Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2016., 22:34   #281
PRoblem je sto dobro vozim sam sto nisam sta na stop, zbog niza faktora koji su utjecale na mene
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 23:32   #282
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
PRoblem je sto dobro vozim sam sto nisam sta na stop, zbog niza faktora koji su utjecale na mene
Nemoj se živcirat. U interesu je auto školama da ne položiš od prve.Klasična greška koju ispitivači jedva dočekaju,a i instruktori da zarade još pokoju kunu!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 16:17   #283
to vam je još najmanja briga, kasnije slijede gore brige po pitanju vožnje
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 19:55   #284
Sad sam pod pritiskom. Straci mi seru posto i oni placaju a nije da da su pri parama. Vidio sam da je pre lagano past pa imam neki strah da opet ne stanem. Ili ne sjebem.Nisam neki vjernik al izgleda da cu se morat pocet molit da prodem
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 20:07   #285
gle, 90% ih prvi put padne, ostalih 10% su si ili dobri sa instruktorom ili su eto jako dobro odvozili
naposljetku sam zaključila kako je instruktor sve ( naravno i auto je isto bitan ), ja sa svojim nisam kliknula i blago rečeno mi je zgadio vožnju, auto je isto bio prilično star i zbog toga sam i danas gruba prema mjenjaču, autoškola je također od mene samo pare pokušala izmust, još mi je vlasnik to indirektno poručio
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 23:33   #286
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
gle, 90% ih prvi put padne, ostalih 10% su si ili dobri sa instruktorom ili su eto jako dobro odvozili
naposljetku sam zaključila kako je instruktor sve ( naravno i auto je isto bitan ), ja sa svojim nisam kliknula i blago rečeno mi je zgadio vožnju, auto je isto bio prilično star i zbog toga sam i danas gruba prema mjenjaču, autoškola je također od mene samo pare pokušala izmust, još mi je vlasnik to indirektno poručio
I ja sam to tako doživio! Moj instruktor je bio manga prve klase. Tko je sa njim bio dobar taj je položio lakoćom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:05   #287
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
I ja sam to tako doživio! Moj instruktor je bio manga prve klase. Tko je sa njim bio dobar taj je položio lakoćom.
taman sam jednom završila i instruktor je trebao pokupiti drugu klijenticu i ona je mene odvezla do kuće, ta je katastrofalno vozila netom prije polaganja, sa toliko nesigurnosti, još na poligonu prije polaganja ( skupa smo polagale ) ona zakoči toliko da je auto skoro odletio i onda ona položi iz prve takva
pritom si je toliko bliska bila sa tim instruktorom da je to neugodno bilo
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 02:05   #288
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
PRoblem je sto dobro vozim sam sto nisam sta na stop, zbog niza faktora koji su utjecale na mene
"Dobro vozim" i "nisam stao na stop/crveno".. bez obzira na niz faktora.. ne idu baš zajedno. "Ja sam dobar i pošten čovjek".. a to što ponekad šakom (otvorenom, mekšom stranom.. nisam manijak..) pljasnem neko dijete koje mi digne živac ili ukradem ponešto (onaj koji ima.. ima za još..), sje8em bilo koga tko se da (za njegovu korist.. da nauči na primjeru..) sje8ati.. to je samo rezultat niza faktora koji utječu na mene.
__________________
Amnesia may well be the highest sacrament in the great gray ritual of existence.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 12:51   #289
Jbg nisam ga vidio. Al dobro vozim svi kazu. Jel istina ak se vozi po snijegu da toleriraju vise gresaka
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 18:36   #290
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Jbg nisam ga vidio. Al dobro vozim svi kazu. Jel istina ak se vozi po snijegu da toleriraju vise gresaka
Dobro da ("..nisam ga..") nije bio neki biciklista, djete na zebri.. polunevidljivi alien u kontemplaciji oko potrebe invazije (etničkog čišćenja) zemlje, ili možda i ne....
Jesu stavili kamere u aute za polaganje? Ako nisu, što se čeka? Svaki prometni prekršaj ili krivično djelo počinjeno od "jbg, nisam.. xyz.. osposobljenog vozača", trebalo bi također biti popraćeno revizijom polaganja, sposobnosti. Ukoliko se ispostavi da je prošao/la "na lijepe oči", komisiji i instruktoru penale po đepu, prisilni otkaz ili zatvor.. zavisno od posljedica nakon "jbg, nisam.. xyz..". Po st(r)anju na cestama, moglo bi se zaključiti kako autoškola u hr nije potrebna. Samo dobra volja, želja, biljezi, xyz k kuna naravno i.. vozi miško.
__________________
Amnesia may well be the highest sacrament in the great gray ritual of existence.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 14:07   #291
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
taman sam jednom završila i instruktor je trebao pokupiti drugu klijenticu i ona je mene odvezla do kuće, ta je katastrofalno vozila netom prije polaganja, sa toliko nesigurnosti, još na poligonu prije polaganja ( skupa smo polagale ) ona zakoči toliko da je auto skoro odletio i onda ona položi iz prve takva
pritom si je toliko bliska bila sa tim instruktorom da je to neugodno bilo
Moj ti je instruktor bil dobar i sa ovima iz komisije koji odlučuju si pal il prošel. Ono baš užas od korupcije. Nisam mogel vjerovat da i tamo korupcija vlada.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 14:15   #292
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
PRoblem je sto dobro vozim sam sto nisam sta na stop, zbog niza faktora koji su utjecale na mene
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Jbg nisam ga vidio. Al dobro vozim svi kazu. Jel istina ak se vozi po snijegu da toleriraju vise gresaka
aaaaaa možda da za dobrobit čitavog čovječanstva i sebe odustaneš od vožnje automobila? Možda to jednostavno nije za tebe? Ili te uopće ne dira to i što ne percipiraš stop kao STOP?

