Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 21:45   #1
Unhappy Kako nabildati donje trbusnjake

Imam pitanje...Gornji trbusni su mi za 5 (ravan trbuh), a donji, ispod struka su problem.... Kako da izravnam taj dio najbrze?


Ispravak naslova...Donje TRBUŠNE
VeX7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:06   #2
misliš kako izgubit salo u tom djelu?
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:20   #3
Samo kratko za utjehu, bas ta zadnja dva su najebenija.
Za naturalce, vjerojatno nikad.

Trebalo bi dobrano sprzit masti za to.
bill is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:21   #4
Već ih imaš, samo bi trebao izgubiti salo da se pokažu.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 23:25   #5
najbolja vježba za donje trbušnjake je da se objesiš kao da ćeš radit zgibove, znači primiš se rukama za šipku neku i pustiš tijelo da visi i podižeš noge u sjedeći položaj... ja mislim da je to najefektivnija vježba za donje trbušne, da ih ojačaš i nabildaš, al će ti se vidjet tek kad salo makneš, inače to je jako teško, baš taj donji dio trbuha
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 00:17   #6
To i mene muči Gornji dio trbuha mi je super a donji špekec. Već tri mjeseca vozim orbitrek skoro svaki dan, koju got aktivnost da provodim donji dio trbuha mi je uvijek takav, a pogotovo kad nabacim koju kilu gore kaj preporučujete?
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 00:19   #7
salo sa donjeg dijela najteže odlazi
samo težak aeroban trening i striga redukcijska dijeta su recept za trbušnjake
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 00:47   #8
Evo iz iskustva: Moraš strogo raditi aerobni trening svaki dan da bi se riješio masnog tkiva, a onda potom na tvrdu podlogu leći na leđa tako da ti cijelo tijelo bude paralelno sa podlogom. Potom odigni noge od podloge za nekih desetak centimetara i drži ih tako podignutim koliko možeš izdržati. Ponavljati to jedno deset puta, paziti na prehranu i trebalo bi upaliti za nekih mjesec dana (ako to radiš svaki dan). Inače, prestaneš li samo nekoliko dana to raditi sve ide na staro, tako da ti je to dosta nezahvalno.
Doctus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 10:47   #9
Quote:
Doctus_ kaže: Pogledaj post
Evo iz iskustva: Moraš strogo raditi aerobni trening svaki dan da bi se riješio masnog tkiva, a onda potom na tvrdu podlogu leći na leđa tako da ti cijelo tijelo bude paralelno sa podlogom. Potom odigni noge od podloge za nekih desetak centimetara i drži ih tako podignutim koliko možeš izdržati. Ponavljati to jedno deset puta, paziti na prehranu i trebalo bi upaliti za nekih mjesec dana (ako to radiš svaki dan). Inače, prestaneš li samo nekoliko dana to raditi sve ide na staro, tako da ti je to dosta nezahvalno.


to je glupost trbušnjaci se ne vježbaju svaki dan, trbušnjaci trebaju odmor a najbolje je ići u teretanu i na mašinuza trbušnjake.
isto tako va
žnija je prehrana od samog aerobnog treninga
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 12:06   #10
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
najbolja vježba za donje trbušnjake je da se objesiš kao da ćeš radit zgibove, znači primiš se rukama za šipku neku i pustiš tijelo da visi i podižeš noge u sjedeći položaj... ja mislim da je to najefektivnija vježba za donje trbušne, da ih ojačaš i nabildaš, al će ti se vidjet tek kad salo makneš, inače to je jako teško, baš taj donji dio trbuha
pa to da, ili ležiš, ruke iznad glave netko drži ili se držiš za radijator
i dižeš noge po želji i potrebi.
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 12:11   #11
Trbušni mišići su kao svaki drugi.Treba im odmora.

Prehrana,kardio i trening.
Mnogi ljudi niti ne rade trbušnjake već se oni pogađaju i drugim vježbama.
Probaj kad radiš zgibove osjetiti kolika ti je napetost u trbuhu,skakanje preko vijače,čučanj...

Prehrana i kardio.
Netko ima bolju genetiku,netko lošiju.
Znači netko dođe do rezultata brzo,netko sporije.
A ovo da ako radiš svaki dan i jedan preskočiš

Trbušni mišići su kao svaki drugi.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 14:30   #12
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
to je glupost trbušnjaci se ne vježbaju svaki dan, trbušnjaci trebaju odmor a najbolje je ići u teretanu i na mašinu za trbušnjake.
isto tako va
žnija je prehrana od samog aerobnog treninga
na kakvu mašinu misliš?
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 14:43   #13
Quote:
huLahoop kaže: Pogledaj post
na kakvu mašinu misliš?
Valjda misli na neku od brojnih različitih sprava za trbušnjake. Glupost u svakom slučaju, trbušnjake treba raditi jednom tjedno po par desetaka komada, a sad da li je to na nekoj spravi ili na podu il neš treće uopće nije bitno.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 14:55   #14
Quote:
VeX7 kaže: Pogledaj post
10 komada Kaj ih tolko imamo? Ja mislila 6 uvrh glave
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 14:58   #15
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Valjda misli na neku od brojnih različitih sprava za trbušnjake. Glupost u svakom slučaju, trbušnjake treba raditi jednom tjedno po par desetaka komada, a sad da li je to na nekoj spravi ili na podu il neš treće uopće nije bitno.
pa pretpostavljala sam da na to misli...al meni je to totalni shit i ja na tim spravama nikad ne radim!ja ih osobno radim 3 puta tjedno kad odem u teretanu i smatram da ima milijun boljih vježbi za trbušnjaka od tih sprava...
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 15:14   #16
Meni je orbitrek ''izravnao'' gornji dio trbuha. E sad- ako nastavim vježbati dal bi trebao i donji dio trbuha kroz neko vrijeme se oblikovati?
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 15:21   #17
Quote:
_Maya_ kaže: Pogledaj post
Meni je orbitrek ''izravnao'' gornji dio trbuha. E sad- ako nastavim vježbati dal bi trebao i donji dio trbuha kroz neko vrijeme se oblikovati?
ne, orbitrek ti je za gornji dio trbuha, za donji moras ic na traku...
zezam se, deri samo po orbitreku, s donjeg dijela trbuha zadnje odlazi pa nemoj ocekivat neke prebrze rezultate...
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 15:22   #18
Kombiniram....Dva dana tjedno vjezbam s utezima, trbusnjake i sl, a 3 dana imam aerobni trening (nogomet) koji je dosta naporan...Nadam se da ce upalit stvar jer fakat mi smeta to
VeX7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 15:58   #19
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Valjda misli na neku od brojnih različitih sprava za trbušnjake. Glupost u svakom slučaju, trbušnjake treba raditi jednom tjedno po par desetaka komada, a sad da li je to na nekoj spravi ili na podu il neš treće uopće nije bitno.
zašto jednom tjedno?
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 16:03   #20
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
zašto jednom tjedno?
Zašto više puta? Mišić ko i svaki drugi. Ak biceps radim jednom tjedno nema razloga da trbušnjake radim češće.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.