Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2015., 00:49   #3321
Quote:
Novajlija33 kaže: Pogledaj post
Tako je
A tu mail adresu definiraš u opcijama
I ako si pametan onda je taj mail aktivan
Ako si manje pametan onda napraviš pizdariju ko ja

Ali sad sam naučio lekciju
pa ću sutra biti još mudriji nego danas
A danas sam, prema nekim navodima, već bio mudar ...
Mudro zboriš. Svaka nova lekcija je dobra ako se ne zaboravi.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 00:55   #3322
Ja sam Biznismen75

Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Mudro zboriš. Svaka nova lekcija je dobra ako se ne zaboravi.
Opet mudro zborim? Pa hvala ti
Osjećam da mi brada ubrzano raste ...
__________________
Nesuđeni preljubnik
Novajlija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 01:00   #3323
Quote:
Novajlija33 kaže: Pogledaj post
Opet mudro zborim? Pa hvala ti
Osjećam da mi brada ubrzano raste ...
Neću više, šteta britvica.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 01:04   #3324
Ja sam Biznismen75

Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Neću više, šteta britvica.

A što dobiješ kad se udruže gitara i brada?
Ovo
https://www.youtube.com/watch?v=Vppbdf-qtGU
__________________
Nesuđeni preljubnik
Novajlija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 01:08   #3325
Quote:
Novajlija33 kaže: Pogledaj post

A što dobiješ kad se udruže gitara i brada?
Ovo
https://www.youtube.com/watch?v=Vppbdf-qtGU
A šta misliš koliko su njima tepali tek!
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 01:12   #3326
Ja sam Biznismen75

Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
A šta misliš koliko su njima tepali tek!
E da...tepali, mazili, pazili, komplimentirali, divili im se ....pa su dečki dobili krila zapravo bradice OK ....
__________________
Nesuđeni preljubnik
Novajlija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 14:42   #3327
Bili smo skupa 10 g od toga 3 u braku, dijete je bilo 2,3 g kad smo se razisli. Evo sad je proslo 3 g od tada. U te 3 g pizdio sam, zivcirao se, dosadivao ljudima o njoj....... Falila mi je..... I tih 10 g s njom nije bilo lijepo. I sad kad sam se ajmo reci smirio dode mi s idejom da idemo na izlet skupa. Mozda i bi ili netko kaze da bi se pomirila....... Reko stara zaboravi. Imala si priliku od 10 g a ja sam bio budala sto te nisam odmah ostavio. 15 puta me molila ona i jos njeni da ju ne ostavljam.
room66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 14:50   #3328
8 mjeseci nakon prekida se vidjeli prvi put (jednom samo kratko, u prolazu...) i popili cugu, pričali, odličan test za mene da vidim kako se nosim sa svime. Vrijeme pomaže više od ičega, pogotovo ako si nađete zanimaciju neku. Ona je mene ostavila, srećom pa ne mrzim iako bi tako bilo lakše vjerojatno. Kaže da joj svi prigovaraju kako često spominje bivšeg (mene), na cugi je potrošila pol role papira, u isto vrijeme kaže kako je ispravno postupila kad me spucala i stisce mene za ruku, daje mi kompliment kako ja mogu probuditi njenu dobru stranu kao nitko drugi. Tko će ih razumjeti, a teško ih je i zaboraviti
TylerBurden is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 15:40   #3329
Quote:
TylerBurden kaže: Pogledaj post
8 mjeseci nakon prekida se vidjeli prvi put (jednom samo kratko, u prolazu...) i popili cugu, pričali, odličan test za mene da vidim kako se nosim sa svime. Vrijeme pomaže više od ičega, pogotovo ako si nađete zanimaciju neku. Ona je mene ostavila, srećom pa ne mrzim iako bi tako bilo lakše vjerojatno. Kaže da joj svi prigovaraju kako često spominje bivšeg (mene), na cugi je potrošila pol role papira, u isto vrijeme kaže kako je ispravno postupila kad me spucala i stisce mene za ruku, daje mi kompliment kako ja mogu probuditi njenu dobru stranu kao nitko drugi. Tko će ih razumjeti, a teško ih je i zaboraviti
Kako si se ti osjecao? Tko je predlozio da sjednete na cugu?
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 16:24   #3330
Quote:
TylerBurden kaže: Pogledaj post
8 mjeseci nakon prekida se vidjeli prvi put (jednom samo kratko, u prolazu...) i popili cugu, pričali, odličan test za mene da vidim kako se nosim sa svime. Vrijeme pomaže više od ičega, pogotovo ako si nađete zanimaciju neku. Ona je mene ostavila, srećom pa ne mrzim iako bi tako bilo lakše vjerojatno. Kaže da joj svi prigovaraju kako često spominje bivšeg (mene), na cugi je potrošila pol role papira, u isto vrijeme kaže kako je ispravno postupila kad me spucala i stisce mene za ruku, daje mi kompliment kako ja mogu probuditi njenu dobru stranu kao nitko drugi. Tko će ih razumjeti, a teško ih je i zaboraviti
To su ti danas žene.
Mostaraccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 17:11   #3331
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Kako si se ti osjecao? Tko je predlozio da sjednete na cugu?
Ja je i dalje volim ali sam bio dovoljno hladan da se ne prepustim situaciji. Ja sam se našao u njenoj blizini pa sam se taj put prvi javio, ali bio je dogovor da se nađemo jednom jer mi ona ima reći neke stvari, a to je da je shvatila da je postupila ispravno. Iako kažem, sve osim te rečenice je upućivalo na to da ona želi i slobodu i mene. I jare i pare Zašto danas žene? Mislim da su oduvijek takve bile... To im je u prirodi
TylerBurden is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 23:28   #3332
Quote:
Mostaraccc kaže: Pogledaj post
To su ti danas žene.
Bas to, ja sam neki dan sreo bivsu u kaficu sa nekim momkom. Normalno se pozdravio al me izignorisala, i ako je ona bila ta koja je trazila da se ne ignorisemo kad se sretnemo. Sjela preko puta mene i svako malo sakrivajuci se gleda u mene, meni je vala bolilo briga, ja sam bio sa rajom.

