Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2010., 20:26   #1
Ne uživam u seksu

Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje. Volim taj cin cisto iz razloga sto smo tako intimni i zato sto znam da on uziva. No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.

Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.

Pliz ako mi neko moze dati neki savjet, jer ja polako dizem ruke od svega.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:55   #2
Mijenjaj dečka
__________________
Belief is the death of intelligence.
Bilbao is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:58   #3
znači doživiš ugodu npr ako se sammozadovoljavaš?
jel doživljavaš ugodu i napaljenost pri ljubljenju sa dečkom, te ostalim fizičkim dodirima koji nemaju veze sa samom penetracijom?
možda si jednostavno jedna od žena koje teže doživljavaju orgazam te cijeli čin proživljavaš kao iščekivanje njega kao potvrdu da ti je sex ugodan?
ili stvarno ne uživaš te jedva čekaš da čin završi?

malo više detalja
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:02   #4
Quote:
Bilbao kaže: Pogledaj post
Mijenjaj dečka
Nažalost, potpisujem.
Ili probajte nešto sasvim drugačije, neku vrstu meditativnog seksa, bez puno akcije, a s puno intime. Meni žestoko godi, ali ipak volim dati vremena tijelu i mozgu da obradi sve inpute, od mirisa, kože, dodira, poljupca, uzdaha... pa se samo lagano ljuljam na njemu, možemo i pričati o svemu i svačemu, od pranja zavjesa do poezije ili mijenjanja guma na autu. Ali opet, mi smo malo stariji, valjda i to dolazi s godinama... npr.:
"Trebala bi oprati zavjese..."
"Pomoći ću ti da ih skineš, hehe"
"Mmmm, valjda nećeš biti prost i za guzicu me šlatati dok sam na stolici, hehe"
"Hahaha, samo se ti popni po zavjese, pa ćeš vidjeti..." blablabla....
ŽenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:08   #5
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje.
Jesi probala masturbirat s dildom/vibratorom? Ako jesi, jel' jednako "neproduktivno"?
Quote:
No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.
'Aj' nemoj to sebi radit. Ni njemu, al' sebi nemoj pogotovo.
Quote:
Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar.
Pa, ako baš ništa drugo ne upali, uvijek možete prakticirati poze u kojima te on, (ili ti sama), maženjem/trljanjem/grickanjem/čime sve ne/ klitorisa, dovede do orgazma.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:10   #6
na drugom postu vidim da ste se zaručili....
emotivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:13   #7
zašto da mijenja dečka? pa nije on kriv što ona ne uživa. Vidite da su isprobavali i poze razne.

Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.
Nek mijenja sebe.

Ako si ovako zakočena i u seksu samom kao što si u razgovaranju s dečkom koji ti je najbliži, o seksu, nije niti čudo da ne uživaš.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:18   #8
ovdje pišeš da si s dečkom 3god... u drugom postu pišeš da si s dečkom manje od 2 god..

ako si tako sva zbunjena i u sexu...nebu dobro
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:34   #9
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
ovdje pišeš da si s dečkom 3god... u drugom postu pišeš da si s dečkom manje od 2 god..

ako si tako sva zbunjena i u sexu...nebu dobro
A možda su dvojica u igri?
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:49   #10
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje. Volim taj cin cisto iz razloga sto smo tako intimni i zato sto znam da on uziva. No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.

Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.

Pliz ako mi neko moze dati neki savjet, jer ja polako dizem ruke od svega.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Cudi me da nakon 4 god veze on nije spreman za to.
Mozda se jednostavno hladi od tebe.
U mom slucaju je drugacije, ja sam s deckom manje od 2 god, studiramo, zvimo skupa i stvarno nam je divno.
ajde ti nama prije objasni zašto na jednom postu od danas piše da si manje od 2 god. s dečkom, a tu pišeš da ste 3 god. skupa??? ne kužim zakaj lažeš?

ili je ovo neko trolanje opet...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 00:59   #11
A zašto misliš da je penetracija nužno ultimate užitak? Pa neka se netko od vas dvoje pozabavi i tvojim klitorisom (tebi je vjerojatno lakše) dok se ševite, pa onda vidi jel ti tako paše.
Neke cure jednostavno nemaju pun doživljaj ako ne postoji direktni podražaj na klitors, a ne samo usputno lupkanje.
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:04   #12
A da li ti decko radi malo na predigri?
__________________
Uspeh privlači uspeh
Mako11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:07   #13
Quote:
Mako11 kaže: Pogledaj post
A da li ti decko radi malo na predigri?
Radi, evo već manje od 2, a više od 3 godine!
žika_živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:08   #14
Quote:
žika_živac kaže: Pogledaj post
Radi, evo već manje od 2, a više od 3 godine!
hhahahaha,care!
huggy_bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:13   #15
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.
ukratko,latentna lezbijka si
maki83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:21   #16
Quote:
maki83 kaže: Pogledaj post
ukratko,latentna lezbijka si
pa,koliko god ovo čudno zvučalo,morao bi se složiti,očito su muški off za tebe...šteta,još jednu su uzeli,neeeeeeee!
huggy_bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 12:34   #17
imam pitanje za cure na ovoj temi. koliko vas je sposobno doživjeti orgazam tijekom vaginalnog seksa bez ikakve stimulacije klitorisa?
samo_kazem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 12:41   #18
Quote:
samo_kazem kaže: Pogledaj post
imam pitanje za cure na ovoj temi. koliko vas je sposobno doživjeti orgazam tijekom vaginalnog seksa bez ikakve stimulacije klitorisa?
Ja ne. A što se tiče problema iz uvodnog posta, takvih žena znam nekoliko. Točnije 4. (i to su one što su mi same priznale) Dvije od njih su udane već nekoliko godina. I ne, nije to do muškarca, s obzirom da su imale više dečkiju u životu. Tako da...ima toga, samo se ne priča.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 15:07   #19
Ja mogu bez problema,makar trenutno sam svojim odabirom u celibatu
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 16:52   #20
E moja ti... Ja sam imala isti problem.... Ali kad sam pokusala to s nekim drugim shvatila sam sta znaci zadovoljstvo...

Predpostavljam da ti je on prvi?
Sasvim_obicna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger