Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2013., 19:45   #421
Mustafa je tip za kariranog stoljnaka i birtije a doktora bi definitivno mogla zamislit na Urbanovom koncertu.Yola ciktim Mardine sa engleskom verzijom tvog prevoda Combo sam ja stavila ali od viška glava ne boli.Šteta što nestadoše današnji gifovi Mustafe baš su dobri bili.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 20:33   #422
Mustafin čuveni pogled na terasi kojim je primio na znanje da je stigao doktor



i čuvena, "Ima ovdje puno pacijenata, doktore!"



aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 20:36   #423
Hvala Aysha lunatic u najboljem izdanju.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 21:28   #424
Vesele me poznati nikovi na ovoj temi. deseti dar dobrodošla, već se veselim tvojim komentarima i iscrpnim izvjećima.
Nadalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 21:33   #425
Ina84 hvala A stignem ja vas do ponedjeljka,jel daju cijele epizode ili kroje i prekrajaju kak njima odgovara?

Ponosno izjavljujem da me se nije baš pretjerano dojmilo niti jedno muško čeljade u ovom Guzlj????Mislim nije loš ni Mujko,ni doktorsito,pa ni Jašar ali ni jedan mi nije nikaj spešl Ipak na JI imam samo jednu simpatiju(dobro bilo ih je više al odselili) hhihih Nekako su mi titule prirasle srcu pa ovi civili me se hic ne dotiču Moram reći da mi je tako puno lakše objektivno gledati.
Nego "čiji" je ono konak u kojem obitavaju,a ja se ponadala opet ćemo na onaj vidikovac,pa da opet sanjarim kak bi tamo natkrila terasu dovukla kakvu vrtnu garnituru i oturala cijele dane

Ne spomenuh Asije,kak ju je poklopio dok se razbacivala na stolici,ona ima plan,al čini mi se da ona uopće ne zna s kim ima posla
I zašto se Narin mora skrivati po konaku dok traje svadba pa nije da se ne zna da deli već ima ženu.
Kak je onaj odvjetnik skomentirao onom liku tko je Mustafa,veli odvjetnik: On je luđak s dijagnozom,a nije puno ni fulao Kak ju je promatrao dalekozorom brrrr

Edit.Nadalina s jednim l, hvala na dobrodošlici
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 22:01   #426
Deseti dar - mislim da je Kadriye tejze druga žena Narininog tate - ako sam krivo shvatila morat ću opet gledati,a sve sam gledala - puno ih je u dvoru.
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 22:13   #427
Bogme Zezice, ako igdje ne bi trebala eskivirati sa svojim humoristicnim pregledom epizode - to je ovdje. Ovdje je svaka epizoda tuga pregolema.

@deseti dar
Dobro dosla.
Tvoje i Zezicine lektire najvolEm.

Epizode idu od ponedeljka do srijede u originalu, a cetvrtak i petak polove jednu originalnu. Tako ce biti i sledece sedmice, sudeci po pregledu programa.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 22:59   #428
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post

Ponosno izjavljujem da me se nije baš pretjerano dojmilo niti jedno muško čeljade u ovom Guzlj????Mislim nije loš ni Mujko,ni doktorsito,pa ni Jašar ali ni jedan mi nije nikaj spešl Ipak na JI imam samo jednu simpatiju(dobro bilo ih je više al odselili) hhihih Nekako su mi titule prirasle srcu pa ovi civili me se hic ne dotiču Moram reći da mi je tako puno lakše objektivno gledati.
Bak..bak...pa ti ne nosiš roze... ovdje stvarno ne pašu
nego ako ti oko nije zapelo za Muku (ginekolog onih sa titulama ) ili za ona dva romantičara u minskom, mogla si se malo bolje odmjeriti onoga šofera-Ibo, čovjeku niš ne fali
Mujicu yok...


opasno..
postaneš pacijent

Zadnje uređivanje Spadalica : 08.06.2013. at 23:25.
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:12   #429
Cifra,M@3X kzlar hošbulduk

Ove moje izvedenice turskog ali dobro je,na početku Sile znala jedva tri riječi sad je to već fond od---pa da ne pretjerujem--- 8 riječi

Znači ovdje je višeženstvo() više pravilo nego izolirani slučaj.Baš je divna prema njenoj mami,kak ju je namještala da može vidjeti van,kak ju tješi da će deli naći novu igračku,pa će ostaviti Narin na miru,yeah right.Podcjenjuju njegovo ljubavno ludilo
Nego u mom stažu gledatelja turkiš produkcije kaj nije pravilo da buduća mladenka mora plakati na noći kane,ili sam ja sve cviliderte gledala,čudno mi jer se ova Asiye ceri k'o blesava
Odoh sad drugu gledati,mislim da sam dosta mljela o prvoj

Edit.Spadalce kakve roze,ovdje sve ozbiljno,nećeš me prepoznati,ali vidiš morat ću Ibu malo promotriti,a onoj dvojici imena ne znam,mada su naočiti momci,nije ni onaj s kapicom loš šta čeka tablete ispred doktorove kućice hmmm
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:15   #430
Spadalo koja je dijagnoza za one koji mjerkaju i deli Mustafu i Serdara?Bulut na kvadrat pretpostavljam :-).
Deseti dar pa nisi valjda na dedicu pala?Tobe,tobe.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:27   #431
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Spadalo koja je dijagnoza za one koji mjerkaju i deli Mustafu i Serdara?Bulut na kvadrat pretpostavljam :-).
Deseti dar pa nisi valjda na dedicu pala?Tobe,tobe.
Veli doktor..nalazi u ponedjeljak...
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:33   #432
Ina jel to njušim blago čuđenje mojim izborom ,a viđe momčine


Strašna i tužna je ova scena,on valjda u svojoj glavi ima viziju da ona određuje hoće li ga voljeti ili ne,pa je smatra krivom jer je odlučila da ga neće voljeti niti prihvatiti,ali koliko god bio pomaknut ipak ju nije udario onim remenom,on točno kao da se na trenutke gubi pa vraća
__________________
Dernière Danse

Zadnje uređivanje deseti dar : 08.06.2013. at 23:45.
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:38   #433
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
nadalina

kako volim kad neko dodje na temu pa pocne s plahtama a odgledao pet minuta serije
a ja odgledala cijelu seriju.trudim se da ne udjem u spojler
pa pisem ko po jajima
samo da ti kazem draga
moja poruka tebi.smogni snage pa odgledaj seriju fino epku po epku pa komentarisi

a ja ipak mislim da se o ljubavi uci u porodici
jer otac i majka su prvi ljudi koji predstavljaju ovaj svijet
i tako i Mustafa prvo kad je odrastao upoznao mamu i tatu
pa bracu i sestre pa komsiluk.
e sad ostalo draga gledaj epizode
upoznavaj guzelyurt kako ga svi mi ovjde pokusavamo upoznati
pa ces mozda shvatiti o cemu pisem

haj uzdravlje i zelim ti sve najbolje

drage moje djevojcice jos jednom sve vas volim
i molim sve vas ako vam se serija ne svidja i ako je ne gledate onda je i ne komentarisite
ja osobno nikad nisam na sapunicama nesto komentarisala sto nisam barem deset epizoda odgledala
do konca sam i silu odgledala dvadeset epizoda
pa nisam upadala da toliko kritikujem silu
Haaah a vidis svi imamo pravo na prve dojmove. Jako mi je zao sto te to tako muci .
Nisam je odgledala samo 5 minuta serie .. vjeruj mi da sam u ove prve cetiri epizode skupila barem sat i pol dnevnice .
Kad bude formulirano pravilo da se mora pogledati bar 10 epizoda prije nego se stavi slovo na forum mozda te shvatimo ozbiljno ....
Fino si nas ti to zamolila .
Da rekla si mi daga .. i hvala ti na poruci meni .. ali ja ipak mislim da cu komentirati ......... paaa kad mi se bude komentiralo .


Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
nisam na zalost mogla pogledat jučer epku čekam u pon reprizu, al sam se zabavila vasim postovima, pa otprilike znam sto me očekuje

Vidim komentirale ste Doktorov glas, ja se samo nadam da je to bas njegov da nije slučaj ko u našeg age

Nezz za vas al ja kad vidim onog Mehmet-pašu svaki čas očekuje da vikne ''Suuuuultaaanm''

@hajat spomenula si da neki na temi pljuju po seriji, pa sam ostala u čudu, nezz ja nisam vidjela ni jedan post u negativnom kontekstu a pogotovo ne pljuvanju
Mislim negativno protiv Mujage da, (mislim normalno je ) al ovak da netko bas priča loše o seriji, to ne....
Ja isto mislim da je doktorov pravi glas .. u uporedbi sa njim u Sili .. koliko se sjecam tamo mu je bio sinkro .. i njemu i onoj kolegici novinarki ....

Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Mustafa je tip za kariranog stoljnaka i birtije a doktora bi definitivno mogla zamislit na Urbanovom koncertu
Uuuuu ovo je pogodak pravi birtijanerski tipus ....

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Ina84
Ponosno izjavljujem da me se nije baš pretjerano dojmilo niti jedno muško čeljade u ovom Guzlj????Mislim nije loš ni Mujko,ni doktorsito,pa ni Jašar ali ni jedan mi nije nikaj spešl Ipak na JI imam samo jednu simpatiju(dobro bilo ih je više al odselili) hhihih Nekako su mi titule prirasle srcu pa ovi civili me se hic ne dotiču Moram reći da mi je tako puno lakše objektivno gledati.
Jjaoo ni mene .. ni musko ni zensko .. nisu vala neke lepotane nakupili .. Engin / Mustafa nije los .. ali nije da obara sto kazes .. ima mi malo .. feminiziranu facu .. valjda necu uvrijediti obozavateljice .. jos u ovom izdanju Ajmo Raso sto Inarak rece nikako nije napet .. A u uporedbi sa dosad vidjenim MAA / Boranom i Kenanom bezveze .. Prije ga nisam gledala .. jedino mozda kad mu se bolje uvedem u lik me ulovi neka simpatija .... Doktor nije los, sarmantan je i simpatican, ali nije ni on za pasti na dupe .....
Nadalllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:45   #434
Ama yok ja momcina cojek i po ocito imas nostalgiju za Dzelilom pa trazis njegovu generaciju.Ni taj delija ne moze kopat u tim godinama a garant nije cuo za laptop-top.Uzivaj al ne zanemaruj mladje :-).
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:49   #435
Quote:
cifra kaže: Pogledaj post
Deseti dar - mislim da je Kadriye tejze druga žena Narininog tate - ako sam krivo shvatila morat ću opet gledati,a sve sam gledala - puno ih je u dvoru.
druga žena Narininog tate Kadira zove se Fatma a Narinina mama je Hatun,
služavka u konaku je Seher.. njen muž je Ibo koji je šofer uglavnom Aslana
ona brbljava , razroka vani je Safije
ako je netko primjetio onu služavku/kućnu pomoćnicu kod mame Inđi (İnci) u Istanbulu .. ta glumica je bila mama od onog groznog fujMustafe u IČ..

u dragi nam konak doći ćemo malo kasnije... ovo je bio konak od Zinara.. vidi se svako malo onaj bazen u kojem je zaplivao Đihan..

Serdarova ekipa su Ali Asker i Mahmut Paşa..

edit: @desetko.. da sad ne vraćam na prvu epizodu .. al mislim da su ju i "opomenule " prijateljice i mama da mora malo plakati jer je i to običaj... samo šro je ona eto mislia da je sreća već došla i da može biti samo vesela ( ah običaji, ah...).. i drago mi je da si stavila tu Mustafinu rečenicu "molim te prihvati me".. to je ta "svjetla točka" u njemu radi koje ga ne osuđuješ nego shvaćaš i prihvaćaš i pitaš se kako nešto promijeniti... da svi budu sretni

Zadnje uređivanje eMarina13 : 09.06.2013. at 00:02.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:50   #436
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Mustafa polako dokazuje da nije lud....

