Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2003., 16:01   #21
Igram je i baš mi se sviđa ,barem početak .

JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUU
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2003., 09:25   #22
Igram i ja i FRUSTRIRA ME - tocno kako su opisali komande, skokove itd. Dobila igru jucer pa sad jos cackam.

Sto je najveci bad ceg nema je: side step - tog je prije bilo i bilo je mrak, glupo mi je to sto kad radis shimmy sideways ili ako hoces nekaj pogurat il povuc moras negdje nac extra snagu inace si stuck!

Daj reci gdje si naso extra strenght za pogurat kutiju na drugom nivou - u kuci gdje ti bace suzavac (il koji vec vrag)

Inace grafika je

Svejedno obozavam Laru!
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2003., 09:53   #23
Moraš pogurnut ona vrata sa kontrolom,tamo gdje su na podu bile neke stvarčice,u svakom slučaju gurni sva vrata koja su tamo ako ne znaš na koja mislim i tako ćeš dobiti snagu.

Inače igra mi je ,ali nije mi jasno da ni na 7 levelu nemam torbu ,pa kam trpa one stvari,ili sam ja glupa?
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2003., 11:38   #24
E hvala, bas cu probat veceras.
Jos sto mi je bad je sto nema onaj veliki skok, tipa, tap backwards + running jump. No moram se privic na nove komande.

Sigurno cu ti se javit kad negdje zapnem
E da, nema secrets vise, jel?!

I cini mi se da joj oruzje nema unlimited ammo kao sto je imala prije

A kad konacno dodjes do amunicije? Imam pistolj al nemrem ubijat al super mi je stealth i kad zatuce frajera od iza
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 10:20   #25
AAAAAAAAAAA,izludila sam jučer.
Koji ovisnik do 3 ujutro ,a ujutro na posao.
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 10:48   #26
Hi hi hi
Ja opet zapela pa otisla spavat. Neznam kak da izadjem kad naletim pa poubijam pese na 3. preskocim ogradu pa me nesto ubije kad skrenem iza coska
Istina nisam se previse trudila
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 15:55   #27
Ne kužim baš di si?Ako zapneš javi.

Ja na 10.
Zašto su tako kratki leveli?
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 15:58   #28
3 nivo kad bauljas po krovovima, pa onda udjes u neku zgradu (prati te helikopter) pa tako skakuces okolo i onda treba negdje napustit nivo. neka zeljezna vrata okruzena mrezastim zidom nemrem otvorit makar se pokaze ruka, al mogu preskocit. dodje ti rotwailer pa ga ubijes, iza coska kad skrenes nis se nevidi al cim dodjes tam Lara isti cas umre. neznam gdje da izadjem. valjda moram natrag lojtrama gore se popest negdje i cackat.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 15:49   #29
Jel netko još igra Laru?

Zapela sam sa nekim duhom što mi leti iznad glave i već 2 tjedna ni makac .

Help
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 13:48   #30
Znam da se kasno palim, al gdje da kupim igricu? U zagrebu je nema u algoritmu a neznam gdje još da tražim! Help, baš bi ju htjela imat!
__________________
...for all else is dust and air...

Anipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 20:20   #31
Tomb Raider: The Angel Of Darkness

Izlazi novi Underworld ali mene nešto zanima u vezi AOD.

Prije par dana sam sa police izvukao orginal tomb raider aod jer sam ga davno kupio pa sam se zaželio opet odigrati. I prešao sam ga no moja sreća nije dugo potrajala.
Išao sam po drugim forumima i otkrio da se mnogima ne sviđa aod, kao previše bugova i ostale gluposti.
Ja sam u igrici sreo samo 1 bug. Neznam al ak ste ikad igrali aod molim vas recite što je u toj igrici tako loše?
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:01   #32
AOD je jedini serijal koji nisam odigrala,trazila sam ga ali nesto nisam mogla naci
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 02:50   #33
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Izlazi novi Underworld ali mene nešto zanima u vezi AOD.

Prije par dana sam sa police izvukao orginal tomb raider aod jer sam ga davno kupio pa sam se zaželio opet odigrati. I prešao sam ga no moja sreća nije dugo potrajala.
Išao sam po drugim forumima i otkrio da se mnogima ne sviđa aod, kao previše bugova i ostale gluposti.
Ja sam u igrici sreo samo 1 bug. Neznam al ak ste ikad igrali aod molim vas recite što je u toj igrici tako loše?
ni ja nisam nasao ali mi je igra totalno sranje,nakon 10min sam je reinstalirao...
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 12:35   #34
Kad se uporedi grafika i upravljanje anniversary i legend sa ostalim serijalima tomb raidera onda stvarno covjek nema ni volje da igra stare serijale,anniversary i legend su perfekt naspram ostalih,jednostavno imaju milion puta bolju sliku,zvuk,grafiku itd
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 16:57   #35
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Kad se uporedi grafika i upravljanje anniversary i legend sa ostalim serijalima tomb raidera onda stvarno covjek nema ni volje da igra stare serijale,anniversary i legend su perfekt naspram ostalih,jednostavno imaju milion puta bolju sliku,zvuk,grafiku itd
Sa tim se slažem jer su legend i anniversary radili Cristal Daynamich (kak se već piše) dok su ostalih 6 radili CORE desing, al su ipak oni osmislili tomb raider i sve ostale stvari.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:53   #36
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Izlazi novi Underworld ali mene nešto zanima u vezi AOD.

Prije par dana sam sa police izvukao orginal tomb raider aod jer sam ga davno kupio pa sam se zaželio opet odigrati. I prešao sam ga no moja sreća nije dugo potrajala.
Išao sam po drugim forumima i otkrio da se mnogima ne sviđa aod, kao previše bugova i ostale gluposti.
Ja sam u igrici sreo samo 1 bug. Neznam al ak ste ikad igrali aod molim vas recite što je u toj igrici tako loše?
Ja sam AOD davno igrala pa se i ne sjećam najbolje, jedino u što sam sigurna da ga, za razliku od ostalih dijelova, NIKAD VIŠE neću ponovo igrati

Ono što mi je ostalo u sjećanju je katastrofalno kretanje lika, sve kretnje što je Lara trebala napraviti su bile nepotrebno komplicirane, npr penjanje po ljestvama, stepenicama, onda one glupe fore da moraš nešto povući da "ojačaš", ma daj, fuj. Kamera - KOMA, jednom mi se desio bug da sam Laru gledala u lice pa nisam vidjela kamo idem, a i kad je bilo "normalno", hehe jedva da se likom dalo upravljati. I onda onaj tip što ga dobiješ na kraju, joj joj. Pa glupa priča, prekratki i loše napravljeni nivoi, gubitak pištolja, ma ne sjećam se svega više
Jedino što mi je Lara u AOD najljepša, al kaj to vrijedi kad je sve ostalo za
Meni osobno je TR4 najbolji, u pravom duhu pljačkašice grobnica. Al i Crystal Dynamics odlično odrađuje posao, svaka čast
I nek se sad konačno prime i LOK serijala
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 19:48   #37
Ja imam instaliranu na kompu, neko mi donio cd... igrao sam oko 10 minuta, ali kretanje je katastrofa! Jadno, bijedno sporo, ko da se magla vuce! Najbolje je... ne vracati se na staro
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 19:50   #38
nevezano uz temu, ali hitno. ima li netko mozda tomb raider legend za psp da mi proda dvd? ili sprzi? ili umd? bilosta?
Makoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 18:12   #39
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Izlazi novi Underworld ali mene nešto zanima u vezi AOD.

Prije par dana sam sa police izvukao orginal tomb raider aod jer sam ga davno kupio pa sam se zaželio opet odigrati. I prešao sam ga :

aod je sve samo ne orginalni tomb raider. jer nema gotovo nista od karakteristika koje tomb raider ima/bi trebao imati.
inace, tombovi 1-5 se smatraju klasicima tj orginalima (aod je 6.)

Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
no moja sreća nije dugo potrajala.
Išao sam po drugim forumima i otkrio da se mnogima ne sviđa aod, kao previše bugova i ostale gluposti.
Ja sam u igrici sreo samo 1 bug.:
a zasto "tvoja sreca" ovisi o tome sto ce drugi reci?
tocno je da se mnogima ne svida aod, ali ne samo zbog bugova, vec zbog nacina na koji je igra napravljena.

Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Neznam al ak ste ikad igrali aod molim vas recite što je u toj igrici tako loše?
larini pokreti, hodanje, usmjeravanje, kutevi kamera...bilo sto napravit je tesko, jako dugo (predugo) vremena treba da bi se prilagodio na igru i tu atmosferu, osobito ako si prije igrao tomb, pa imas u tom smjeru ocekivanja neka. ti pretpostavljam nisi.
***nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:29   #40
ja sam prešel angel of darkness i trebalo mi je jako puno vremena za to jer kretanje i bugovi naprave užas od igre
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.