Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2016., 15:30   #1981
Mojoj se kolegici to desilo bez razloga. Na kraju je ispalo da neka šifra kod ukucavanja place nije valjala, a posto prije nije bilo problema (radi tu 2 god i cijelo vrijeme prima plaću na Zabu), možda su u Zabi nes mijenjali pa poslodavci ne znaju?

Poslano sa mog 6045K koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 10:21   #1982
Može mi netko reći kakva je zaba za studente znaći uplata, isplata i kupovina preko interneta? (Ništa više)
I da li je za takve stvari svejedno koju banku izaberete?
__________________
Don't leave me murph!
Blaubarschbube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 10:31   #1983
Quote:
Blaubarschbube kaže: Pogledaj post
Može mi netko reći kakva je zaba za studente znaći uplata, isplata i kupovina preko interneta? (Ništa više)
I da li je za takve stvari svejedno koju banku izaberete?
Sin mi je u PBZ, mislim da je za studente najbolja.... Kartica, token, minus do 1000 kuna, besplatno...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 13:24   #1984
U PBZ-u je studentski paket 4,98kn mjesečno. U Zabi je Paket za mlade besplatan ako si redovni student. Usluge su u obje banke praktički iste. Obje banke daju 1000kn minusa i 1000kn za obročnu otplatu karticom tekućeg računa. U PBZ-u u paketu nude studentski Amex, a u Zabi MasterCard.
U oba paketa je uključeno mobilno i internet bankarstvo.

Zaba u paketu nudi 4x mjesečno podizanje gotovine na kioscima Tiska bez naknade.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 13:26   #1985
Vis, ja bio uvjeren da je besplatno ...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 13:28   #1986
Nije nije, imao sam oba paketa pa znam.

Do nedavno se i u Zabi plaćalo 5kn mjesečno, ali su onda uveli taj Paket za mlade koji je za studente besplatan.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 13:22   #1987
Zagrebačka banka katastrofa. Sva sreća da netrebam ćesto ići u poslovnice. Za jednu stvar koju trebam napraviti danas mi je već četvrti put da idem. Izgleda da ću morati uzeti slobodan dan na poslu da bi uspjela dočekati red. Prošli puta sam čekala sat i pol i naravno odustala kada sam vidjela da se red miče puževim koracima , a da negovorim o uzimanju poznanika preko reda a kada klijenti nešto kažu svi kao imaju ugovoren sastanak, možeš si misliti. Pa neka onda uvedu naručivanje kao i kod doktora. Od četiri djelatnice koje su radile u banci, jedna je kao rješavala neku konverziju i nije primala klijente, druga je samo za kredite, treća je malo radila pa se izgubila na gablec ili... jedna je sama radila, a u poslovnici 8 ljudi čeka. Neznam da li je takva situacija u svim Zagrebačkim bankama ili samo kod nas u Dugom Selu. Naravno unatoč tome što je uvijek gužva oni rade samo jednu smjenu. Sigurno nemaju dovoljno zarade da zaposle još ljudi. Užas.
suski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 20:20   #1988
Imate li, možda, (pravo na) osobnog bankara? S njime bi se, pretpostavljam, problem elegantnije riješio ...
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 10:05   #1989
osobni bankar dolazi s paketima, a paketi koštaju zato ja za 60 kn/mj npr.: a) nazovem bankaricu da mi pošalje na mail sve uplate prema XY u zadnjih godinu dana, b) da mi poveća dozvoljeno prekoračenje na tekućem, c) da poveća prekoračenje na masteru, d) da mi rezervira termin za sastanak i sl... 90% stvari obavim telefonski za par minuta, a vrijeme mi znači više od pišljivih 60 kn.
Opomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 15:10   #1990
Ček opomena, kažeš da ako imam lepezu za 60 kN imam pravo na svog bankara?

Poslano sa mog 6045K koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 18:39   #1991
Ja bi prije rekao da osobni bankar dolazi sa velicinom salda na racunu, barem u mom slucaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:01   #1992
Ne znam koje je uvjete potrebno zadovoljiti (kao klijent) kako bi netko imao osobnog bankara. Opcija bi mogla biti i e-poslovnica (za što je, koliko sam uspio vidjeti, potreban pristup e-zabi, ne spominje se ništa drugo).
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:30   #1993
Kod zabe, osobni bankar dolazi ovisno o paketu, iliti ako imaš lepezu za x kn možeš imati i osobnog, neovisno o plaći i stanju na računu.
A ovi sa saldom imaju privatne bankare koji se razlikuju od osobnih i za privatnog bankara te banka izabere zbog salda. Zaba ima samo jednu poslovnicu u zg gdje posluju privatni bankari, ovo po poslovnicam su sve osobni.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:37   #1994
ja sam iz raiffeisena otišla u zagrebačku i preporodila se..raiffeisen je dno dna banka..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:50   #1995
moje iskustvo suprotno - u RBA imam odlicnu osobnu bankarku, zaba dno - em se bankarka mijenjala x puta, em je zadnja bila katastrofa, slampava, ne drzi se dogovora itditd
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:45   #1996
Da li je još neko osim mene dobio dopis od Zagrebačke banke da ima doći u poslovnicu do 15.9. dostaviti svoje osobne podatke (koji nemaju nikakve veze sa bankom) i potpisati da banka s time može raditi što god hoće
inače će mu banka zatvoriti račun?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:48   #1997
Da, ja, i to za obrt

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:50   #1998
isto do 15.9. ?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:50   #1999
Da

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:00   #2000
razmišljam da otvorim poslovni račun u nekoj drugoj banci i tamo prebacim novce do 15.9.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.