Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 11:36   #5441
Hej ovo za automatski hod te ne treba brinuti, moja je isto na početku bila malo lijena za to, kasnije je pohvatala

Za kilu, to nam ima mali cimer iz bolnice i to se najčešće povuče samo od sebe tak da te ni to brine

Samo uživajte jedno u drugom i bit će sve ok
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:49   #5442
Eneida, moj prvorođeni je imao kilu, al na preponi.
Ped je rekla tada da se nis ne dira dok ne dodje u dob kad je spreman za operaciju ili dok ne dodje do ukljestenja.
Naime, uklještenje smo imali sa dvije godine na ljetovanju i tad je tamo operiran.

Ped je samo tad kad je otkrila rekla da se ne smije naprezati i da ne smije dugo plakati.
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:08   #5443
Charmed, to je i pedica komentirala da je lijena za hod za kilu je rekla isto da se povuce, da ne pamti kad je netko zadnji put isao na operaciju radi toga (rijec opercija me zapravo potakla na guglanje).

Gremblina, ja sad to naprezanje i plakanje ne mogu izbjec dok su grcevi prisutni

A joj, upravo je napravila shit explosion, odvratnica moja mala...da je tata bio doma, pao bi u nesvjest

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:21   #5444
Eneida aaa vidis da bebuska lijepo napreduje super!
Nemoj se sekirati ak ti je dr. rekla da je sve ok i da ce proci. Sigurno bi i tebi napomenula za naprezanje i plakanje da je bitno, mozda je do razlicitog polozaja na kojima je kila. Uzivajte i mazite se.

Moja upravo krmi na meni. Predvecer je opet imala epizodu placa s time da je bio najgori do sada. Imala je bas napadaj placa u jednom trenutku. Srce mi je skoro puklo . Nakon toga ke zaspala do 1h i od tad smo bile vecinom budne do jutra uz par kratkih drijemanja jer je cijelo vrijeme stenjala i napinjala se :/ ali bez placa.
Danas sam ju stavljala u chibolo maramu s nogicama van. Cak se i preporuca da su bebama nogice vani, a ne unutra, sto nisam do sad znala. Isla sam isprobati taj polozaj jer ne voli kad su joj nogice unutra. Ovak su joj slobodnije.
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:00   #5445
Ja sam krenula mojeg swadllati i nikako mu se nije sviđalo. Dijete voli lamatati rukama

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:01   #5446
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Charmed, to je i pedica komentirala da je lijena za hod za kilu je rekla isto da se povuce, da ne pamti kad je netko zadnji put isao na operaciju radi toga (rijec opercija me zapravo potakla na guglanje).

Gremblina, ja sad to naprezanje i plakanje ne mogu izbjec dok su grcevi prisutni

A joj, upravo je napravila shit explosion, odvratnica moja mala...da je tata bio doma, pao bi u nesvjest

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Hahaha sad si me prisjetila nasih shit ekspozija 🤣🤣🤣 mi ih nismo imali puno svega par puta do vrata al je zato 3 puta eksplozija pogodila direkt mm-a dok ga presvlacio ...mene su zaobisle 🤣🤣 prvi puta ga je po novim tenisicama joj kad se sjetim 🤣🤣

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:16   #5447
Evo i mene! Bejbi prosla tjedan dana. Ja jos uvijek psihicki neuravnotezena. Od ushicenja i srece do teske zabrinutosti radim li ja to dobro. Taman sam mislila bit ce lakse kasnije, kad citam vas i probleme s grcevima.... nadam se da cu do tada bar psihicki nadoci da to lakse podnesemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silver09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:19   #5448
Ja tulim barem jednom dnevno. Inače sam ok.
Sutra skidam savove od carskog I najavili su se svekiji u posjet

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:23   #5449
Žene jeste li kupile /koristile d3k1 kapi? Meni su objasnili u rodilištu ako isključivo dojim da onda treba a ako je na formuli onda ne treba. Koliko koštaju?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:24   #5450
Ja jos nisam. Sutra mi dolaze patronazne pa cu pitati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silver09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:44   #5451
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Ja tulim barem jednom dnevno. Inače sam ok.
Sutra skidam savove od carskog I najavili su se svekiji u posjet

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Šavovi?

I mene je prvih mj dana pralo 1000 emocija, pogotovo kad se mm vratio na posao. Al čim sam našla zanimaciju/šetnje, landranje okolo kod staraca i tak, sve se vratilo u normalu
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:00   #5452
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Šavovi?



