Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 00:07   #41
Lika i Gorski Kotar imaju nekoliko stotinu puta bolje uvjete za proizvodnju sjemenskog krumpira, od recimo Nizozemskog smeća koje trenutno plačam 11,00 KN.
Ali ljudi koji rade taj posao(nazovimo to "sjemenarstvo u Hrvatskoj",iako to ja ne bih tako nazvao) ne rade na poboljšanju kvalitete, već su ostali negdje u devedesetim godinama prošlog stoljeća. Tema je "što je in uzgajati u poljoprivredi" pa eto vam odgovora. Očajnički se traži kvalitetan domaći sjemenski krumpir uzgojen po standardima koje zahtjeva struka. Trenutno niti jedna domaća sjemenarska kuća nije to u stanju. Ironije li za ličane i gorane, jedan dio sjemenskog krumpira nabavio sam iz Slatine.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 08:56   #42
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Ma o čemu vi to pričate?
Krumpiri se dijele na bijele i crvene i to je to.
Klasika.

"While there are close to 4000 different varieties of potato,[62] it has been bred into many standard or well-known varieties, each of which has particular agricultural or culinary attributes. Varieties are generally categorized into a few main groups—such as russets, reds, whites, yellows (also called Yukons) and purples—based on common characteristics. Around 80 varieties are commercially available in the UK.[63] For culinary purposes, varieties are often described in terms of their waxiness. Floury, or mealy (baking) potatoes have more starch (20–22%) than waxy (boiling) potatoes (16–18%). The distinction may also arise from variation in the comparative ratio of two potato starch compounds: amylose and amylopectin. Amylose, a long-chain molecule, diffuse out of the starch granule when cooked in water, and lends itself to dishes in which the potato is mashed; varieties containing a slightly higher amylopectin content, a highly branched molecule, help the potato to retain its shape during boiling.[64]"

izvor wikipedia
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:15   #43
Ma šala. Sadim desetak sorti krumpira, i već sam umoran od objašnjavanja ljudima da se dijeli po kulinarskim tipovima.
Kaj je najbitnije, potrošača ne treba zamarati sa time, već na deklaraciji ili ambalaži napomenuti koja je sorta pogodna za koju namjenu i problem riješen.(pod uvjetom da nam kupac vjeruje)
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 12:40   #44
meni je moj iz posavine najbolji. nevjerujem više ni međimurcima ni ličanima. prodaju muda pod bubrege.
vrapčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:56   #45
pa muda uglavnom i jesu pod (ispod) bubrezima
__________________
tkošto
salel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:18   #46
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Ma šala. Sadim desetak sorti krumpira, i već sam umoran od objašnjavanja ljudima da se dijeli po kulinarskim tipovima.
Kaj je najbitnije, potrošača ne treba zamarati sa time, već na deklaraciji ili ambalaži napomenuti koja je sorta pogodna za koju namjenu i problem riješen.(pod uvjetom da nam kupac vjeruje)
nemoj sadit 10. sadi manje al da bude kvalitetno.
vrapčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 18:43   #47
Quote:
vrapčić kaže: Pogledaj post
nemoj sadit 10. sadi manje al da bude kvalitetno.
__________________
tkošto
salel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 19:32   #48
hebiga, imam loša iskustva sa kupovnim krumpirom
vrapčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:23   #49
Quote:
vrapčić kaže: Pogledaj post
hebiga, imam loša iskustva sa kupovnim krumpirom
to je vrlo često zbog toga što uglavnom trčite kada netko daje krumpir za kunu.Kvalitetan i zdrav krumpir na tržištu ne može biti jeftiniji od tri kune.
__________________
tkošto
salel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 23:35   #50
ne trčim

jel si ti klon od sale sitni
vrapčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 08:06   #51
Ma jesi li ti možda izašao nedavno iz osnovne škole?
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 08:09   #52
Quote:
salel kaže: Pogledaj post
to je vrlo često zbog toga što uglavnom trčite kada netko daje krumpir za kunu.Kvalitetan i zdrav krumpir na tržištu ne može biti jeftiniji od tri kune.
Ma nije baš tako. Ja ga ne prodajem u maloprodaji(odnosno ne kukuričem po ulici) več u trgovačke centre, a tamo je otkupna cijena do sad bila 1,20 kn za prvu klasu krumpira.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:32   #53
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Ma jesi li ti možda izašao nedavno iz osnovne škole?
di si ti bio dok sam krumpire uzgajao. hehe. ja bi vama napravio da svaka vreča ide na rendgen.
vrapčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 18:25   #54
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Ma nije baš tako. Ja ga ne prodajem u maloprodaji(odnosno ne kukuričem po ulici) več u trgovačke centre, a tamo je otkupna cijena do sad bila 1,20 kn za prvu klasu krumpira.
reci iskreno, imaju li oni neke stroge kriterije ili uzimaju ono što im ponudiš bez provjere ?? Koliko mogu biti siguran da roba na njihovimm policama nije sranje i da je sanitarno ispravna u potpunosti ??

gledam u metrou krompir domaćih proizvođača, o kojoj kvaliteti se radi??
davljenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 18:27   #55
Quote:
vrapčić kaže: Pogledaj post
di si ti bio dok sam krumpire uzgajao. hehe. ja bi vama napravio da svaka vreča ide na rendgen.
onda bi jeli radioaktivni krumpir, samo bi nam još to nedostajalo
davljenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 18:48   #56
Nejde krumpir na rentgen, nego na sterilizaciju gama zrakama. Tako duze moze stajati u skladistu.

http://www.britannica.com/EBchecked/...-sterilization

I da, rade trgovacki centri kontrolu kvalitete. Trovati klijente je lose za biznis.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”

Zadnje uređivanje somied : 24.03.2010. at 18:53.
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 20:06   #57
Ma za domaći krumpir su kontrole rigorozne(HASAP,fitosanitarni upisnik,certificirana skladišta,higijenski minimumi za radnike itd)
Moje pitanje je; a kakav je uvozni krumpir? Osim odokativnih kontrola, ima li još kakvih kontrola?
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 23:43   #58
Pa sad, dal proucavaju krumpire, nemam pojma. Ali evo primjer:

http://www.suvremena.hr/5067.aspx

http://en.wikipedia.org/wiki/Hazard_...Control_Points
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 02:41   #59
Na HR sortnim listama ne postoje sorte deklarirane u nekim trgovačkim centrima.
Halo ??
Sadni i prehrambeni krumpir, ne samo krumpir, podložni su drugačijem sustavu kontrole.
Domaći i uvozni krumpir nemaju, također, isti sustav kontrole.
Ako sorta ne postoji u HR sortnoj listi koliko vjerujete deklaraciji?
Posljednji zakon o sjemenarstvu je iz 2004. a nakon tog su nastale perforacije istoga.
Tada deklaracije nisu izdavali trgovački centri.
Odokativno je dobra selekcija...
__________________
Sve je prolazno jedino je ondulacija - trajna
Vilma11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 02:57   #60
bez zamjerke ali "in" je ambrozija
sceletroy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.