onog nečega, s hrpom ulja, isto miriši na čokoladu, mljac!).

Tretman je kao bojanje, samo peglanje je trajalo na moju prilično gustu kosu... miris fenomenalan (po čokoladi) osim za vrijeme feniranja (malo nešto isparava, ali manje smrdi nego bojanje s bojama koje sadrže amonijak).

Jedino što sam primjetila je malo ispucalih vrhova, koji su i prije bili oštećeni od blajhanja, žestokog bojanja kod povratka iz plave u smeđu. I to na onim dijelovima koje sam skroz mrvicu skratila jer sam mijenjala oblik frizure (asimetrični prilično kosi bob nakon klasičnih slojeva kraćih prema licu).

Hoće li se i oni popraviti kad drugi put napravim tretman? Ne bih ih šišala jer puštam kosu nakon priličnog skraćivanja... Za sad pokušavam uljem kokosa i makadamije.
__________________
Sreća je svjesni izbor, ne automatska reakcija. (Mildred Barthel)
Joanna4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 10:59   #604
dođoh napokon podijeliti iskustvo sa coccochoco koji sam naručila ima već sto godina, a nikako da obavim tretman. Uzela sam ovaj set: http://www.ebay.com/itm/271574558457...;3AMEBIDX%3AIT

2 sampona, maska i tretman..bilo je nekih cc 700 kn

Već nakon tretmana kosa mi je bila odlična, odmah sam primjetila da bi to moglo bit to po najgorem pljusku cijeli vikend ni dlaka da bi skocila, ravna ko daska. Samo me smetalo kaj ju ne smijem zakačit ni svezat, ni iza vleha stavit, ali ostaklo nikakvih problema, idzrzala sam 72 h, unutar ta 3 dana sam si 2 puta prešla preko nekoliko pramenova peglom jer sumi se malo zgužvali pri spavanju.

Cure, ja sam oduševljena za sad! Nakon prvog pranja, poslije tretmana, jos je u boljem stanju! kosa je mekana, lepršava, svaka dlaka na svom mjestu, vlaga, kiša, hladnoća, nula bodova ima utjecaj na nju. Ni mlada kosica se čak ne primječujej! Inače na par kapi kiše moje ravnanje s GHD peglom bude uzalud. Uvijek mi se kosa nadizala, jedino kad bi mi profić peglom izravnao nakon profi feniranja bi izdržala. I nakon profi feniranja i tone laka, kosa bi se nadizala. Znači nikako na zelenu granu i cudesa protiv frizz-a, vlage i skupih, jeftinih, iz salona, dm, mullera.. nop ništa nije pomagalo kad je bila vlaga.

Kosa mi sad izgleda najbolje ikad, al najozbiljnije! ne samo da je ravna, nego tako lijepo pada, na dodir mekana, ko s reklame vrhovi se uopće nisu oštetili kako sam mislila, bila sam spremna i za šišanje, ali nema potrebe, čak izgledaju i bolje sve nekak nahranjeno i zdravo i njegovano..

Eto, stvarno od srca preporučam, i baš sam sretna što sam ovo otkrila, javljat cu koliko dugo efekt traje, i da li se kaj događa kako se mijenja vrijeme ovo mi je sad tek prvi dan nakon pranja, ali sam ju fenirala s četkom ( inače feniram četkom i peglam peglom i ni priblizno nije ovakva, ovakva nije ni kad je iz salona fenirana) pa cu vidjet kako se ponasa nakon par dana i koristenja sampona za suho pranje..

tretman od 250 ml, cu mislim moc iskoristit jos dva puta, cc oko 80 ml sam za 1. put koristila. ( imam dugu kosu i, gušću)
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 11:05   #605
Rekoh ti ja
ja sad čekam novi tretman da napravim, nisam već dugo.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:31   #606
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Rekoh ti ja
ja sad čekam novi tretman da napravim, nisam već dugo.


jes jes jes! hvala ti na svim savjetima!! :klap:
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 11:14   #607
Cure, imam polu kovrcavu kosu uopce ne znam kako bih je nazvala osim 'metla', pocela mi se pojavljivati perut, i jako ispada, da pokusam sa tim chocococo? Svi pisu kako im kosa izgleda ali nisam nasla nista o opadanju itd itd itd
Hvalaaa ��
wannabecabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 17:10   #608
ja sam si isto sama doma napravila tretman Choco Coco. Trebalo mi je nekih sat i pol možda, imam kosu do ispod ramena, srednje debljine, pema tanjoj ajmo reć.. Smrdilo je za krepat kad sam fenirala i pegala kosu s tom "kremom" na kosi.. Oči su mi suzile kao lude. Ali da se izdržat.. Nekako..

