Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 03:01   #21
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Na žalost ti i vjerujem to što si rekla da. Jel moram uopće ponavljat koliko su žene retardirane.
Pa mozda neke jesu kao i neki muskarci ali mislim da ipak zenske manje dolazu u takve situacije jer drugacije razmisljaju (nemoj sada molim te u razpravu da li bolje razmisljane m ili z, jer to je cista glupost, a osim toga ima i tu razlike u samin pripadnicima tih spolova)

Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Sjećaju se naravno, ali ne oni koji su te tri puta sreli u konzumu i ta tri put si im se nasmiješila. Cura koja se o njega očešala sisom i daje mu zanimljive poglede, ne, neće se je sjećati i pitati se kako bi bilo, nego će takva razmišljanja -ako će ih imati- imati o onoj s kojom sada je.
Pa naravno kuda se ja sjecam dugo onih iz konzuma, nek je zgodan navecer zaspes i ujutra si ga zaboravila! Ali svega izuzetnog se covik ipak sjeca malo duze!
pa moze to biti izuzetno lipo ili ruzno, dobro ili lose itd.
ja sam sigurna da bi se i ti sjetio prija da ti se neka izuzetno gruba zenska 3 puta sa krnjavin, crni zubima i nesto brade nasmjilaja u konzumu nego recimo "prosjecna" ljepotica! mozda bi na ljepoticu drkao par dana, ali ova ruzna bi te mozda pratila u snove odnosno nocne more!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 14:56   #22
Cure bez uvrede, ali došao sam na muški kutak da vas izbjegnem
može se puno filozofirat ali se sve svodi na ono što je nekome deda rekao..ako se kita ne diže,zajebi ti ljubav!
frend praši ovu drugu malu, prvu je ostavio i to je to.
ako ga druga mala odjebe, eto mi partnera za xbox..napokon
decimation is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 15:43   #23
Koliko sam ja skužija iz prvog posta, tip nije ševija ovu 2. malu?

Tu ima puno stvari za izvagat:

1. Kako možeš znat da će ti odgovarat u sexu i da češ imat super sex s njom ako ne probaš?
Opet, niko ti ne garantira da i ona neće izgubit volju nakon šta ostaviš prvu...

2. Ljubav prolazi, nekretnine ostaju

3. Možda je stvar u tebi. Nikakav si u krevetu, pa te 1. malo koristi, a tako će ti bit i sa 2.

4. Uvik je bilje imat ružnu ženu, nego lipu. Kad je lipa svako bi ti je tija jebat, a sa ružnom si siguran da te neče ostavit.



Znači, traži ružnu, koja je bogata i s kojom je dobar sex
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:16   #24
Quote:
cipal kaže: Pogledaj post


Znači, traži ružnu, koja je bogata i s kojom je dobar sex
na ružnu mu se neće tit dignut , pa će sve novce spiskat na rakiju il vijagru
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger