Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2012., 19:13   #5181
Dogovori se sa Sunlineom i nemas brige. Uplatis u banci pricekas 4 dana da im sjednu novci i to je to.
bayern781 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 00:12   #5182
Quote:
Rosita Amado kaže: Pogledaj post
Znam ali gledala sam na stranici od Kontikija i oni imaju čak veću ponudu hotela nego sunline u Bg,njima sam poslala upit ali ne odgovaraju na mailove...

Dok sam tražila te agencije u Bg po internetu mislila sam da ću ,ima ih mali milijun a neznam koje su dobre tak da ako krenem po ljubljanskim i budimpeštanskim dobit ću slom živaca...

a jel znaš web stranicu od tih u budimpešti i ljubljani?,ja tražim po guglu i nemrem nać pa da ipak malo škicnem
Samo ukucaj sunshine holiday group and follow the page
Alexvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 18:31   #5183
Bok!
Sad imaš lete samo iz Beograda na Tunis (preko Sunline). Sunčani odmor i Oasistours (slovenski dio Sunshine) tek imaju prvi čarter od 25.4. dalje.
Ako hočeš samo flight ticket onda ćekiraj malo Tunisair koliko koštaju karte... ali se svakako isplati više hotel+let jer ćeš inaće previše platit hotel.
Sretno!
Yasmin03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 22:23   #5184
sljedeći sam tjedan u Tunisu.
još netko?
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 20:47   #5185
Pošto tema ima 260 stranica i nemam godišnji na raspolaganju za pročitati sve (), pitao bih samo kratko koje je najpoznatije turističko odredište u Tunisu ili koje bi mjesto po vama koji ste bili bilo najbolje? Mislio sam sa curom otići ovo ljeto pa da počnem to polako istraživati.
Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 22:23   #5186
Sousse.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 23:41   #5187
Quote:
andree_ruth kaže: Pogledaj post
ej ekipa...vidim da niko bas i nije nest pametnoga nam odgovorio, pa mi izabrali aganeciju integral...i palm marina beach..idemo u tjednu 15-22.8. i vec vidim da nam bude predivno...inace, tada budemo frisko vjenčani (11.8.) imali li boljega

