Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2011., 16:07   #81
Meni su zasad super jer sam ih stavila na pod ispod gyma da nije bas direkt na parketu.
U fazu metanja u usta jos nije dosla.
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:01   #82
moja ih je prvih par tjedana pokusavala stavit u usta i zvakat sto joj naravno nismo dali, ali otkad puzi, to joj je zanimljivije od puzzli. na kraju sam jako zadovoljna s njima jer fakat sluze tome da joj nije zima lezat na podu dok se igra, iako sam i sama imala dvojbe.
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:05   #83
ja sam svojoj prenamjenila jedan jorgan za igru.
s jedne strane je onaj glatki materijal- i taj ide na pod, a druga strana je mekana, topla- nešto slično flisu.

puzle nisam htjela kupovati-ne zbog moguće otrovnosti nego zato jer mi se baš nije dalo gledati cijeli dan puzzle na podu, a peviše mi je gnjavaže to stalno postavljat, pa sklanjat. sa ovim jorganom mi je lakše jer ga poslije igre samo ubacim u kutiju od kauča- i dnevna soba opet izgleda kao dnevna soba.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 07:35   #84
nama je fizio rekla da je za puzanje , okretanje najbolja tvrda povrsina zato nikakav pomplun niti deka ne dolaze u obzir kod nas
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 09:16   #85
I mi smo u pocecima valjanja po podu imali puzzle i na njih dekica, ali joj je dekica smetala kad je pocinjala puzati. Sad imamo samo puzzle i super joj je, toplo i cvrsto, a pazim da ih bas ne stavlja u usta i sve super.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 09:21   #86
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
nama je fizio rekla da je za puzanje , okretanje najbolja tvrda povrsina zato nikakav pomplun niti deka ne dolaze u obzir kod nas
služila sam da joj najbolje paše čisti tepih za vratolomije, al par puta je u pokušajima puzanja odvalila na nos, pa sam odustala od samog tepiha i vratila poplun.

vidim da se snalazi skroz ok na njemu. nije to toliko debelo da utone u njega, samo joj je malo mekše kad proba sjesti pa padne...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 11:26   #87
ja sam svojoj isto stavljala poplun u početku pa sam vidjela da se stalno zapliče u njega, a voli ga imalo dizati pa da zaviri što ima ispod sad ima puzzle i tapison, puzzle ne raskapa i ne dira a tapison si isto voli podignut pa gledat šta ima pod njim
saratina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:02   #88
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
nama je fizio rekla da je za puzanje , okretanje najbolja tvrda povrsina zato nikakav pomplun niti deka ne dolaze u obzir kod nas


da, ništa za što se mogu uhvatit rukama se ne preporuča, nego tvrda podloga
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 17:05   #89
našla sam nešto o formamidu u puzzlama i čini mi se zanimljivo za pročitati i onima koji ih imaju i onima koji ih namjeravaju kupiti (ja još dvojim.. )

http://www.safbaby.com/foam-puzzle-m...oxic-formamide

i još s popisom brandova puzzli koje ga (ne) sadrže:

http://www.safbaby.com/the-latest-up...-manufacturers

__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 09:55   #90
Evo malo dižem temu jer sam htjela danas ići kupiti puzzle, a sad vidim da su zabranjene u EU jer sadrže kancerogene tvari
Šta sad da radim
Čitam da imaju neke tatami strunjače, al tko će znati kakve tvari i one sadrže
__________________
Pilić 2.4.2011.
Cvrčak 22.7.2014.
lala_dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:51   #91
Quote:
lala_dream kaže: Pogledaj post
Evo malo dižem temu jer sam htjela danas ići kupiti puzzle, a sad vidim da su zabranjene u EU jer sadrže kancerogene tvari
Šta sad da radim
Čitam da imaju neke tatami strunjače, al tko će znati kakve tvari i one sadrže
mi imamo puzzle,na njima na hrvatskoj deklaraciji piše da ne sadrže štetene materijale,nisu ni ne znam kako smrdile,oprala ih u perilici i miris nestao..iz istoga sam razloga dugo razmišljala kao i ti,ali eto,odlučila se i nama su se pokazale super dok nije propuzao...od tada su nebitne
cica ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:54   #92
Quote:
cica ubojica kaže: Pogledaj post
mi imamo puzzle,na njima na hrvatskoj deklaraciji piše da ne sadrže štetene materijale,nisu ni ne znam kako smrdile,oprala ih u perilici i miris nestao..iz istoga sam razloga dugo razmišljala kao i ti,ali eto,odlučila se i nama su se pokazale super dok nije propuzao...od tada su nebitne
potpisujem
rossi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 12:25   #93
Quote:
lala_dream kaže: Pogledaj post
Evo malo dižem temu jer sam htjela danas ići kupiti puzzle, a sad vidim da su zabranjene u EU jer sadrže kancerogene tvari
Šta sad da radim
Čitam da imaju neke tatami strunjače, al tko će znati kakve tvari i one sadrže
http://www.budo-internacional.hr/?id...&dm=1309862012