Super mi je kosa nakon toga, fakat preporod. Prva 2-3 pranja je malo premlohava, nema volumena, ali sad 4 pranje je već puno bolje.

Inače se uvijek moram peglat kad operem kosu jer mi je kosa ona polufrkava metlasta, a nakon ovog tretmana samo je osušim fenom i malo se češljam običnom četkom dok to radim i kosa mi je ravna i zaglađena- ono na čemu sam uvijek zavidjela curama koje prirodno imaju takvu kosu..

Javim koliko će mi učinak tretmana trajati. Kosu btw perem šamponom nomalnim, ne onim bez sulfata itd jer imam sjebano tjeme pa moram koristiti svoje posebne šampone.

Ja za sad jako preporučam, a do kraja ću preporučiti kada vidim koliko dugo će trajati..
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:13   #609
Pozdrav!

Posto sam shvatila da je jeftinija opcija radit BF kod kuce htjela sam vas iskusnije zamolit za preporuku proizvoda koji su mi potrebni pa da narucim.
I ako mi mozete ukratko objasnit postupak i na sta bih trebala pripazit prilikom tretmana.

Slobodno mi preporucite Sellera i link s ebay-a posto ne znam ni sto mi je sve potrebno od preparata pa da ne narucim pogresno.

Hvala unaprijed
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.

Zadnje uređivanje xXxTiNaxXx : 11.04.2017. at 21:31.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 19:55   #610
Pozdrav,

Ima li netko preporuku za salon u Splitu koji dobro napravi tretman? Hvala.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:12   #611
Koliko ML je potrebno za tanku kosu , dužine malo ispod ramena ?
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:06   #612
Cure, a jel vam kosa ostala bez volumena ako ste ga nanosili od tjemena? Imam dobar volumen gore ali zelim izravnati ostatak.

I ima li kakav salon u Zgu koji koristi cocochoco i zna sto radi?
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 20:51   #613
Quote:
bibi:) kaže: Pogledaj post
Cure, a jel vam kosa ostala bez volumena ako ste ga nanosili od tjemena? Imam dobar volumen gore ali zelim izravnati ostatak.

I ima li kakav salon u Zgu koji koristi cocochoco i zna sto radi?
Ima."Magus" u Malesnici.Koristi Chocco i ne stavlja od vrha glave.Kosa do ramena - 300 kuna.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:30   #614
Ima netko preporuku za tretman u Ri da dobro rade i da je naravno cijena normalna?

Jos nesto me zanima kako djeluje tretman na tanju kosu?strah me da ne ocelavim nakon toga
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:46   #615
Ja imam tanku kosu i sama sam doma radila brazilsko. Kupila sam onaj cocochoko s ebaya i kosa mi je bila super, nije mi se unistila ni kosa ni farba. Jedino sto moras imat jaku peglu za to. Ako imas volje sama radit, iskopat cu link pa ti posaljem

Edit: evo ipak linka, mozda nekom drugom bude trebalo

Zadnje uređivanje Maria Flores : 29.09.2017. at 19:59.
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 00:00   #616
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ja imam tanku kosu i sama sam doma radila brazilsko. Kupila sam onaj cocochoko s ebaya i kosa mi je bila super, nije mi se unistila ni kosa ni farba. Jedino sto moras imat jaku peglu za to. Ako imas volje sama radit, iskopat cu link pa ti posaljem

Edit: evo ipak linka, mozda nekom drugom bude trebalo
tnx
ali ne bi se usudila raditi sama to ,bar ne prvi put
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:53   #617
Jel stoji to što piše na stranicama ChocoCoco da ne sadrži formaldehid?
LittleBoots is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 02:39   #618
Mislim da nažalost sadrži u malim količinama,samo ne piše pod tim imenom...zato se i ja dvoumim.Da bar neki salon radi sa preparatima za ravnanje koji stvarno ne sadrže stetne supstance...makar realno ne vjerujem posto ipak se kosa mora izravnati trajno na par mjeseci.Ako netko zna mozda salon koji radi sa Keune keratinom bez formaldehida ,nek se javi
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:44   #619
Kad se konacno odlucila da bih isla na brazilsko f.moja frizerka me odgovara od toga(ona to ne radi) kaze da se ne bi usudila mi to ni radit jer da mi je dosta tanka kosa
Sad sam u zabludi
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:54   #620
Različite metode

Različite metode - dobra usporedba:
https://best4hair.eu/comparison-chart/
Dulux is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.