Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2013., 11:29   #61
Zubo neka nastavi sa ovim igrama samo
propali kockar is offline  
Old 07.10.2013., 11:42   #62
meni je fascinantno da Suton pod Repešom igra odličnu košarku. Čim je drugi trener Suton postaje panjina
papirlova is offline  
Old 07.10.2013., 12:47   #63
zato što mu jedino repeša ima muda reći da igra privatnu košarku
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 07.10.2013., 13:31   #64
evo neka moja prognoza za F4:

partizan, zvezda, cedevita i cibona (bez obzira na debakl u prvom kolu) .....

tu bi mogla da se umješa eventualno budućnost......

gledao sam partizan na otvaranju......sjajna igra........ na momente atraktivna..... ali to je tek početak....kincey će biti veliko pojačanje, čak bi rekao (uz mekejlebovskog) najbolji stranac posljednjih godina....
__________________
Probudi me strah ne bih da te izgubim samo ne znam kakve veze imaju godine sa tim
Trotoar is offline  
Old 07.10.2013., 15:11   #65
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
meni je fascinantno da Suton pod Repešom igra odličnu košarku. Čim je drugi trener Suton postaje panjina
Upravo to sam i ja pomislio kad sam jučer gledao utakmicu.
Jesi vidio one poteze u reketu.

Cedevita bi mogla bit zajebana ove sezone. Bilo je i vrime, rekli bi zlobnici.
Tsigalko 11 is offline  
Old 07.10.2013., 15:34   #66
kakvu je Partizan napravio selekciju kvalitetnih klinaca koji nisu samo puki talenti sa dozom divljanja u igri, već igraju ozbiljno u sistemu, da ostanu još sezonu-dve na okupu (ali zakonom tržišta neće) bili bi mašina samo takva...
aspirin.500 is offline  
Old 07.10.2013., 17:17   #67
Doista ne razumijem kako neki Cibonu vide u F4. Cibona nece vise od 6. mjesta.
master_mind_ is offline  
Old 07.10.2013., 20:26   #68
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Doista ne razumijem kako neki Cibonu vide u F4. Cibona nece vise od 6. mjesta.
po čemu taj zaključak ?
propali kockar is offline  
Old 07.10.2013., 23:57   #69
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
po čemu taj zaključak ?
Ne znam..pada mi na pamet veliki poraz od Cedevite i poraz od Radnickog ali nes ti dva poraza, problem je igra. Ciboni uvijek treba vremena da se uigra i dok se napokon uigra, prodje vlak..ni ja ne vidim Cibonu u F4 a nadam se da grijesim.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 08.10.2013., 02:22   #70
Bilo pretjerano govoriti ili ne al Partizan stvarno izgleda dobro.
Cedevita je rutinski odradila, ocekujem isto i protiv Krke.
Cibona iznenadila neugodno, Zadar pomalo ugodno, iako, to sam i vjerovao da ce dobiti
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 08.10.2013., 09:08   #71
cibona u f4? nema šanse! previše je tu panjina u momčadi.trebalo bi dovesti barem 2 prava šutera da bi mogli pričati o f4
damek is offline  
Old 08.10.2013., 22:52   #72
Zadar nažalost izgubio, no nema veze jedna pobjeda je tu
samo hrabro Zadre, doma moramo skupljati pobjedu po pobjedu, u gostima što bude
Put99 is offline  
Old 09.10.2013., 00:04   #73
U gostima neće biti ništa, ova momčad ne moze do gostujuće pobjede. Sad to nema veze s tradicijom zadra u aba ligi, nego jednostavno nema tu kvalitete. Na gostovanjima je najbolje čuvat glavne igrače i rasporedit minutažu na sve, kao danas.
jpm is offline  
Old 09.10.2013., 00:24   #74
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
U gostima neće biti ništa, ova momčad ne moze do gostujuće pobjede. Sad to nema veze s tradicijom zadra u aba ligi, nego jednostavno nema tu kvalitete. Na gostovanjima je najbolje čuvat glavne igrače i rasporedit minutažu na sve, kao danas.

Kakve nebuloze pišeš ...imat će gostujućih pobjeda, ne puno ali biće i toga.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 09.10.2013., 00:39   #75
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Kakve nebuloze pišeš ...imat će gostujućih pobjeda, ne puno ali biće i toga.
Koga oni realno mogu dobit u gostima a da ne bude iznenadenje
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 09.10.2013., 00:40   #76
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
U gostima neće biti ništa, ova momčad ne moze do gostujuće pobjede. Sad to nema veze s tradicijom zadra u aba ligi, nego jednostavno nema tu kvalitete. Na gostovanjima je najbolje čuvat glavne igrače i rasporedit minutažu na sve, kao danas.
Ajmo se okladiti da će Zadar na kraju imati bolje omjer pobijeda nego Cibona.
master_mind_ is offline  
Old 09.10.2013., 00:44   #77
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
po čemu taj zaključak ?
Ima iste šrot igrače (crnce) kao prošle godine. Mislio sam da će biti barem bolje sada kada je Lutz otišao. Medjutim varao sam se.

Ispre Cibone barem su 5 klubova bolji: CZ, Partizan, Cedevita, Budućnost i Radnički. Moguće je da to bude još i Olimpija.
master_mind_ is offline  
Old 09.10.2013., 02:28   #78
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Ajmo se okladiti da će Zadar na kraju imati bolje omjer pobijeda nego Cibona.
Evo ako mogu ja, u bilo šta
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 09.10.2013., 11:42   #79
Quote:
damek kaže: Pogledaj post
cibona u f4? nema šanse! previše je tu panjina u momčadi.trebalo bi dovesti barem 2 prava šutera da bi mogli pričati o f4
Ciboni prvo treba solidan play koji će prvo misliti na razigravanje ekipe, a tek podredno gledati na koš. Blassingame je sve suprotno, on obično utakmicu završi s 2 assista i 15 šuteva umjesto da je suprotno. Nije on ni Spanoulis, ni Llul, ni Teodosić da može toliko šutirati naušrb razigravanja ekipe, on je samo trećerazredni play, da nije igrao bi u boljem klubu za puno više para. Strawberry i Jannings su isto treća liga, ali oni su dovedeni da budu šuteri, Blassingame je doveden da kreira igru.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Old 09.10.2013., 12:31   #80
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Ciboni prvo treba solidan play koji će prvo misliti na razigravanje ekipe, a tek podredno gledati na koš. Blassingame je sve suprotno, on obično utakmicu završi s 2 assista i 15 šuteva umjesto da je suprotno. Nije on ni Spanoulis, ni Llul, ni Teodosić da može toliko šutirati naušrb razigravanja ekipe, on je samo trećerazredni play, da nije igrao bi u boljem klubu za puno više para. Strawberry i Jannings su isto treća liga, ali oni su dovedeni da budu šuteri, Blassingame je doveden da kreira igru.
Cibona bez novog playa koji će baš kako ti kažeš više kreirati igru, a ne samo šutirati i bez još jednog kvalitetnog centra, koji će se znati potuči pod košem, ne može više od 5.-6. mjesta.
__________________
DZG
MLB is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.