Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2007., 23:20   #41
Quote:
Aerial_51 kaže:
hmmm.. onda je čekić maleus...
ah, whatever..
malleus, i, m. malj, čekić, kijača ( ) kojom su ubijali životinje za žrtvu


@čudnovata soli ( ) srednja je drvo, a ženska plod
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 17:19   #42
E ti kažeš da je Mirjam Marija, a je sam čula da se njegova žena zvala Mirjam
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 17:21   #43
Sorry Isusova žena.
Lete mi misli u shizofreničnu širinu.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 02:04   #44
Pa kaj niko nije to čuo? Ne kranjčar
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:37   #45
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Pa kaj niko nije to čuo? Ne kranjčar
Ima ona priča što ju je Brown pokrao, a govori da je Isus bio oženjen s Marijom Magdalenom i imao s njom valjda nešto djece(priča je krajnje sumnjiva jer je konačna poanta bila da su neki Francuzi(Merovinzi) vukli lozu od Isusa, što je očito izmišljotina, pogotovo ako se zna da je svaka poštena dinastija iz srednjg vijeka vukla podrijetlo od nekog frajera iz Biblije). Znakovito je to što je tek na Nicejskom koncilu utvrđeno da je Marija Magdalena bila prostitutka, a Isus bog. (za podatke ne jamčim, trebalo bi provjeriti na nekom vjerodostojnom mjestu)
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:44   #46
Da a Merovinž u Matrixu
Ah ne znam.
Vjerojatno među kinezima i japancima isus i nije najpopularniji zanima me ko je tamo?
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:51   #47
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Ima ona priča što ju je Brown pokrao, a govori da je Isus bio oženjen s Marijom Magdalenom i imao s njom valjda nešto djece(priča je krajnje sumnjiva jer je konačna poanta bila da su neki Francuzi(Merovinzi) vukli lozu od Isusa, što je očito izmišljotina, pogotovo ako se zna da je svaka poštena dinastija iz srednjg vijeka vukla podrijetlo od nekog frajera iz Biblije). Znakovito je to što je tek na Nicejskom koncilu utvrđeno da je Marija Magdalena bila prostitutka, a Isus bog. (za podatke ne jamčim, trebalo bi provjeriti na nekom vjerodostojnom mjestu)
To me podsjeća na knjigu "Sveta krv, sveti gral". Tu sam knjigu pročitala u srednjoj školi, a nastala je nakon dokumentarca o nekom popu, pardon - svećeniku, koji je, navodno, otkrio svitke u crkvici u jednom francuskom gradiću i u tim se svicima govori o udruženju koje je postojalo za vrijeme križarskih ratova, a koje je imalo zadatak čuvati Sveti gral tj. posudu iz koje je Đizs pio na posljednjoj večeri. E sad, opet se vraćamo predivnom i tajnovitom jeziku... jer sveti gral zapravo znači "kraljevska krv", a to automatski se povezuje s mišlju da je ta križarska skupina imala za zadatak čuvati Isusovo potomstvo.....jer, navodno, Marija Magdalena sa svojom i Isusovom djecom, nakon Isusove navodne smrti, odlazi u južnu Francusku i tamo se Isusova loza, tj. Davidova loza, miješa s lokalnim stanovništvom.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 00:54   #48
Isus kad je i pričao kraljevstvu Božjem nije mislio po krvi ako je to onaj Isus za kojeg ja znam.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 10:57   #49
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Isus kad je i pričao kraljevstvu Božjem nije mislio po krvi ako je to onaj Isus za kojeg ja znam.
Zašto misliš da bi se kraljestvo božje odnosilo na ikakvo srodstvo s đizsom?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:37   #50
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Odgovor OH my God diki slika ti je koma
ok??????????? morat ću pljunut u kompjuter
to je koristio moj bivši majmun u smislu aha da da aha aha ok
al dobro sam pušila
Majmun, čovjek?????????????
A, jebiga stara, šta da ti ja radim! Ništa te ne kontam. A da sam bjeač, to već odavno znam
diki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.