Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2015., 10:07   #21
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ja bih jako, jako voljela vidjeti sliku te ovčice.
I ja i ja!
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ako ne javno, onda barem na pp.
Zauzvrat stavljam sliku jaja kojeg sam dobila za Uskrs, 2009. valjda
Njegova rukotvorina.
Imao je i obrve, ali su otpale pod pritiskom godina.
Možda me i ubije, ako ovo vidi, ako ne budem više pisala da znate.
Horor jaje! Vidi se da si je dao truda, al me neodoljivo podsjeća na voodoo lutku. :klap: Možda je do osvjetljenja. Al ti si mi preslatka kako ga brižno čuvaš od 2009. To je ljubav!
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 10:21   #22
Awwwwwwwićććććć...baš super tema....

Phiber....last call for anal
Ti si moj idol
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 10:22   #23
Super tema

Moj je jednom ostao u zagrebu zbog posla, a ja sam bila 400km dalje na otoku. Subotu navecer mu dosao prijatelj da idu van (a moj nikad nije izlazio, dok je ovaj zivio za to)

I mm mu kaze ma sta cemo tu po zagrebu, ljeto je, ajmo mi vani u makarsku
Kad su stigli, on kaze a kad smo vec tu, idem ja nju vidit, onda je stopirao do trajekta i dosao k meni, ostao par sati i onda na bus za zagreb
Donio je sa sobom novcanik i smotuljanu majicu za se presvuc
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 10:40   #24
A micek Pretpostavljam da je frend bio underwhelmed s razvojem dogadjaja.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:05   #25
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Awwwwwwwićććććć...baš super tema....

Phiber....last call for anal
Ti si moj idol
Mislim da su mi apsolutno sve majice koje imam politicki nekorektne od 'I support single moms' preko 'Slavery gets shit done' do 'I need a girl who can handle my load' (zenska s kosarom vesa nacrtana) tak da mi se cini da su dobro i prosli.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:11   #26
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mislim da su mi apsolutno sve majice koje imam politicki nekorektne od 'I support single moms' preko 'Slavery gets shit done' do 'I need a girl who can handle my load' (zenska s kosarom vesa nacrtana) tak da mi se cini da su dobro i prosli.
Zakon:klap:
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:11   #27
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post

Horor jaje! Vidi se da si je dao truda, al me neodoljivo podsjeća na voodoo lutku. :klap: Možda je do osvjetljenja. Al ti si mi preslatka kako ga brižno čuvaš od 2009. To je ljubav!
Nije do osvjetljenja, zaista izgleda kao horor jaje.
Bilo je još potpunije s obrvama koje su bile ovakvog oblika \ / , ali one su nastradale, čini mi se kod selidbe.

Kako da ga ne čuvam kad uvijek kad ga vidim umrem od smijeha i nježnosti zamišljajući ga kako piri to jaje, pa ga boja temperama, pa lijepi tu kosicu i postolje...
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:16   #28
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Kad ja njega budim, kaze "samo jos minuticu" pa odspava jos sat vremena

ako upotrijebim rijec "osam", dobijem odgovor "na kurcu te nosam" i pritom se od srca razveseli svaki put.

Kad ide van, obavezno odabere upravo onu majicu koja je prva na hrpi. Moje roditelje je tako upoznao noseci majicu "Last call for anal".
Ovako je i kod mene. A za majicu... Moj je nosio If found, please return to pub.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
- Noću nije baš najmirniji. Prvi put je jednostavno usred noći sjeo na krevet i počeo nešto mrmljati. Poslušao me kad sam mu frustrirano rekla da spava (jbg teško zaspem, lako se probudim), i legao nazad. Drugi put smo ujutro skužili da je televizija koja je stajala u sobi na komodi - na podu. Ne bačena, nego kao da ju je netko uzeo i spustio na pod. Nitko od nas dvoje nije imao pojma kako se to desilo.
Treći put se usred noći ustao s kreveta, i uzbuđeno govoreći "Drži! Drži!" uzeo veliku sliku sa zida i stajao tako držeći je u rukama, dok ga nisam nekako nagovorila da pusti sliku i legne.
Ujutro se čak i sjećao da je sanjao kako nešto drži i kako će biti teška tragedija ako to nešto ispusti.
Prekjučer se usred noći okrenuo prema meni i počeo mi govoriti "Ajde, požuri!" upravo u trenu kad sam konačno počela tonuti u san. Eh..

- Kad je na WC-u, kroz vrata dopiru zvuci igrice na tabletu. Jednom sam mu sadistički uletila s "BUU" i otada se zaključava.

- Skuplja mačke po cesti. Jednom je jednog skoro skupio autom u 3 po noći. Okrenuo se na semaforu, ostavio auto uz cestu i gacao po žbunju mameći mačića.
Ovako je isto i kdo mene. Doduše, po noći mi nikad nije ništa dodavao, ali me uvjeravao da moramo brzo pobjeći, nešto sakriti, a jednu noć me zvao "Idemo pleeesatii". Na žalost (ili sreću) u posljednjih par godina puno mirnije spava.

A za mačića... Moj je puzao po podu Metroa jer je vidio mačića kako lunja unutra. Umiješao se i security, pa su onda svi odlučili locirati mačića (security da ga izbaci van, a dragi da ga spasi od zlikovaca). Ne znamo što se dogodilo s mačićem, nakon sat i pol smo se morali maknuti van.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:33   #29
Preslatko mi je ovo s ovčicom
Phiber me po ponašanju dosta podsjeća na mog brata. Kao da sam čitala post o njemu.

Jednom smo šetali gradom i ja sam vidjela momka u odijelu i neku curu u vjenčanici s velikim buketom bijelih ruža (fotografirali su se) i rekla sam mu kako obožavam bijele ruže.
Sutra ujutro me na prozoru dočekao buket bijelih ruža
Oduševila sam se i nazvala ga a on je rekao "I bolje da ti se sviđaju! Baka me izvikala kao malog majmuna kad je vidjela da sam joj ukrao ruže iz vrta!"
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:47   #30
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
A za mačića... Moj je puzao po podu Metroa jer je vidio mačića kako lunja unutra. Umiješao se i security, pa su onda svi odlučili locirati mačića (security da ga izbaci van, a dragi da ga spasi od zlikovaca). Ne znamo što se dogodilo s mačićem, nakon sat i pol smo se morali maknuti van.


nadamo se da se maca izvukla.
ima nešto u frajerima koji su jako slabi na životinjice.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:14   #31
I mi.

Moj za sebe nikad nije niti bi rekao da je slab na mačke. Al otkad smo udomili jednu prije godinu dana, topi se ko sladoled. I misli da se ne vidi.

Prije par tjedana sam ga našla kako leži nasred poda u dnevnoj. Pogasio sva svjetla i uzeo jednu lampu, stavio je nasred poda i uperio na zid. Za ovog našeg malog radio je pravo kazalište sjena (loptice koje lete, zečeki koji skaču, štajaznam) dok je mali skakao po zidu ko blesav.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:16   #32
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post

Isuse.
Jura. Jura derp.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:18   #33
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
ajooooj baš je slatkiš
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:34   #34
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
da nije ovog posta nikad ne bi komentirala ovu temu

koja preslatka njuška mentalno ga gnječim
i svaka čast silnim pomalo čudnim momcima s teme (bar onima koji vole životinjice)
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:36   #35
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
A micek Pretpostavljam da je frend bio underwhelmed s razvojem dogadjaja.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Je, na kraju se sam vracao u zg..

A ovaj vas macak
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:07   #36
Uz sve Lucid Mynx...najslađi mi je opis sa loknama...kjut
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:12   #37
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Isuse!!
Hahahahaahah pa umirem.

Najslađi mačak kojeg sam ikad vidjela!
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:17   #38
Prijašnji vlasnici su ga napustili, pa se nije baš dobro snašao na cesti zbog očitih razloga.
Trebaš ga vidjet kad nas vreba, pa skoči kao ninđa iz zasjede i totalno fula sve ikad.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:19   #39
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Prijašnji vlasnici su ga napustili, pa se nije baš dobro snašao na cesti zbog očitih razloga.
Trebaš ga vidjet kad nas vreba, pa skoči kao ninđa iz zasjede i totalno fula sve ikad.

Pa on je totalni antidepresiv!
Sretni ste što ga imate!
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 15:17   #40
Jura.

Phiberova soft strana. Slatki ste.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.