Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2013., 00:24   #21
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jesu imali zajedničkih scena?
ne znam. nisam pronašao nigdje seriju, osim nekih dijelova s Cansu na yt
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 00:24   #22
Ma donje Kivo od ovoga, neusporedivi, barem meni
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 00:28   #23
Pronašla sam par golišavih fotki:







-------

A evo i članka iz 24 sata: Stiže novi miljenik gledateljica, nekadašnji Best model Turske

Prvog dana Nove godine započinje emitiranje serije 'Sila' na Novoj TV u kojoj glavnu ulogu age Borana tumači nekadašnji viceprvak Best World Modela, Mehmet Akif Alakurt. Novi miljenik gledateljica Boran aga u privatnom životu se druži s turskim Brad Pittom, odnosno glumcem Kivancom Tatlitungom kojeg hrvatska publika poznaje iz serija 'Strasti Orijenta','Gumuš' te 'Bijeg'. Osim što zajedno ispijaju kavu Mehmet i Kivanc dijele još jednu zajedničku stvar, naime i jedan i drugi su postali Best model Turske, Mehmet 2001. godine, a Kivanc godinu kasnije.

Mehmet Akif Alakurt je model i glumac rođen 23. srpnja 1979. godine u Istambulu. Završio je osnovnu školu u tom gradu i već je tada odabrao karijeru modela. Pobijedio je na natjecanju Best Model Turske 2001. godine, a iste je godine na svjetskom natjecanju modela bio viceprvak. U to vrijeme počeo je i svoju glumačku karijeru u seriji 'Kirik Ayna'. Kao dječak sanjao je da će postati pilot, a omiljeni klub mu je Bešiktaš.

Kao i njegov kolega Kivanc šarmantni Mehmet je visok 190 cm. Glumac u seriji 'Sila' tumači vladara plemena koji ulazi u brak sa Silom (Cansu Dere). Serija je u Turskoj bila popularnija od 'Asi' koja se prikazivala u isto vrijeme, a snimala se u gradu na jugoistoku Turske Mardinu koji je poznat po svojoj arapskoj kulturi. Scenarij 'Sile' potpisuje scenaristica serije 'Gumuš'.

Zadnje uređivanje Eva Lisa : 02.01.2013. at 00:43.
Eva Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 01:09   #24
Bome da nitko nije otvorio temu ja bi ju sad otvorila.

Zadnja 2 tj. gledam samo videe s njim na youtubeu. Na nekim slikama ima presladak pogled, ko pokisli pesek samo mi dođe da ga zagrlim čim ga vidim ...
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 15:17   #25
čok čok mi se sviđaju ove njegove golišave fotke <3 <3
nadam se da će u Sili biti dosta takvih scena
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 16:13   #26
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Zadnja 2 tj. gledam samo videe s njim na youtubeu. Na nekim slikama ima presladak pogled, ko pokisli pesek samo mi dođe da ga zagrlim čim ga vidim ...


Čim sam saznala da će serija ići kod nas, odmah sam se informirala na youtubeu i skinila par videa Sile & Mehmeta

A micek mali, baš je meden



Na ovoj stranici ima par njegovih sličica
http://www.zenginbilgiler.com/unlu-s...resimleri.html

Zadnje uređivanje marimar : 02.01.2013. at 16:18.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 18:33   #27
gledala sam reprizu zbog njega, i opet isti efekt hipnotizacije
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:37   #28
Za one koji su gledali i današnju epizodu, ona glumica što se pojavila u flashbacku, što glumi Jezdu, to mu je bila zaručnica? Mehmetu mislim, ne Boranu.

I što ga nema u više serija...? U biti mu je Sila i najpoznatija.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:39   #29
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Za one koji su gledali i današnju epizodu, ona glumica što se pojavila u flashbacku, što glumi Jezdu, to mu je bila zaručnica? Mehmetu mislim, ne Boranu.

I što ga nema u više serija...? U biti mu je Sila i najpoznatija.
Ne znam za tu ali znam da se zabavljao sa Selin Demiratar do skoro možda (glumila u "Aci Hayat" s Kenanom i s njim u "Adanali")

Mislim da je i ova Adanali mu bila relativno uspješna. "Reis" je snimao prošlu sezonu , i ona je nakon par ep ukinuta., u biti da "Sila" mu je najuspješnija
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:45   #30
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Ne znam za tu ali znam da se zabavljao sa Selin Demiratar do skoro možda (glumila u "Aci Hayat" s Kenanom i s njim u "Adanali")

Mislim da je i ova Adanali mu bila relativno uspješna. "Reis" je snimao prošlu sezonu , i ona je nakon par ep ukinuta., u biti da "Sila" mu je najuspješnija
Joj, samo mi nemoj reći da je to ona kilava glavna iz Aci Hayat.
Vidim da su zadnje vijesti iz 9.mjeseca ove godine, dosta je dugo (bio) s njom.