Pozdrav sugradjanu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 00:38   #3333
7 godina vec zaboravljam bivseg....u vezi sam s drugim,a ovaj mi se javlja 2 puta godisnje taman da me uznemiri...jako me povrijedio jer sam ga obozava a razocarao me i lagao mi...volim svog sadasnjeg ali nikako da zaboravim bivseg ..ipak je to bila prva ljubav ...u zadnje vrijeme non stop razmisljam o njemu ,cak ga i sanjam,dode mi da mu posaljem poruku ali znam da nema smisla ....strasno mi fali ...ne zelim obnoviti vezu s njim ali mi fali komunikacija,par poruka mjesecno da znam gdje je i sta radi ..
Kako da ga zaboravim?imam osjecaj da ce me to zauvijek muciti
usamljena 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 01:01   #3334
Quote:
usamljena 26 kaže: Pogledaj post
7 godina vec zaboravljam bivseg....u vezi sam s drugim,a ovaj mi se javlja 2 puta godisnje taman da me uznemiri...jako me povrijedio jer sam ga obozava a razocarao me i lagao mi...volim svog sadasnjeg ali nikako da zaboravim bivseg ..ipak je to bila prva ljubav ...u zadnje vrijeme non stop razmisljam o njemu ,cak ga i sanjam,dode mi da mu posaljem poruku ali znam da nema smisla ....strasno mi fali ...ne zelim obnoviti vezu s njim ali mi fali komunikacija,par poruka mjesecno da znam gdje je i sta radi ..
Kako da ga zaboravim?imam osjecaj da ce me to zauvijek muciti
Ako te povrijdio i lagao, ne shvatam sto ti fali komunikacija sa njim. Mislim razmisli malo ako vec volis sadasnjeg momka pusti bivsek nek bude bivsi. Nije lahko zaboraviti osobu sa kojom si dijelila 7 godina, ako pocnes razmisljati o njemu pokusaj da na silu mislis o necemu drugo.
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 01:08   #3335
Kako mozes nekoga zaboravljati 7 godina? Pa i da je najveca ljubav na svijetu
Jos te i jako povrijedio, kako sama kazes. Pa zaboravila bi ga u roku keks, natjerala se na to svim nacinima. Mozda nisi dobila neku ispriku, zavrsetak te price, ako ti je to bitno, pa da zatvoris to poglavlje. Ili se jednostavno hranis tim osjecajem.

Zaboravi tako da mislis na ovo sto imas sada, a ne na proslost. Uzivaj sa sadasnjim deckom, posveti se njemu i sebi.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 07:43   #3336
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Kako mozes nekoga zaboravljati 7 godina? Pa i da je najveca ljubav na svijetu
Jos te i jako povrijedio, kako sama kazes. Pa zaboravila bi ga u roku keks, natjerala se na to svim nacinima. Mozda nisi dobila neku ispriku, zavrsetak te price, ako ti je to bitno, pa da zatvoris to poglavlje. Ili se jednostavno hranis tim osjecajem.

Zaboravi tako da mislis na ovo sto imas sada, a ne na proslost. Uzivaj sa sadasnjim deckom, posveti se njemu i sebi.
Tocno ovo sto si napisala ...nismo nikad zavrsili svoju pricu ....on nije iz Hrvatske,ali dolazi povremeno ...bio mi je prva prava ljubav i mislim da se to ne zaboravlja lako ....znam da je gotovo i da ga moram zaboraviti jer izmedu nas ne moze biti nicega ali jako je tesko...nismo 3 mjeseca izmijenili niti jednu poruku i zao mi je zbog toga ...svaki dan mi dode da mu posaljem nesto a znam da ne smijem...pamet kaze jedno ,a srce drugo....taman kad sam mislila da sam ok,javio se s pricom da me jos uvijek voli i misli na mene zeli da se vidimo ,zeli da dodem kod njega u Francusku ili barem u Istru u grad gdje smo se upoznali i zaljubili,zeli da provedemo neko vrijeme zajedno sami bla bla zna da sam zauzeta rekla sam mu ,a i on nije slobodan ...svatko tko pati za nekim zna da je tesko ostat imun na takve rijeci bez obzira na sve sto mi je napravio...
usamljena 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 10:43   #3337
osjećam se totalno bezvoljno,izmučeno..kao da se gasim,ostao sam bez svega,danima pijem,votka mi je postala poput vode...valjda tako mora bit
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 15:28   #3338
savjet

Prekinuo sam s curom prije 2 godine vezu 3 godine,na vrlo ruzan nacin jer je mutila sa drugim..al svake godine mi cestita rođendan na lijep nacin i znamo se cut ponekad,sad je proslo 3 mj od kad se nismo culi da bi mi prije 2 dana lajkala sliku na instagramu u 02.00,i sad me potaknula da mislim na nju.Znam da nije u vezi i da nije bila poslije mene s ni jednim u vezi. Jel ima tko savjet dal da se javim ili kaj?
Konttogan09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 15:33   #3339
Iz kojeg bi se razloga javio?
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 16:47   #3340
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Iz kojeg bi se razloga javio?
ne znam,samo da je pitam zasto to radi...cudna situacija hah..
Konttogan09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.