Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2010., 19:44   #1761
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post

???
MissChanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 22:07   #1762
sorry
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 23:59   #1763
Ne znam kako da započem ovaj post, a da ne ispadnem neki freak niti sam sigurna pitam li na pravom mjestu.
Moj najveći problem je što ja ne biram magiju, ona mene bira.
Kroz život sam imala užasno puno doticaja s magijom, onom bijelom ili crnom, urocima, bioenergijom, kroz život mi se već nekoliko puta dogodilo da me gotovo stajala glave, prvi put već s tri godine.
Igrom slučaja mi se uvijek dogode takve životne situacije da me odvedu na takav put.
Kad pokušam biti površna, izlazim, pijem, zezam se i kad se ne bavim dubljim, duhovnim stvarima, uvijek mi se dogodi nešto što me baci u izolaciju, i dok proučavam tarot i astrologiju, sve je ok.
Čim se oglušim na sve to, baci me iza vrata.
zadnji put je to bila anksioznost.

Sve u svemu, ne volim se petljati u to jer je opasno, ali eto, uvijek me životne situacije guraju i pritišću na te putove...
Takav sam dojam barem stekla.

I tako ja prije nekoliko dana stanem čitati nekakvu knjigu kroz čiju se radnju proteže Moon and Sun tradition.
Ne, to nije knjiga koja objašnjava te magijske rituale, nego se samo površno spominje.
Bez ikakvih detalja niti uputa.
I ok, tako ja pročitam knjigu i zaboravim da sam je pročitala.
Međutim, nakon što sam ju pročitala imam više energije i osjećam totalni, neobjašnjivi mir stalno.
Puna sam ljubavi i ništa me ne može izvesti iz takta.
No, dogodi mi se i nekakvo stanje, barem jednom dnevno, kad osjetim nekakav ugodan umor.
Potom legnem u krevet opustim se i utonem u nekakvo polu transno stanje, dakle dogodi mi se to da ne spavam i znam sve što se oko mene događa, ali mi se javlja neki film, neke slike, kao nekakva sjećanja ili nešto...
Vidim žene koje mole iznad vode, nekakve čudne simbole, vatru, bodeže, crvene i narančaste sagove, crveni dim, i uvijek isto već danima.

Sad vi recite da sam luda i da sam opravdala svoj nick, ali eto, ja sam iznijel svoje pa ako ima netko nešto pametno za napisati, široko mu polje, tj forum.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 01:04   #1764
e pa bas ne bi rekla za hodze to sto pisete,ja sam ga isla potraziti al nisu mi dali do njega nikako...ako je neko doso do njega nek mi kaze kako i na koji nacin...
Aurora205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 15:47   #1765
Quote:
Aurora205 kaže: Pogledaj post
e pa bas ne bi rekla za hodze to sto pisete,ja sam ga isla potraziti al nisu mi dali do njega nikako...ako je neko doso do njega nek mi kaze kako i na koji nacin...
Kad trebaš pomoć teško je doći do nekoga tko će te saslušati i razumjeti..obično kao po nekom pravilu dođeš do onih koji problem naprave još većim..Moje iskustvo;(neko vrijeme sam radila s ljudima pružajući podršku u duhovnim vježbama) na jednom seminaru duhovne obnove upoznala sam osobu koja je imala puno probleme..problem je pokušala rješiti nekim tehnikama reiki..liječnici su je liječili velikim dozama lijekova...danima je samo spavala..muž je radio i brinuo se o djeci i njoj..počela se oporavljati, smanjene su doze lijekova, počela je raditi..a onda pročita oglas o hodži negdje u Bosni i zajedno s mužem krenula na tretmane..između svega se kolebala; nije bila sigurna da li čini ispravno..nije se smjela povjeriti svećeniku; nazvala me i sve priznala..pitala što da radi s piramidama i drugim predmetima koje je dobila..nakon par mjeseci završila je u bolnici. Doktori nisu mogli utvrditi o čemu se radi..operirali su joj glavu, spašavali iz kome...

Postoje ljudi koji tvrde da su im neki "skidači" pomogli...osobno u to ne vjerujem.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 18:46   #1766
HRAM SV. ILIJE POHODE MLADI LJUDI TRAŽEĆI SREĆU U LJUBAVI, BRAKU, POSLU...