pozdrav
Ne preporučam baš Palm Marinu. Hotel je impozantan, ali radi se o resortu kojem je velika mana da je potpuno van ruke. bez taxia nikud, sobe su kao i u ostalim El Mouradi hotelima sa 4*, hrana čak i za nijansu lošija od Club Kantaouia ili El Menzaha. Sad kad ponovo idem odabirem Club Kantaoui ili Port Kantaoui
Park Avenija 79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 23:43   #5188
Quote:
Soul kaže: Pogledaj post
Pošto tema ima 260 stranica i nemam godišnji na raspolaganju za pročitati sve (), pitao bih samo kratko koje je najpoznatije turističko odredište u Tunisu ili koje bi mjesto po vama koji ste bili bilo najbolje? Mislio sam sa curom otići ovo ljeto pa da počnem to polako istraživati.
Svakako Sousse, ali obavezno uzeti izlete u Saharu.
Park Avenija 79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 11:51   #5189
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Sousse.
Quote:
Park Avenija 79 kaže: Pogledaj post
Svakako Sousse, ali obavezno uzeti izlete u Saharu.
Hvala puno na preporukama, ciljat ću onda na Sousse.
Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 14:08   #5190
Quote:
Park Avenija 79 kaže: Pogledaj post
Ne preporučam baš Palm Marinu. Hotel je impozantan, ali radi se o resortu kojem je velika mana da je potpuno van ruke. bez taxia nikud, sobe su kao i u ostalim El Mouradi hotelima sa 4*, hrana čak i za nijansu lošija od Club Kantaouia ili El Menzaha. Sad kad ponovo idem odabirem Club Kantaoui ili Port Kantaoui
Daj nemoj pricati gluposti. Taksija imas gdje hoces. Doslovno te cekaju pred hotelom.
A hrana je neusporedivo bolja u Palm Marini u odnosu na El Menzah. Bar su tanjuri cisti sto u El Menzahu nije bas slucaj.
Jedino se slazem da nije u centru kao sto je to slucaj sa njihovim hotelima u Yasmin H.
bayern781 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:34   #5191
Quote:
bayern781 kaže: Pogledaj post
Daj nemoj pricati gluposti. Taksija imas gdje hoces. Doslovno te cekaju pred hotelom.
A hrana je neusporedivo bolja u Palm Marini u odnosu na El Menzah. Bar su tanjuri cisti sto u El Menzahu nije bas slucaj.
Jedino se slazem da nije u centru kao sto je to slucaj sa njihovim hotelima u Yasmin H.
Sto ljudi, sto ćudi. Naj se odmah pjeniti...htjedoh reći da je hotel najudaljeniji od Porta od svih drugih hotela pa ti teba taxi ak nekam hoćeš ići. Osim ako ne voliš svaki put kad ideš u Port hodati 40-ak min.
Kaj hrane tiće,izbor je bio veći, ali meni nije bila ništa bolja u Palm Marini od onih prije spomenutih. Ali kome je cilj doći i biti uglavnom u hotelu biti će dobro uslužen.
Park Avenija 79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 10:12   #5192
Quote:
Park Avenija 79 kaže: Pogledaj post
Sto ljudi, sto ćudi. Naj se odmah pjeniti...htjedoh reći da je hotel najudaljeniji od Porta od svih drugih hotela pa ti teba taxi ak nekam hoćeš ići. Osim ako ne voliš svaki put kad ideš u Port hodati 40-ak min.
Kaj hrane tiće,izbor je bio veći, ali meni nije bila ništa bolja u Palm Marini od onih prije spomenutih. Ali kome je cilj doći i biti uglavnom u hotelu biti će dobro uslužen.
Ma ne pjenim se, samo iznosim i svoju stranu price.
Pa nakon svih prejedavanja, mislim da ovih 40min šetnje itekako dobro dođe.
I dalje stojim kod toga da je u Palm Marini bolja hrana i bolja usluga. Šta god mi je palo na pamet, sef sale je odmah pokušao riješiti. Recimo nisu uz palacinke imali topljenu cokoladu nego samo pekmeze, pitao sam ga zašto je to tako i rekao mi je neka pričekam malo i za 5 minuta i svaki drugi dan je bilo topljene čokolade. Definitivno im je bilo stalo do misljenja gostiju.
Također 2 puta u 10 dana smo imali anketu o zadovoljstvu - sigurno je ne rade samo iz dosade.
Lp i bez ljutnje!
bayern781 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:05   #5193
Quote:
bayern781 kaže: Pogledaj post
Ma ne pjenim se, samo iznosim i svoju stranu price.
Pa nakon svih prejedavanja, mislim da ovih 40min šetnje itekako dobro dođe.
I dalje stojim kod toga da je u Palm Marini bolja hrana i bolja usluga. Šta god mi je palo na pamet, sef sale je odmah pokušao riješiti. Recimo nisu uz palacinke imali topljenu cokoladu nego samo pekmeze, pitao sam ga zašto je to tako i rekao mi je neka pričekam malo i za 5 minuta i svaki drugi dan je bilo topljene čokolade. Definitivno im je bilo stalo do misljenja gostiju.
Također 2 puta u 10 dana smo imali anketu o zadovoljstvu - sigurno je ne rade samo iz dosade.
Lp i bez ljutnje!
Sve ok, pa nismo tu da se svađamo nego da razmjenjujemo mišljenja. Zapravo, jako je bitno šta tko očekuje. ako netko ide u Port da bi uglavnom boravio u hotelu i koristio sve što hotel nudi svakako neka ide tamo.Ako ide na uživanje i upoznavanje drugih kultura, ljudi i običaja onda mu takve stvari nisu u prvom planu. Inače, svi El Mouradi hoteli imaju te ankete svakih 10 dana.
Park Avenija 79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 22:19   #5194
hej,
ja sam ovo ljeto bila u hammamet yasminu, el mouradi el menzah i mogu pohvaliti hotel, osoblje i sve... savršen odmor... odličan hotel i osoblje, plaže ma sve... jedva cekam ovo ljeto, da nagovorim dragog da idemo opet
__________________
Somewhere over the rainbow
beba0310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 20:07   #5195
U žepu imam kartu za Tunis krajem 9. mjeseca.
Imam 6 i pol dana: 2 i pol dana mislim biti na plaži, a ostala 4 lutati okolo po zemlji. Preporuke što vidjeti u tako malo vremena?
__________________
Instagram #vedrananelic

BACKPACK PUTOPISI http://backpack.blog.hr & http://backpack-ski.blog.hr | 23.06.-11.07.2018. Portugal & Gvineja Bissau; 16.-30.08.2018. Sevilla, Barcelona & Boston/Nova Engleska; 11.-18.11.2018. Gruzija, Ukrajina & Moldova; 30.11.-08.12.2018. Martinique, Dominica & Guadeloupe; 05.01.-02.04.2019. Australija
vanelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 23:00   #5196
Quote:
vanelic kaže: Pogledaj post
U žepu imam kartu za Tunis krajem 9. mjeseca.
Imam 6 i pol dana: 2 i pol dana mislim biti na plaži, a ostala 4 lutati okolo po zemlji. Preporuke što vidjeti u tako malo vremena?
Definitivno odi dolje do Sahare. Ako voliš Ratove zvijezda , imaš nekoliko mjesta gdje su se ti snimali Ratovi zvijezda. Kod Tozeura ostaci kulisa, i Matmati, Imaš na jugu grad Tatouine, u filmu planet dobio ime po tome gradu. Ja sam u Sahari spavao u šatorima u Kshar Ghilanu. I posjeti berbersko naselje Chenini.

