Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.05.2010., 11:39   #14
Moja mama je sestri i meni znala ocistiti na taj nacin uho kada bi imale nekakvu upalu uha pa smo tako izbjegle ono ispiranje vodom.. Naime, tada nije bilo za kupiti ovih danasnjih tuljaka u apoteci, vec je ona sama radila.. Sa voskom, gazom i olovkom.. Izvukla bi vosak iz uha. A taj koji pise ovaj gore tekst u novom listu je prije ikakvih iznosenjem svojih stavova i proucavanjem 19st, mogao probati upotrijebiti bar jednom tuljak pa stvarno i ustvrditi da li on sto izvlaci ili ne cerumen i kako uho izgleda prije i poslije uporabe. Do tada sve sto je napisao je trlababbalan.. Tj, izmisljotine, olitiga mlacenje prazne slame.

Smatram da uha ne treba redovito cistiti, ali povremeno da, tuljak bi koristila samo kako je moja mama koristila.. Kod zacepljenja.

A sto se tice nasih strucnjaka, specijalista i alternative.. Rijetko s kojim mozes porazgovarati o tome. Gastroenterolog kod kojeg idemo u klaicevu me popljuvao kada sam pitala za neke prirodne, tj.alternativne nacine lijecenja alergije. Zapravo, rekla sam mu da ne zelim suzbijati posljedice, vec zelim rijesiti uzrok i da mi pomogne ako zna..otvorena sam za sve prijedlogem. a on je na to rekao da onaj tko to uspije moze dobiti odma nobelovu nagradu i da izlijecenje ne postoji. A kada malo kopam po netu, knjigama, vidim da ima ljudi koji su uspjeli rjesiti alergiju prirodnim putem.. Tj.alternativnim, bez ikakvih lijekova. Ocu rec, da, kompetentni su, ali od njih ni ne mozete ocekivati blagoslov za tuljke jer su oni nesto vugibugi za njih.. Ili izmisljotine 20st. :rolleyes dupli:
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.