Zadar: Opsada pravoslavne crkve radi skidanja uroka


Pomoć uglavnom traže osobe u ljubavnim problemima


Protojerej stavrofor Petar Jovanović na zadarskom Poluotoku slovi kao najbolji “skidač uroka”, kojemu redom hrle i katolici i pravoslavci, noseći smotuljke sa solju
PIŠE BOŽANA SVILIČIĆ / EPEHA

U zamračenoj pravoslavnoj crkvi sv. Ilije na zadarskom Poloutoku u prijepodnevnim satima neuobičajen prizor: dok većina ljudi ispija kavu na suncem osvijetljenim štekatima, zgodna, moderno odjevena djevojka u dvadesetim godinama tik uz oltar povjerljivo razgovara sa svećenikom. Dok ga djevojka gleda s povjerenjem, svećenik protojerej stavrofor Petar Jovanović drži joj ruku iznad glave nečujno mrmljajući.

- Pričekajte malo, sada sam u poslu - upozorio nas je pop dignuvši pogled nakon što smo, tražeći informacije o krađi ikone sv. Nikole s oltara, ušli u crkvu. Tako nam je ikona otkrila novu priču: mladi ljudi u rješavanju svojih problema sve češće posežu za molitvama “začinjenima” kilogramom soli. Doslovce kilogramom i doslovce soli.

Svakodnevno u akciji
Toliko je soli potrebno da bi se s osobe “skinuli” uroci za koje mladi očito misle da se u posljednje vrijeme odašiljaju rafalnom paljbom. A za oslobađanje od uroka prijeko je potrebna baš – sol. - Uroke skidam svakodnevno. Evo, upravo sam jednoj djevojci zakazao termin. Mladi imaju puno problema i gužva je velika. Jedva stignem sve odraditi, no o tome ne želim ništa više govoriti jer je Bog velik i ne bih da se o tome piše - kazao je Jovanović kojem po instant recept za sreću svaki dan hitaju ljudi i pravoslavne i katoličke vjere. - Uglavnom je riječ o ljubavnim problemima - dobacio je Jovanović, koji za postizanje uspjeha u ljubavi, braku, poslu, zdravlju i školi radi molitve preko soli. Nakon završetka obreda, napravi solne zamotuljke koje daje ljudima da ih nose kući ili da ih drže u torbici kako bi ih štitili od uroka koje je na njih, kako vjeruju, želeći zlo, bacila neka osoba.


Protojerej Petar Jovanović


- Dugo sam se nosila s problemima koji su stalno izranjali. Kada bih riješila jedan, stvorio bi se drugi. Mislila sam da je to normalno u životu sve dok nisam u dvorištu svoje kuće na Bokanjcu pronašla nekakve čudne smotuljke. Žene iz susjedstva su mi kazale da to netko na mene baca uroke i da odem k Jovanoviću jer je on najbolji. Kupila sam sol i otišla - priča dvadesetogodišnja Zadranka koja redovito na mise nedjeljom ide u katoličku crkvu, koja, pak, preporučuje da se takvi smotuljci donesu u crkvu kako bi se blagoslivljanjem svetom vodicom skinule čini.

- Pa upravo sam ja i napisao knjigu o tome kako ljudi mogu učiniti zlo drugome. U mojoj knjizi “Kako prepoznati zamke Zloga” sve se lijepo objašnjava - kaže msgr. Milivoj Bolobanić, bivši generalni vikar Zadarske nadbiskupije i dugogodišnji voditelj duhovnih vježbi i obiteljskih vikenda. - Zadarska nadbiskupija nema službenog egzorcista, tako da se mene angažira samo u posebnim situacijama - kaže autor knjige o zlu koja je razgrabljena u više od 10 tisuća primjeraka.

Travareva zavist
Osim u “seansama” u katoličkoj i pravoslavnoj crkvi, Zadrani već dugi niz godina utjehu pronalaze i kod poznatog vidovnjaka i travara koji sebe naziva prorokom. Iako ga svi vrlo dobro znaju, on želi ostati anoniman, tvrdeći kako, ionako, već ima dovoljno problema s Crkvom. - Msgr. Bolobanić je zabranio ljudima da dolaze k meni nazivajući me sotonom - kaže vidovnjak koji je sposobnost pomaganja razvio nakon nesreće - Nema “skidanja” uroka jer uroci ne postoje, kao ni Sotona. Tko zna objasniti kako Sotona ulazi u čovjeka? Postoji samo nemoralnost onih koji zloupotrebljavaju slabost drugih - poručuje vidovnjak.