To su ti recimo neke destinacije koje nisu baš uobičajne za agencijske aranžmane
osim matmate i ovih kulisa u Tozeuru, jer znam da ti više voliš ovo drugo. Otvori jedan agencijski aranžman pa pogledaj kaj nude za izlete pa izaberi kaj ti se sviđa pa rasporedi nekako. Ima dosta toga za vidjeti
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 10:33   #5197
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Definitivno odi dolje do Sahare. Ako voliš Ratove zvijezda , imaš nekoliko mjesta gdje su se ti snimali Ratovi zvijezda. Kod Tozeura ostaci kulisa, i Matmati, Imaš na jugu grad Tatouine, u filmu planet dobio ime po tome gradu. Ja sam u Sahari spavao u šatorima u Kshar Ghilanu. I posjeti berbersko naselje Chenini.

To su ti recimo neke destinacije koje nisu baš uobičajne za agencijske aranžmane
osim matmate i ovih kulisa u Tozeuru, jer znam da ti više voliš ovo drugo. Otvori jedan agencijski aranžman pa pogledaj kaj nude za izlete pa izaberi kaj ti se sviđa pa rasporedi nekako. Ima dosta toga za vidjeti
Tnx. Ja sam nekako mislio preskočiti pustinju i ono tipa safari po pustinji jer sam pustinje se nagledao i u Maroku i u Omanu.
razmišljao sam ubaciti nešto tipa tipična sela od blata i sl., gdje nema turista... Any recommendation?
__________________
Instagram #vedrananelic

BACKPACK PUTOPISI http://backpack.blog.hr & http://backpack-ski.blog.hr | 23.06.-11.07.2018. Portugal & Gvineja Bissau; 16.-30.08.2018. Sevilla, Barcelona & Boston/Nova Engleska; 11.-18.11.2018. Gruzija, Ukrajina & Moldova; 30.11.-08.12.2018. Martinique, Dominica & Guadeloupe; 05.01.-02.04.2019. Australija
vanelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 14:47   #5198
Quote:
vanelic kaže: Pogledaj post
Tnx. Ja sam nekako mislio preskočiti pustinju i ono tipa safari po pustinji jer sam pustinje se nagledao i u Maroku i u Omanu.
razmišljao sam ubaciti nešto tipa tipična sela od blata i sl., gdje nema turista... Any recommendation?
Najsličnije tome što tražiš je Matmata http://en.wikipedia.org/wiki/Matmata,_Tunisia , e sad turisti tamo stanu na cca pola sata i odu dalje, ima par smještahnih jedinica čak i mogućnost da spavaš u takvim blatnim kućama.

Vidi Bizerte, nije uključeno u klasične ture, barem koliko ja znam http://en.wikipedia.org/wiki/Bizerte, srbima bitno jer ima gore srpsko groblje iz I. rata.

Meni je osobni favorit Douz http://en.wikipedia.org/wiki/Douz , a ni Tozeur mi nije nije bio loš http://en.wikipedia.org/wiki/Tozeur , zanimljiva arhitektura i još se može osjetiti dašak stare kulture, kakvo je stanje sad dole obzirom na ara. porljeće nemam pojm, ali znam da je taj dio poprilično siromašniji od sjevera pa si vidi jel ima kakvih događanja ako se kojim slučajem zaputiš.

Sve drugo poput Gafse, Tunisa, Kairouana su klasični gradovi, ali možeš zalutati i "one" djelove grada, a o turističkim mjestima nema smisla pričati, hrpa hotela i jedna duga duga duga plaža. Sidi Bou said mi je također bio zanimljiv http://en.wikipedia.org/wiki/Sidi_Bou_Said , njega, Tunis i Kartagu možeš odradit u jednom danu.

Al velim ako te zanimaju sela itd. onda pravac jug.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 17:42   #5199
Quote:
vanelic kaže: Pogledaj post
Tnx. Ja sam nekako mislio preskočiti pustinju i ono tipa safari po pustinji jer sam pustinje se nagledao i u Maroku i u Omanu.
razmišljao sam ubaciti nešto tipa tipična sela od blata i sl., gdje nema turista... Any recommendation?
Ono selo Chenini sta sam spomenuo, ljudi imaju kuce udubljene u stijeni, cini mi se da je selo pod zastitom UNESCO-a. Tu ima nesto turista,ali ne u takvoj mjeri kao na ostalim lokacijama.I Tatouine ti je dosta zanimljiv a ovo ostalo ti je spomenuo Buda. Na sjeveru je velika koncentracija turista, tak da ti je onda bolje krenuti na jug, nema toliko ljudi. btw pozdrav iz Bratislave
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 12:53   #5200
Pa kaj radiš sada u Bratislavi?
Kaj ne bi bilo bolje sad biti negdje na skijanju?
Pozdrav, Bugi
bugi! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.