Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2007., 01:37   #21
Preporucam snazno. Genijalan je star trek. I da... tamo nema novca. Osim kod Ferengija ali oni su poput ljudi sada. Pohlepni, pohlepni i... pohlepni.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 02:43   #22
Seriously Rodenberry je logičkom dedukcijom i eliminacijom nepoželjnih situacija, svemirskim pogledom ljudskih karatera i naroda na zemlji razvio u glavi ružičastu budućnost zemlje i podsjećao nas u nekim epizodama da nam je i sad lijepo. Zbilja i svaka čast ostalim scenaristima.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 09:30   #23
Pretpostavljam da svi ovdje znaju otkud je Roddenberry crpio ideje za Star Trek?
Jer ako ne znaju, rado ću objasniti.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 09:38   #24
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da svi ovdje znaju otkud je Roddenberry crpio ideje za Star Trek?
Jer ako ne znaju, rado ću objasniti.
Ja znam iz svakednevog života! Neeeeeeeee iz spisa indijskih odakle ????????
Reciiiiii?
Misliš da mu je sipalo odozgora?
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 09:44   #25
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Ja znam iz svakednevog života! Neeeeeeeee iz spisa indijskih odakle ????????
Reciiiiii?
Misliš da mu je sipalo odozgora?
Iz svakodnevnog života. A u svakodnevnom životu je u nekoliko navrata bio na sesijama channelinga kod Phyllis Schlemmer. Tamo je postavljao pitanja Vijeću Devetorice. Sve vam je to napisano u knjizi "Jedini planet izbora". Dakle, 9 eona, 24 najviše civilizacije i više podcivilizacija...
Ideje su mu sigurno od tamo potekle. O istinitosti tih channelinga bi se dalo raspravljati, ali mislim da ima dosta ispravnih informacija.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 09:52   #26
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Iz svakodnevnog života. A u svakodnevnom životu je u nekoliko navrata bio na sesijama channelinga kod Phyllis Schlemmer. Tamo je postavljao pitanja Vijeću Devetorice. Sve vam je to napisano u knjizi "Jedini planet izbora". Dakle, 9 eona, 24 najviše civilizacije i više podcivilizacija...
Ideje su mu sigurno od tamo potekle. O istinitosti tih channelinga bi se dalo raspravljati, ali mislim da ima dosta ispravnih informacija.
Pa čitala sam knjigu/ e ima u knjižnici lol ali ja sam zapamtila da ih je 21.My bad.

Ovo s borgom je očito njegova zemaljska izmišljotina.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 10:08   #27
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Pa čitala sam knjigu/ e ima u knjižnici lol ali ja sam zapamtila da ih je 21.My bad.

Ovo s borgom je očito njegova zemaljska izmišljotina.
Kolektivna svijest, ha? Mislim da većina visokorazvijenih civilizacija ima razvijenu i kolektivnu kao i individualnu svijest. Ne bih rekao da je on to slučajno tako zamislio.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 10:37   #28
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Kolektivna svijest, ha? Mislim da većina visokorazvijenih civilizacija ima razvijenu i kolektivnu kao i individualnu svijest. Ne bih rekao da je on to slučajno tako zamislio.
Aha ne taj dio mislila sam na implante.
A svijest ko je razvio individualnu ima pristup kolektivnoj, a obrnuto kod nižih civilizacija
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:40   #29
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Iz svakodnevnog života. A u svakodnevnom životu je u nekoliko navrata bio na sesijama channelinga kod Phyllis Schlemmer. Tamo je postavljao pitanja Vijeću Devetorice. Sve vam je to napisano u knjizi "Jedini planet izbora". Dakle, 9 eona, 24 najviše civilizacije i više podcivilizacija...
Ideje su mu sigurno od tamo potekle. O istinitosti tih channelinga bi se dalo raspravljati, ali mislim da ima dosta ispravnih informacija.
Vidis, to nikad nisam ni cuo ni citao u vezi Genea? Moguce da je inspiriran tim tzv. "kanaliziranjem" ali bih ipak rekao da je Gene imao mnogo vise od toga. Posjedovao je talent i nevjerovatnu zelju da na svoj nacin prosvijetli ljude. Jos kao dijete sanjario je o dalekim svjetovima i igrao se kapetana u kartonskim kutijama. Bio je to vizionar prve klase.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:44   #30
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Vidis, to nikad nisam ni cuo ni citao u vezi Genea? Moguce da je inspiriran tim tzv. "kanaliziranjem" ali bih ipak rekao da je Gene imao mnogo vise od toga. Posjedovao je talent i nevjerovatnu zelju da na svoj nacin prosvijetli ljude. Jos kao dijete sanjario je o dalekim svjetovima i igrao se kapetana u kartonskim kutijama. Bio je to vizionar prve klase.
U njegovo vizionarstvo nema sumnje.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:12   #31
He had good ideas but failed to prove his logic.
goodman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:50   #32
KO? Marx ili Roddenberry?
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:15   #33
Marx, I m not familiar with other figure.
goodman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:05   #34
Ak si ti ona koja mislim da jesi onda mislim da ti je poznat. Never mind...
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.