Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2016., 09:48   #81
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
isto tako znam, ako bi se nasla s nekim, ako ima nekoga, ako bi se zaljubila u nekoga, ako bi se razvela jer je nasla nekoga, da bi to jako pogodilo djecu, jer nasa djeca su jako vezana za obitelj, za mene i taj njen postupak moguci bi ih jako povrjedio i to ona zna. po nju bi zato bilo puno lakse da oboje, ili ja zatrazim razvod i da se tako razidjemo pa da ona moze krenuti od nule i tako djeci objasniti, vidis nije moja krivica i njegova je sto smo se razveli.
E moj dragovoljac, ne znam što će ti drugi reći ali po meni vi oboje ste već jednom nogom zašli u razvod, na pola ste vrata samo se čeka tko će prvi reći ciao..Ta nesigurnost koja visi u zraku je veliki turn off u krevetu, veliki turn off kada se pokuša ostvariti bilo kakva komunikacija i veliki turn on da se prebacuje krivnja za sve ogromne negativne emocije koje ste oboje skupili u sebe.
ŠŠto misliš da se tvoja žena bolje osjeća od tebe, da nije očajna kao i ti, da ne razmišlja kako da ode iz braka koji ju ne ispunjava, da se ne nosi sa vlastitim promjenama raspoloženja, da se ne pita zar joj ne bi bilo bolje da si nađe nekoj jebača i unovči pičku (uglavnom iluzija ali eto) i slično..

Gdje ste u cijeoj priči VI? Vidim postoji tu brak (na papiru jel), postoje djeca, posao, financije, stan, imovina, ljutnja, strah, povrijeđenost, razmišljanje o odlasku i kalkulacije što ako se dogodi isti... no nema Vas?
Ona je kupila vibrator iz očaja, jer od tvoga kurca ne dobiva zadovoljstvo, nije stvar u duljini kurca već u tome da ste zapali u veliku krizu i nste kadri naći rješenje, ona je sexualno jako nezadovoljna i pokušava napraviti bilo kakvu promjenu da se osjeća kao sexualno biće, željeno biće, strastveno biće... ako tu potrebu ne može ostvariti stobom ona će to pokušati ostvariti sa nekim drugim. Zašto, zato što joj je više pun kufer, što je praktički cijeli život stobom, što te podnosi i što joj treba netko da se ponovo osjeća voljeno, smisleno, sretno i poželjno, u kritičnom je životnom razdoblju i ne želi ostatak života provesti jednako loše...

To je moje viđenje situacije, vjerojatno se i ti osjećaš jednako. No zar misliš da je ok da sa svojom ženom nisi imao 6 mjeseci nikakav sexualni odnos, zar misliš da njoj nije teško zbog toga, zar misliš da ona zaista ne osjeća nikakvu potrebu, zar misliš da je ok što joj recimo nisi odradio senzualnu erotsku masažu za oralnim sexom, kupio neki ljepi poklon, iznenadio ju, popričao snjom o nekim vašim ljepim zajedničkim trenucima, zašto nisi sjeo sa ženom i rekao da otvoreno želiš popričati o tome što vas oboje muči, iskreno i bez sputavanja, da želiš da pokušate rješiti probleme.
Kada sam imao loš period sa svojom ženom i kada sam vidio da smo oboje jako frustrirani i da nam ne ide, da se pravimo ludi a u nama kipi, uzeo sam je za ruku, sjeo u auto, odveo na jedno lijepo romantično mjesto gdje smo u početku veze rado provodili vrijeme i otvorio razgovor gdje smo iskreno rekli jedno drugom apsolutno sve što si zamjerimo i kako se osjećamo. Znaš koliko je govana izašlo van, more, neke stvari su bile poprilično šokantne za čuti ali dok taj tepih ne istreseš ne moeš dalje, nema šanse. Znaš koliko toga tvoja žena tebi zamjera ali ti ne može reći da te ne povrijedi, koliko toga ti njoj zamjeraš ali joj nemaš snage reći...
Dok to ne istresete van nećete se mrdniti ni centimetra naprijed, sjebati ćete brak to ti garantiram..
Vi uopće ne komunicirate, ti ne znaš što se tvojoj ženi vrti po glavi niti si ikad sjeo da ti bar dio toga kaže, da li ti znaš uopće skim živiš, zna li ona to..? Da li te iskreno zanima što ju muči ili bi ti samo htio da se ona ponaša lijepo prema tebi, da pičke kada poželiš i to je to? Zapitaj se malo čovječe, brak ti se raspada, ti si psihički pogubljen, u totalnoj si banani.....