‘Vrag je neuhvatljiv’
Plaćaš krštenje, krizmu, vjenčanje, sprovod, čak i za mise za mrtve svećenici uzimaju novac. Vjera se ne može reflektirati u prostore zarade, a postala je holding sa svim mogućim transakcijama. Crkva ne da socijalizaciju života. Petlja se u politiku, školstvo, a svoju osnovu ne zna izvući iz srednjeg vijeka - kaže najpopularniji zadarski “psihijatar”, ističući kako nikada nitko nije uspio uhvatiti vraga.
norka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:48   #1767
Mogu li ja upitati vas ljude koji vjerujete u uroke, što za vas znači sam urok?
Što je to uopće urok? Jesu li to kakve riječi koje neka osoba izgovori uz neki poseban ritual analogije ili predmeta, a koje imaju posebnu moć, ili tu ima još nešto? I odakle dolazi ta moć; što je to što daje moć nekim riječima, a nekima ne? I kako to da neke riječi krivo izgovorene ne mogu imati efekt kakav imaju pravilno izgovorene riječi? Tko je taj koji je odredio što je pravilno, a što nije?

I kako je uopće moguće da ovi naši primitivni narodi mogu bacati uroke?
Svaki urok, svaka magijska formula, da bi djelovali, moraju imati točno određen kronotop, točno određene sastojke, točno određen način izgovora i djelovanja. Kako je moguće da svaka nepismena seoska baba to može uraditi?

Volio bih više odgovor na ova pitanja iz prvog pasusa, jer ovo drugo sam samo nabacio kao neku propratnu misao.

Također, ako ovdje postoji netko tko mi može dati neke bolje odgovore baš o urocima i djelovanju riječi u magiji, netko tko se istinski bavi time, može me kontaktirati na PM. Ne želim se ja baviti urocima, moj mi um to nikada ne bi oprostio, već me samo zanima kako funkcionira um onoga koji vjeruje u uroke, bez namjere da nečija uvjerenja ovime uvredim
i btw, nisam psiholog
__________________
U svijetu od kostiju
Ja sam lubanja od zlata...
Adept is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 10:20   #1768
Zanima me da li posuta zemlja ispred vrata, na terasi i sl. može biti nekakav urok?
Ako neko zna, molim da napiše kakav je smisao toga, simbolika.

Lično baš i ne verujem u uroke, magije i sl. ali me jako zanima namera onoga koji je to bacio, jer znam ko je u pitanju.

P.S. Kod nas je na B92 bio serijal "Paranormalna Srbija" gde su intervjuisali razne babe-vračare iz istočne Srbije koje se bave vlaškom magijom. Meni su te babe delovale kao biznismeni. Redovi ljudi ispred kuće, rituali od 2 min, svima pričaju isto, neodređeno. Ali te vracare imaju neki ubedljiv stav, onako "sa visine". Dobar marketing
BelaMine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 18:41   #1769
Quote:
BelaMine kaže: Pogledaj post
Zanima me da li posuta zemlja ispred vrata, na terasi i sl. može biti nekakav urok?
Ako neko zna, molim da napiše kakav je smisao toga, simbolika.

Lično baš i ne verujem u uroke, magije i sl. ali me jako zanima namera onoga koji je to bacio, jer znam ko je u pitanju.

P.S. Kod nas je na B92 bio serijal "Paranormalna Srbija" gde su intervjuisali razne babe-vračare iz istočne Srbije koje se bave vlaškom magijom. Meni su te babe delovale kao biznismeni. Redovi ljudi ispred kuće, rituali od 2 min, svima pričaju isto, neodređeno. Ali te vracare imaju neki ubedljiv stav, onako "sa visine". Dobar marketing

Zemlja: sa groblja,dvorišta-> u vrlo kratkom vremenu bolest ili ludilo,tragičan svršetak..
MissChanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 10:56   #1770
Quote:
MissChanel kaže: Pogledaj post
Zemlja: sa groblja,dvorišta-> u vrlo kratkom vremenu bolest ili ludilo,tragičan svršetak..
Hvala ti.
Malo sam se raspitivala okolo, i ja sam čula isto.
BelaMine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 11:02   #1771
Quote:
MissChanel kaže: Pogledaj post
Zemlja: sa groblja,dvorišta-> u vrlo kratkom vremenu bolest ili ludilo,tragičan svršetak..
Hvala ti . Malo sam se raspitivala i čula sam isto to.
BelaMine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 01:24   #1772
raja ja imam jedan slican problem....

ja nema problem sa urocima,vec sa ajmo reci,ako vjerujete sa duhovima....

