Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 18:19   #81
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni osobno. Možda i najupečatljiviji!
thnx
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 01.10.2017., 18:20   #82
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Odavno više nema smisla a i malena je zbog starih pravila foruma, trebao bi promijeniti. Vjerojatno i hoću ovih dana.
Ne luduj nego stavi novog rakuna. Rakun je zakon <3
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 01.10.2017., 18:28   #83
Dogodilo mi se (barem 3 puta ) da se razocaram jer bih nesvjesno ocekivala zgodnu zenu, sto zbog avatara, sto zbog nekih upisa o haljinama, stiklama, dotjerivanju, pa sam onda u glavi imala zene koje zaista slice tim svojim zgodnim avatarima, a stvarnost je bila prilicno prosjecna. Nije da sam ih mislila jebat pa se razocarala, ali da avatari na kojima su zgodne, privlacne zene utjecu na stvaranje slike o nekime - utjecu. Naravno da mi nitko nije kriv sto ja zamislim dugonogu zenu divne kose i lijepih crta lica u crvenoj dugoj haljini () ako joj je na avataru neka dugokosa i prica o haljinama, pa kad mi se pojavi neka koja to nije se malo zbunim.

Valjda se zato sama klonim zenskih likova za vlastite avatare, da ne stvorim ocekivanja.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 01.10.2017., 18:55   #84
Meni je tvoj avatar super.
Alexa is offline  
Old 01.10.2017., 19:07   #85
kolko analize oko slicica... sad me sve strah kakav dojam ostavljam birajuci kamen za avatar


ne stvaram neke vizije o ljudima iza avatara osim mozda da imamo slicne interese
bemmu is offline  
Old 01.10.2017., 19:09   #86
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
sad me sve strah kakav dojam ostavljam birajuci kamen za avatar
Ocito taj da zelis biti kamen pa da se tek tad mozes voljeti
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 01.10.2017., 19:14   #87
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
kolko analize oko slicica... sad me sve strah kakav dojam ostavljam birajuci kamen za avatar


ne stvaram neke vizije o ljudima iza avatara osim mozda da imamo slicne interese
Imaš fetiš na kamenje? Ili se pališ na onog glumca Rocka? Si ti on ili ona?
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 19:14   #88
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
kolko analize oko slicica... sad me sve strah kakav dojam ostavljam birajuci kamen za avatar
roker?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 01.10.2017., 19:15   #89
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Meni je tvoj avatar super.
A zakaj tvoj avatar piški?
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 19:32   #90
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A zakaj tvoj avatar piški?
Koji izostren vid imas.
Zar pas kojeg ta zenska drzi pisa?
jamesbond is offline  
Old 01.10.2017., 19:45   #91
Alexa is offline  
Old 01.10.2017., 19:59   #92
Avatari nemaju nikakve veze sa osobom iza nicka.
Ja ih ni iz jednog drugog razloga ne primjecujem osim zbog brzeg razaznavanja nickova.
Do ove teme nisam ni primjetio koliko ljudi u biti nema avatare
jamesbond is offline  
Old 01.10.2017., 20:07   #93
Quote:
AngryNomad kaže:
Imao sam tak ženski nick i avatar na jednom forumu iako nisam pisao u ženskom rodu (strani forum pa nije bilo izraženo). I bio je jedan lik koji mi se javljao godinama... dok mu jednom nisam rekao da sam muško.
Ti bi moga raskrinkavat pedofile predstavljajući se po chatovima kao zbunjena djevojčica, očito imaš talent za glumit suprotan spol.
Quote:
Tomislav B kaže:
Htio - ne htio, mada si svjestan da je to izmišljotina, počneš doživljavati forumaša prema avataru i nicku.
To je najočitije prema jako negativnim avatarima i nadimcima.

Zamisli da netko ima nadimak: "Govno". Pa takvog ne možeš doživljavati normalno, pa da je ne znam kako suvisao u pisanju.
I onda se nađeš na druženju forumaša, ne zapamtiš ime, pa dotičnoga oslovljavaš sa : "Je li, Govno, kako je, šta ima u životu?"
A što tek reći na lika koji se odabrao nick "JedemSpermu" (true story).
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 01.10.2017., 20:09   #94
Avatari itekako govore o ljudima i može ih se djelomično (a kod stručnijih i relativno) psihoanalizirat kroz izbore i avatara i nicka i podnicka i potpisa. Pa nije to ništa novo.
Alexa is offline  
Old 01.10.2017., 20:13   #95
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Koji izostren vid imas.
Zar pas kojeg ta zenska drzi pisa?
A jbtg. Nisam skužil pesa. Mislil sam da čuči i piški samo ta gospođa.
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 20:17   #96
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Avatari itekako govore o ljudima i može ih se djelomično (a kod stručnijih i relativno) psihoanalizirat kroz izbore i avatara i nicka i podnicka i potpisa. Pa nije to ništa novo.
Mislim da ljudi koji razmisljaju na taj nacin ulazu dosta energije pri odabiru avatara/nicka.
Drugi uopce ne smataju to bitnim.

Evo gledam tvoj avatar. Zena s psom. Sta bi to trebalo rec o tebi? Da volis zivotinje? Da ti je pas najbolji prijatelj?

Ja sam stekao neko svoje misljenje/dojam o tebi na temelju tvojih upisa, a ne zbog avatara.

EDIT: Al definitivno da avatar pomaze pri prepoznavanju nicka (bar meni )
Zato ne volim kad ljudi (pogotovo cure) mjenjaju cesto svoje avatare. Treba mi malo da povezem tko su jer nisam bas ni dobar u pamcenju nickova
jamesbond is offline  
Old 01.10.2017., 20:19   #97
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A jbtg. Nisam skužil pesa. Mislil sam da čuči i piški samo ta gospođa.


a ja se jos divio tvom izostrenom vidu (ozbiljno sam pomislio wow.. kako je uspio to vidit na onoj minijaturi od slike) ... a on ni pasa nije skuzio
jamesbond is offline  
Old 01.10.2017., 20:19   #98
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
kolko analize oko slicica... sad me sve strah kakav dojam ostavljam birajuci kamen za avatar


ne stvaram neke vizije o ljudima iza avatara osim mozda da imamo slicne interese
da čvrsta kao kamen

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Mislim da ljudi koji razmisljaju na taj nacin ulazu dosta energije pri odabiru avatara/nicka.
Drugi uopce ne smataju to bitnim.

Evo gledam tvoj avatar. Zena s psom. Sta bi to trebalo rec o tebi? Da volis zivotinje? Da ti je pas najbolji prijatelj?

Ja sam stekao neko svoje misljenje/dojam o tebi na temelju tvojih upisa, a ne zbog avatara.
a bondu je jadnom stalno zima
anovi86 is offline  
Old 01.10.2017., 20:21   #99
Zima. Stalno Zima.
Alexa is offline  
Old 01.10.2017., 20:36   #100
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Avatari nemaju nikakve veze sa osobom iza nicka.
Čovjek najprije odluči gle, baš bih mogao imat avatar.

Onda uzme neku sliku.

Onda ju resizea I cropa.

Onda ju uploada.

Onda ju nosi uz svaki svoj post.

I sve je to posve slučajno, bez ikakve veze s osobom? Ojebote, što onda ima veze s osobom? Da ne spominjem sve one ozbiljne testove koji analiziraju nečiji crtež i tako to...
Lord Byron is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.