Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 26.03.2004., 18:27   #11
799. Koja je razlika između plavuše i WC-a? WC te neće pratiti kad ga upotrebiš.

798. Kako bi nazvao pametnu plavušu? Labrador.

797. Kako ćeš nazvati muvu koja zuji u plavušinoj glavi? Spejs invejder.

796. Koja je razlika između plavuše i mladića? Plavuša ima više sperme.

795. U čemu je razlika izme|u plavuše i krave? U kravljim očima moze nazreti tračak inteligencije.

794. Znate onu plavušu što je pucala u vazduh? Promašila je!

793. Zašto se plavuša udavila u bazenu? Neko je napisao "Dođi-i-pomiriši" na dnu.

792. Šta vidiš kad pogledaš plavušu u oči? Potiljak.

791. Postoji li išta gluplje od kćerke pandura? Plavokosa kćerka pandura i plavuše.

790. Zbog čega plavušina utroba ne ispadne kroz otvor među nogama? Drži je vakuum u mozgu.

789. Začto plavuše uvek umru pre nego što dođe hitna pomoć? Uvek zaborave "9" u "94".

787. Koja je razlika između plavuše koja ima menstruaciju i teroriste? Sa teroristom možeš da pregovaraš.

786. Kaže plavuša kad joj saopšte da je trudna? - Da li je zaista moje?

785. Zašto plavuše imaju menstruaciju? Zaslužile su!

784. Šta plavušina leva noga kaže desnoj? Ništa, ne sastaju se.

783. Koja je razlika između plavuše i čaše? Nijedna čaša nije toliko plitka.

782. Zašto plavuša ne ume da broji preko 70? Zato što su joj kod 69 puna usta.

781. Kako se kaze za plavuše lezbejke? Šteta i sramota.

780. Koja je razlika izmedju plavuše i ostave? U ostavi mogu biti max dva coveka istovremeno.

779. Zašto je plavuša prestala sa P-pilulama? Stalno su izpadale.

778. Koja je slicnost izmedju plavuše i kompjutera? Covek ih ne cjeni u potpunosti sve dok ne crknu.

777. Kako znaš da te plavuša voli? Mozeš je povaliti dve noci za redom.

776. Da li ste culi za onu plavušu lezbejku? Nije mogla prestati da bude sa muškarcima.

775. Zašto plavuša oko noge ima sat??? Da ide u korak s vremenom!!!!

774. Sta je to: plavusa, plavusa, plavusa? -Drvored!

773. Sta je to: plavo-crno, plavo-crno, plavo-crno? Plavusa radi salto.

772. Plavuse, sisajte banane kad nemate kurca! Poslala: Luda

771. Sta dobijes kada okupas plavusu? CISTU GLUPOST

770. Pričaju dve plavuše gde su bile u vreme nestanka struje koji je trajao dva sata. Kaže prva: - Ja sam bila u liftu i čekala sam dva sata dok nije došla struja. Kaže druga: - Ćuti, ja sam se zaglavila na pokretnim stepenicama i čekala sam dva sata!

769. Zasto plavusa stavlja GRAND KAFU u pi..ku. Pa da ima i miris i ukus.

768. Sta oznacava crna vlas u kosi plavuse? Tracak nade!!!!!!

767. Zasto plavusa voli nokiu 5510--zato sto ga moze koristiti kao vibrator. Poslao: Elmir

766. Sta se desi kada plavusa iz Novog Sada ode u Beograd? Povisi se nivo inteligencije u oba grada.

765. Da li ste culi o plavusi koja je dobila AM radio? -Trebalo joj je sedmica dana da sazna da ga moze slusati i navece!

764. Kakva je razlika između plavuše i momka? Plavuša ima više sperme u sebi.

763. Zašto plavuša ima pun pupak sperme? Zato što ni plavi dečki nisu puno pametniji!

762. Šta je karakteristično za plavušin vrt? Živica je malo tamnija od ostale vegetacije.

761. Znate li šta se desilo onom ko je ozenio lepu, plavu i pametnu? ... Poslali ga u zatvor. Bigamija je zakonom zabranjena.

