Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 23:25   #41
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
i upadnu u zacarni neverending krug gdje idu od muskarca do muskarca pa okusavaju srecu. Negdje putem totalno izgube kompas pa vise ne znaju ni same sto rade tamo, dolaze svaki dan navike radi.
Tu se slazem. Slicna iskustva s Iskricom. U mojim mladim danima.

Ekipa ode na toliki broj dejtova da svaki smisao dejtanja nestane i pretvori se u samo jos jedan dejt, jedan broj, jedan seksic, jedan dan, jedan sat.

I musko i zensko. Uvijek isti. Slicno kao ovdje na oglasima, uvijek isti.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 10.06.2017., 00:11   #42
Šta ti uopće tražiš?Kvalitetnu vezu?Iskreno,kvalitetni ljudi ne traže kvalitetnu vezu preko online dating site-ova.Dogodi se i to,ali ne trebaš se nadati tomu.
Veliki dio ljudi koji su na tim stranicama su između dva extrema-ili traže brzi seks,ili su društveno ograničeni pa tu traže pravu ljubav.
yoitsme is offline  
Old 10.06.2017., 01:29   #43
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Što su Hikiji? Iskreno, preko tih stranica dosad imam jedno poznanstvo s osobom koja se pokazala ugodna, ali dvije stvari mi nisu išle u korist nečeg konkretnijeg. Ostatak osoba je većinom u rangu da niti ne pokušava odgovorit na poruku, ili poprilično očito traži partnera(u smislu dečka/muža/oca djeci), majke s kojima je seks izričito tabu tema, a ostatak komunikacije vješto sabotiraju.


Poanta je da većina primjeti da puno školjki treba otvoriti da se nađe biser(kod oba spola to primjetim), i da zapravo ostaje dojam da je puno više čudnih osoba nego u RL.
Ja sam se tamo registrirao iz radoznalosti i moram reći da su žene koma, ne odgovaraju na pristojno upućen pozdrav i tek sam s jednom ženom ugodno popričao, a u biti ne tražim ništa samo razgovor.
Gustavo is offline  
Old 10.06.2017., 01:32   #44
Maria34, poznajem nekoliko ok kupida koji tamo pokušavaju pronaći ljubav i isto se osjećaju kao i ti. Vjeruj mi, nisi sama u tome. Samo se još nisi matchala s onim pravim.
Doll Fetish is offline  
Old 10.06.2017., 02:57   #45
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ja sam se tamo registrirao iz radoznalosti i moram reći da su žene koma, ne odgovaraju na pristojno upućen pozdrav i tek sam s jednom ženom ugodno popričao, a u biti ne tražim ništa samo razgovor.
Po forumu se pisalo da pristojno upućen pozdrav, prirodan, uopćen, neoriginalan, zapravo i ne zaslužuje odgovor

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.06.2017., 11:27   #46
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
našlo bi se, nisu baš svi ružnjikavi duševni bolesnici
Mislim da vecina jesu. Ne nuzno ovo 'dusevni bolesnici' ali..
coconut addict is offline  
Old 10.06.2017., 12:41   #47
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Po forumu se pisalo da pristojno upućen pozdrav, prirodan, uopćen, neoriginalan, zapravo i ne zaslužuje odgovor
Da bi nekoga zadužio moraš ispuniti dva uvjeta: napraviti nesebičan čin i ne zloupotrebljavati tuđu nesebičnost. Porukama preko interneta nisi zaslužio ništa. Najbolji frend ti ponekad ne odgovori. I to ništa ne govori o njemu kao osobi ili vašem prijateljstvu. Ako si raspoložen pošalješ poruku, ako nisi nemoj.
Zek0slav is offline  
Old 10.06.2017., 12:59   #48
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Vecina sto muskica sto zemskinja po dejting sajtovima su asocijalne osobe. Ne znam kako drugacije objasniti da netko po pola godine visi tamo i to svaki dan po pola sata, sat vremena.
Kako na okc dolazim u intervalima, browseam curke koje su bile onlajn u zadnja 24h, i to gle, opet iste curke koje sam vidjao prije 1 mjesec, 2 mjeseca. Takvim se curama nikad nisam javio...
Samo zato što je netko onlajn, ne znači da "visi" tamo. Svi smo mi na netu svaki dan zbog raznoraznih razloga, OkC je samo jedna od stranica koje redovito kliknem tokom tjedna. Netko svaki dan otvara novine, netko dejting portal, netko forum ili nešto treće. Ja otvaram sve živo. Neš ti... Ulogiram se da vidim poruke i da li se pojavio netko nov/zanimljiv, i to je to. Često se zaboravim odlogirati. Valjda likovi poput tebe onda pomisle da visim tamo danonoćno. Pa mi ne šalju poruke. I hvala Bogu da ne šalju.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Old 10.06.2017., 13:27   #49
Ne da visis danocno, ali da postoji razlog zasto netko(oba spola) svaki dan ide na okc.
Na okc ides upoznati ljude(ajmo od toga krenuti). I ako je netko svaki dan na okcu(pa cak i da se samo loga) i to na duzi rok, meni se pali lampica da upoznavanje lako moguce lose ide.
Ja sam se ubacio na okc u 8.mj prosle godine. 8. i 9. mj sam bio aktivniji i isao pa svaki drugi dan tamo. Otada su mi neki nickovi jednostavno upali u memoriju. Svaki logiranjem ja te osobe vidjam. I dan danas. Ja ne vjerujem da potrefim bas taj dan kad su posjetili okc, nego da se radi o osobama koje tamo dodju bas svaki dan.
Moguce da se samo zajebavaju, ok, njegovo njezino pravo, ali ako je tako onda opet nemam sto ulaziti u pricu s nekim tko pricu ni nece dozivljavati za ozbiljno.
Ovo sto sam rekao vrijedi i za muskarce, a ne samo zene.
Ne znam zasto si se nasla uvrijedjena.
Meni zvuci sasvim logicno da osoba koja je imala/imao uspjeha na okcu zbog toga i manje dolazi na njega.
Mozda ima iznimki, ali ako usporedis vrijeme kad je netko bio newbie na okcu i upoznao nikoga i pola godine kasnije kad je sta ja znam upoznao curu/decka i jos nasao frenda ili dva, iznenadilo bi me da ta osoba provodi istu ili slicnu kolicinu vremena kao i prije kad je vise visio/visjela i upoznao/la nikoga.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 10.06.2017., 13:33   #50
Nisam uopće uvrijeđena. Samo ne kužim zašto prozivaš te ljude što su svaki dan onlajn kad i sam imaš 10+ k postova ovdje na forumu. I još kažeš da su asocijalni. Čudno mi je tvoje rezoniranje. Tebi je cilj upariti se tamo u roku od 6 mjeseci, drugima možda nije. Svak ima svoje razloge i očekivanja, a ako ti smeta stalno gledati iste ljude, stavi ih na hide i riješeno.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Old 10.06.2017., 13:43   #51
Na tvoj post sam odgovorio ekspresno jer sam bio online u trenutku kad si to napisala.(makar kontam kontraargument, i ima tezinu na prvu)
A i zato sto dnevno pisem na temi ili dvije max(varira koje) pa onda nemam sto puno misliti u koju cu uletiti niti zavrzlama oko pracenja.
Ne smetaju me takve osobe, to sto sam napisao komentar sam iznio svoj stav.
Nikad nikoga nisam stavio na hide ili block u svojoj online karijeri(al fakat , ipak ne fakat jer sam se sjetio jedne osobe i to nedavno, no to je trajalo par dana pa sam unblock). Ne znam zasto bi mi smetale, jos posebno online.
__________________
Who dares, wins .