I još jedna stvar, komunikacija u vezi nije da razgovarate kako je bilo na poslu, kakao mali napreduje u školi već ona grda stvar kada ti netko u lice kaže užasno sam ljuta na tebe, mrzim te zbog toga, osjećam se užasno loše jer, nisi me u stanju zadovoljiti u krevetu jer.., lijepo mi je stobom jer, uživam kad, volim te zbog, željela bi da, radi mi to.... itd.. to je ono iz srca i duše, to je ono zbog čega ste se zaljubili jedno u drugo, to je ono što vas je vezalo zajedno, i to je ono što su nažalost pojeli problemi, obveze, rutina i frustracije svih ovih godina...
__________________
Daj Mare pizde....

Zadnje uređivanje radical change : 18.01.2016. at 09:59.
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:00   #82
Ja mislim da je ona predlozila tu knjigu TEBI, naime tebi je sex bio vrhunski, ocito njoj ne treba ili vec zna sadrzaj jer se educirala.

Dalje, na osnovu cega ti tako uvjerljivo percipiras da ona zeli razvod? Mene nisi uvjerio.

Ako zena trazi svadju pa posvadjaj se za Boga milog, ja bih te davno fizicki napala da me tako ignoriras, a nisam nasilna.

Opcenito poznato mi je puno toga, jako slican brak nasem, uz razliku sto nisi pricao nista o svom teskom karakteru koji je karakteristican za npr mog muza i prepeka meni da se izrazim sad kada bih htjela i znala.

Jesi predlozio bracnog savjetnika. Zasto ne? Mislis da ce se samo rijesit?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:12   #83
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Ako zena trazi svadju pa posvadjaj se za Boga milog, ja bih te davno fizicki napala da me tako ignoriras, a nisam nasilna.
?
Ljut je na nju a nema hrabrosti da ju za kaznu opali po guzici dok ova pere suđe?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:31   #84
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
??????
Jel ti imaš PTSP ili ti fali daska u glavi?
kakve sam sve tu gluposti pročitao

1.)gle, nema veze, za početak, tko je pokrenuo razvod, jer ste u dodjeli skrbništva nad djecom i bračne imovine tu potpuno ravnopravni

2.) djecu nećeš dobiti ti, osim ako se ona ne odseli kod ljubavnika, kojeg evidentno ima....a i kasnije će ih uzeti, osim ako nije trudna s tim drugim

3.)po količini gluposti koje si ovim postom izrekao, skoro da bih i ja ppostupio kao tvoja žena...hitno si nađi normalnog pravno obrazovanog prijatelja

Mislim da si jako u krivu....

Onaj tko se ohladio,tko želi otići iz braka,tko eventualno vara i kriv je....tome ne pada na pamet to priznat,niti ima muda,boji se osude okoline i pošto poto želi svaliti krivicu na drugu stranu.

Moje je mišljenje da je naš dragovoljac u pravu,i sad je pitanje šta će poduzeti...
Kome treba žena koja ga ne voli?
Vrijedi li se hraniti njenom mukom i željom da ode,a ne dati joj,ne kačiti se za ništa?
Da li će joj splasnuti ambicije kroz vrijeme koje će proći i kad vidi da će sama morat preuzet krivicu?
Da li će joj se onda nekim čudom vratiti seks.želja?
Da li će on moći funkcionirati kao otac i ona kao majka u takvoj hladnoći?
Da li su oboje spremni zrelo i odgovorno razgovarati i dogovoriti se?
Da li on može shvatiti njene novonastale promjene i želje bez da je osudi?
Da li nju opće briga za njega?

