Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 01:07   #181
Ja ne bi ni od sljedeće sezone nagrađivao u kupu, bolje da se to prebaci za još nešto u ligu ili poveća.


Izgubio sam mislim, od pokretača ove akcije, neka mu je.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:11   #182
Ne ne, treba kup nagradit vec od ove sezone. Kao dok se nije znalo za nagrade odigralo se bezveze!? Takve igrace odma treba izbacit i iz lige Nekima je ocito ova liga zajebancija a ne borba za cast i ponos
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 06:26   #183
ja sutra idem direktno kod one male na trešnjevku po nagradu za superkup , ako nema para nek se snađe kako zna
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 07:50   #184

Uzmi ti lovu, za svaki slučaj!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:04   #185
Pretkolo kupa

Mr.Jigsaw - janick gers 3:5
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:55   #186
Pretkolo kupa

Eng3elthal - Titanoid

8-15
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:32   #187
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
mone 10:5
Potvrđujem, naravno
Nagrade i za kup
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:34   #188
Kup dogodine, samo nek ovo za sad pridje
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:42   #189
Ako se nece kup nagradivat onda podic nagrade za ligu. Nema smisla za sicu ih reklamirat.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:48   #190
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ne ne, treba kup nagradit vec od ove sezone. Kao dok se nije znalo za nagrade odigralo se bezveze!? Takve igrace odma treba izbacit i iz lige Nekima je ocito ova liga zajebancija a ne borba za cast i ponos
Ovdje jedan koji je baš odigrao kup po app šemi. Tako da za nagrade u Kupu.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:57   #191
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Ovdje jedan koji je baš odigrao kup po app šemi. Tako da za nagrade u Kupu.
Takve ko ti treba izbacit To sam sinoc napisao. Kad nema nagrada igra se app, ne shvaca se ozbiljno. A kad su nagrade odma nabrijanost sram i stid te moze bit
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:16   #192
mislim da je ksapi dobio 9-4.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:21   #193
Otišao sam na stranicu Germanije i morao sam provjerit kalendar jer sam na trenutak pomislio da sam u 2005.oj godini. U ponudi ne da nema Bellatora, nego nema ni UFC-a. Doduše ni Supersport nema prop betove za MMA, ali Germania ga uopće nema u ponudi

Za siću ste se prodali, a mene pošteno zahebali jer mi je to prvi sport. Ako ćemo mjenjat kladionice treba neku stranu, ove hrvatske su katastrofa.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:26   #194
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Takve ko ti treba izbacit To sam sinoc napisao. Kad nema nagrada igra se app, ne shvaca se ozbiljno. A kad su nagrade odma nabrijanost sram i stid te moze bit
Ako ne znaš s kim pričaš, educiraj se.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:27   #195
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Ako ne znaš s kim pričaš, educiraj se.
:P
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:41   #196
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ako se nece kup nagradivat onda podic nagrade za ligu. Nema smisla za sicu ih reklamirat.
Ne smijemo biti bahati.

Što se tiče potvrđivanja rezultata, predložio bih da je dovoljan samo jedan igrač i njegov upis, neće valjda protivnik lagati. Ako laže, lako je promijeniti i ispraviti, postoji opcija edit. Ovo je samo da sve ide brže i lakše.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:08   #197
Quote:
Verter kaže: Pogledaj post
Otišao sam na stranicu Germanije i morao sam provjerit kalendar jer sam na trenutak pomislio da sam u 2005.oj godini. U ponudi ne da nema Bellatora, nego nema ni UFC-a. Doduše ni Supersport nema prop betove za MMA, ali Germania ga uopće nema u ponudi

Za siću ste se prodali, a mene pošteno zahebali jer mi je to prvi sport. Ako ćemo mjenjat kladionice treba neku stranu, ove hrvatske su katastrofa.
Nema frke, izvuci koji € od bet365.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:53   #198
Ubačena Germania u pravila

Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Ma pravo igranja naravno imaju prvenstveno dosadasnji igraci.
22-24 igraca je sasvim dovoljno.
Nije tu bitan broj igraca koliko kvaliteta, popularnost i pracenje same lige.
Moze se eventualno uvest neko playoff pretkolo za upadanje nova cca 2 igraca svake sezone ali otom potom.
I naravno voditi racuna o zainteresiranim igracima sa 0-20 postova
Ajmo mi prvo ovo odradit kako treba pa dalje u hodu.
I ja sam za ovo..Pa nek se tuku

Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
mislim da je ksapi dobio 9-4.
Potvrđujem.

Quote:
Verter kaže: Pogledaj post
Otišao sam na stranicu Germanije i morao sam provjerit kalendar jer sam na trenutak pomislio da sam u 2005.oj godini. U ponudi ne da nema Bellatora, nego nema ni UFC-a. Doduše ni Supersport nema prop betove za MMA, ali Germania ga uopće nema u ponudi

Za siću ste se prodali, a mene pošteno zahebali jer mi je to prvi sport. Ako ćemo mjenjat kladionice treba neku stranu, ove hrvatske su katastrofa.
A Supersport naprimjer nema u ponudi Rumunjski rukomet, a meni je to trenutno glavna liga, dok Germania ima. Mrdni kurcem umjesto da bezveze kenjaš ljudima koji su se potrudili dići ovu ligu na viši nivo.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:15   #199
evo postavljeno,valjda je ok napisano,kvote iz germanie

Inače,ovo je preloše na njihovoj stranici,sučelje užas.


S obzirom da natjecanje traje 8 9 mjeseci ovo je mizerija od love,koliko ima bezveznih natjecanja na drugim forumima koji imaju mjesecni fond 500e i vise(Expekt,Wwin i slicno),ali ok. Mislim sta se mene tice nagrade ni ne trebaju,igramo za ponos i slavu
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:19   #200
Možda bi trebali koristiti i njihove skraćenice, a ne supersportove. Baš kod tebe, ssunže, vidim da imaš stare skraćenice, a koliko sam vidio, u germi se to drukčije obilježava. Možda bi trebalo obavezno pisati i broj para, radi lakše kontrole i kasnijeg nalaženja među rezultatima
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.