Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 10:29   #341


ja volim klasicna ogledala ali i neka neobicna
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:36   #342
Gil's u Dubrovniku mi ima fora zidove

Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:41   #343
@Glamazone puna si dobrih slika!

Eto...sad sam poludila za ogledalcima,ali me pati kao što sam napisala na temi o ogledalima: kako kasnije krečiti taj zid kada postaviš ogledala?Mislim da je totalna jebada
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:43   #344
Molim vas postajte ogledala na temi s ogledalima.


Glamazone, ako ti crtanje dobro ide ili obzirom da ocito imas i prijatelja kojima dobro ide - zasto sama ne nacrtas /ti netko ne nacrta?

Meni je svojevremeno (davno!) prijateljica dizajnerica nacrtala fashion figuru neke punkerice u prirodnoj veličini. Ne cini mi se da bi to bio problem nekome tko ih inace crta na papiru.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:02   #345
evo jedan primjer... moja sestra se odlučila na pothvat

ideja - rezultat
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:32   #346
To i ja planiram raditi!!! Sva sreća da ima već iskusnih jer me strašno zanima - kakvu boju ste koristili za crtanje? Ako je obična farba za zid, koliko je bila gusta? Jeste li napravili šablone ili crtali direktno po zidu?

Edit: inače ovo vaše je super ispalo
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 12:18   #347
Zar baš nitko nema iskustva s kupnjom foto tapeta preko e-baya?
bula&pupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 12:31   #348
Fonemf dobro ja crtam ali nemam iskustva sa crtanjem po zidu (farbe i sve to) a ne bi htjela unistiti zid uahaha ali mogla bi zapravo probati...i moj si je brat sam ocrtao zidove..mogao bi mi on (kad bi htio). Inace imam svijetloljubicaste zidove a ja bi ih htjela malo tamnije pa sam mislila da mogu odmah iskoristiti priliku i ugnjaviti tatu da mi ih pofarba a onda imam i razloga da jos nesto radim po njima.
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 12:44   #349
Britney, hvala...da imam jako puno dobrih slika (vidi od pocetka topic koji sam otvorila "Moderni interijeri" https://www.forum.hr/showthread.php?t=329394)
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 15:10   #350
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
To i ja planiram raditi!!! Sva sreća da ima već iskusnih jer me strašno zanima - kakvu boju ste koristili za crtanje? Ako je obična farba za zid, koliko je bila gusta? Jeste li napravili šablone ili crtali direktno po zidu?

Edit: inače ovo vaše je super ispalo
pa išlo je ovako nekako... sestra inače super crta pa joj ovo nije bio problem

prije krečenja običnom olovkom je iscrtala oblik na zidu... idući dan kad su obojali zid iscrtano se lagano vidjelo... mislim da je za boju koristila onu običnu boju koja se inače dodaje u jupol, a znam da je bojala s običnim malim kistom...

postoji i opcija projiciranja slike na zid grafoskopom (netko je to s foruma već radio), ali opet, treba imat grafoskop
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 15:37   #351
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Fonemf dobro ja crtam ali nemam iskustva sa crtanjem po zidu (farbe i sve to) a ne bi htjela unistiti zid uahaha ali mogla bi zapravo probati...i moj si je brat sam ocrtao zidove..mogao bi mi on (kad bi htio). Inace imam svijetloljubicaste zidove a ja bi ih htjela malo tamnije pa sam mislila da mogu odmah iskoristiti priliku i ugnjaviti tatu da mi ih pofarba a onda imam i razloga da jos nesto radim po njima.
kao dobar crtac mislim da neces imati problema. meni je frendica to nacrtala u 10ak minuta. istina, crtala je kredom po zidu pa je bilo lakse i ispravljati, brisati, a i kasnije prefarbati.
svakako bi prije trebala nacrtati olovkom, kredom, ugljenom, pa kad usavrsis crtez prelaziti konkretnijom bojom.

osim toga, ako crtas zene (fashion), one ionako ne trebaju detalje nego siluete pa je time manji problem...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 19:01   #352
Nadam se...da siluete mene zanimaju ali bojim se da rubovi ne budu zapackani jer mi se to dogodilo kad sam radila sa šablonama
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 23:58   #353
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
evo jedan primjer... moja sestra se odlučila na pothvat

ideja - rezultat

jako lijepo!

__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:56   #354
Quote:
Britney Spears kaže: Pogledaj post
Sada sam se oduševila ovim stakalcima :
Brit, pretpostavljam da si to vidjela na:
http://www.acte-deco.fr/en/boutique-...et-miroir.html
Fakat izgleda super i efektno i već zamišljam kako bi to bilo super u mom dnevnom boravku. Ti stickeri su 53,90 € (dimenzije 220 x 46), nije da su jeftine, ali sam kadar kupiti... Pa ak ćemo skupa, djelimo troškove dostave!!!
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 16:46   #355
Ček, ček, ček.. pa to je oko 400kn... to zapravo uopće nije puno...

Samo mene je zagolicalo sad to što piše mirror-efekt sticker.
Odnosno, iz kontekta bi izvukla da to nije zapravo klasično ogledalo već nešto što im efekt ogledala, jel, a još k tome sticker...

Stvar je sljedeća:
Opet ja sa dubokoumnim x idejama.

Naime, u firmama koje se bave s reklamama, folijama, naljepnicama ima kupiti te alu folije, koja je tako ispolirana da podsjeća na ogledalo. Mislim, možeš vidjet svoj odraz, al, nije baš bistro kao pravo ogledalo, ali ni ne izobličuje sliku.

I ta folija je dosta skupa. ali opet jeftinija od pravog ogledala baš radi toga, jer se foliju bez problema izrezuje na cuteru u sve oblike a ogledalo je jebada za nać majstora kojiće takve gluposti htjet napravit...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 07:24   #356
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Ček, ček, ček.. pa to je oko 400kn... to zapravo uopće nije puno...

Samo mene je zagolicalo sad to što piše mirror-efekt sticker.
...
a zar misliš da je ono što lijepe u kupaonske ormariće i na fronte ormara pravo ogledalo?! Odi do Elgrada, npr. pa će ti sve biti jasnije
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 09:18   #357
Quote:
diesel_zg kaže: Pogledaj post
nije da su jeftine, ali sam kadar kupiti... Pa ak ćemo skupa, djelimo troškove dostave!!!
Kolega,ako se odlučim na to može!

Jel ti kupuješ 100%? I koliko bi nas trošak dostave mogao koštati?
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 10:37   #358
evo mene da vam malo "zasolim"...no hard feelings.
dakle, naljepnice na zidove, o njima se radi.

neko vrijeme sam i ja bila jako opsjednuta tom idejom, rovala, istrazivala i otisla u nekoliko robnih kuca za gradjevinske materijale i unutrasnje uredjenje. i naisla na njih u originalu, postavljene, polijepljene na sve podloge: od zida do zidnih plocica!
i gle razocarenja. s kojim treba racunati.

bez obzira na njihovu prosjecnu ili vrhunsku kvalitetu, ukoliko sama podloga nije savrseno obradjena prije ljepljenja istih na propisani nacin, pa cak i da to nije neki problem, ostaje jedan veliki vizualni problem koji mene jako, jako smeta: njihovi rubovi!

jer radi li se o kuhinji, kupaonici ili nekom drugom "vodenem - kondeziranom - mokrom ambijentu", vijek trajanja im je jako, jako kratak, kondenzacijski efekti vrlo su brzo uociljivi.
cigarete, radijatori, kuhanje ( za spojene kuhinje i dnevne boravke!), bilo koja ucestala promjena tempretura vrlo brzo promijeni i njihovu nijansu boje i postojanost oblika....

ukratko, za kratko zadovoljstvo su pogodne, za duzi rok ih ne preporucujem.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:04   #359
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
evo mene da vam malo "zasolim"...no hard feelings.
dakle, naljepnice na zidove, o njima se radi.

neko vrijeme sam i ja bila jako opsjednuta tom idejom, rovala, istrazivala i otisla u nekoliko robnih kuca za gradjevinske materijale i unutrasnje uredjenje. i naisla na njih u originalu, postavljene, polijepljene na sve podloge: od zida do zidnih plocica!
i gle razocarenja. s kojim treba racunati.

bez obzira na njihovu prosjecnu ili vrhunsku kvalitetu, ukoliko sama podloga nije savrseno obradjena prije ljepljenja istih na propisani nacin, pa cak i da to nije neki problem, ostaje jedan veliki vizualni problem koji mene jako, jako smeta: njihovi rubovi!

jer radi li se o kuhinji, kupaonici ili nekom drugom "vodenem - kondeziranom - mokrom ambijentu", vijek trajanja im je jako, jako kratak, kondenzacijski efekti vrlo su brzo uociljivi.
cigarete, radijatori, kuhanje ( za spojene kuhinje i dnevne boravke!), bilo koja ucestala promjena tempretura vrlo brzo promijeni i njihovu nijansu boje i postojanost oblika....

ukratko, za kratko zadovoljstvo su pogodne, za duzi rok ih ne preporucujem.
meni se zato site Miraentuinterior najvise svidja svojom ponudom jer to zapravo nisu naljepnice nego kao zidni tattoo.
ne znam kakvi su stickersi po ostalim siteovima koje sam gledala, al ovo sto ima po nasim ducanima (i npr. ikea) su upravo naljepnice pa mi taj omjer cijena-kvaliteta nije bas povoljan...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:42   #360
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
evo mene da vam malo "zasolim"...no hard feelings.
dakle, naljepnice na zidove, o njima se radi.

neko vrijeme sam i ja bila jako opsjednuta tom idejom, rovala, istrazivala i otisla u nekoliko robnih kuca za gradjevinske materijale i unutrasnje uredjenje. i naisla na njih u originalu, postavljene, polijepljene na sve podloge: od zida do zidnih plocica!
i gle razocarenja. s kojim treba racunati.

bez obzira na njihovu prosjecnu ili vrhunsku kvalitetu, ukoliko sama podloga nije savrseno obradjena prije ljepljenja istih na propisani nacin, pa cak i da to nije neki problem, ostaje jedan veliki vizualni problem koji mene jako, jako smeta: njihovi rubovi!

jer radi li se o kuhinji, kupaonici ili nekom drugom "vodenem - kondeziranom - mokrom ambijentu", vijek trajanja im je jako, jako kratak, kondenzacijski efekti vrlo su brzo uociljivi.
cigarete, radijatori, kuhanje ( za spojene kuhinje i dnevne boravke!), bilo koja ucestala promjena tempretura vrlo brzo promijeni i njihovu nijansu boje i postojanost oblika....

ukratko, za kratko zadovoljstvo su pogodne, za duzi rok ih ne preporucujem.

juuuhhhuuuuuuuuu dakle ako je to zaljepim u hodnik gdje nema vode, a i grijanje je na tanko ... stvar bu sretno durala do idućeg farbanja
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.