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Moj ti je instruktor bil dobar i sa ovima iz komisije koji odlučuju si pal il prošel. Ono baš užas od korupcije. Nisam mogel vjerovat da i tamo korupcija vlada.
A gdje danas korupcija ne vlada, aj ti meni reci?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 14:25   #293
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post

A gdje danas korupcija ne vlada, aj ti meni reci?
Nemam takvih saznanja. Možda u nekim mikro društvima od par članova koji su iskreni jedni prema drugima.Maksimalno jedan čovjek i par životinja.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 14:38   #294
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nemam takvih saznanja. Možda u nekim mikro društvima od par članova koji su iskreni jedni prema drugima.Maksimalno jedan čovjek i par životinja.
Ma vjerujem da je donekle moguće ostvariti iskrene odnose, rjeđe u današnje doba, samo za to treba biti jako puno preduvjeta, volje...blabla

nego, vezano za temu, ako netko ima izrazitu tremu za vožnju i pred vožnju kaj to onda nije već znak da osoba nije spremna da vozi? Ima mi logike u tome.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 14:43   #295
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Ma vjerujem da je donekle moguće ostvariti iskrene odnose, rjeđe u današnje doba, samo za to treba biti jako puno preduvjeta, volje...blabla

nego, vezano za temu, ako netko ima izrazitu tremu za vožnju i pred vožnju kaj to onda nije već znak da osoba nije spremna da vozi? Ima mi logike u tome.
Ne bih rekel. I ja sam imal tremu i trtaril sam kad sam kretal. Kad sam prvi put nakon položenog vozačkog sam kretal sav sam se preznojaval i nekako sam prešel prek treme. I dan danas me strah i trtarim kad moram ić vozit na auto cestu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:02   #296
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne bih rekel. I ja sam imal tremu i trtaril sam kad sam kretal. Kad sam prvi put nakon položenog vozačkog sam kretal sav sam se preznojaval i nekako sam prešel prek treme. I dan danas me strah i trtarim kad moram ić vozit na auto cestu.
Ali vožnja je nešto jako odgovorno i opasno. Životi ovise o nečijoj vožnji.
A ne bih sad htjela opet izlaziti izvan teme pa spominjati još i štetnost utjecaja na čitavu Planetu.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:24   #297
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Ali vožnja je nešto jako odgovorno i opasno. Životi ovise o nečijoj vožnji.
A ne bih sad htjela opet izlaziti izvan teme pa spominjati još i štetnost utjecaja na čitavu Planetu.
Slažem se. Zna se rizik koji se uzima kada se sjedneš u pokretnu željeznu kantu. No kak da se dozvezem negdje bez vozačkog i auta? Na konju po ovoj zimi? Ne ulazim u te dubokoumne filozofske rasprave jer me uspavljuju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:31   #298
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
No kak da se dozvezem negdje bez vozačkog i auta? Na konju po ovoj zimi?
Pješke? S biciklom? Javni prijevoz?
Bicycles are outselling cars in Europe
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:46   #299
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Pješke? S biciklom? Javni prijevoz?
Bicycles are outselling cars in Europe
Ajde ti kad ti žena rađa sedni nju na guvernal pa se kotrljajte do Sv. Duha,Vinogradske, Zajčeve,ma bilo koje? Samo mi delamo bolnice na brdima!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:58   #300
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post

nego, vezano za temu, ako netko ima izrazitu tremu za vožnju i pred vožnju kaj to onda nije već znak da osoba nije spremna da vozi? Ima mi logike u tome.
apsolutno. nisu svi za sve, a ako netko recimo ne doživljava crveni znak STOP, onda je svakako bolje za sve sudionike prometa da ta osoba ne vozi nigdje, jer za vožnju bi bilo dobro upotrijebiti mozak i koncentraciju.

fascinantno:

Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Jbg nisam ga vidio. Al dobro vozim svi kazu.
odlična je to neka vožnja kad se niti ne primijeti znak obaveznog zaustavljanja
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.