Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2008., 13:12   #61
da zaključimo, ima ljudi koji bi radije ubili nekog nepoznatog čovjeka nego nekog nepoznatog psa, te su kao takvi većina na forumu
__________________
Oh God, oh God, we're all going to die.
serenity now is offline  
Old 22.08.2008., 13:23   #62
Quote:
serenity now kaže: Pogledaj post
da zaključimo, ima ljudi koji bi radije ubili nekog nepoznatog čovjeka nego nekog nepoznatog psa, te su kao takvi većina na forumu
Ne izvlaci iz konteksta i ne trkeljaj; ne znam za druge, ali ja osobno smatram da imam pravo napasti nekoga tko mi provali u kucu kao sto takodjer moj pas cuvar ima pravo napasti tu istu osobu. I ne - lopov nema vece pravo napasti mene i mog psa, nego sto ja i moj pas imamo napasti lopova.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 22.08.2008., 14:22   #63
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Ne izvlaci iz konteksta i ne trkeljaj; ne znam za druge, ali ja osobno smatram da imam pravo napasti nekoga tko mi provali u kucu kao sto takodjer moj pas cuvar ima pravo napasti tu istu osobu. I ne - lopov nema vece pravo napasti mene i mog psa, nego sto ja i moj pas imamo napasti lopova.


slažem se
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 22.08.2008., 16:56   #64
Quote:
serenity now kaže: Pogledaj post
da zaključimo, ima ljudi koji bi radije ubili nekog nepoznatog čovjeka nego nekog nepoznatog psa, te su kao takvi većina na forumu
bez argumenata,...samo bla bla bla....je li to tvoj krajnji domet?
skyon is offline  
Old 22.08.2008., 17:04   #65
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Vjerojatno se radi o klincima od 12-13 godina koji su išli krasti čips, pa ih je pas napao.
citat iz novina :''Pokušavajući provaliti u tajništvo i svlačionice nogometnog kluba Concordia na Miroševečkoj cesti, provalnici su nasmrt namlatili psa čuvara''

onaj tko provaljuje u tajništvo teško da je neki klinjo,a još teže je to da je u tajništvu tražio čips.... a ne znam ni da li u svlačionicama obično drže grickaliceprvo pročitaj članak,shvati ga(nije teško,pisan je na hrvatskom),pa onda opet dođi na forum....
skyon is offline  
Old 22.08.2008., 17:14   #66
Evo sada imate topic o okrutnostima prema zivotinja, pa udri...
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Old 22.08.2008., 17:48   #67
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Evo sada imate topic o okrutnostima prema zivotinja, pa udri...
Hvala!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 22.08.2008., 18:15   #68
Quote:
skyon kaže: Pogledaj post
bez argumenata,...samo bla bla bla....je li to tvoj krajnji domet?
bla bla bla
__________________
Oh God, oh God, we're all going to die.
serenity now is offline  
Old 23.08.2008., 05:09   #69
Quote:
skyon kaže: Pogledaj post
govori se o normalnosti i o ničem drugom,ovo nije borba dobra i zla kruške i jabukeili je krasti nešto ipak normalno
pa ja bih rekao da je normalno (u smislu 'jako uobičajno').
Aphex is offline  
Old 23.08.2008., 05:11   #70
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Ne budi pretjerano i nepotrebno patetican, znas i sam da ovdje nije takav slucaj u pitanju. A i da je, ne bi krivila psa sto ga je napao, nego vlasnika koji je covjeka natjerao u takav ocaj da ide krasti za svoje dijete. I ne - ne mislim da su ljudi koji kradu iz ocaja cudovista, cak dapace, razumijem ih, ali ova kradja nema veze sa ocajem, vec sa glupim i nenormalnim ljudima.
pa ne znam i ne tvrdim ni da znam ni da su oni u takvoj situaciji. ne znaš ni ti o kakvom se slučaju radi, a zaključuješ na osnovu nekog novinskog članka. svašta je moguće.
Aphex is offline  
Old 23.08.2008., 10:48   #71
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Gle, nebitno je tko su, jesu imali 12 ili 50 godina. Stvar je u tome da ne mozes opravdati sto su zatukli cucka jer ih je cucak napao. Ti ljudi tamo nisu imali sto raditi i taj pas je tamo i bio da bi otjerao lopove. Kao sto sam vec rekla, to ti je kao da ides opravdati sto je lopov ubio vlasnika kuce, jer ga je vlasnik napao. Jebemu, razmisli malo. I da, ako pas ugrize lopova, po meni je to posve opravdano. Jesi li ikada vidio ili cuo da je pas cuvar uspavan ili vlasnik dobio prijavu, jer je pas napao lopova? Ne! Jer cak i po nasim sugavim zakonima to je ok. Dok ce lopovi za ubojstvo tog psa dobiti prijavu. Ili zelis reci da smo svi mi u krivu, a ti pametniji od svih nas i zakona?
jebote zakoni...

