Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 18:37   #1341
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Rama je iznadprojsečno artikulirani desničar. To je u redu.

Moja dojam o Rami nije bitan, ali mogu zamisliti nekoga tko je upoznao njena stajališta uživo, kao npr.ovoga čovca dolje...

[url]http://imgur.com/a/me4Nx[/url]


Ja ću ga zaobilaziti, a ti mu budi prijatelj!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:34   #1342
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
[/B]Ja ću ga zaobilaziti, a ti mu budi prijatelj!
Možda smo bili pregrubi prema tebi.
Molim Te u znak kolegijalnosti, darujem skladbu za uživanje kako bi zanemarila nepotrebno šaketanje ovdje...
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:52   #1343
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Možda smo bili pregrubi prema tebi.
Molim Te u znak kolegijalnosti, darujem skladbu za uživanje kako bi zanemarila nepotrebno šaketanje ovdje...
Možda je Mozart?
Ni pogledala, ni poslušala. Volim Mozarta!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:14   #1344
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Možda je Mozart?
Ni pogledala, ni poslušala. Volim Mozarta!
Ni pogledala, ni poslušala..?!

Rama, otvori oči...Osvijesti se..Evo, novi glazbeni broj samo za podršku novom duhu samobitnosti i slobode pojedinca..
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:36   #1345
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Ivan Svakatrimjesecanobelovanagrada?
Kad takvo nešto dođe od glasača stranke u kojima su istaknuti likovi budaletine koje kopipejstaju tuđe diplomske radove, sa gramatičkim greškama i ministra koji je plagijator, onda znaš da je komentar plod duboko moralnog i visoko intelektualnog čovjeka

Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post


Ivan Đikić se u ovom gostovanju kod Stankovića pokazao kao nevjerojatno tašt čovjek, djetinje hvalisav. O sebi govori kao o "osobi", pa to još začinja objašnjenjem o vlastitoj kvaliteti... U stilu, "ja sam osoba koja... moj kvaliteta je u tome..."

Vjerujem da je vrhunski znanstvenik, ali je istovremeno socijalni retard.
I? Većina vrhunskih znanstvenik su asocijalni i društveno neprilagođeni. Kakve to veze ima s činjenicom da je lik to što je i da je itekako relevantan za komentar o Barišiću?
I da ga trebamo čuvati ko kap vode na dlanu, a Plenkoviću, Barišiću i ostalim reći da je ovo slobodna zemlja, pa može kud mu se oće.

Na kraju - ima i zašto bit tašt
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:15   #1346
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
I? Većina vrhunskih znanstvenik su asocijalni i društveno neprilagođeni. Kakve to veze ima s činjenicom da je lik to što je i da je itekako relevantan za komentar o Barišiću?
I da ga trebamo čuvati ko kap vode na dlanu, a Plenkoviću, Barišiću i ostalim reći da je ovo slobodna zemlja, pa može kud mu se oće.

Na kraju - ima i zašto bit tašt
Pročitaj malo njegove postove na temi o kurikularnoj reformi pa će ti biti jasniji njegovi stavovi.
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:19   #1347
Quote:
Mr. NiceGuy kaže: Pogledaj post
Pročitaj malo njegove postove na temi o kurikularnoj reformi pa će ti biti jasniji njegovi stavovi.
A je l?
Garant je i jedan od onih koji tvrde da Barišićev rad nije plagijat, iako nikad nije pročitao ni uvod tog rada
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:59   #1348
Tko je bio gost prošlu nedjelju ?
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 13:17   #1349
e na vrhu jezika mi je

ovaj novinar... no? ili je on bio nedjelju prije..
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 14:37   #1350
prošli tjedan:

Gost emisije Nedjeljom u dva je dirigent i glazbeni pedagog maestro Vladimir Kranjčević. Prisjetit će se svoje bogate karijere, te odgovoriti na pitanje što je to tako čarobno u glazbi da joj čovjek posveti 70 godina svojeg života.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 16:38   #1351
A, sada je gostovala (28.5.2017.) i gospođa perfomans-animir-dama Vlasta Delimar..
Ne znam zašto, ali od tih ljudi uvijek očekuješ nešto ludo, raspaljeno, kada ono svi normalni, uljuđeni sa idejom razuma i logike..
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:57   #1352
Koliko sam pročitao iz vijesti,definitivno uzor svim mladm ženama zrelih za vjenčanje i podizanje obitelji.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:31   #1353
Ma, tko bi rekao...?!
Pa, zar nije Bernardica Juretić ikonica ?
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:31   #1354
Meni je iskreno bilo neugodno zbog današnjeg Stankovićevog performansa na kraju emisije.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:58   #1355
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Meni je iskreno bilo neugodno zbog današnjeg Stankovićevog performansa na kraju emisije.
Zasto?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:12   #1356
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Meni je iskreno bilo neugodno zbog današnjeg Stankovićevog performansa na kraju emisije.
kojeg, ovog?

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...ti-je/6258666/

"Zgražate se nad onime što je napravio Luka Modrić. Zašto se zgražate? Ajmo na jednostavnije pitanje. Tko bi od vas svjedočio protiv osobe koja ti je pomogla zaraditi desetke milijuna eura? Biste li svjedočili protiv osobe koja ti je pomogla postati milijunaš? Devedeset posto vas ne bi nikad svjedočilo protiv, a osuđujete Luku Modrića. To ne znači da je taj Modrićev potez plemenit ni moralan, to samo znači da je to realitet - nastavio je poznati voditelj.

- Naravno, pitat ćete se, a što je s onom Lukinom izjavom da mu je hrvatska reprezentacija svetinja? Pa, tko vam je kriv što vjerujete u to. Tko vam je kriv što vjerujete u frazu da su hrvatski nogometaši naši najbolji ambasadori? Oni su, kao i svi mi, najbolji ambasadori sami sebi. Nogomet je zabava, a to što vi imate dojam da na travnjaku netko gine za vas... E, pa moguće je da je to vaš problem - rekao je, između ostalog, Aleksandar Stanković."



ti isto živiš u uvjerenju da igraju nogomet za tebe ili za hrvatsku?
mislim, i ja isto osuđujem modrića, da ne bude zabune, međutim ne mogu reći da sam iznenađena upravo zbog ovog što je stanković rekao.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:43   #1357
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Meni je iskreno bilo neugodno zbog današnjeg Stankovićevog performansa na kraju emisije.
Ja sam isto osjećala susramlje (to je ono kad se ti sramiš jer se onaj tko radi nešto sramotno ne srami sam) u tom trenutku.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:47   #1358
znate kako se kaže - ako želiš da ti se snovi ostvare nastavi spavati.

šala mala, ali o nogometašima govorimo, i to o nogometašima kojima je mamić "tata".
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 05:23   #1359
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post


ti isto živiš u uvjerenju da igraju nogomet za tebe ili za hrvatsku?
mislim, i ja isto osuđujem modrića, da ne bude zabune, međutim ne mogu reći da sam iznenađena upravo zbog ovog što je stanković rekao.
Taj dio na početku mi je bio samo bezveze.
Ali ono ustajanje, i sve nakon toga - jednostavno ne razumijem odakle mu ideja da bi to trebalo biti nešto zanimljivo.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:23   #1360
Nedjeljom u dva

Gost emisije Nedjeljom u dva je varaždinski gradonačelnik Ivan Čehok. Može li s tri kaznene optužnice suvereno voditi jedan od najbogatijih hrvatskih gradova te kako gleda na političko stanje u zemlji, neka su od pitanja emisije.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.