Kojim putem krenuti u glavi da dođeš do konačnog cilja....najbolje za djecu i njih dvoje?


A što se tiče pravne strane.....zaj....ti to u praksi...

Ne znam niti jednu ženu koja je otišla iz braka radi prevare i tražila nešto(ne računam djecu)

Sve su pobjegle glavom bez obzira,pokunjene i osuđene od svoje i njegove rodbine i prijatelja......mi smo relativno primitivna sredina i najčešće završi sve ili na nože ili bijegom bez ičega.

Nažalost.

Btw...moj savjet bi ti bio da ili unajmiš nekoga za dokaze i ostaviš je ili ako želiš ostati u takvom braku,nađi sebe u svemu,oformi svoj krug ljudi za izlaske,hobi,seks....nađi sebe i tako vas dvoje svak u svom filmu glumite pred ljudima sretan brak.
To se ionako tako često prakticira u velikom broju brakova,da nikoga ne bi iznenadilo,čak ponekad pomislim kao da se to i očekuje kad prođe xy godina braka.

Zadnje uređivanje gg sitna : 18.01.2016. at 10:42.
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:37   #85
gdje sam u krivu?

on očito nema pojma ni o čemu, a najmanje o razvodu....

kakva krivica za razvod, kakva podjela imovine
američke i meksičke sapunice

njega jedino zanima vara li ga žena jer misli da je to ključ rješenja njegova problema
pa ia ako ga ne vara fizički, u glavi ga je prekrižila
what's the difference?

naravno, tebi je fizička prevara čin preko kojeg nema nazad i koje je svetogrđe, ali meni je to tak svejedno
vidiš da je žana nesretna i nezadovoljan mužem i odnosom, ima krizu u braku, a frajeru je najvažnije vara li ga ona ili ne?

i vidiš da bi on i dalje takav brak, na papiru,jer se ne želi razvesti...

uostalom, svaki drugi brat u rvata je takav
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:48   #86
radical change, u puno toga si u pravu, napisao si neke stvari koje mi nikad nisu pale na pamet..ili nisam htio, ne znam
npr to u vezi masturbacije, sto se nikad nije mogla opustit pored mene, pravdajuci se da mora biti sama da bi se mogla opustit 100%, uopce mi nije pao na pamet razlog zbog cega, uzimao sam to zdravo za gotovo, medjutim sad vidim da je bila stvar bas u tome sto si i ti napisao.

