Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2010., 00:29   #1
poševiti se ili ne- pitanje je sad :)

Dragi moji, evo otvaram ovu temu u nadi dobivanja koliko toliko ozbiljnih i upotrebljivih savjeta od ljudi koji su mi voljni pomoći razriješiti moju dilemu.

Situacija je slijedeća- zajedno smo otprilike 2 mjeseca. Istinski uživam s njim, jako mi je lijepo. Naravno, imali smo i problema, riješili smo ih razgovorom. Problemi su bili uzrokovani uglavnom okolinom, nakon iscrpnog razgovora odlučila sam mu vjerovati. Ni u jednom se trenutku nisam pokajala.

E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
MajaMarijana is offline  
Old 31.03.2010., 00:31   #2
Spavaj s njim
Dovoljno ste dugo zajedno da ti je to jedina sigurna provjera.
Ariane is offline  
Old 31.03.2010., 00:32   #3
gdje je anketa?

a sad ozbiljno - ti NAS pitaš da l' da se poseksaš s njim?

a da se malo opustiš?
i ne odvaguješ stalno.
ha?
asdfgh is offline  
Old 31.03.2010., 00:34   #4
hehe,

znaci ako se ti s njim posevis nakon dva mjeseca, a on je s tobom samo radi toga tebi ce se pizda posusiti ili sto vec?

meni da se sevi ja bi sevio u toj situaciji
Flat is offline  
Old 31.03.2010., 00:35   #5
Mozda je malo bezobrazno ,no kreni s cljem da spavate , ono tipa mazenje i ljubljenje,fakat ga napali i onda dođete do faze skidanja odjece ili malo dalje, prekini ga i reci da ipak jos nisi spremna pa vidi kako ce reagirat.
Ako kaze nema problema li nesto u tom stilu , rekao bih da je vrlo vjerovatno da nije s tobom samo radi sexa.
earl Jigsaw is offline  
Old 31.03.2010., 00:36   #6
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Dragi moji, evo otvaram ovu temu u nadi dobivanja koliko toliko ozbiljnih i upotrebljivih savjeta od ljudi koji su mi voljni pomoći razriješiti moju dilemu.

Situacija je slijedeća- zajedno smo otprilike 2 mjeseca. Istinski uživam s njim, jako mi je lijepo. Naravno, imali smo i problema, riješili smo ih razgovorom. Problemi su bili uzrokovani uglavnom okolinom, nakon iscrpnog razgovora odlučila sam mu vjerovati. Ni u jednom se trenutku nisam pokajala.

E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
imaš li previše godina za toliko analiziranja i vaganja?

ako ga želiš, poševi se s njim! otkud bi mi znali, želiš li ti njega dovoljno!?
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 31.03.2010., 00:37   #7
Quote:
Jigsaw2wr kaže: Pogledaj post
Mozda je malo bezobrazno ,no kreni s cljem da spavate , ono tipa mazenje i ljubljenje,fakat ga napali i onda dođete do faze skidanja odjece ili malo dalje, prekini ga i reci da ipak jos nisi spremna pa vidi kako ce reagirat.
Ako kaze nema problema li nesto u tom stilu , rekao bih da je vrlo vjerovatno da nije s tobom samo radi sexa.
kaj i da za sada je? seks je pola veze, a druga polovica je sve ostalo. ako se u tome sloze imaju vec 50% uspjeha.
Flat is offline  
Old 31.03.2010., 00:38   #8
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Dragi moji, evo otvaram ovu temu u nadi dobivanja koliko toliko ozbiljnih i upotrebljivih savjeta od ljudi koji su mi voljni pomoći razriješiti moju dilemu.

Situacija je slijedeća- zajedno smo otprilike 2 mjeseca. Istinski uživam s njim, jako mi je lijepo. Naravno, imali smo i problema, riješili smo ih razgovorom. Problemi su bili uzrokovani uglavnom okolinom, nakon iscrpnog razgovora odlučila sam mu vjerovati. Ni u jednom se trenutku nisam pokajala.

E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
naravno da nema smisla tako zuriti. progruntaj ti to jos dvije, tri godine - on ce se sigurno jos malo strpiti
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 31.03.2010., 00:39   #9
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
Kažeš imaš previše godina da bi se bilo gdje žurila..

pa nije pica sapun da će se potrošit..
*S@ky* is offline  
Old 31.03.2010., 00:44   #10
Ako još osjećaš da nisi još spremna i nemoj se žuriti..Ako te on ne forsira pogotovo.Opusti se i uživajte,nije sve ni u sexu.Kad budeš spremna bit ćeš..i samo će vam biti još ljepše..Na silu ništa ne ide.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 31.03.2010., 00:46   #11
imas preko 25 godina i nakon 2 mjeseca se jos niste seksali? ja bi te odjebao nakon 2 tjedna ocito je zaljubljen
Ken is offline  
Old 31.03.2010., 00:47   #12
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Ako još osjećaš da nisi još spremna i nemoj se žuriti..Ako te on ne forsira pogotovo.Opusti se i uživajte,nije sve ni u sexu.Kad budeš spremna bit ćeš..i samo će vam biti još ljepše..Na silu ništa ne ide.
naravno. kad je frajer odjebe onda ces ju ti tjesiti, jel?
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 31.03.2010., 00:52   #13
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?