naime,nako sto sam vidio jednu tragicnu nesrecu,u kojo su nazalost zivot izgubile tri djevojke,imam osjecaj da je neko uvijek samnom...tako jednu vece,nakon sto sam otisao u krevet,cujem korake preko hodnika...vrata moje sobe se otvaraju,ali niko ne ulazi...mislio sam da je samo povjetarac otvorio vrata,jer je bilo ljeto...nakon sto sam zaspao,osjetio sam da me nesto vuce za nogu,i budim se pored kreveta sa nogama okrenitm vratim...nsiam mogao da upalim zarulju,jer samo u mojoj sobi nije bilo struje....i kada sam poceo da panicarim,odjednom je zujanje u sobi prestalo,i svjetlo se upalilo...od tada ne mogu mirno da zsapim,i trebam neku pomoc....

bilo je jos nekih cudnih stvari koje su se desavale,ali ovo je najbitnije...

moze li mi bilo ko pomoci...
Barracus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 02:17   #1773
A jesi ti 100% siguran da ti se to dešavalo? Pitam jer se meni nekad znalo dogoditi da kad sanjam neki san, da pomislim da mi se to stvarno desilo. Da ni ne skontam uopće da sam se probudio. Ja da sam na tvom mjestu, postavio bih nekoliko kamera na sumnjivim mjestima.

Tako bi bio siguran da li se to stvarno događa ili samo umišaljaš.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 15:03   #1774
Quote:
Kalira_bei kaže: Pogledaj post
Sinoć sam se nakon dugo vremena čula sa jednom starom prijatejicom. Zbog obiteljskih problema je prije par godina krenula kod raznih vidovnjaka. Uglavnom završila je kod Brace sa Srebrnjaka. Jedno vrijeme je bilo sve bolje, nakon čega je sve krenulo nizbrdo u 5. toj brzini. Nakon svega što se doma počelo događati , završila je na psihijatriji. Ukratko, stvari su se same premještale, padale sa polica i sl... /između ostalog je promijenila karakter milion posto. Počela je krasti i raditi gluposti. Bila je prgava, samoživa, egoistična...uglavnom se pretvorila u nekog drugog. Odarasle smo zajedno i ta nagla preobrazba mi je bila šok.../

Sada je u karizmatskom pokretu. Tvrdi da je sve bolje od kako je na prvoj misi nad njom svečenik molio i polagao ruke. Uglavnom, tada je ona pala u nesvjest i govorila bljuvotine, ali nakon mise je bila ok. Sada ide i ona i cijela obitelj redovvito na službe. Uglavnom je ispalo da je njezina rođena baka nešto petljala sa magijom, ali da je najgore prošla zbog Brace...
Ja sam sretna zbog nje, i njezine obitelji jer se sve sredilo...i zato što je ista osoba kakvu znam tolike godine...
poštovanje
i ja sam bio uspješan obrtnik 3 lokala , novi kombi itd. dok nisam 2006 god. vozio jednu grupu kod brace na srebrenjak ,a odbio sam uči unutra (još sam ih i sprdao što idu tamo) . od onda sam doslovno propao preko noći ostao sam bez kombija i lokala i još sam bez posla ne mogu stati na zelenu granu nikako ne znam jesu li i mene urekli.
majdo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 15:08   #1775
BRACO

poštovanje
ja sam bio uspješan obrtnik 3 lokala , novi kombi itd. dok nisam 2006 god. vozio jednu grupu kod brace na srebrenjak ,a odbio sam uči unutra (još sam ih i sprdao što idu tamo) . Sječam se jednog čovjeka koji mi je na ulici rekao (DOĆI ĆEŠ TI I PRIJE NEGO ŠTO MISLIŠ) Ne prodje dan da ga se ne sjetim. od onda sam doslovno propao preko noći ostao sam bez kombija i lokala u kreditima sam do guše i još sam bez posla, ne mogu stati na zelenu granu nikako ,ne znam jesu li i mene urekli ali znam da tonem.
majdo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 18:32   #1776
majdo, pa cijela država tone, cijeli svijet tone, sva sitna raja tone, ne vjerujem da je tvoje potonuće vezano za to što ti je netko rekao, osim ako ti baš želiš vjerovati u to.


uglavnom, meni nitko još nije odgovorio na pitanje
__________________
U svijetu od kostiju
Ja sam lubanja od zlata...
Adept is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 03:02   #1777
Quote:
Adept kaže: Pogledaj post
Mogu li ja upitati vas ljude koji vjerujete u uroke, što za vas znači sam urok?
Što je to uopće urok? Jesu li to kakve riječi koje neka osoba izgovori uz neki poseban ritual analogije ili predmeta, a koje imaju posebnu moć, ili tu ima još nešto? I odakle dolazi ta moć; što je to što daje moć nekim riječima, a nekima ne? I kako to da neke riječi krivo izgovorene ne mogu imati efekt kakav imaju pravilno izgovorene riječi? Tko je taj koji je odredio što je pravilno, a što nije?