O Reis sam jedva nešto iskopala na netu. I ne sviđa mi se look koji tamo fura, nekako mi je bolji s bradicom.

Čudi me da nije pobrao neke veće uloge nakon Sile. U 2012. onda praktički nije nigdje glumio.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:48   #31
da, ta. glavom i bradom

i ja je ne volim
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:51   #32
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Za one koji su gledali i današnju epizodu, ona glumica što se pojavila u flashbacku, što glumi Jezdu, to mu je bila zaručnica? Mehmetu mislim, ne Boranu.
pridruzujem se ovoj vreloj temi

i ja sam tako skontala dok sam cackala, nije me odusevila ..a ni ova posljednja crnka vala btw jel se nje otarasio ili je jos in love?
ne znam zasto,al kad sam vidjela par slika s pistoljem i bmw-om iz neke serije ili filma nisam sigurna, mene je asocirao na jednog od likova iz njemacke one akcijske serije cobre
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:56   #33
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
da, ta. glavom i bradom
i ja je ne volim
Jooooj, užas mi je ona. I sad čitam da je isto bila missica, malo sam ostala u čudu. Zločesto, znam.

Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
pridruzujem se ovoj vreloj temi

i ja sam tako skontala dok sam cackala, nije me odusevila ..a ni ova posljednja crnka vala btw jel se nje otarasio ili je jos in love?
ne znam zasto,al kad sam vidjela par slika s pistoljem i bmw-om iz neke serije ili filma nisam sigurna, mene je asocirao na jednog od likova iz njemacke one akcijske serije cobre
Da, ovaj dio nakon 'btw' i mene zanima. Ali sav je kriptičan, tražim, tražim, tražim i ne mogu naći.

Iznenadilo me godište Leyle Beşek, s 20 se već zaručila za njega. Ako su podaci s neta točni.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 01:05   #34
Rijetko se o njemu nešto piše
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 09:09   #35
@Nicole Hvala puno na otvaranju ove teme Meni je on prekrasan

@Snob Mislim da sam negdje pročitala da on vodi dosta povučen život Xavi sigurno više zna o tome

Evo par klipova (topla preporuka)
http://www.youtube.com/watch?v=Fr3Gj...81PIs&index=23

http://www.youtube.com/watch?v=1R0lL...81PIs&index=22

http://www.youtube.com/watch?v=C42lG...81PIs&index=24

http://www.youtube.com/watch?v=Ryw8n...81PIs&index=19

http://www.youtube.com/watch?v=X5KAV...81PIs&index=12

http://www.youtube.com/watch?v=3aqJGAqinoA

Meni je on sa Cansu predivan bas si fizički pašu a imaju i kemiju uh tako bi ih voljela vidjeti u još nekom projektu zajedno iako znam da je to nemoguće.Također bi ga voljela vidjeti sa Tubom u nekom projektu.


Edit
Jezda mu bila zaručnica u rl

Zna li netko da li on snima ili je snimio film sa Beren Saat ?
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...

Zadnje uređivanje MariaIsabella : 03.01.2013. at 09:19.
MariaIsabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 10:16   #36
Ja promijenih mišljenje ipak je pravi micek

Copila me jučer serija, a jutros evo odmah dalje
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 10:23   #37
Ekipa, podsetnik: vodite računa da klipovi koje postavljate na ovoj temi nemaju spoilere u sebi. Isto važi i za slike.
I za najave za Silu u medijima. I... da skratim: 0 spoilera na ovom ppdfu. Hvala.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 11:00   #38
Prekrasan čovjek

Što se tiče Leyla Başak, meni je ona lijepa žena.
I bili su mi skladan par, dok mi je Selin D.

http://2.bp.blogspot.com/-Q1rDw9tzCP...ezda+sila.jpeg

http://galeri.uludagsozluk.com/33/me...urt_134307.jpg

Bila mu je ponuđena uloga u Fetihu, ali na kraju nista od toga nije bilo.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 12:40   #39
Trebao je igrati i u onom filmu s Beren al' to je odgođeno, otkazano šta god .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:04   #40
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Rijetko se o njemu nešto piše
Istina Čini mi se da je čovjek u sjeni popularnijih i razvikanijih turskih glumaca tipa Kenana, Murata, Kivanca, Halita, Censela, Burata I osim u Sili nije imao neku zapaženiju ulogu Još mi je rano da govorim o njegovim glumačkim kvalitetama, ali ako ćemo o fizičkom izgledu, baš je čok guzel
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.