Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2016., 23:07   #1081
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post


Sad razmišljam kako bismo stvarno mogli kupiti neka nazuvala za goste.
Pa kupis one jednokratne kaj idu preko cipele, kak zna bit po bolnicama.
Jebo me pas ak ne bi radije to navukla na cipele, nego se kod nekog u gostima skidala.

Osim ako je u pitanju vecernja toaleta , u tom slucaju bi otisla doma, nek idu vrit i oni i izuvanje

Jednom davno su nas tatini novi poslovni suradnici pozvali na tak neku polusluzbenu veceru k sebi doma.
Jos se nismo ni dobro poznavali.
I sad , nas troje (mama, tata i ja) se onak prikladno upristojimo, nosimo flasu vina i cvijece za gospodju, a oni nas grupno docekaju u reklamnim Perrier trenirkama i slapama.

Na kraju su se u ne predugom vremenskom roku pokazali kao vrlo nekorektni, a i prilican manjak kucnog odgoja je dosao do izrazaja.
Hannah 3 is offline  
Old 20.02.2016., 23:07   #1082
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
...ali meni osobno je recimo suprotno od onog sto kazes, puno komotnije, i puno se opustenije osjecam kad sam kod nekoga bosa...znaci da mogu dic noge mozda na kauc, na fotelju
Čekaj, ti stvarno u gostima noge dižeš na kauč/fotelju?
To bi mi smetalo puno više nego da netko zapali cigaretu u mojem stanu.
Ne znam, ovo mi je baš nekako vrhunac nepristojnosti. (naravno, ne računa se sestrin/bratov dom ili od najbolje prijateljice i slično, jer tu realno i nisi neki gost)

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Nemamo ni mi slape za goste.
Ako se netko pokusa izuti, ja velim, gle, ak je tebi udobnije, sve pet, al kod nas ljudi koji dodju ne skidaju cipele.

Opet mi o izuvanju
Tema se svako toliko pojavi.

Kaj bi bilo da je neka vecera , onak polusluzbeno, i dodjemo muz i ja, on u odijelu, ja u stiklama i haljini.
U takvoj situaciji bi me cudilo i da nas domacini docekaju u slapama.
Ja brijem da ako bi domacin trazio da se izujemo...ma ne da brijem , nego sam sigurna, da bi se ja zahvalila i otisla doma.

Nit cu bit bosa, nit cu nosit necije slape ako sam se zrihtala i obukla vecernju toaletu
+1

Općenito izbjegavam odlaske kod ljudi koji zahtijevaju izuvanje. Ne osjećam se ugodno. Ne volim biti bosa, a oblačenje papuča u kojima je bilo tko zna koliko nogu i znojnih čarapa drugih gostiju mi je pregadno pa sam prisiljena biti bosa.
volpebianca is offline  
Old 20.02.2016., 23:10   #1083
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Pa kupis one jednokratne kaj idu preko cipele, kak zna bit po bolnicama.
Jebo me pas ak ne bi radije to navukla na cipele, nego se kod nekog u gostima skidala.

Ovo je definitivno najbolja ideja.
Mi se ne osjećamo neugodno, ovima koji to zahtijevaju kuća ostane čista.
volpebianca is offline  
Old 20.02.2016., 23:12   #1084
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Pa da, smrad cigareta i hrana baš idu jedno s drugim.

Cigarete su neprikladne uvijek i svuda. Nema mjesta na kojem pašu.

da, baš mi se jede kada oko mene netko puši kao da mu je zadnji dan života
zagrebačka cura is offline  
Old 20.02.2016., 23:12   #1085
Stvari koje vam idu na živce bez obzira što ostatak svijeta mislio o njima vo...

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Pa kupis one jednokratne kaj idu preko cipele, kak zna bit po bolnicama.

Jebo me pas ak ne bi radije to navukla na cipele, nego se kod nekog u gostima skidala.


Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Općenito izbjegavam odlaske kod ljudi koji zahtijevaju izuvanje. Ne osjećam se ugodno. Ne volim biti bosa, a oblačenje papuča u kojima je bilo tko zna koliko nogu i znojnih čarapa drugih gostiju mi je pregadno pa sam prisiljena biti bosa.

Meno zbilja nije problem izuti se, dapace. Puno mi je udobnije biti bosa ili u papučama nego u mokrim uskim čizmama preko zime.
Svejedno, u hipotetskoj bi mi situaciji smetalo kad bi netko inzistirao na tome da se izujem iako poštujem to jer je domaćin ima zadnju. Smetalo bi mi jer kaj ako a) nisam očekivala da cu doci kod nekog doma i imam rupu na čarapi ili b) mi jako smrde noge.

Kako kompleksna tema.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 20.02.2016., 23:25   #1086
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Meno zbilja nije problem izuti se, dapace. Puno mi je udobnije biti bosa ili u papučama nego u mokrim uskim čizmama preko zime.
Svejedno, u hipotetskoj bi mi situaciji smetalo kad bi netko inzistirao na tome da se izujem iako poštujem to jer je domaćin ima zadnju. Smetalo bi mi jer kaj ako a) nisam očekivala da cu doci kod nekog doma i imam rupu na čarapi ili b) mi jako smrde noge.

Kako kompleksna tema.
A meni je bas gost (kod mene) na prvom mjestu.
Ja pusim, ali ako mi dodje nepusac, pitam ga da li mu smeta ak zapalim.

Ak se neko hoce izut kod mene, nastojim mu objasniti da ne mora.
Bude mi neugodno ako se ta osoba izuje.
Osjecam se kao da ja silim na izuvanje, a to mi s moje strane ne bi bilo lijepo prema gostu.
Je,je, ovo je jako vazna i kompleksna tema

A u biti se sve svodi na to na kaj smo navikli od doma.

I zato se ta tema stalno vraca i uvijek se svi isposvadjaju.
Hannah 3 is offline  
Old 20.02.2016., 23:39   #1087
Ja sam si u svojoj kući najbitnija u većini slučajeva. Necu tražiti da se itko izuva, necu dopustiti da se puši u kući, necu negdje zatvoriti psa ili mačke ako nekome smetaju (osim ako su gosti alergični ili iritiraju moje zvijeri), ali ponuditi cu im da jedu i piju kaj god imam kod kuće.

Isto tako poštujem tuđe domove i izuti cu se, necu njurgati zbog pušenja i činjenice da mi rade Nes s vodom, a ne s mlijekom.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 20.02.2016., 23:52   #1088
Kod mene se doma uvijek izuvalo, to je prva stvar koja se napravi kad se dode kuci. S naglaskom kuci. To ocekujem, ne inzistiram na tom, no ocekujem od ljudi koji su maltene svakodnevno kod mene i ulaze osim u dnevnu sobu i kuhinju, u spavace sobe. Kad dodu gosti, njima je na izbor hoce li se izutu ili nece. Gost je ipak gost i treba ga se tako i docekati.
nesretna1 is offline  
Old 20.02.2016., 23:55   #1089
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
ne računa se sestrin/bratov dom ili od najbolje prijateljice i slično, jer tu realna.
Jebiga, ja jedino takvima idem u goste. Familiji i ljudima s kojima sam dovoljno komotna da naslonim noge na fotelju :zubu:
Sve ostalo su poznanstva, na to mi se ionako ne da gubit vrijeme

Ontopic, zivcira me kad pecem kokice i pola mi ih ne ispuca kak spada
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 21.02.2016., 00:03   #1090
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ontopic, zivcira me kad pecem kokice i pola mi ih ne ispuca kak spada

Mene živcira kad pečem biskvit i on se jače digne po sredini nego po rubovima.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 21.02.2016., 10:07   #1091
Opet rasprava o izuvanju.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 21.02.2016., 12:56   #1092
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
i činjenice da mi rade Nes s vodom, a ne s mlijekom.
Ovo je jedna od stvari koja me užasno nervira. Ne znam kako se nisam prije sjetila to ovdje napisati. Sve ću prešutati, ali na ovo moram progovoriti i tražiti da mi naprave s mlijekom, a ako nemaju mlijeka neka mi samo daju čašu vode (ne Nes u čaši vode! )