I kako je uopće moguće da ovi naši primitivni narodi mogu bacati uroke?
Svaki urok, svaka magijska formula, da bi djelovali, moraju imati točno određen kronotop, točno određene sastojke, točno određen način izgovora i djelovanja. Kako je moguće da svaka nepismena seoska baba to može uraditi?

Volio bih više odgovor na ova pitanja iz prvog pasusa, jer ovo drugo sam samo nabacio kao neku propratnu misao.

Također, ako ovdje postoji netko tko mi može dati neke bolje odgovore baš o urocima i djelovanju riječi u magiji, netko tko se istinski bavi time, može me kontaktirati na PM. Ne želim se ja baviti urocima, moj mi um to nikada ne bi oprostio, već me samo zanima kako funkcionira um onoga koji vjeruje u uroke, bez namjere da nečija uvjerenja ovime uvredim
i btw, nisam psiholog
Nije ni čudo zašto ti nitko nije odgovorio kad dođeš s tezom svi ste vi pukli glavom i to.
Pa valjda je to tome tako jer određeni spelovi, magijski pribor it, itd u kombinaciji s još nekim stvarima zapravo bude određenu vibru, energiju, pa samim time i znanje koje žele probuditi i koristiti ju za one il ove svrhe.
Samo, možda griješim, ali nije mi jasan onaj dio o nepismenoj babi, jer mi se nekako čini da je za magiju bitnija intuicija i instikt, a ne racio... ili obrazovanje.

Možda nije prava tema da postavim svoje pitanje, međutim kako vi gledate na utjecanje na tuđu volju?
Osobno nemam nekog osobitog pojma o magiji, nisam vještica, mada ne znam kud će me život jednom odvesti, ali znam okvirno neke stvari.
I prema onome što sam čitala, zakonitosti magije navode da se ne bi trebalo utjecati na volju drugih ljudi, jer navodno je to veliki karmički teret onda, ali čemu onda često ti isti ljudi koriste recimo ljubavne spelove, kako bi zaveli nekoga i sl? Zar to nije utjecanje na slobodnu volju osobe kojoj se ne da biti s tobom?
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 02:08   #1778
možeš ti ne vjerovati i ne vjerovanjem odbijati to od sebe ali ako je nečija zloća dovoljno jaka mislim da ti može napraviti sranja svojom negativnom energijom......ne kaže se bezveze di ima dima ima i vatre, tako da treba poduzimati sve da se to "loše" odkloni i vrati onome tko ga šalje.

frendica isto nalazi razne stvari po kući kojima tamo nije mjesto,zamotuljke konca itd..nesretna je u svojoj kući,radnici su kopali kod temelja zbog nekih cijevi i iskopali nekakve kosti..prije toga su joj
u kratkom razdoblju umrli baka i tata, ...nije zajebancija..

brrrr....
theVill is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 11:50   #1779
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Nije ni čudo zašto ti nitko nije odgovorio kad dođeš s tezom svi ste vi pukli glavom i to.
Pa valjda je to tome tako jer određeni spelovi, magijski pribor it, itd u kombinaciji s još nekim stvarima zapravo bude određenu vibru, energiju, pa samim time i znanje koje žele probuditi i koristiti ju za one il ove svrhe.
Samo, možda griješim, ali nije mi jasan onaj dio o nepismenoj babi, jer mi se nekako čini da je za magiju bitnija intuicija i instikt, a ne racio... ili obrazovanje.