gg sitna u potpunosti se s tobom slazem, zato ona i zeli, i pokrece posljednih tjedana tu neku svadju, neko deranje, neko razbijanje s moje strane, pa da ispadne kako oboje zelimo izaci iz braka i srusiti obitelj, da se tako svima opravda, pa i djeci, vidite kao koji je ludjak...e upravo to zadovoljstvo nikad nece dobit, a znam da je sad u tom nekom stupnju da me isprovocira, jel na to dosla sama ili je netko posavjetovao, ne znam..
inace kroz neke njene komentare i sl od prije, znam otprilike cemu tezi i kako misli, prepostavljam( najradije bi da ima ponovo 18 da izlazi svaki vikend, da mjenja frajere, itd..).. brak, djeca, posao su kao postale neke zatvorske resetke, ali ja tako ne dozivljavam svoju obitelj, djecu...
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:51   #87
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
o ovome ne mogu ni s kim pricati, zato sam se i obratio vama u nadi za nekim savjetom, razumjevanjem ili da procitam neko slicno iskustvo pa da bolje poslozim kockice u glavi. Pisem ovde vama, da si na neki nacin i olaksam, barem s nekim da otvorim srce.
To sto mi je rekla da joj nisam privlacan, prije dvije godine u toku jedne nase svadje, sebi sam preveo nekako u glavi, pa ono poslije dvadesetak godina braka normalno je mozda da se izgubi ta neka privlacnost i zaljubljenost, ali znam i to da je to tada rekla ono bas da me povrijedi.Kad smo se upoznali imali smo po dvadesetak godina, i ono to je bila zbilja ljubav na prvi pogled, strastvena i obostrana, ona je vec sa 16 imala prvog decka, tako da je skoro svaku godinu imala novog decka, no sex ni s jednim nije bio nesto, jer i ona i svaki od njenih decki su zivili s roditeljima, tako da je sex bio rijedak i ne bas neke kvalitete, alkohol, mariuhana, izlasci, koketiranja to je bio njen zivot nazovimo to tako prije mene. Kad smo se upoznali odmah smo poceli zivit zajedno, ona je prestala s mariuhanom, a ono do tad nije bila u stanju ni film pogledat ni pjesmu poslusati a da nije napusena, kao po njenom puno bolje sve dozivljava kad je napusena....no kako smo poceli zivit zajedno, ona je prestala s mariuhanom, alkohol nije bio u tolikoj mjeri, ali naravno da je bio i da smo znali popit i napit se..ovo sve pisem s ciljem da dobijete neku bolju sliku.
poznastvom sa mnom ona je promjenila neki svoj stil zivota, a sto se tice sexa sa mnom je dozivjela i prvi orgazam i sve sto postoji u sexu izmedju dvoje smo probali i radili, onda su dosla i djeca, posao, rutine i kako to vec ide.
ponekad mislim da taj neki normalni zivot, nikad nije ni bio za nju, ponekad mi se cini da joj bas nedostaje taj neki zivot prije mene, cesto mjenjanje frajera, izlasci, koketiranje, ono vjecita curica tinejdjerica, a ovaj zivot supruge majke, kao da joj je uvijek i bio teret ali eto prihvatila je to.
Primjećujem da se kod tebe apsolutno u svakom postu sve vrti oko sexa.
Ne misliš da si joj se možda popeo na vrh glave ako stalno tupiš o sexu, a žena možda samo želi zagrljaj prije spavanja, lijepe riječi, šaputanja bez da to nužno dovede do sexa. Možda svaki tvoj pokušaj razgovora s njom završava s temom sexa o kojoj ona ne želi razgovarati jer se očigledno nešto događa u njezinom životu, o čemu ne može s tobom kad cjelokupan vaš odnos vrtiš oko sexa i pitanja ''zašto toga nema''. Možda si prenapasan pa se ohladila jer želi svega pomalo. Možda se zbilja bliži kraj vašeg braka, ne mogu prosuditi, ali znam da bi se meni muž popeo na vrh glave da mu je svaka druga sex i da ne primjećuje možda neke druge stvari koje se događaju u mojem životu i koje me čine ''hladnijom, nezainteresiranom, pasivnom ovakvom onakvom'', ali pokaže zabrinutost kad izostane sex i optuži me da ga varam jer mu ne dam.
Emocionalna bliskost je ono što dovodi do sexa, a ne legnemo jedan pored drugog i bacimo se na posao. Možda joj je takav tvoj stav odgovarao dok je bila mlađa, a sad traži od odnosa više, a ti ostaješ na nivou na kojem si bio prije.
Bez uvrede, ali 90% tvojih postova se vrti oko manjka/nedostatka sexa i moguće prijevare zbog istog, a nigdje se ne navodi emocionalna bliskost, smireno započinjanje iskrenog razgovora, nešto što ste zajedno napravili/radite, kako provodite večeri prije spavanja, vikende itd
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:53   #88
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
radical change, u puno toga si u pravu, napisao si neke stvari koje mi nikad nisu pale na pamet..ili nisam htio, ne znam
npr to u vezi masturbacije, sto se nikad nije mogla opustit pored mene, pravdajuci se da mora biti sama da bi se mogla opustit 100%, uopce mi nije pao na pamet razlog zbog cega, uzimao sam to zdravo za gotovo, medjutim sad vidim da je bila stvar bas u tome sto si i ti napisao.