Da je s tobom samo radi seksa vec odavno ne bi bio s tobom.

Ako je s tobom 2 mjeseca sigurno nije samo radi seksa. to je ko 1+1=2.

A ako ti nemas povjerenja u njega, kao sto pises, prvo to rijesi. s njim ili sa sobom.
 
Old 31.03.2010., 01:01   #14
Quote:
Jigsaw2wr kaže: Pogledaj post
Mozda je malo bezobrazno ,no kreni s cljem da spavate , ono tipa mazenje i ljubljenje,fakat ga napali i onda dođete do faze skidanja odjece ili malo dalje, prekini ga i reci da ipak jos nisi spremna pa vidi kako ce reagirat.
Ako kaze nema problema li nesto u tom stilu , rekao bih da je vrlo vjerovatno da nije s tobom samo radi sexa.
kako jadno....

ps, za svaki slucaj ponovi to tako vise puta,napali ga hebeno, po mogucnosti da on tebe "rijesi" (bez penetracije) i onda mu reci da nisi spremna

ponovi to 3 il više puta:
1. ako je normalan odjebat ce tebe, tvoje provjere i muljaze
2. nije još čku ni vidio pa ce "cekati"
max33 is offline  
Old 31.03.2010., 01:03   #15
Quote:
Jigsaw2wr kaže: Pogledaj post
Mozda je malo bezobrazno ,no kreni s cljem da spavate , ono tipa mazenje i ljubljenje,fakat ga napali i onda dođete do faze skidanja odjece ili malo dalje, prekini ga i reci da ipak jos nisi spremna pa vidi kako ce reagirat.
Ako kaze nema problema li nesto u tom stilu , rekao bih da je vrlo vjerovatno da nije s tobom samo radi sexa.
ne čini mi se kao dobra solucija
jednostavno nije fer prema njemu

uostalom, kao što je dosta njih i reklo
da je s tobom zbog jebanja više bi te odjeba 100 puta
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Old 31.03.2010., 01:08   #16
ja se tek kao malkice starija bacam na seks kad mi se sprdne. ne volim cekati. cekanje mi je besmisleno. pa necu ga volit nakon jedne seve, pobogu.
Zoey is offline  
Old 31.03.2010., 01:09   #17
želim spavati s njim, nije problem u njemu, problem je u meni i u nepovjerenju koje je rezultat mojih bivših razočarenja.

No, mislim da bih trebala prihvatiti činjenicu da nisu svi isti i da je možda ovog puta drukčije. Fakat me plaši njegova rečenica da je naša veza presavršena da bi u njoj još i sex bio takav, jer da jednostavno nije moguće da se dvoje ljudi kuži toliko koliko se nas dvoje kužimo. A možda se samo bezveze zamaram...
MajaMarijana is offline  
Old 31.03.2010., 01:14   #18
Quote:
Jigsaw2wr kaže: Pogledaj post
Mozda je malo bezobrazno ,no kreni s cljem da spavate , ono tipa mazenje i ljubljenje,fakat ga napali i onda dođete do faze skidanja odjece ili malo dalje, prekini ga i reci da ipak jos nisi spremna pa vidi kako ce reagirat.
Ako kaze nema problema li nesto u tom stilu , rekao bih da je vrlo vjerovatno da nije s tobom samo radi sexa.
Svašta.

Da mi to neka napravi, poslao bi je u tri pičke materine.

Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
želim spavati s njim, nije problem u njemu, problem je u meni i u nepovjerenju koje je rezultat mojih bivših razočarenja.
Dakle zbog bivših kretena, moraš i ovog dečka jebat.

De napravi mu uslugu i ostavi ga. Kom treba neurotično žensko.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 31.03.2010., 01:14   #19
A možda su u šumi?

Ili ti je to baš prvi prvi seks pa je bed ako bude loš?

Naime, što točno možeš izgubiti?

Ako odlučiš da nije vrijedan tvoje vagine nakon X vremena gubila si vrijeme na nešto što ti je bilo nepotpuno.
Ako se poševite i ostavi te - opet si se riješila mulca koji je u tebi vidio samo rupu.
Ako se poševite i ne ostavi te... reklo bi se da je seks bio dovoljno dobar da ga treba ponoviti.

U svakom slučaju od tri ako - dva ti donose nešto dobro.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Old 31.03.2010., 01:15   #20
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
ako je u stanju 2 mjeseca čekat i bit s tobom samo radi sexa, onda je jadan ne zato jer te vreba, nego zato jer je kronično nesposoban sredit si neki fuk brže, pa ti je to razlog da ga napucaš.

Kakvo čekanje 2 mjeseca SAMO radi sexa, taman posla, relax and get busy.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger