Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 13:21   #81
najviše me pale halteri i čipa al može sve, nisam ja izbirljiv
TheMartian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:24   #82
http://www.lightinthebox.com/hr/sexy...ml?prm=1.2.1.0

ankamatich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:16   #83
Dobra Milfaca + donje rublje i malter odpada
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:46   #84
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ali kao po peesu propisani jebački asesoar unisono nametnut svima mi je besmisleno i isforsirano
Dijelim mišljenje.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 15:14   #85
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Definiraj normalne
Čipkaste male gaćice, zbilja je to valjda klasika, bež, crne ili bijele. Ili više nije?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 16:49   #86
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Čipkaste male gaćice, zbilja je to valjda klasika, bež, crne ili bijele. Ili više nije?
Ovako nešto:

http://www.njuskalo.hr/image-w920x69...a-13278172.jpg

ankamatich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 16:57   #87
Quote:
ankamatich kaže: Pogledaj post
Joj ovo je tak dobro zna netko gdje ima za nabavit?

Naravno da nije njuškalo
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:42   #88
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja zapravo ne vidim vezu između osjećaja poželjnosti, seksipila i ženstvenosti i ovoga što se po konvenciji smatra seksi/ erotskim vešom, odnosno opremom.
jer apstrahiraš ritualnost koji je sastavni dio seksualnosti. erotski veš spada u ritualno.
nismo dakle daleko odmakli na evolucijskoj ljestvici jer su rituali sastavni dio i životinjskog parenja.
erotsko rublje simbolički pokazuje taj naš pomak.
uveli smo u obred estetsko kao kategoriju koja diže kurac. ne bez razloga. jer ta evolucijska ljestvica traži ipak više.

žena je nanovo obučena. da bi bila više gola. da bi bila opsjena. jer opsjene su uzbudljive. zavodljive. nisu i jesu istinite. u toj ambivalentnosti, u igri između stvarnosti i mašte, žena postaje mistična. daleka. i uvijek je iznova moraš nalaziti. a u tome, nema kraja.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:46   #89
[QUOTE=tirkizno;58160263]Joj ovo je tak dobro zna netko gdje ima za nabavit?

Naravno da nije njuškalo [/QUOTE-

E-bay-jako jeftino, Kina,100% sintetika
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:47   #90
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Čipkaste male gaćice, zbilja je to valjda klasika, bež, crne ili bijele. Ili više nije?
Pa cipkaste cak i idu malo pod eroticno,sexy rublje,barem mislim sto znaci da mi se to svidja
Quote:
ankamatich kaže: Pogledaj post
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Joj ovo je tak dobro
Slazem se
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 19:00   #91
Quote:
ankamatich kaže: Pogledaj post
Manje-više, zapravo još jednostavnije, trokutaste. Samo NIKAKO kineska sintetika. Pamuk, svila, čipka uokolo ili čitava prednja strana. Nije jako jeftino, ali nikome ne treba 50 komada.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 19:05   #92
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
jer apstrahiraš ritualnost koji je sastavni dio seksualnosti. erotski veš spada u ritualno.
nismo dakle daleko odmakli na evolucijskoj ljestvici jer su rituali sastavni dio i životinjskog parenja.
erotsko rublje simbolički pokazuje taj naš pomak.
uveli smo u obred estetsko kao kategoriju koja diže kurac. ne bez razloga. jer ta evolucijska ljestvica traži ipak više.

žena je nanovo obučena. da bi bila više gola. da bi bila opsjena. jer opsjene su uzbudljive. zavodljive. nisu i jesu istinite. u toj ambivalentnosti, u igri između stvarnosti i mašte, žena postaje mistična. daleka. i uvijek je iznova moraš nalaziti. a u tome, nema kraja.
Opet, ako smanjiš cerebralnu gimnastiku, jednostavno lijepo rublje lijepo stoji, još jedna lijepa sličica na putu, plusić. A baš ničemu ne smeta. Baš kao i neki momenti iznenađenja kada ga nema, kada su halteri sasvim dovoljni. Vizualni smo tipovi. Među ostalim.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 19:07   #93
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Opet, ako smanjiš cerebralnu gimnastiku, jednostavno lijepo rublje lijepo stoji, još jedna lijepa sličica na putu, plusić. A baš ničemu ne smeta. Baš kao i neki momenti iznenađenja kada ga nema, kada su halteri sasvim dovoljni. Vizualni smo tipovi. Među ostalim.
violeta draga, pa i pisao sam o tome. na svoj način. zahvaljujem na podsjećanju.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 21:36   #94
Volim samopouzdane zene, s njima je igra zanimljivija.
Gajto gazdanov, lijepo si sve opisao
M4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 05:59   #95
Koji bulšit!
Žena je nosilac krivice, falši muškarac, i zato je, za kaznu, treba jebat' on sight.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 22:45   #96
Nikakvo rublje.

Samopouzdano obučena u vlastite "Obline".
Srebrenocrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 17:21   #97
Quote:
ankamatich kaže: Pogledaj post
Ovo je super! Ja preferiram takve... Volim i crvene
__________________
"Nobody dies a virgin, life fucks us all!" Kurt Cobain
Zabar 18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 08:09   #98
nosim, zbog sebe prvenstveno, ujutro kad se spremam na job obavezno jedan sexy komad na sebe obučem, nitko ne zna, nitko ne vidi a ja se dobro osjećam
no često se osjećam sexy i u običnom pamućnom donjem rublju, boxama i uskoj muškoj bijeloj potkošulji..
pobornik sam klasike tipa ovo
a za neke intimnije stvari uglavnom nosim ovako nešto..korzet
klasika znam,no do sad se nitko nije bunio:-)
obožavam korzete
predobar
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 12:49   #99
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
nosim, zbog sebe prvenstveno, ujutro kad se spremam na job obavezno jedan sexy komad na sebe obučem, nitko ne zna, nitko ne vidi a ja se dobro osjećam
no često se osjećam sexy i u običnom pamućnom donjem rublju, boxama i uskoj muškoj bijeloj potkošulji..
pobornik sam klasike tipa ovo
a za neke intimnije stvari uglavnom nosim ovako nešto..korzet
klasika znam,no do sad se nitko nije bunio:-)
obožavam korzete
predobar
Ti si moj tip zene
__________________
Natko Zrncic Pickin Dim
Slavnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 14:13   #100
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
nosim, zbog sebe prvenstveno, ujutro kad se spremam na job obavezno jedan sexy komad na sebe obučem, nitko ne zna, nitko ne vidi a ja se dobro osjećam
no često se osjećam sexy i u običnom pamućnom donjem rublju, boxama i uskoj muškoj bijeloj potkošulji..
pobornik sam klasike tipa ovo
a za neke intimnije stvari uglavnom nosim ovako nešto..korzet
klasika znam,no do sad se nitko nije bunio:-)
obožavam korzete
predobar
Ahhh ovo je predivno,tebi ce biti pun inbox :klap:
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger