Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2014., 17:52   #21
Prijava.
Meksiko.
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 18:15   #22
Prijava. Srbija
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 18:30   #23
Copa Espa

Prijava Australija
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 18:38   #24
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Btj, pa ima 5 postova na temi i ti ne znaš koga je tko uzeo, a jesi lapan.
papi uzima Grčku daklem. Litva je još slobodna.

@Kežuala nažalost, nećeš moći igrati, nedavno si ulogiran i imaš premalo postova, iskustva u ovim igrama s novim članovima kažu da nisu baš pouzdani. Stoga je i Australija još uvijek dostupna.
triput sam pročitao pravila za prijavu, da ne bi bilo da sam nešta krivo shvatio. nigdje ne piše koliko potencijalni sudionik igre mora imati postova, godina, radnog, forumaškog ili ko zna kojeg drugog staža. to šta je netko nov na ovom forumu ne znači da nije bio aktivan na nekom drugom forumu, da nije barem upoznat sa principom rada i korištenja foruma, ili da je, ne d'o bog, toliko mentalno zaostao da ne može shvatiti stvarno detaljno opisan skup pravila igre. stoga ne kužim čemu ovakvo šikaniranje.
swish24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 18:39   #25
Argentina sam ja.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 19:54   #26
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
@Kežuala nažalost, nećeš moći igrati, nedavno si ulogiran i imaš premalo postova, iskustva u ovim igrama s novim članovima kažu da nisu baš pouzdani. Stoga je i Australija još uvijek dostupna.
Čemu to?

Imam ja akaunt još tamo iz 2009. samo kad se desila ona glupost s yahoo izgubio sam pristup mailu
Kežuala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 20:46   #27
Quote:
swish24 kaže: Pogledaj post
triput sam pročitao pravila za prijavu, da ne bi bilo da sam nešta krivo shvatio. nigdje ne piše koliko potencijalni sudionik igre mora imati postova, godina, radnog, forumaškog ili ko zna kojeg drugog staža. to šta je netko nov na ovom forumu ne znači da nije bio aktivan na nekom drugom forumu, da nije barem upoznat sa principom rada i korištenja foruma, ili da je, ne d'o bog, toliko mentalno zaostao da ne može shvatiti stvarno detaljno opisan skup pravila igre. stoga ne kužim čemu ovakvo šikaniranje.
Čuj, šikaniranje.

šikanirati (fr. chicaner) - kinjiti, stvarati kome teškoće iz pakosti, zlonamjerno uznemiravati

Osim toga, ne vidim da si se uopće prijavio. Triput čitajući post. Što me dovodi do toga da pravila još nisu potpuna i da u njih nisu uvrštene sankcije. Tko može jamčiti da ti nećeš odustati nakon 2 kola i 2 poraza, a netko tko je uvijek u ovim igrama i pošteno odigra nije mogao igrati jer si mu ti uzeo mjesto.


Quote:
Kežuala kaže: Pogledaj post
Čemu to?

Imam ja akaunt još tamo iz 2009. samo kad se desila ona glupost s yahoo izgubio sam pristup mailu
Oprostit ćeš što imam vrlo slabe telepatske sposobnosti. Kako da znam tko ima akaunt od kada i kako se zvao i ostale bakrače?! Piše da si registriran u srpnju i da imaš 30tak postova.

Ono što vam je obojici promaklo u objašnjenju je da iz iskustva vođenja ovakvih igara na ovom forumu (a imam ga podosta) znam da oni sa malim stažem i s malo postova odigraju koje kolo i izgube se k'o zečevi u šumi.

Ništa osobno. Takvih primjera u svim igrama po forumu imate koliko hoćete.
Da je neki turnir s neograničenim brojem prijavljenih igrača, ne bi bilo nikakve zapreke vašem igranju.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 20:57   #28
Prijava, Iran

Ako me mali broj postova ostavlja izvan kruga podobnih, ufam se da će kolega Ronac jamčiti za mene
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 21:02   #29
Ja odustajem ipak. Ne bum imal vremena za to.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 21:06   #30
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Prijava, Iran

Ako me mali broj postova ostavlja izvan kruga podobnih, ufam se da će kolega Ronac jamčiti za mene
I odmah u skupinu s njim. Inčresting.
Ma nije u pitanju broj postova, nego staž. Igrat će čovjek s 85 postova s 5 godina staža.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 21:40   #31
Prijava, Turska
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 21:50   #32
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Prijava, Iran

Ako me mali broj postova ostavlja izvan kruga podobnih, ufam se da će kolega Ronac jamčiti za mene
Potvrđujem. Dečko se voli igrati i zarazili smo ga s ATD3. Kotizaciju mi je već platio, a i voditelju će kad navrati na Trešnjevku. Obećao je da će biti ozbiljan igrač, pa ako bi ga se moglo primiti.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 21:52   #33
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
I odmah u skupinu s njim. Inčresting.
Ma nije u pitanju broj postova, nego staž. Igrat će čovjek s 85 postova s 5 godina staža.
Ma dečko voli muškarce s brkovima pa je zato uzeo Irance.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 22:33   #34
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Ma dečko voli muškarce s brkovima pa je zato uzeo Irance.
Rekao bi pokojni K. B.: "Mi smo bili grubi vojnici koji ne briju brkove"
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 22:52   #35
Krešo Blažević?

Još 5 mjesta. Dostupni:

Angola
Egipat
Argentina
J. Koreja
Finska
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife

Zadnje uređivanje VodkaM : 09.08.2014. at 00:00.
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 23:48   #36
Hrvatska opet prijava
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 00:34   #37
Prijava, Finska
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 00:48   #38
prijava J. Koreja
rosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 02:28   #39
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
I odmah u skupinu s njim. Inčresting.
Ma nije u pitanju broj postova, nego staž. Igrat će čovjek s 85 postova s 5 godina staža.
86

Potrudit ću se da odigram do kraja, dva tjedna, i nije neka obveza.
Bevzil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 03:23   #40
Ajde da se i ja nakon dugo vrimena okušam u nekoj igri:



Prijava - Angola
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.