Možda nije prava tema da postavim svoje pitanje, međutim kako vi gledate na utjecanje na tuđu volju?
Osobno nemam nekog osobitog pojma o magiji, nisam vještica, mada ne znam kud će me život jednom odvesti, ali znam okvirno neke stvari.
I prema onome što sam čitala, zakonitosti magije navode da se ne bi trebalo utjecati na volju drugih ljudi, jer navodno je to veliki karmički teret onda, ali čemu onda često ti isti ljudi koriste recimo ljubavne spelove, kako bi zaveli nekoga i sl? Zar to nije utjecanje na slobodnu volju osobe kojoj se ne da biti s tobom?
Okej, nisam došao s tezom da su SVI pukli, nego da je vjerovanje u to uvreda za moj mozak, tj moje shvaćanje. to nije uvreda za SVE ostale, nek vjeruje tko u što želi, ja nemam problema s tim. ako je uvreda za moj um, ne mora biti uvreda za nečiji tuđi um, nismo svi jednakih mentalnih sposobnosti
S tvojom tezom oko nepismene babe se slažem, no ne slažem se s ovom energijom, vibrom i takvim spikama. Ali me svejedno fascinira moć i uticaj koji na osobu ostave nečije riječi. Sasvim mi je razumljivo kad ti neka cura/dečko kažu "ne volim te", "ne sviđaš mi se" i tome slično, skužiš da je to činjenično stanje i pomiriš se s tim. Ali, dođe ti neki nepoznat lik, još ako sumnjivo izgleda i kaže ti "proklet bio" ili "ti ćeš umrijet kroz 5 dana ako do tad ne baciš pseću kosku iza leđa na pun mjesec" i ti se primiš na to kao da je sam bog sišao s nebesa i rekao krajnju istinu. To mene zanima, kako ljudi razlučuju činjenična stanja izgovorena riječima, od nečega što je apsolutno nemoguće, a opet su u stanju sebe uvjeriti da je to ne samo moguće, nego NUŽNO da će se dogoditi.

zakonitosti magije mogu govoriti o utjecaju na tuđu volju koliko god žele, kad je i rečenica "puše vjetar, možeš li zatvoriti prozor?" utjecanje na nečiju volju zarad ostvarenja vlastitih ciljeva. mogućnosti jezika su nepregledne, a svaka od njih ovisi o tome kako se tumači koji simbol. jednostavna priroda sebične životinje koja se služi govorom!
__________________
U svijetu od kostiju
Ja sam lubanja od zlata...
Adept is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 12:54   #1780
nisam ni ja vjerovala, dok me nije zadesilo zlo.
Ali predugo i previše imaš s*r*a*nj*a, cijeli život sam bila sama nikom nisam trebala,da ne idem u dubioze,
posla nikako naći,,8 godina bila nezaposlena...
znam nevjernici za sve imaju opravdanja...nije naišao pravi, a za posao,,će reći tisuće i tisuće ne radi,,kriza je...
jeste, ali to nema veze sa time-
išla sam vidjet dal imam urok,jer se sve otelo kontroli...dotakla sam dno...
Utvrdjen mi je urok, star 15 godina...
Ako tako što ne postoji... kako je čovjek mogao znato sve što me muči..u dalekoj bosni, nikad me vidio...
znao je i neke detalje koji se ne govore ni najboljoj prijateljici...
Ako ne postoji urok,,,kako sam imala mnoge simptome koji se navode...Ajde jedan da iznesem primjer..
Gušenje...iz čista mira me uhvati,ne mogu disati i to po 10-tak puta na dan...
zdravstveno sve ok,,pretraga milion,, nesanica, apatičnost, tuga,nezainteresiranost za svjet oko sebe..bla bla...
najgore je što je i postupak bio ,,naveden na predhodnim stranicama...
sa dizanjem ruku...
da nisam doživjela nebi vjerovala...
sjedim ja tako, hodža radi svoje , meni se ruka diže sama od sebe, bez moje volje.kao da je spojena na silk kojim netko upravlja...
bocne mene u prst da pusti kap krvi, kao kad idete vadit krv iz prsta,pa vas bocnu... tjera šejtana van...
poslije toga 3 sata nisam osjećala ruku,,,kao oduzeta...
no,da ne duljim...
dobih ja svetu vodu da pijem..ne pamtim koliko dana...kad sam popila ajme meni,,,kako se tijelo čistilo
ja sam tri dana umirala,,mučnine nevidjene..soba se vrti,ne mogu na noge stati, a upozorio me da će se to dogoditi..
kad je prošlo, nestala gušenja...svi simptomi..
3 godine u vezi,posao našla,vlasnica firme,,ima prijatelje što prije nije bilo itd. sve 5.
kako to objašnjavate???
kako se sve dogodilo 2-3 mjeseca poslije terapije..
nisam ni ja vjerovala dok nisam doživjela iscjeljenje i vidjela svojim očima djelovanje....
nisam luda,samo sam izliječena... već sam pisala o tome na prijašnjim stranicama
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.