Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2024., 16:49   #2801
Quote:
gloria693 kaže: Pogledaj post
Kad sam zadnji put vracala kreirala sam povrat online, preko dpd-a (preko linka na h&m webu), onda zovete dpd da dogovorite prikup paketa. samo sto naplacuju povrat 4 eura, to ce vam odbiti od iznosa koji vracaju

https://www2.hm.com/en_eur/customer-...e/returns.html
Okej sve jasno,moze samo primjer u sta da spakujem te 2 majice? Imam dvije iste i male su mi,jednu sam samo otvorila,vratila bih obje,nije velik iznos ali necu da mi stoji,teško da ce netko kupiti...mogu u nasu zutu kovertu ili kako?
Koju adresu da pisem?
__________________
Sleeping....
It's like being dead without commitment.
An open relationship with death. Death with benefits.
Deathwing is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 17:30   #2802
Quote:
Deathwing kaže: Pogledaj post
Okej sve jasno,moze samo primjer u sta da spakujem te 2 majice? Imam dvije iste i male su mi,jednu sam samo otvorila,vratila bih obje,nije velik iznos ali necu da mi stoji,teško da ce netko kupiti...mogu u nasu zutu kovertu ili kako?
Koju adresu da pisem?

javi im se na customer i oni ti registriraju povrat, dodje ti dpd i na povratu ti iznos umanje za postarinu 4€. moras isprintati label i oznaciti sta vracas i razlog za povrat i staviti unutra s artiklima.
mozes spakirati u bilo sta, njihovu vrecicu u kojoj su ti poslali, kutiji od zare, cipela..
dakle, ne mozes vracati postom, nego ti dolazi prikup.


Sent from my iPhone using Tapatalk
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 17:35   #2803
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
javi im se na customer i oni ti registriraju povrat, dodje ti dpd i na povratu ti iznos umanje za postarinu 4€. moras isprintati label i oznaciti sta vracas i razlog za povrat i staviti unutra s artiklima.
mozes spakirati u bilo sta, njihovu vrecicu u kojoj su ti poslali, kutiji od zare, cipela..
dakle, ne mozes vracati postom, nego ti dolazi prikup.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Već sam naručila DPD povrat,obje majice su u originalnim vrecicama ,onda cu staviti u postansku zutu.
Tih 4€ se dobije nazad ako je prva narudzba bila bez naplate poštarine ili? Jer majica je 5.99 u biti ce mi vratiti novac samo zajednu majicu i 1 e,malo bezveze. Samo sam trebala veći broj. :/
__________________
Sleeping....
It's like being dead without commitment.
An open relationship with death. Death with benefits.
Deathwing is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 13:00   #2804
Quote:
Deathwing kaže: Pogledaj post
Već sam naručila DPD povrat,obje majice su u originalnim vrecicama ,onda cu staviti u postansku zutu.
Tih 4€ se dobije nazad ako je prva narudzba bila bez naplate poštarine ili? Jer majica je 5.99 u biti ce mi vratiti novac samo zajednu majicu i 1 e,malo bezveze. Samo sam trebala veći broj. :/
Nije bitno da li ste platili shipping za taj paket ili ne, povrat plaćate.
Npr. ako koristite onaj kod za 10% s kojim vam je shipping free, povrat se naplaćuje
Hela Odinsdottir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 16:07   #2805
Informacija ako netko ne zna...ako vraćate više artikala iz različitih narudžbi u jednom povratu tj. zapakirano zajedno, naplatit će vam povrat za svaki od tih artikala, osim ako artikle vraćate zbog neke pogreške s njihove strane (poslan krivi artikal, oštećen, tvornička greška i sl.).
Znam da su prije naplatili uvijek jedan povrat (koliko god artikala bilo u toj jednoj vrećici), pa sam pitala i tako su mi odgovorili
Hela Odinsdottir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.