Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2015., 20:26   #401
Quote:
antony34 kaže: Pogledaj post
Pozdrav twin eto sa sljedecim ciklusom krecemo. Da kod dok Pavicic sam. Moram cekati da mi dode nalaz od hep,hiv,trombo i to je to. Nadam se da cu dobiti nalaz kroz dva tjedna jer bi tad i m morala doci. Moram priznati da me malo strah. Novo okruzenje nove sestre sve novo i nepoznato. Priviknut cu se nadam se. Twin draga kako si mi ti?
Ja imam zakazane prve konzultacije 25.11. Daj mi reci gdje se to ide, jel ideš na glavni ulaz ili? Jel si dugo cekala u cekaonici? Jel si isla na ultrazvuk?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 21:02   #402
na konzultacije ti se ceka cca mjesec dana. Ides na glavni ulaz kad dodes unutra ides na lijevo skroz desno i javis se na salter sestri i dalje ti ona sve veli. Ja nisam isla na pregled nego samo na dogovor s obzirom da sam vec bila u postupcima cekamo samo nalaze. Sretno draga
antony34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 23:26   #403
Hvala, jedva čekam da krenem i ja u postupak
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 23:53   #404
Bok zenske. Nova sam ovdje,a i nova sutra u Petrovoj. Idemo kod dr. Lane na prvi pregled. Imamo vec nesto pretraga odradeno ali vjerujem kako me ceka jos hrpa za odraditi. Nadam se da je hrpa Vas ovdje uspjela
mrva13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 12:00   #405
Quote:
mrva13 kaže: Pogledaj post
Bok zenske. Nova sam ovdje,a i nova sutra u Petrovoj. Idemo kod dr. Lane na prvi pregled. Imamo vec nesto pretraga odradeno ali vjerujem kako me ceka jos hrpa za odraditi. Nadam se da je hrpa Vas ovdje uspjela
javi nam kako je prošlo, sve nas zanima
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 16:20   #406
Antony, Peg i Mrva eto nadam se da će vam Petrova biti uspješna kao i meni. Antony ma odlično sam i ne mogu vjerovati da je sve ovo iza mene. jako brzo mi je sve prošlo i trudnoća i sad mi dani lete ko minute!
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 16:35   #407
Quote:
Twin kaže: Pogledaj post
Antony, Peg i Mrva eto nadam se da će vam Petrova biti uspješna kao i meni. Antony ma odlično sam i ne mogu vjerovati da je sve ovo iza mene. jako brzo mi je sve prošlo i trudnoća i sad mi dani lete ko minute!
Ako budemo imali kakvih pitanja a imat cemo ih.. jel ces nam pomoci?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 17:47   #408
Peg - naravno!!!! Koliko god budem mogla! Ako ne odgovorim odmah to nije zato jer mi se nije dalo, nego nisam mogla. MPO nije završena priča za mene - hoću reći, neću nikad zaboraviti što sam prošla. i meni su na ovom pdf-u puno cure pomogle i slušale tj čitale moje histerije! to se ne zaboravlja!
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 20:57   #409
Twin slazem se s tobom. Iako sam se bila malo maknula od postupaka uzela si malo go od svega uvijek sam krajivkom oka pratila sta se zbiva.
antony34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 13:44   #410
Curke ja sam dobila zakazano kod doktora Streleca, jel koja od vas bila kod njega jel znate kakav je?
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 19:06   #411
Peg ma svi su ti oni tamo ok po pitanju sručnosti.nekima samo fale socijalne vještine, no Strelec nije jedan od njih
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 20:13   #412
Twin što se radi na prvim konzultacijama osim sto pregleda sve tvoje papire da li radi i pregled mene?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 17:03   #413
Pozdrav. Evo da vam javim 20 11 krecemo u postupak. Cure sretno.
antony34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 20:45   #414
peg misliš ginekološki pregled? ,islim da ne, barem mene nije nikad gledala, nema potrebe, moraš imati papu i briseve uredne, a to kod primarnog radiš gdje se i gledaš.

antony draga krećeš u nove pobjede! eto nek vam svima bude dobitni, ja sam lani 28.11. krenula s prvom injekcijom menopura!
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 20:59   #415
Twin mislim jel idem na ultrazvuk? Jer kod mene postoji endometrioza koja raste pa mi je logično da pogleda u kakvom je trenutnom stadiju...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 15:37   #416
a gle imaju gore uzv pa ako treba sigurno će ti pogledat.
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 23:36   #417
twin hvala na odgovoru
Curke koliko ste dugo čekale na stimulirani? jel istina da se čeka po 3 mjeseca?
I da li smije suprug samnom unutra na te prve konzultacije ili moram sama unutra? Naravno da bi voljela da i on sve čuje i sudjeluje barem u tome.
__________________
My Ovulation Chart
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 10:42   #418
Draga Peg naravno da mozes s suprogom na konzultacije. A sto se tice stimuliranog tobti nebi znala. Mozda se javi cura koja zna to. Ja idem u prirodnjak.
antony34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 12:22   #419
Jel se treba naručiti za spermiogram ili se dovoljno samo pojaviti?
Kakva je sad politika?
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 13:19   #420
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Jel se treba naručiti za spermiogram ili se dovoljno samo pojaviti?
Kakva je sad politika?
Za spermiogram se u Petrovoj moraš naručiti na [email protected] , pošalješ im uputnicu i drugi dan ti odgovore kad doći. Obično naručuju za 3-4 tjedna od slanja maila.
Ako si već u postupku kod njih, onda mislim da se ne treba naručivati.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.