I mene je prvih mj dana pralo 1000 emocija, pogotovo kad se mm vratio na posao. Al čim sam našla zanimaciju/šetnje, landranje okolo kod staraca i tak, sve se vratilo u normalu


Hvala ti na ovom tracku nade. Tako i ja planiram s bebom okolo iako nam dolazi zimsko vrijeme valjda cemo uspjeti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silver09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:05   #5453
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Šavovi?

I mene je prvih mj dana pralo 1000 emocija, pogotovo kad se mm vratio na posao. Al čim sam našla zanimaciju/šetnje, landranje okolo kod staraca i tak, sve se vratilo u normalu
Pa nije razgradivi konac. 7.dan se skidaju savovi

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:42   #5454
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Žene jeste li kupile /koristile d3k1 kapi? Meni su objasnili u rodilištu ako isključivo dojim da onda treba a ako je na formuli onda ne treba. Koliko koštaju?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Mislim oko 60-tak kN.
Nama je ped ipak preporucila obicne d3. Kao po novom se preporucuju te k1d3. I ona smatra da nisu neophodne. Pa da se slobodno mogu i obicne d3 uzeti.
Mogla sam birati izmedu plivitovih i oleovitovih. Uzela oleovitove.
Al posto je curka imala grčeve, oleovitove d3 smo zamijenili sa biogaia d3 kapima.
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:46   #5455
Ja ne mogi dočekati bozic pa da mm opet uzme godišnjeg pa da budemo svi zajedno kuci.
Bemti posao, novčiće, rezije, hranu i sl.......
Bas volim kad smo svi zajedno kuci. A pogotovo sad kad smo kompletni, kad imam sve sto sam oduvijek zeljela i o cemu sam oduvijek sanjala, iako su govorili da teško da cemo to i ostvariti.
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:09   #5456
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Pa nije razgradivi konac. 7.dan se skidaju savovi

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
:\ mislila sam da se to više ne radi tak, jer ja nisam imala nikakve šavove...dan prije izlaska iz bolnice su mi samo izvadili neke krajeve i to je to (5. dan išli doma)

@Grembllina - ja kužim totalno kaj hoćeš reći, sama pomisao na to da ću morati nazad na posao i da ću propustiti dobar dio dana i noivina s malom mi se grči želudac
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:12   #5457
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
:\ mislila sam da se to više ne radi tak, jer ja nisam imala nikakve šavove...dan prije izlaska iz bolnice su mi samo izvadili neke krajeve i to je to (5. dan išli doma)

@Grembllina - ja kužim totalno kaj hoćeš reći, sama pomisao na to da ću morati nazad na posao i da ću propustiti dobar dio dana i noivina s malom mi se grči želudac
Ja imam dva sava. Patronazna e premotala jer me još jako boli. Koliko dugo te bolio rez?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:30   #5458
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Ja imam dva sava. Patronazna e premotala jer me još jako boli. Koliko dugo te bolio rez?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ma ja sam ti neki specijalan slučaj, izašla iz bolnice bez bolova, skoro da sam trčat mogla,a danas ko da nikad nisam imala CR, tak da nisam referentna.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:36   #5459
Mi koristimo D3K1 kapi, jedva cekam da prestanemo :/
Ne znam jel uzrokuju grceve, al ne pomazu :/

Planiram uzet childlife D3 kapi, cula sam da su super

A biogaiu obicnu koristimo i vec smo potrosili bocicu, u malo vise od dva-tri tjedna :/
Skup sport, rekla sam muzu da odmah uzme dvije bocice da imsmo zalihu, ovako uopce nisam shvstila da smo ostsli bez :/
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:53   #5460
Quote:
Lentil kaže: Pogledaj post
Mi koristimo D3K1 kapi, jedva cekam da prestanemo :/
Ne znam jel uzrokuju grceve, al ne pomazu :/

Planiram uzet childlife D3 kapi, cula sam da su super

A biogaiu obicnu koristimo i vec smo potrosili bocicu, u malo vise od dva-tri tjedna :/
Skup sport, rekla sam muzu da odmah uzme dvije bocice da imsmo zalihu, ovako uopce nisam shvstila da smo ostsli bez :/
Rekla nam je neonatologica u rodilištu da uz dojenje ne treba bio gaia. Meni s prvim ionako nije ništa pomogla.
Stariji je imao krvarenje u mozgu i pitala sam u rodilištu I rekli su mi da se zbog tiha raznih krvarenja daje taj k1. Al bas me strah da mu to dam. Childlife sam i ja mislila sa iherba uzet

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.