Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2007., 11:34   #1
Dos Gringos Fan Club

Temu sam zamislio kao mjesto za opuštanje - stavljajte duhovite slike, zabavljajte se. Ista pravila za sve teme vrijede i ovdje, osim one o chatu.

Zašto baš Dos Gringos? Zato.

I jedna slikica - što kada vam je dosadno za vrijeme leta:

__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 12:29   #2
Quote:
Tyndall AFB kaže: Pogledaj post
Ako malo pobliže pogledamo čime se momak u nedostatku protivničkog PZO-a bavi dobijemo ovo......

[SLIKA OBRISANA] [SLIKA OBRISANA] [SLIKA OBRISANA] [SLIKA OBRISANA]
__________________
a mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama,
...lipa naša silovana...
US marines is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 16:48   #3
A Spužva Bob(Skockani)
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 19:57   #4
Pobješnjeli Gavran uzvraća udarac:


Jadna majka onima na zemlji kad ovaj počne raketirati!
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 20:10   #5
Bolesno ... ovo mi je još bolesnije


Sorry Tyndall AFB ... kako postavit da mi slika bude mala a ne ovako priko cile strane? (taman sam pročita da se ne slaže sa ženevskom konvencijom )

R-73 / R-77 / R-27 / K-100 / Kh-31P i to samo na jednoj polovici SU-35BM sa MAKS 2007

Riješeno. Tyndall


Zadnje uređivanje Tyndall AFB : 04.09.2007. at 22:08.
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 20:22   #6
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Bolesno ... ovo mi je još bolesnije


Sorry Tyndall AFB ... kako postavit da mi slika bude mala a ne ovako priko cile strane? (taman sam pročita da se ne slaže sa ženevskom konvencijom )

R-73 / R-77 / R-27 / K-100 / Kh-31P i to samo na jednoj polovici SU-35BM sa MAKS 2007
Kakva je logika u postavljanju vježbovne R-73 pored ostalih bojevih A-A raketa?Takav miks se često vidi na ruskim avionima
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:04   #7
Kako to misliš bojevih raketa? Rekao bih da niti jedna od tih 'raketa' nije prava. Prouči sliku - to su makete; nemaju niti motora niti, vjerujem, ostalih unutarnjih komponenti.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:08   #8
Quote:
el Duderino kaže: Pogledaj post
Kako to misliš bojevih raketa? Rekao bih da niti jedna od tih 'raketa' nije prava. Prouči sliku - to su makete; nemaju niti motora niti, vjerujem, ostalih unutarnjih komponenti.
Bojeve,kao bojevo streljivo,live rounds ili kako već hoćeš...
Crni prstenovi označavaju vježbovne rakete,zar ne.E zanima me zašto je samo R-73ica pod terminezonom jedina s tim prstenovima,a ostale nisu?U čemu je caka?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:47   #9
zato što pojma nemamo tko je radio te makete tih raketa. Mozda oni nisu niti znali sto tocno rade. Koliko sam puta vidio sluzbene makete zrakoplova koje su bile poprilicno neprecizne... U svakom slucaju, jasno se vidi na svim raketama da nemaju motora. Buduci da se radi o izlozbi za siroki puk - najlogicnije objasnjenje je da su to sve makete.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:03   #10
Quote:
el Duderino kaže: Pogledaj post
zato što pojma nemamo tko je radio te makete tih raketa. Mozda oni nisu niti znali sto tocno rade. Koliko sam puta vidio sluzbene makete zrakoplova koje su bile poprilicno neprecizne... U svakom slucaju, jasno se vidi na svim raketama da nemaju motora. Buduci da se radi o izlozbi za siroki puk - najlogicnije objasnjenje je da su to sve makete.
Ma jasno je meni da su to makete,ali za koji qrac neke rakete imaju crne prstenove na sebi,a neke nemaju!
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:07   #11
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Sorry Tyndall AFB ... kako postavit da mi slika bude mala a ne ovako priko cile strane? (taman sam pročita da se ne slaže sa ženevskom konvencijom )
Vidi ovdje. Ovu ću ti ja editirati. Možeš postaviti samo link bez thumbnaila, tako da ne ideš na opciju Insert Image već Insert Link .
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 23:50   #12
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ma jasno je meni da su to makete,ali za koji qrac neke rakete imaju crne prstenove na sebi,a neke nemaju!
Jedno od objašnjenja bi moglo biti: jer ljudi koji rade makete, kao i ljudi zaduženi za prezentaciju, ne znaju što crni prstenovi znače. Njima je sve to isto. Dobili su zadatak napraviti maketu po slikama ili čemu već, i jednostavno su skopirali nešto, bez da posve razumiju što i kako. Jest možda žalosno, ali nije ni nevjerojatno.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 00:20   #13
Quote:
Tyndall AFB kaže: Pogledaj post
Vidi ovdje. Ovu ću ti ja editirati. Možeš postaviti samo link bez thumbnaila, tako da ne ideš na opciju Insert Image već Insert Link .
Fala, ukapirano!
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 12:05   #14
Vec vidim zahtjev za novu generaciju napadackih nuklearnih podmornica

-Must be polar bear proof

http://www.navybuddies.com/ssn/ssn22_bear1.jpg
http://www.navybuddies.com/ssn/ssn22_bear2.jpg
http://www.navybuddies.com/ssn/ssn22_bear3.jpg

During the ICEX 2003 naval exercises near the North Pole, USS CONNECTICUT was stalked and "attacked" by a "hostile" polar bear when the submarine poked its sail and rudder through the ice.

The damage to CONNECTICUT's rudder was reported to be minor
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 15:00   #15
J. Afrička podmornica Type U-209 u vježbama protiv nato snaga izbjegla detekciju i potopila sve brodove. .. Vježbu su vodili Ameri....


brodovi nato snaga koji su sudjelovali :


USS Normandy - TICONDEROGA klasa nuklearnih raketnih krstarica
HMCS Toronto - Halifax klasa višenamjenskih fregata
HNLMS Evertsen - De Zeven Provinciën klasa višenamjenskih fregata
HDMS Olfert Fischer - Niels Juel klasa korveta
NRP Alvares Cabral - Vasco da Gama klasa fregata




http://www.mg.co.za/articlePage.aspx...ews__national/
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 15:03   #16
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
USS Normandy - TICONDEROGA klasa nuklearnih raketnih krstarica
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 16:33   #17
Jep zaletia sam se ...

Zanimljivo šta SSK podmornice prilično često probijaju obranu čak i CBG-a, SONG klasa Kineska, pa Čile sa svojom Type 209 pa Viking klasa pa ovo pa ono ... zanimljivo !
nekako sam ima puno veći respkt prema ASW NATO saveza pogotovo CBG obrane... ima li ko kakvo objašnjenje za ovakve stvari ??
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 17:31   #18
must see
http://www.youtube.com/watch?v=55VRUbcTk0o

puška jube,bagdadskog snajperiste
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 19:28   #19
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
must see
http://www.youtube.com/watch?v=55VRUbcTk0o

puška jube,bagdadskog snajperiste
Haha, bullpup kucna radinost, odlican video, hvala.
...ska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:28   #20
Ima li ko ideju odakle Tomislav JANJIĆ-u u najnovijem broju hrvatskog vojnika ideja da je novi (Projekt 885 - klasa Yasen/Granay) već u vodi, još više da se još jedna gradi za stranog naručioca .... ili da će bit naoružana sa SS-N-27 ALFA raketama, ili će još jedna Oscar-2 ipak bit dovršena i predana Ruskoj mornarici krajem ove god?
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.