Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2011., 21:17   #201
Eto,maloprije sam ostavila post na temi kojih se životinja plašite,pa sam navela crve. Napomenula bih da se paraliziram i kad vidim žohara. Onako velikog,debelog i crnog. Nalazim ih u kuhinji. Kada ih špricam,onda neko vrijeme nestanu i naravno,ja pomislim da ih više ne bude,kad ono,evo ih opet. Neki dan sam našla i malenog kraj kreveta,mrtvog,život mi se smučio. Čini mi se da sa svim mojim borbama ih se ne mogu riješiti. I gipsala sam i rupe kod praga od ulaznih vrata i u kupaonici kod ruba kade. I onda ih više nema. Ali,u kuhinji nikako ne mogu otkriti odakle dolaze. Jer sam zatvorila i rešetkice od ventilacije. Uglavnom,poludjet ću više s njima. U tom stanu sam 6 godina i ne znam zašto deratizacija više ne dolazi. Da li ih ja mogu sama pozvati,ali naravno o trošak zgrade?
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 02:01   #202
Ja kad se sjetim svog stana od prije godinu dana brrrr..
Mislila sam da cu zauvijek zivjeti sa zoharima jer ih je nemoguce sve unistiti..

Zao mi je svakog tko zivi sa zoharima..
Ja sam toliko bila navikla na njih da mi vise nije bio bad cak ni kad bi usla u kupaonu po noci.. Dobro da nismo zajedno rucali za stolom

Nema ih skoro godinu dana.. Ne znam kako bi se navikla ponovo na njih da se kojim slucajem vrate..

Sta je najsmjesnije, ja sam isla za tim da im smanjim broj (sve bitke do tad sam izgubila pa nisam imala puno nade) i blagog pojma nemam zasto vise ne dolaze..

Susjedi ih imaju jos uvijek..

Inace, ovi moji zohari su bili ludi za kavom, znali su uci u salicu usred bijela dana, cak mi se to desilo dok sam imala goste
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 08:11   #203
Quote:
Pčelica0207 kaže: Pogledaj post
Eto,maloprije sam ostavila post na temi kojih se životinja plašite,pa sam navela crve. Napomenula bih da se paraliziram i kad vidim žohara. Onako velikog,debelog i crnog. Nalazim ih u kuhinji. Kada ih špricam,onda neko vrijeme nestanu i naravno,ja pomislim da ih više ne bude,kad ono,evo ih opet. Neki dan sam našla i malenog kraj kreveta,mrtvog,život mi se smučio. Čini mi se da sa svim mojim borbama ih se ne mogu riješiti. I gipsala sam i rupe kod praga od ulaznih vrata i u kupaonici kod ruba kade. I onda ih više nema. Ali,u kuhinji nikako ne mogu otkriti odakle dolaze. Jer sam zatvorila i rešetkice od ventilacije. Uglavnom,poludjet ću više s njima. U tom stanu sam 6 godina i ne znam zašto deratizacija više ne dolazi. Da li ih ja mogu sama pozvati,ali naravno o trošak zgrade?
Pitaj predstavnika stanara. Ali koliko znam deratizacija je dužna doći, barem su do sada išli, i to "besplatno"
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 08:33   #204
Koliko sam ih sinoc pobila
Cak mi je jedan ogromni bio u spavacoj sobi
groooozno
prije par godina me jedan u snu skakljao po licu
Ajme,nisam par dana spavala u sobi
Sad sam naspricala sve kutove,otprilike gdje mislim da izlaze pa sam ih malo kasnije nasla na ledjima
hehe
Ima li odvratnijih zivotinja
Inace sam u neboderu na prvom katu pa valjda iz podruma dolaze
Mada imam stan i na 26. (ne u istom neboderu) i tamo ih je bilo masu
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:19   #205
Pitat ću predstavnika. Ajme,koliko ih mrzim. A,meni je najgore što mi se par puta dogodilo,da sam ih pronašla na leđima,misleći da su mrtvi,a kad ono ja ih hoću pokupiti s papirom,a mrcina počne bježati ostala sam u šoku.
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 05:49   #206
u nedostatku hrane stvarno se javlja kanibalizam , 5 minuta ga je isisavao ozljeđenog dok nije ispustio dušu

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 03:05   #207
diga sam i snimku jutrošnje "borbe"

https://www.youtube.com/watch?v=2Gni7_zkOwc

kako uopće funkcionira ta zajednica, kakav je to mentalni sklop i stanje svijesti , lik vidi ozljeđenog kolegu i odmah procjeni na osnovu ozljeda da su mu dani odbrojani pa mu bez milosti navali na utrobu

jadnik na leđima se koprca u agoniji , svjestan ? da ga se upravo jede na živo, kanibal ga ne ferma nimalo , ne smeta mu ni moja baterijska svjetiljka ni blenda unio se u jelo i ne mrda
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 03:59   #208
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 15:27   #209
Jucer sam jednog pustio u sumu nakon tri dana u tegli
Samo je srao od muke
Frater111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 17:40   #210
nakon što sam već godinama imao primjetiti da žohari ne doživljavaju prosuti kraš expres ni 0 % sad se isto može zakljućiti i za smoki koji je new entry na popisu hrane koju žohari na konzumiraju

zanimljivo drag im je bio jedan jaffa keks koji je na znam po čemu drugačiji od dvoje prvopomenutih
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 18:38   #211
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
nakon što sam već godinama imao primjetiti da žohari ne doživljavaju prosuti kraš expres ni 0 % sad se isto može zakljućiti i za smoki koji je new entry na popisu hrane koju žohari na konzumiraju

zanimljivo drag im je bio jedan jaffa keks koji je na znam po čemu drugačiji od dvoje prvopomenutih
zbog naranđe
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 22:28   #212
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
zbog naranđe
možebit , samo je pitanje kako su ju ispod preljeva nanjušili

i nisam točno vidio baš da su jeli ali im je sigurno zamirišala kad su se popeli u kutiju na vrhu željezne sprave od 2 metra gdje inače nikad ne zalaze

krašu i smokiju se niti ne približavaju mada im je put širom otvoren


najveća pomama je za masnoćama od skuvanog mesa , tu ne mogu dočekat ni ugašeno svjetlo ni moj odlazak , izlaze na sve ili ništa i odma grabe ako je nešto prsnulo iz lonca dok se kuha
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 22:44   #213
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
možebit , samo je pitanje kako su ju ispod preljeva nanjušili

i nisam točno vidio baš da su jeli ali im je sigurno zamirišala kad su se popeli u kutiju na vrhu željezne sprave od 2 metra gdje inače nikad ne zalaze

krašu i smokiju se niti ne približavaju mada im je put širom otvoren


najveća pomama je za masnoćama od skuvanog mesa , tu ne mogu dočekat ni ugašeno svjetlo ni moj odlazak , izlaze na sve ili ništa i odma grabe ako je nešto prsnulo iz lonca dok se kuha
čovječe, pa gdje ti to živiš da ti tako žohari dolaze
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 00:29   #214
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
čovječe, pa gdje ti to živiš da ti tako žohari dolaze
nadji njegove postove na muskom kutku, odnosno temu gdje muski stavljaju svoje slike, pa se vise neces cuditi



ali da budem u skladu sa temom, i ja muku mucim sa onim crnim kilometarskim zoharima sreca u nesreci sto nemam leglo u kuci vec pokoji primjerak slucajno zaluta u kucu, inace bih svisnula sa zivcima
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 08:38   #215
žohari

Žohare privlači kakao i njegov miris koji obožavaju.
Zato im ja spremim kolačiće sa kakaom i soli borne kiseline ( boraksom ) i rješim ih se na duže vrijeme dok nedođu drugi iz susjedstva ili vanjskih pomoćnih prostorija, iz kojih nehotično se prenesu jaja.
Naj više jaja žohara ostane ispod podnih prekrivača, tepisona, etisona, linoleuma i tu je naj bolji lijek vodeni usisavač i vrijedne ruke.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:10   #216
eto godinu dni sam se skanjiva napisati kako ne hajiju za kraš i sinoć eto

20 komada na mrvicama ali samo tamo gdje se izmješao s vodom , tako da opet nije ziher jeli samo radi tekućine ili im treba nešto da ga rastvori

inače gleda sam jednom davno davno na tv dokumentarcu, treba provjerit to, kao imaju "želudac" i drugi "pred želudac" u kojem mogu provjeriti hranu tako da ne znam to s otrovima, u mene su popušili bumortin samo jednom druga tura više nije djelovala
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 01:26   #217
evo sad ne idu ni kore od mandarine, baš sam im pustio koliko oće i pristup, nabaca sam pet kila i nimalo se nisu zainteresirali ,ali dočim metniš kruh pored eto ih par komada(na kruhu naravno)
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.