gg sitna u potpunosti se s tobom slazem, zato ona i zeli, i pokrece posljednih tjedana tu neku svadju, neko deranje, neko razbijanje s moje strane, pa da ispadne kako oboje zelimo izaci iz braka i srusiti obitelj, da se tako svima opravda, pa i djeci, vidite kao koji je ludjak...e upravo to zadovoljstvo nikad nece dobit, a znam da je sad u tom nekom stupnju da me isprovocira, jel na to dosla sama ili je netko posavjetovao, ne znam..
inace kroz neke njene komentare i sl od prije, znam otprilike cemu tezi i kako misli, prepostavljam( najradije bi da ima ponovo 18 da izlazi svaki vikend, da mjenja frajere, itd..).. brak, djeca, posao su kao postale neke zatvorske resetke, ali ja tako ne dozivljavam svoju obitelj, djecu...

opet ti...
gle, kad se razvedeš, gotovo je i nekom, a najmanje djeci neće bit nimalo bitno tko više nije želio vaš brak!
ako obitelji više nema, tako je svejedno tko je za to kriv!


a za svaki razvod, sad ai uvijek, krivi su oboje....
jer inače do razvoda ne bi ni došlo

daj odrasti, osvijesti se,već sam ti rekao danađeš pismenog prijatelja, ili odi kod nekog bračnog savjetnika da ti objasni elementarne činjenice o braku i razvodu
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:54   #89
Gledaj ti sebe,čuvaj svoj mir i zaštiti djecu,oni su najvažniji........jako dobro o svemu razmisli,ne daj se isprovocirat,izvaži sa svih strana,odluči što je najbolje i najbezbolnije i tim se vodi.
Sretno!

