Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2007., 14:42   #21
Ako već nema, kupi bicikl guralicu.
To je super stvar i klinci ga vole.
Darka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 15:50   #22
Guralica je super stvar, kupi mamici meku čokoladu ili cvijeće ako pazi na liniju, to je i njoj godišnjica i bit ćeš omiljeni rođak s "njegove" strane!
marija nova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:20   #23
Pomoć pri odabiru poklona

ljudi moji ne znam što da radim.. frendica mi je rodila prije nekih godinu dana i eto sad će beba početkom mjeseca slavit 1 rođendan.. radi se o curici.. naime frendica kaže da ne treba ni odjeće, ni nekih većih stvari tipa sjedalica, kolica i to jer to je naravno sve već dobila prilikom krštenja... dosta smo si dobre i želim kupiti bebi neki dobar poklon.. pošto odjeću ne treba i sve ostalo nabrojane preostaje mi da kupim nekakvu igračku, igračke... e sad ni ona sama ne zna s čim se dijete od godinu dana igra (ima već sve one stvarčice kaj beba stalno stavlja u usta heh, a pošto ima 21 godinu cura razumijem da isto nema neko veliko iskustvo)

sad ja tražim vas da mi preporučite što kupiti jer ja još manje od bilokoga znam s čim se djeca od godinu dana igraju..heh ako imate možda neki drugi prijedlog što kupiti a da nisam spomenula recite.. samo neka bude cijena neka normalna jer ja sam ipak studentica tako da poklon kupujem od svoje love i još će naravno starci pripomoć

znam ak uđen u turbo limač da ću gledat oko sebe i ne bum se snašla... inače piše na tim kutijama od koliko do kolko godina al mislim da je bolje čut preporuke mama..

fala vam ljudi
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:24   #24
Možda ljuljačka za vrt-dolazi lijepo vrijeme.Ili mali bicikli.....
Za bicikli je malo mala,ali doći će vrijeme kad će ga moći furati-jaaako brzo.

Ništa mi više ne pada na pamet..
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:26   #25
E da..Imaš i zgobnih bazenčića za tako male,s kojekakvim gluparijama tipa zvečke i štajaznam..
Ne znam odakle si,ali ako si iz Zg,mislim da ćeš brzo naći dobar poklon.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 16:33   #26
biciklić je već dobila i sad se vozi u njemu.. ljuljačka nije loša ideja... ja jesam iz zagreba al frendica je sad kod biograda... ta ljuljačka dal se ona mora postavljat i sastavljat il kak to zgleda??
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 18:04   #27
Ako joj niš ne treba, ni robice ni igračke... što kažeš na ideju da joj otvoriš dječju štednju? Sigurno se može i za klince otvoriti neki račun pa uplaćivati tu i tamo, a kad su veći mogu i sami štedjeti (od džeparca, rođendana i sl.) za nešto što bi željeli...
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 18:11   #28
nije loša ideja..no za prvi rođendan bih ipak kupila baš poklon.. dječja štednja možda kasnije

prijedlozi i dalje dobro došli
s čime se igraju curice od godinu dana??
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 18:22   #29
Sa Barbikama-sve što ima Barbie lik na sebi...
Ili Jagodica bobica,Fifi......Ako znaš koji su joj likovi sad najzanimljiviji.

Ljuljačka ti se montira.Imaš one sa konstrukcijom,i one jednostavne koje se smao negdje objese...
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 18:54   #30
ako bi kupila ljuljačku onda bih kupila onu kaj je najjednostavnija... jer ak se treba negdje nešto bušiti da bi se postavila stvarno ne znam dal će oni imat gdje to napravit.....
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 19:32   #31
Ništa se ne mora bušiti.Jednostavno se konstrukcija postavi,spoji i to je to.E sad,ako je u dijelovima,nek se tata muči i slaže..Davno sam uzimala ljulju svojim nećakinjama pa ti se više ne sjećam.One vulgaris su ti drvene,samo se objese za nešto,a koštaju oko 100-150 kn..
Ove vrtne su oko 450-500kn,čini mi se..
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 19:35   #32
Ove vrtne su malo skuljpe nego se sjećam,ali evo,možda dobiješ ideju!


http://www.quelle-international.com/...zg0/index.html
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 20:16   #33
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Sa Barbikama
mene bi bilo strah dat to bebi da si ne iskopa oko.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 20:18   #34
ove ljuljačke ok izgledaju.. ima tog negdje drugdje osim u quelleu??
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 21:19   #35
fakat sam se zagrijala za kupnju ljuljačke al je problem kaj nemrem to naručit iz quellea jer putujem 2.5. a dotad naruđba neće stići

hitno nek mi netko kaže u kojim dućanima to mogu kupiti za djecu il tipa pevec itd??

slobodno nabrojite di ste to sve vidli..a ja hitno krećem u potragu
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 21:40   #36
Pevec,Turbo Limač.....Nisam iz Zg,pa ne znam gdje bi sve moglo biti...
Možda King Cross...
Uglavnom,te veće trgovine.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:03   #37
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
fakat sam se zagrijala za kupnju ljuljačke al je problem kaj nemrem to naručit iz quellea jer putujem 2.5. a dotad naruđba neće stići

hitno nek mi netko kaže u kojim dućanima to mogu kupiti za djecu il tipa pevec itd??

slobodno nabrojite di ste to sve vidli..a ja hitno krećem u potragu
odi vidi u magmu,oni obično to imaju pred ljeto. ja lani vidla na žitnjaku...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 13:16   #38
di je magma točno? budem otišla do peveca isto tam brijem da bi tog moglo biti..u svakom slučaju posjetit ću turbo limač
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 13:21   #39
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
di je magma točno? budem otišla do peveca isto tam brijem da bi tog moglo biti..u svakom slučaju posjetit ću turbo limač
na žitnjaku,kod zelene tržnice i na rotoru kod bile (tu nisam ziher da ima,a na žitnjaku vidjela lani izloženo pred ulazom)
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:32   #40
Sobna ljuljačka je ok, evo još prijedloga - lusteri (ima super u Merkuru, sa medama ili mjesecom i sl) one lampe koje se uguraju direktno u utičnicu i sviraju, za one sa plićim džepom, moja mala voli sve što se slaže, npr gurneš lopticu kroz rupu na vrhu, a kad padne na dno zasvira, voli slikovnice, lopte, super su i mali čamci/bazeni na napuhavanje (u tome se može brčkati kad zatopli, ali pazi da ga imaju kamo staviti), dječji mobiteli... Nisam sigurna, ali mislim da račun u banci ne možeš sama otvoriti, treba ti barem jedan roditelj djeteta potpisati pristanak.
marija nova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.