760. Koliko se puta smije plavuša kad joj ispričaš vic? Tri puta. Jednom kad joj ispričaš, drugi put kad joj objasniš, i treći put kad ga shvati.

759. Koja je razlika između plavuše i kockice za juhu? Nikakva. Obe su gotove za četiri osobe u pet minuta!

758. Zašto je plavušama teško brojati preko 5? Moraju upotrebljavati obe ruke!

757. Zašto je plavušama još teže brojati preko 10? Moraju upotrebljavati i ruke i noge!

756. Kakva je razlika između plavuše s PMS-omi i pitt-bulla? Ruž za usne.

755. Koja je razlika između plavuše i Indiane? Plavuša ima veće planine i dublje doline!

754. Zašto plavuša crta križiće po patikama? Jer na njima piše LOTTO.

753. Po čemu znaš da je plavuša bila u hladioniku? Po tragovima zubi na krastavcima.

752. Zašto se plavuše ne voze liftom? ... Ne znaju put.

751. Šta plavuša stavi na ramena da bude atraktivnija? Noge.

750. Prvo poluvrijeme PLAVUSA: POLICAJAC 0 : 0 u drugom poluvremenu plavusa je savladala policajca bas zato sto je organ. Poslao: Josip.c1

749. Kaze plavusa plavusi: - Hajde, upalicu bateriju, a ti se popni uz mlaz svetlosti! Ova druga se smejuci: - Eh, kao da ne znam taj trik! - Kakav trik? - Kad se ja popnem do vrha - a ti ugasis.

748. Bogatas i plavusa bili su na krstarenju. Zeleci da se ukotvi na pucini, on izbaci sidro. Na to plavusa viknu: - Zasto si bacio sidro. Sigurna sam da nam je jos moglo koristiti.

747. Siledzija silovao jednu plavusu. Kad je zavrsio, obrati joj se: - Sta ces reci policiji? - Da si me silovao tri puta. - Ali ja sam to ucinio samo jednom. - A ko kaze da ja zurim.

746. Tokom filmske predstave, cerka plavusa, zali se majci plavusi: - Ovaj covek levo stalno me miluje rukom po butinama. - Hajde da zamenimo mesta - rece majka. Kada su promenili sedista, posle nekoliko minuta, majka se naze nalevo: - Pa, nemojte sada da spavate, pobogu!

745. Plavusa se telefonom zali majci: - Mama, sta da radim? Kuvam jaje vec 15 minuta a ono nikako da omeksa!

744. Plavusa dolazi kod lekara i prilicno zabrinuto mu kaze: - Doktore patim od impotencije... - Valjda vas muz pati od impotencije? - Ne, moj muz boluje, a ja patim.

743. Plavusa, sva blazena sedi u baru sa jednim bradatim filmskim reziserom. Za sankom sede dva mladica, pa ce jedan: - Kretenusa! Ona jos uvek ne zna da je on reziser crtanih filmova!

742. Plavusa prvi put spremila rucak. Kada je pojeo nekoliko zalogaja muz je upita sa izrazom gadjenja: - Cime si punila sarana, draga? - Kako punila? Pa saran uopste nije bio prazan.

741. Razgovaraju dve plavuse: - Pre tri nedelje sam ostavila pice, pusenje i muskarce! - Imas zaista jaku volju. - Eh, da, bio je to najduzi dan u mom zivotu.

740. Plavusa kojoj lepota nije bas naklonjena pozelela je da se provoza fijakerom. Kad je vec sela, upita kocijasa: - Da nije vas konj slucajno plasljiv? - Nista se ne bojte - odgovori kocijas - on se nece okretati.

739. Sudija pita plavusu: - Da li vam je optuzeni pretio pre nego sto vas je prisilio da spavate sa njim? - Jeste, nego sta! - A kako vam je to pretio? - Rekao mi je da, ako tada ne spavam sa njim, on nikada nece spavati sa mnom.

738. Plavusa se zali plavusi: - Zamisli, upravo sam saznala da me muz vara sa svojom sekretaricom! - Lazes! To si izmislila samo zato da bi mene ucinila ljubomornom.

737. Kaze profesor baleta plavusi: - Postoje samo dve stvari koje vas sprecavaju da postanete balerina. - Sta to? - Vase noge.