I jedna primjedba...
ženu koja voli je lako zadovoljiti u seksu,a ženu koja ne voli jako jako teško jer joj fali emotivna stimulacija,pa onda moraš biti jebeno dobar ljubavnik da se gospođa uspije opustiti i reći... e to je to
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 10:59   #90
Ovdje se dela o paničnom strahu od alimentacije. Kako pobjediti taj strah? Može li se uopće ? Za takva pitanja treba krenuti kod odvjetnika. Za ona druga oko seksa kod seksologa. Skupi muda i poduzmi nekaj za svoju familiju. Moraš krenut rješavat situaciju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:00   #91
sto se tice njenog izgleda, iako je nedavno presla cetrdesetu, izgleda bolje nego nikad, u biti ona kako stari izgleda sve bolje, zgodnije i ljepse, ovo je realnost i ona je toga itekako svjesna, ( neka kombinacija M.Bellucci, M,Fox,Severine)i vjerujte mi ovo nije nikakvo pretjerivanje, i svjesna je vlastitog izgleda, svjesna je pogleda i komentara, a inace kao osoba je socijalna i otvorena, neopterecena politikom, religijom..vecina muskaraca tu njenu otvorenost, srdacnost dozivljavaju kao blagi flert, muskarcima ne treba puno da mozda i nepostojeci flert izrazen prijatnoscu i osmjehom umisle mogucim flertom, svega toga je ona svjesna.
prije nekoliko godina, znao sam joj reci, kao kompliment, draga ti izgledas sve bolje i bolje, pravo si zgodna.. a ona bi znala odgovorit a kakve mi koristi od toga???!!!, to je bilo prije, 4,5 godina kad nije bilo ni svadja, ni problema, sex redovan savrsen, muz za pozelit, djeca predivna, uspjesna u skoli, drustvu... a ona odgovara na moj kompliment kakve mi koristi sto sam zgodna???
meni je odmah palo na pamet razmisljanje ovih starleta koje tijelom dobijaju, auta, jahte, vikendice, ili kao sto je ona jedna njena frendica njoj rekla za jednu ona je bogami svoju p... dobro unovcila...
ja na taj njen komentar tada, nisam nista odgovorio, ostao sam paff
E, sad sto se tice mene, nemojte misliti da sam se zapustio i sl, nasuprot tao sto sam napisao na pocetku oboje izgledamo sasvim, pa mogu reci iznad prosjeka, treniramo, pazimo na prehranu i sl
tako da nije, da ne mislite on se zapustio, nadebljo itd..
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:07   #92
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
sto se tice njenog izgleda, iako je nedavno presla cetrdesetu, izgleda bolje nego nikad, u biti ona kako stari izgleda sve bolje, zgodnije i ljepse, ovo je realnost i ona je toga itekako svjesna, ( neka kombinacija M.Bellucci, M,Fox,Severine)i vjerujte mi ovo nije nikakvo pretjerivanje, i svjesna je vlastitog izgleda, svjesna je pogleda i komentara, a inace kao osoba je socijalna i otvorena, neopterecena politikom, religijom..vecina muskaraca tu njenu otvorenost, srdacnost dozivljavaju kao blagi flert, muskarcima ne treba puno da mozda i nepostojeci flert izrazen prijatnoscu i osmjehom umisle mogucim flertom, svega toga je ona svjesna.
prije nekoliko godina, znao sam joj reci, kao kompliment, draga ti izgledas sve bolje i bolje, pravo si zgodna.. a ona bi znala odgovorit a kakve mi koristi od toga???!!!, to je bilo prije, 4,5 godina kad nije bilo ni svadja, ni problema, sex redovan savrsen, muz za pozelit, djeca predivna, uspjesna u skoli, drustvu... a ona odgovara na moj kompliment kakve mi koristi sto sam zgodna???
meni je odmah palo na pamet razmisljanje ovih starleta koje tijelom dobijaju, auta, jahte, vikendice, ili kao sto je ona jedna njena frendica njoj rekla za jednu ona je bogami svoju p... dobro unovcila...
ja na taj njen komentar tada, nisam nista odgovorio, ostao sam paff
E, sad sto se tice mene, nemojte misliti da sam se zapustio i sl, nasuprot tao sto sam napisao na pocetku oboje izgledamo sasvim, pa mogu reci iznad prosjeka, treniramo, pazimo na prehranu i sl
tako da nije, da ne mislite on se zapustio, nadebljo itd..
Ok. Onda ovako. Pošto tako dobro izgleda ,a tebi treba pomoć da utvrdiš vara li te ili ne mogu ti pomoć po pristojnoj cijeni. Reci gdje radi ,a ja bum se dopeljal sa finim autom i krenul bum joj se lakoćom nabacivat pa bumo vidli kud bu nas to odvelo. Gle nemoj se ljutit kaj se zahebavam al fakat ti očito nisi ni svjestan kako smešno ovo sve kaj pišeš zvuči ovak sa strane.Pa daj odi razgovarat s njom i pitaj ju zakaj se tak ponaša. Možeš li kaj poduzet? Želi li ići kod nekog stručnjaka da porazgovarate o vašem braku? uostalom možeš je i pitat želi li razvod možda ?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:13   #93
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
sex redovan savrsen,
Baš si siguran u to? Naglašavaš više puta iako bi ti iz njenih reakcija trebalo biti jasno da to uopće nije tako.

Quote:
Prije tri godine, ona se nekako necu reci zalit, nego predlagat da probamo neke nove poze u sexu, da sex ucinimo malo drugcijim od inace, cak smo kupili i knjigu na njen prijedlog o sexualnim pozama i masazi
Quote:
Nastavili smo sa sexom, koji gledajuci s moje strane je bio vrhunski,
Quote:
i onda odjednom primjetio sam par puta za vrijeme sexa ona kao da se odjednom ohladi, totalno nezainteresovana, kao zar ne vidis da je ovo samo nanijanje poput robota, bez imalo strasti, zaljubljenosti??!!