Meni je Mustafe konstantno žao. Zarobljen u mrak svojeg uma, kretenskog neodgoja, izmanipuliran od roditelja i bolesno zaljubljen, a ljubav ne dobija niotkud.
Nitko ne bi poželio onakvu ljubav, ali bi svatko poželio onoliko ljubavi. I to je ono zbog čega Mustafu i njegov lik čas mrzimo čas volimo.
Barem ja.
I meni, Mustafa kao da nekad pobjegne u to svoje ludilo kad mu se čini da nema izlaza, to mu je"utočište" od njegovih muka, kako si rekla katastrofalnih roditelja i nedostatka ljubavi. Ovo šta sam boldala mi se čini zastrašujuće točno.


Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Pa da nećeš suosjećati sa ludim Mujom.....
Ko neće, ja hoću.


Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
a ja ipak mislim da se o ljubavi uci u porodici
jer otac i majka su prvi ljudi koji predstavljaju ovaj svijet
i tako i Mustafa prvo kad je odrastao upoznao mamu i tatu
pa bracu i sestre pa komsiluk.
e sad ostalo draga gledaj epizode
upoznavaj guzelyurt kako ga svi mi ovjde pokusavamo upoznati
pa ces mozda shvatiti o cemu pisem

inace meni se stalno vrzma po glavi zasto su za lik Mujage izabrali da ga glumi glumac koji ima tako tople oci
i tako srcan pogled
.Hem gledam one lance u prvoj epizodi pomislim boze kakav tiran od covjeka
a onda ti puknu Mujagu sa svojim ocima koje su tako tople i pune ljubavi.Totalna kontradiktornost.
Pa se mislim ko je taj Mujaga sta je taj Mujaga.a u meni se bure emocije.
Stalno se vraćamo na njegove roditelje, ja isto mislim da su oni jedan od uzroka toga šta ne zna pokazati ljubav, i njihov totalno promašeni odnos prema njemu se onda oslikava u njegovom odnosu prema drugima, jer je on pun emocija koje pogrešno iskazuje.

Oči, pa vjerovatno drugi izbor glumca, nekog hladnog koji ne bude emocije bi potpuno promijenio doživljalj lika,
pa ne bi imali ovoliko nedoumica oko njega. Ovako su nas zeznuli, pa se stalno pitamo nešto .


Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Doktor se osmjehuje Narin na poseban način,ah Ajlin nećeš se ti još dugo smješkat imam osjećaj.U hotelskoj sobi s Jašarom u ogledalu se vraća lunaticov dijabolični pogled spreman da se osveti ocu.Otac je to i zaslužio,nije Mustafa glup.Kad sam kod pogleda ide doktor iz proklete avlije,Musti nešto trkelja a doktorov pogled me podsjeti na "jel ti to meni."Ne benda on njega.Kao kod svih turskih serija koje sam dosad gledala uvijek ima odličnih sporednih likova.Aliasker i Mahmut-paša(iako je on meni Zumbul uvijek) simpatični,duhoviti razgale mi dušu.Ako doktorove oči djeluju smirujuće onda Mustafine hipnotiziraju.Asije,snaga bogatih Buluta kiti li se kiti,to i slika iz novina su sve što ima od muža.Sama po se bi je zlobna a njeno unutarnje nezadovoljstvo to samo pojačava.Nije zlato sve što sija.
I ti misliš da se Ajlin neće još dugo smješkat, i meni je draga ali mislim da je otplesala svoje.
Mustafa je puno toga ali nije ni glup ni lud. Drago mi je da se sprema osvetiti ocu, ali će drugi ispast krivi, pa opet nepravda, još jedna u nizu.
Oprosti, ali "jel ti to meni" je jedan i jedinstven, osim toga, mislila sam da ti je Doktor drag .
Nije zlato sve što sija, ali kako je, pjevala (između ostalih) Marlyn Monroe: "Diamonds are girl s best friends", možda se ona ipak utješi s bogatstvom , u svakom slučaju mislim da koristi potpuno krivu taktiku.
Ovo što sam boldala je super, da ne ponavljam.