Zadnje uređivanje The_End : 10.06.2017. at 14:27.
The_End is offline  
Old 10.06.2017., 14:51   #52
Ohhhhh... OP je barem umorna i odustala... Bolje i to nego se stalno vraćati u nadi... Vratiti ćeš se i ti... Nažalost...
ViatorVector is offline  
Old 10.06.2017., 15:27   #53
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ekipa ode na toliki broj dejtova da svaki smisao dejtanja nestane i pretvori se u samo jos jedan dejt, jedan broj, jedan seksic, jedan dan, jedan sat.
Cini mi se da se to cesto dogada, dogadalo se i meni u odredenim periodima. Jednostavno sve postane jedan veliki mix jednih te istih pitanja, postane sablona, ne prica se s osobom vec se samo odgovara na pitanja, pogotovo ako se prica s vise ljudi istovremeno pa vise ne znas tko je sto rekao, tko ti je o cemu prica, sve je jedan veliki kosmar u kojem se izgubi smisao cjelokupnog upoznavanja.
Mozda mala pauza nije losa ideja. Da se stane, razmisli sto se zeli.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 10.06.2017., 15:48   #54
Quote:
ViatorVector kaže: Pogledaj post
Ohhhhh... OP je barem umorna i odustala... Bolje i to nego se stalno vraćati u nadi... Vratiti ćeš se i ti... Nažalost...
Ali čemu takva drama oko toga? Živ čovjek se uvijek nada nečemu. Da nije tako, svi bismo ili postali budistički redovnici ili grupno skakali sa stijene kao leminzi.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Old 10.06.2017., 15:52   #55
Nebitno je hoću li se vratiti ili neću. Obrisala sam profile tamo.

Ne mislim da se ljubav može pronaći online. Suptitut za ljubav već da.
Maria34 is offline  
Old 10.06.2017., 16:00   #56
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Nebitno je hoću li se vratiti ili neću. Obrisala sam profile tamo.

Ne mislim da se ljubav može pronaći online. Suptitut za ljubav već da.
S takvim razmisljanjem mozda je i bolje ne traziti online. Ako vec po defaultu mislis da svi traze samo nesto na brzaka, onda ces to i ocekivati i tako se i postaviti prema svakome s kim komuniciras. Na neki nacin, samoispunjujuce prorocanstvo.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 10.06.2017., 16:14   #57
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ja sam se tamo registrirao iz radoznalosti i moram reći da su žene koma, ne odgovaraju na pristojno upućen pozdrav i tek sam s jednom ženom ugodno popričao, a u biti ne tražim ništa samo razgovor.
Jel hodas po cesti i pozdravlas random ljude?
the33 is offline  
Old 10.06.2017., 16:48   #58
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Jel hodas po cesti i pozdravlas random ljude?
Ja ih hvatam za ruke, gledam gdje im je sat samo kako bih ih pitao koliko je sati.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Old 10.06.2017., 16:51   #59
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ne da visis danocno, ali da postoji razlog zasto netko(oba spola) svaki dan ide na okc.
Na okc ides upoznati ljude(ajmo od toga krenuti). I ako je netko svaki dan na okcu(pa cak i da se samo loga) i to na duzi rok, meni se pali lampica da upoznavanje lako moguce lose ide.
Zasto tako mislis? Odmah pretpostavka da lose ide. Mozda i ide, a mozda nije u 6 mjeseci nasao/la ono sto trazi. Neki imaju i svoje kriterije, onak i to postoji. A na tim stranicama ima stvarno svega.
Ja sam jos prije bila jedno vrijeme, i stvarno bi se zacudila sama sebi da mi je vecina tamo nesto sto meni odgovara. Vecina ti uglavnom nece odgovarati, tek tu i tamo se nadje netko za tebe. Naravno, ponavljam ako imas neke normalne kriterije.