naravno da nije u redu ubiti nevinu životinju ali ako je to bila samoobrana, bila je samoobrana jer bi ih pas vjerovatno raskomadao...
__________________
Sude mi, zato što svoje, volim najviše, što sam branio moje najdraže... sude mi dušmani moja ljube, ali ne znaju istina voda duboka....
nenad1001 is offline  
Old 23.08.2008., 13:48   #72
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
a zašto ti ne bi dopustili molim te? to je kao nešto nemoralno?

skyon dogovorit čemo se
Pa ne da mi nebi dopustili, nego sigurno nebi kupovali posebnu hranu!
nana@ is offline  
Old 23.08.2008., 13:58   #73
Quote:
nenad1001 kaže: Pogledaj post
jebote zakoni...

naravno da nije u redu ubiti nevinu životinju ali ako je to bila samoobrana, bila je samoobrana jer bi ih pas vjerovatno raskomadao...
Da, naravno, neki mjesanac srednjeg rasta bi raskomadao nekoliko odraslih ljudi!
Da je pas bio toliko opasan, ne bi oni ni probali uci unutra.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 23.08.2008., 14:01   #74
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pa ne znam i ne tvrdim ni da znam ni da su oni u takvoj situaciji. ne znaš ni ti o kakvom se slučaju radi, a zaključuješ na osnovu nekog novinskog članka. svašta je moguće.
Svasta je moguce, tu se slazem, ali i dalje mislim da je ovo bila cista obijest i da nema dovoljno dobrog izgovora za ono sto su napravili. To pseto je bilo maskota kluba sa kojim su se klinci igrali svaki dan i koji je totalno navikao na ljude oko sebe, pa cak i one nepoznate. Zato mislim da nije bio krvolocan niti pretjerano opasan, pitanje da li ih je i napao iako je bio cuvar.
Jebiga, necemo se nikada sloziti oko ovoga cini mi se. Ti imas svoje misljenje, ja imam svoje...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 23.08.2008., 16:12   #75
Quote:
nana@ kaže: Pogledaj post
Pa ne da mi nebi dopustili, nego sigurno nebi kupovali posebnu hranu!

nema "posebne hrane".jedeš sve šta i oni osim mesa. ne kužim stvarno.nekad osječam potrebu da se poklonim svojim starcima šta sam ovakva kakva jesam i šta su oni takvi kakvi jesu.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 23.08.2008., 17:04   #76
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pa ja bih rekao da je normalno (u smislu 'jako uobičajno').
oke,ali meni i dalje nije normalno -krasti,krađu nikada neću smatrati normalnim ponašanjem....taman da to postane društveno prihvatljiv način stjecanja čega god....jebat ga,valjda sam krivo odgajan neću reći da nisam nikad ništa maznuo ali to je bilo kada sam imao 7-8 god.,i radilo se o pizdarijama koje stanu u džep,...ali nikada mi na pamet nije palo da provaljujem,okidam brave i ulazim u nešto što je nečija imovina....a nitko nema temelja za spiku da se ovdje radilo o klincima,najlakše je na klince svalit sve terete ovog svijeta....da su išli krasti čips ne bi ga krali na tom mjestu,čips mi se čini u ovom slučaju kao totalno nebitna stvar,samo su novinari to stavili u naslov da izazove pažnju.....cilj ovih idiota bilo je nešto vrijednije od čipsa,i bili su spremni očito na sve da do toga nečega dođu....to je moje mišljenje....a čak i da su to učinili stariji maloljetnici,pri tome ne mislim znači na klince,trebalo bi ih kazniti....ali kada pričamo o kaznama svi dobro znamo kako naš sustav funkcionira,odnosno ne funkcionira....
skyon is offline  
Old 23.08.2008., 17:05   #77
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
nema "posebne hrane".jedeš sve šta i oni osim mesa. ne kužim stvarno.nekad osječam potrebu da se poklonim svojim starcima šta sam ovakva kakva jesam i šta su oni takvi kakvi jesu.
A dobro aj nije to razlog... nego bi mi se smijali: tj. nebi shvaćali ozbiljno! ionako govore da stalno minjam mišljenja pa se bojim da će tako i biti!
nana@ is offline  
Old 23.08.2008., 17:35   #78
ja ne vidim nijedan razlog zašto se smijati nečijem moralnom stavu
ja sam vegetarijanka 10god i moji nikad na to nisu čudno gledali,dapače.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 23.08.2008., 18:38   #79
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
ja ne vidim nijedan razlog zašto se smijati nečijem moralnom stavu
ja sam vegetarijanka 10god i moji nikad na to nisu čudno gledali,dapače.
A meni je tek 14 godina, njima bi bilo čudno... jer cili život idem meso!
nana@ is offline  
Old 23.08.2008., 18:41   #80
ja sam jela do 18-te godine.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.