Quote:
ona je cesto skoro uvijek imala orgazam.
Često skoro uvijek
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:20   #94
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Često skoro uvijek
Kako ono sid...skoro svaki dan...
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:25   #95
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
o ovome ne mogu ni s kim pricati, zato sam se i obratio vama u nadi za nekim savjetom, razumjevanjem ili da procitam neko slicno iskustvo pa da bolje poslozim kockice u glavi. Pisem ovde vama, da si na neki nacin i olaksam, barem s nekim da otvorim srce.
To sto mi je rekla da joj nisam privlacan, prije dvije godine u toku jedne nase svadje, sebi sam preveo nekako u glavi, pa ono poslije dvadesetak godina braka normalno je mozda da se izgubi ta neka privlacnost i zaljubljenost, ali znam i to da je to tada rekla ono bas da me povrijedi.Kad smo se upoznali imali smo po dvadesetak godina, i ono to je bila zbilja ljubav na prvi pogled, strastvena i obostrana, ona je vec sa 16 imala prvog decka, tako da je skoro svaku godinu imala novog decka, no sex ni s jednim nije bio nesto, jer i ona i svaki od njenih decki su zivili s roditeljima, tako da je sex bio rijedak i ne bas neke kvalitete, alkohol, mariuhana, izlasci, koketiranja to je bio njen zivot nazovimo to tako prije mene. Kad smo se upoznali odmah smo poceli zivit zajedno, ona je prestala s mariuhanom, a ono do tad nije bila u stanju ni film pogledat ni pjesmu poslusati a da nije napusena, kao po njenom puno bolje sve dozivljava kad je napusena....no kako smo poceli zivit zajedno, ona je prestala s mariuhanom, alkohol nije bio u tolikoj mjeri, ali naravno da je bio i da smo znali popit i napit se..ovo sve pisem s ciljem da dobijete neku bolju sliku.
poznastvom sa mnom ona je promjenila neki svoj stil zivota, a sto se tice sexa sa mnom je dozivjela i prvi orgazam i sve sto postoji u sexu izmedju dvoje smo probali i radili, onda su dosla i djeca, posao, rutine i kako to vec ide.
ponekad mislim da taj neki normalni zivot, nikad nije ni bio za nju, ponekad mi se cini da joj bas nedostaje taj neki zivot prije mene, cesto mjenjanje frajera, izlasci, koketiranje, ono vjecita curica tinejdjerica, a ovaj zivot supruge majke, kao da joj je uvijek i bio teret ali eto prihvatila je to.
Jesu te istrolali ovdje.

Žao mi je, mislim da ti nije lako.
Mislim da ti je ženica, blago rečeno, white trash.
Mala provincijalka, nerealizirana, koja je sve kvalitete koje ima, može staviti pod jedan navodnik "dobar izgled".
I mislim da te vara, naveliko.
I pretpostavljam da joj je to kao dobar dan.

Ipak, ja se na tvom mjestu ne bi rastajala.
Posjedni je ispred sebe, bez gorčine joj objasni da se ti nećeš rastajati, ali da ona sa svim što radi, sramoti prvo djecu, pa sebe, pa onda tek tebe.
Kad se sabere, neka dođe na novi razgovor.

Ona će negdje puknuti, ili će sama otići u svoj postklimakterični bolji život, ili će se pokunjeno vratiti doma. Na tebi je šta ćeš onda.

Ja osobno, kad bi mi partner rekao da mu nisam privlačna, i da ne želi sex, a sa druge strane otvoreno koketira sa drugima, ne bi više ni legla s njim u isti krevet na spavanje a kamoli nešto drugo.

Previše se trudiš, ona toga svega nije vrijedna, ali nisam za to rastaješ, prvenstveno zbog djece. Samo malo uzgoji kičmu i budi svoj.

@gg sitna, da ne kvotam, sve potpisujem
@ pozitiva, kakiš na veliko, ali događa se, pa ti nije za zamjeriti.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:34   #96
Quote:
Aleta Ogord kaže: Pogledaj post
J

Previše se trudiš, ona toga svega nije vrijedna, ali nisam za to rastaješ, prvenstveno zbog djece. Samo malo uzgoji kičmu i budi svoj.

1,kak ti znaš da se on previše trudi? i čime je to do sad u bilo kojem postu pokazao?
2.a što to znači da bude svoj? kao, do sad nije bio svoj? pa to ga je i dovelo do tog da ga žena vara
3.znači, svatko ima ljubavnicu/ka. ali brak mora opstati' radi djece?

radi ovakvih kao ti, i tu smo gdje jesmo
u rvackoj....
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:35   #97
6 mjeseci ste bez sexa kažeš?


To ti je očiti znak da ima nekog sastrane.

Žena koja pored živog muškaraca kraj sebe, može 6 mjeseci izdržati bez sexa, za takvu je očito da ga već dobiva od nekog drugog...
malaljubicasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:46   #98
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post

1,kak ti znaš da se on previše trudi? i čime je to do sad u bilo kojem postu pokazao?
2.a što to znači da bude svoj? kao, do sad nije bio svoj? pa to ga je i dovelo do tog da ga žena vara
3.znači, svatko ima ljubavnicu/ka. ali brak mora opstati' radi djece?

radi ovakvih kao ti, i tu smo gdje jesmo
u rvackoj....
evo da odgovorim i tebi,
ja i ona smo vec dvadeset godina u braku, uvijek sam prema njoj bio najbolji i trudio se to i biti, nikad nista joj nisam zamjerao, zabranjivao, u biti tek sada vidim da sam je mozda i previse razmazio, i da je ta moja silna dobrota, prevedena, da sam u biti, mekusac, papak
kao otac isto tako, uvijek sam tu bio tu, roditeljski sastanci, treninzi, vodjenje dovodjenje iz skole, pisanje zadaca...
kad bi dosao s posla zurio sam da napravim rucak da bude spreman kad dodje s posla ona i djeca iz skole, pospremao po kuci, nisam tip koji je izlazio s frendovima navecer po kaficima, utakmicama, nisam nikad gledao druge zenske ili s njima flertao.
6 mjeseci bez sexa, ok prihvatio sam to, kao i obicno imao sam za nju razumjevanja, zbog tog naglog klimaksa, prestanka menstruacije, hormoni, nisam je uopce silio niti potencirao sex, cekao sam da ona pokrene incijativu kad bude spremna, eventalno bi jednom u dva mjeseca pokrenuo incijativu,ali ona bi odbila i to je bilo to, nisam od tog pravio svadju.
moj zivot, slobodno vrijeme se svodilo oko nje i djece, ja sam uvijek bio sebi na zadnjem mjestu..
ali eto poslije toliko godina braka, ja nju kao ne privlacim vise seksualno, odjednom se ne prepoznajemo, odjednom je smak svijeta jer jucer nisam bacio smece....
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:47   #99
Quote:
malaljubicasta kaže: Pogledaj post
6 mjeseci ste bez sexa kažeš?


To ti je očiti znak da ima nekog sastrane.

Žena koja pored živog muškaraca kraj sebe, može 6 mjeseci izdržati bez sexa, za takvu je očito da ga već dobiva od nekog drugog...
6 mjeseci sexa u 20 setima kada imaš žena ko salate i svi briju na izlaske, sex i zajebanciju e to je suša za popizdit..
6 mjeseci u dvadesegodišnjem braku, gdje ti je svakodnevni moto posao-kuća-djeca-računi-obveze i gdje tjednima ne pričaš sa ženom jest realnost svih loših veza.. Zašto se ostaje u takvom braku, zbog komoditeta, interesa... u braku se žrtvujemo zbog mnogo stvari pa u lošem braku često žrtvujemo i sexualni život...
Dali ga vara, možda, a možda joj se samo nakupila paučina...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:56   #100
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
ali eto poslije toliko godina braka, ja nju kao ne privlacim vise seksualno, odjednom se ne prepoznajemo, odjednom je smak svijeta jer jucer nisam bacio smece....
pa pripremi se na razvod, jbg,

i ja sam bio stup svog braka 12,5 g, pa kad sam shvatio da ne ide više, pokrenuo sam razvod
nije ni bitno vara li te ili ne, bitno je želiš li tako dalje živjeti

s nekim s kim očito ne ide...


ako ne, onda se pripremi na razvod i povuci sve poteze koje možeš da te ona poslije ne iznenadi
od imovine na dalje....
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.