Drugo je ako netko trazi samo nesto za posevit pa ne trazi nista posebno, onda je skoro svatko dobar.
I to moze biti razlog zasto je netko online, ako trazi avanturice. Onda ce htjeti probati sto vise njih moze upecati. Pa je logicno da je i dalje na toj stranici jer trazo nove kandidate.
n0_limits is offline  
Old 10.06.2017., 16:59   #60
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
S takvim razmisljanjem mozda je i bolje ne traziti online. Ako vec po defaultu mislis da svi traze samo nesto na brzaka, onda ces to i ocekivati i tako se i postaviti prema svakome s kim komuniciras. Na neki nacin, samoispunjujuce prorocanstvo.
To je dobro rečeno. Ja sam dobio potpuno drukčije iskustvo od cura koje traže nešto na brzinu. Dobro, neke traže... No većinom ili ne znaju ni same što žele ili od tih silnih ponuda posustanu. Baš sam imao dejt sa curom sa okcupida. Drži tamo profil, nađemo se, nema blage veze što želi od ljubavnog života, a bome ni života. Bitno da me siluje zagrljajima i osjetim kako plače na mojem remenu. A jebiga, ali kada je pitam što osjećaš, odgovor je tupo, hladno: Ništa. Ne znam, zbilja čudno i teško. Poanta je da se na takve dating stranice (tako im je službeni naziv) profili stavljaju u određenu svrhu. Recimo na primjeru OKCupida... Imaš lijepo 4 izbora: Friendship, short term, long term i casual sex. Ljudi ili ostave po defaultu uključene prve tri opcije ili uopće ne znaju razlikovati pojmove (ili engleski?). Ako netko stavi casual sex u opis, definitivno nije za neke veze. Ako stavi samo friendship onda traži samo prijatelje. No prava osoba koja traži ozbiljnije stvari, kako sam ja, stavi kvačicu samo na long term. A što možeš znati kod osobe koja uključi friendship, short term i long term? Možeš znati da se zajebaje ili da joj je dosadno do zla boga, pa ubija dosadu na takvim portalima. I eto, javim se ženskoj koja ima long term izabrano... ne... ona traži samo prijatelje.

Nije stvar do portala, nego kako ga se koristi i koliko ozbiljno shvati. Ako ga ispunjavaš preko kurca, i dobiti ćeš takve rezultate. Posveti 1 sat na izradu i dobiti ćeš kvalitetnije rezultate. Što sam ja vidio? Žene koje samo što nisu gole na slikama. I što, da prijavljujem to kao kršenje pravila? Žene koje stave neki glupi citat umjesto slike? Stave sliku raspela? I naravno, to je dopušteno. A ja sam stavio sliku mačića i uklonili su mi sliku. Za sex imaš Smokvu. Za dating imaš te ostale stranice. A prijateljstva možeš naći na chatovima sa tebi zanimljivom temom gdje bi se našla (imaš gaming chatova, art chatova, glazbenih chatova...), no baš da ćeš naći prijatelje na dating siteu ili smokvi... Možda... prijatelja sa povlasticama. Ako ti je to fora. Dating site u svome samom nazivu ima opis za što prvotno služi. Dating. Može se naći opis u Merriam-Webster rječniku. Jer neki očito ne znaju pojam te riječi. Za brak također, brdo stranica. Isključivo za brak. Za sve ima određeni subset stranica. Zamisli tražiti curu na Smokvi E pa eto, tako ako ti profil odaje neozbiljnost na OKC-u primati ćeš od ponuda za brak, ponuda novca za sex do onih brda poruka: Bok, Hej, hallo, ej... U biti jedno do dvije riječi u poruci. Radio sam fejk ženski account. Znam na što to liči. No u tih 10 minuta što sam pobrao 20tak poruka, ipak sam našao normalnu osobu. E sad, tko to nije u stanju... Ne znam... Očito onda kao što ja-cu-poludit kaže, moraš ići van u realni svijet i tamo tražiti ljude. Kada ih ne znaš discernirati online. Eto, u 10 minuta u brdu koma poruka, našao sam jednim tricky pitanjem kvalitetnog muškarca. Koji je i shvatio da sam fejk, jer sam rekao. Ali po reakciji, čovjek je sasvim na mjestu. Jednostavno, rule of the tumb... Ako ne ide online, probaj offline.
ViatorVector is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.