736. Mladic igra sa plavusom. - Koliko imas godina? - pita je on. - Petnaest. - Samo petnaest! U ovo vreme trebalo bi da budes u krevetu. - Pa, i bila bih da si me vec pozvao...

735. Kako stopira plavusa, izvini JEBI ME TI povezao.

734. Zašto plavuša sedi na kurcu? Pravi hot-dog.

733. Zašto se plavuša boji svoje senke? Boji se da je postala crnka.

732. Koja je razlika izmedju plavuse i sijalice? Sijalica je pametnija, ali se plavusa lakse pali.

731. Kako se zove plavusa nerotkinja? Galax, sipas i ne mislis.

730. Znate li sta je plavusa u fici? Tuka ispod peke !!!

729. Kako potopiti podmornicu punu plavusa? Jednostavno, pokucas im na vrata. Poslao: Dushan

728. Kako plavusa pocinje poruku na mobilnom? - Izvini sto ruzno pisem...

727. Sta radi plavusa kad skupi noge? NISTA Poslao: Srki

726. Sta dobijes kada ukrstis policajca i plavusu? Jelena Karleusa. Poslao: ZORO

725. Zasto Plavusa jede knjige? Cita u snovima.

724. Zasto plavuse imaju problema prilikom dozivljavanja orgazma? Ma, koga je to briga....

723. Zasto plavusa gura sat u picku? Na njemu pise G-SHOCK.

722. Sto plavusa ima medju nogama, a da ima dve reci i druga zavrsava na 'LO'? Picku, budalo.

721. Kako znati da li je plavusa bila u frizideru? Po mokroj banani.

720. Zasto plavusa trci za slonom? Da se moze nasloniti.

719. Zasto plavuse peru svoju kosu u sudoperu? Zato sto je to mesto na kojem se pere povrce.

718. Koja je razlika izmedju palacinke i plavuse? Palacinku prvo bacis pa okrenes, a plavusu prvo okrenes pa bacis...

717. Koje je najiskoristljivije zanimanje za jednu plavusu? Strasilo u polju.

716. Kako plavusu ubiti? Kada su talasi u vodi, pokazati joj njen odraz.

715. Sta plavuse cine za predigru? Skinu donje rublje.

714. Zasto plavusa drzi Coca-colu na stropu? Na boci pise "light". Poslao: Mirko

713. Sto plavusa kaze kada joj netko kupi novi kompjutor? A gdje je OTV? Poslao: Mirko

712. Sta je zajednicko za kornjacu i plavusu? Obe kada padnu na ledja su najebale.

711. Sto je to kada jedna plavusa dugoj duva u uvo? FTP!!!

710. Kako ces ubiti plavusu? Stavis joj iglu u jastucic za ramena.

709. Sto se desava kada plavusi skinete slusalice s usiju? Pada mrtva? Zasto? Zato sto je snjimljena traka sa recima 'Udahni, izdahni...

708. Koliko je plavusa potrebno za zavrne jednu sijalicu? Dve. Jedna drzi Diet Colu, a druga se dere: "Stari pomagaaaj!".

707. Dve plavuse dodu u prodavnicu voca po banane: Prva plavusa: Molimo vas dve banane. Prodavac: Evo, jos su nam ostale samo tri, hocete i trecu? Druga plavusa: Ma ne. Prva plavusa: Ma moze, pa cemo jednu poesti.

706. Koja je slicnost izmedju plavuse i gripa? Najbolje je ici i s jednom i s drugom u krevet.

705. Kako se zove situacija u kojoj je palvusa izmedju dvije crnke? Mentalna blokada.

704. Kako se zove crnka pokraj plavuse? Prevodilac.

703. Zasto ispod svakog nebodera lezi po nekoliko mrtvih plavusa? Isprobavaju krilca na Always uloscima !

702. Zasto plavuse propadaju u zemlju? Zato sto pametniji popusta.

701. Zasto plavusa obuce pidjamu kad ulazi u auto? Da bolje lezi u krivinama!

700. Zasto plavuse imaju noge? Da nebi ostavljale trag ko' puzevi.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.