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Jebiga, ja jedino takvima idem u goste. Familiji i ljudima s kojima sam dovoljno komotna da naslonim noge na fotelju :zubu:
Sve ostalo su poznanstva, na to mi se ionako ne da gubit vrijeme
Sorry onda.
volpebianca is offline  
Old 21.02.2016., 13:48   #1093
Jel bi vam odgovaralo bademovo ili neko biljno mlijeko? Za Nes, mislim.
Krekushka is offline  
Old 21.02.2016., 14:16   #1094
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Jel bi vam odgovaralo bademovo ili neko biljno mlijeko? Za Nes, mislim.
Sa sojinim mi je ok. Bademovo mlijeko mi je odvratno pa vjerujem da mi ne bi valjalo s njim.
volpebianca is offline  
Old 21.02.2016., 15:00   #1095
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Da, teme o izuvanju, pušačima, smeću i higijeni. Uskoro nas očekuje i nova tema o biciklistima. Nema veze kaj je vani još prekišovito, netko će morati načeti čisto da se forum ne sruši.
da dodam i temu o neželjenim susretima i dosadnim standardnim setom neželjenih pitanja

apropo, rado bih da sam nekidan samo malo udesno zakoračila, ne znajući da se netko nečujno približava, i baš je morao proći s moje desne, a do njega s desne red taksista, na biciklu naravno

volim ovu temicu
ekaliopa is offline  
Old 21.02.2016., 15:34   #1096
Ja pijem Nes koji je prvo zaliven vrelom vodom, pa mu je onda dodano mlijeko.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 21.02.2016., 15:41   #1097
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ja pijem Nes koji je prvo zaliven vrelom vodom, pa mu je onda dodano mlijeko.
Pa da, stavim Nes u šalicu, zalijem vrelom vodom (otprilike 1/4 šalice), dobro izmiješam i onda ulijem toplo mlijeko.
Nažalost, znam puno njih koji samo sa vodom prave, jer na vrećici piše da je tako dobro.
volpebianca is offline  
Old 21.02.2016., 15:46   #1098
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Pa da, stavim Nes u šalicu, zalijem vrelom vodom (otprilike 1/4 šalice), dobro izmiješam i onda ulijem toplo mlijeko.
Nažalost, znam puno njih koji samo sa vodom prave, jer na vrećici piše da je tako dobro.
Aha, znam da neki prave i isključivo s mlijekom. To mi je već malo previše mlijeka .
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 21.02.2016., 16:36   #1099
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Jel bi vam odgovaralo bademovo ili neko biljno mlijeko? Za Nes, mislim.
Bademovo mi je ok.
Rizino preslatko.
Sojino mi nije fino.
Zobeno mi je vodenkasto.

Aha...za kavu?
Iskreno, nemam pojma, valjda bi, bademovo.

Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Opet rasprava o izuvanju.
Pa na forumu smo, kaj si mislio da ce rasprava o izuvanju ikad biti gotova?
Hannah 3 is offline  
Old 21.02.2016., 16:38   #1100
Cipele u gostima.
Pušenje u gostima.
Pušenje igdje.
Spojene kuhinje, blagovanice i dnevni boravci.
Domaćice koje se ubiju od kuhanja i pripremanja i nestanu u kuhinjama kad dođu gosti. Radije bih da me ponudi slanim štapićima.
Domaćini koji ne nestaju u kuhinjama.
Ljudi s pločicama izvan kupaonice.
Ljudi bez podnog grijanja, ili barem normalnog grijanja.
Ljudi koji ugošćavaju u kuhinji jer je dnevni samo za posebne prigode.
Dnevni koji se ne koriste.
Knjige koje se ne diraju.
Kristal koji se ne vadi.
Eurifesa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.