Quote:
ComboBox kaže: Pogledaj post
Drago mi je osjetiti većinsku navdušenost dr Serdarom ; cijeni se, nadasve , njegov karakter i dobrota , multipractic-čnost (@aysha :mah: :mah: ), a onda i one usputne karakteristike tipa: stas, interesantna tattoo i njezina pozicija, glas (@baby, origigi je to origigi), osmijeh, ruke... aman, aman... kasnije ćemo doći i na obleku (raznovrsnu i za različite prilike: za razminiravanje, u hitnim liječničkim i inim slučajevima, u casual situacijama, na večerama, za spavanje,...), cipele, ruksake i svašta nešta ... ali o-tom-potom...
Bit će i obleka za spavanje, sad definitivno moram nastavit s gledanjem , i hvala na prevodima.

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Ina84 hvala A stignem ja vas do ponedjeljka,jel daju cijele epizode ili kroje i prekrajaju kak njima odgovara?

Ne spomenuh Asije,kak ju je poklopio dok se razbacivala na stolici,ona ima plan,al čini mi se da ona uopće ne zna s kim ima posla
Ja sam napisala da mi se čini da se precijenila. Ali opet, čini mi se i tip koji se prilagođava (ko virusi) pa se ne bih iznenadila da na kraju ipak dovede vodu na svoj mlin.
Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:57   #437
Recenica se uklopila u scenu.Volim ja doktor abija a zna i glumit.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:59   #438
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Nego u mom stažu gledatelja turkiš produkcije kaj nije pravilo da buduća mladenka mora plakati na noći kane,ili sam ja sve cviliderte gledala,čudno mi jer se ova Asiye ceri k'o blesava
Odoh sad drugu gledati,mislim da sam dosta mljela o prvoj
Pa i njoj su dizali veo da vide da li place, ali joj nisu zamjerili sto ne place, cini mi se da bas neko prokomentarise - sta ce plakati, ide u bogatasku kucu, nema za cim plakati i zaliti...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 00:00   #439
Quote:
Ivančica5 kaže: Pogledaj post
Stalno se vraćamo na njegove roditelje, ja isto mislim da su oni jedan od uzroka toga šta ne zna pokazati ljubav, i njihov totalno promašeni odnos prema njemu se onda oslikava u njegovom odnosu prema drugima, jer je on pun emocija koje pogrešno iskazuje.
Tocno .... roditelji jesu uzrok .. ali mu ne mogu biti i opravdanje .....
Nadalllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 00:06   #440
Quote:
Ivančica5 kaže: Pogledaj post
Ja sam napisala da mi se čini da se precijenila. Ali opet, čini mi se i tip koji se prilagođava (ko virusi) pa se ne bih iznenadila da na kraju ipak dovede vodu na svoj mlin.
Kao virus...
Koliko god bila zla i koliko god nagrabusila, ne moze joj se poreci jedno - ona ne odustaje.
Burgija da nadje nacin, nutka Narin zlatom, smijulji se Mustafi umilno, prijeti, ma sta god joj padne na pamet ona ce da pokusa...

Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
Tocno .... roditelji jesu uzrok .. ali mu ne mogu biti i opravdanje .....
Ma opravdanja nema.
Ako si bolestan - lijeci se.
Ako te alkohol cini agresivnim - sto pijes kad ti skodi.
Ako ti je tesko - rijesi to sa sobom, a ne zagorcavaj drugima zivot bezveze.

On iz nemoci da se odupre ocu pristaje na vjencanje sa Asije, pa onda nju bubne nogom, a zatim i namlati, kad vec oca ne moze.
Ona iz nemoci sto je Mustafa ne voli, a njemu ne smije nista, gleda kako da zadavi Narin.

Mustafa jos mlati i Narin, jer ga ona ne prihvata - pa je malo moli, pa je malo mlati, pa je malo voli, pa je opet mlati, pa bi umlatio i sebe i nju...samo nece da prihvati da na silu ne ide i dzaba...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 09.06.2013. at 00:11.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.