Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2006., 09:59   #1
Obaranje ruku

NE znam di da to stavim pa sam ovdje.Da li često sudjelujete u ovoj igri?Znate li neke trikove?
groucho_marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 22:03   #2
ponekad sudjelujem.
Uglavnom za burazom
Nije ti to neki sport da ima nekih trikova možda jedino da napraviš nagli trzaj ili slično.
__________________
SnapAndSolve.com - Slikaš ispit, kviz, bilo koja pitanja i dobijes odgovore odmah.
blaz1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:54   #3
To ti je inače borilački sport, pa si ga tamo trebao staviti

Treba ti lakat biti što bliže tijelu, jer što je bliže to više snage imaš (zbog tijela naravno)... također, trzaj je najvažniji.
DarkSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 18:35   #4
Idealan način za zaraditi tešku ozljedu poput loma ili teškog iščašenja lakta ili pucanja tetive kojom se biceps veže za lakat ili sl.
batler is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 21:08   #5
Recite koje su vježbe najbolje za tu igru. Vježbe za jačanje ruke zglobova šake itd.
groucho_marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 12:46   #6
Quote:
groucho_marx kaže:
Recite koje su vježbe najbolje za tu igru. Vježbe za jačanje ruke zglobova šake itd.
http://www.armwrestling-supersite.com/training.htm
batler is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 19:40   #7
Quote:
groucho_marx kaže:
Recite koje su vježbe najbolje za tu igru. Vježbe za jačanje ruke zglobova šake itd.
drkica...
nemam pojma, mislim da je tu kljuc ono sto se u narodu zove "zilavost", a ne kilaza.
__________________
***ravno do dna***
za-gor-te-nej is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 08:36   #8
To ti je sport za inteligentne ljude Na primjer:

Jay Ranade biography (http://www.cissp.xn--comwww-yg0m.ccc...ew_topic=107):

Jay is an internationally renowned expert on computers, communications, disaster recovery, IT Security, and IT controls.

He has written and published more than 35 IT related books on various subjects ranging from networks, security, operating systems, languages, and systems.

He also has an imprint with McGraw-Hill with more than 300 books called “Jay Ranade Series”. He has written and published articles for various computer magazines such as Byte, LAN Magazine, and Enterprise Systems Journal.

The New York Times critically acclaimed his book called the “Best of Byte”.

He is currently working on a number of books on various subjects such as IT Audit, IT Security, Business Continuity, and IT Risk Management.

Jay has consulted and worked for Global and Fortune 500 companies in the US and abroad including American International Group, Time Life, Merrill Lynch, Dreyfus/Mellon Bank, Johnson and Johnson, Unisys, McGraw-Hill, Mobiltel Bulgaria, and Credit Suisse.

He is a member of the ISACA International's Publications Committee.

He is four times world champion in Arm Wrestling and two times world champion (2002 and 2003) in martial arts breaking. He has appeared on ESPN and ESPN2 numerous times.


Inače, tip je nedavno održao seminar u ZG (ne o obaranju ruku nego o IT-u )
Ajvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 21:11   #9
Treba skratiti polugu , jer ovde je sva caka u poluzi. Lakat mora stajati propisno, ne mozes si ga priblizavati kako hoces. Lakat treba podbaciti pod grudi a ne udaljiti od tjela, kako vecina laika misli. Sva snaga ide iz ramena i grudnih misica a podlaktica mora biti maltene bez sile, tako si mozes izdrzati napor duze vrijeme a nekada i to prijesudjuje... Takodje, stvar je u rucnome zglobu. On mora bit okrenut na dolje i ne smije se prelamat, a sila ne ide ka protivniku, nego ka dolje, bez obzira kako on plasira svoju silu. Za trenirati preporucam navijanje konopa sa teretom na stap dok si ruke drzis paralelno sa podom... Desetak godina drzao sam titulu sampion Amerike na raznim turnirima, pogotovu na zapadnoj obali, pa imam neke svoje sisteme...
BOXERSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 10:44   #10
da nije to varanje to sa zglobovima što si napisao.Da te pitam nešto ova slobadna ruka da li se smije držati za nešto da ti bude lakše ili mora iza glave
groucho_marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 21:31   #11
smiješ se držati za nešto
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 13:22   #12
Lakat se smije klizat po stolu kako bi bolje oborio ruku protivniku.
FilipVK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 23:26   #13
obaranje

Jel zna netko kad je neko natjecanje u Hrvatskoj u tome i jel uopće postoji???
adama16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 23:28   #14
Quote:
adama16 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kad je neko natjecanje u Hrvatskoj u tome i jel uopće postoji???
bude ti jedino možda na nekim seoskim olimpijadama (iliti ga bikijadama)
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 23:32   #15
Cimaš s trzajem, pali
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 00:34   #16
Quote:
adama16 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kad je neko natjecanje u Hrvatskoj u tome i jel uopće postoji???
Postoji.
Bio je jedan turnir u Otočcu prije desetak dana.
Odi na Profightstore.com i u gornjem desnom kutu pod pretraživanje upiši "armwrestling".


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 13:19   #17
mislim da Gospić ima prvi(neznam dal i jedini) armwrestling klub u Hrvatskoj! osnivač je Antonio MAšić i njegov brat Sebastijan!
rickyika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 23:41   #18
Quote:
rickyika kaže: Pogledaj post
mislim da Gospić ima prvi(neznam dal i jedini) armwrestling klub u Hrvatskoj! osnivač je Antonio MAšić i njegov brat Sebastijan!
Nije jedini, nije ni prvi, ali ima, to je točno.
I svakako su najaktivniji.
I osnivače si točno naveo.
Na papiru je već dovoljno klubova za savez, prošle subote je bio neki sastanak u vezi toga. Imate na PFS-u informacije o turnirima, najave, i slično.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 15:26   #19
dobro, onda je prvi u lici znam dečke iz viđenja, antonio je radio u ttrgovini vipa, neznam dal još al kolku ruku/podlakticu ima
i mislim da se braća bave kickboxingom (???)
rickyika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:03   #20
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Nije jedini, nije ni prvi, ali ima, to je točno.
I svakako su najaktivniji.
I osnivače si točno naveo.
Na papiru je već dovoljno klubova za savez, prošle subote je bio neki sastanak u vezi toga. Imate na PFS-u informacije o turnirima, najave, i slično.


-Stipe

Ima li koji klub u Zagrebu?
Lone_Gunman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.