Ja sam uzela ove, nazalost nemaju certifikat fizicki u puzzlama, ali starcima su ga pokazali u ducanu
Na telefon su mi takodjer rekli da ga imaju.
Oprala u sudjerici i sprzila na suncu, nisu imale mirisa kad sam ih otvorila.
Zasad ih ne stavlja u usta, ali nije bas ni najodusevljeniji njima

Oni imaju i strunjace koje mi se sad cine zgodnijima jer nemaju ovih sitnih diejlova....
night shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 14:28   #94
Quote:
night shadow kaže: Pogledaj post
http://www.budo-internacional.hr/?id...&dm=1309862012

Ja sam uzela ove, nazalost nemaju certifikat fizicki u puzzlama, ali starcima su ga pokazali u ducanu
Na telefon su mi takodjer rekli da ga imaju.
Oprala u sudjerici i sprzila na suncu, nisu imale mirisa kad sam ih otvorila.
Zasad ih ne stavlja u usta, ali nije bas ni najodusevljeniji njima

Oni imaju i strunjace koje mi se sad cine zgodnijima jer nemaju ovih sitnih diejlova....
ha! prepoznajem na slici puzzle iz mullera samo tamo dođu 160kn
nego, kako sam se zeznula, u mulleru sam kupila jedne druge, 80 kn i pakiranje upola manje (odoka) i dođem doma i vidim da ko prvo nije upola manje (kak sam glupa što sam uopće pomislila da ih ima 13 u pakiranju nego ih ima 10 i ko drugo namijenjene su za igranje školice, i zamišljeno je da se smontiraju onako kako se već igra školica.. ok, 9 ih se može složiti u kvadrat 3x3 ipak nisam skroz popušila, al da sam zadovoljna kupnjom i cijenom- nisam
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 14:32   #95
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
ha! prepoznajem na slici puzzle iz mullera samo tamo dođu 160kn
nego, kako sam se zeznula, u mulleru sam kupila jedne druge, 80 kn i pakiranje upola manje (odoka) i dođem doma i vidim da ko prvo nije upola manje (kak sam glupa što sam uopće pomislila da ih ima 13 u pakiranju nego ih ima 10 i ko drugo namijenjene su za igranje školice, i zamišljeno je da se smontiraju onako kako se već igra školica.. ok, 9 ih se može složiti u kvadrat 3x3 ipak nisam skroz popušila, al da sam zadovoljna kupnjom i cijenom- nisam
pa piše lijepo puzzle školica na njima, šta ne?
a mene pak nerviraju ove puzle s brojevima kaj mi se rastavljaju u x komada i sastavljaju sto godina
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 14:50   #96
je, al sam sa malom išla u grad, zadržala se malo duže, lagano je postajala nervoznjikava i ta kupovina je bila na brzinu. i btw prodavačica koju sam pitala gdje su puzzle koja me odvela do njih i držala u ruci obe vrste, čula je moja razmišljanja na glas, proučavala ih i sama, niš nije rekla da to nije to
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 14:55   #97
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
je, al sam sa malom išla u grad, zadržala se malo duže, lagano je postajala nervoznjikava i ta kupovina je bila na brzinu. i btw prodavačica koju sam pitala gdje su puzzle koja me odvela do njih i držala u ruci obe vrste, čula je moja razmišljanja na glas, proučavala ih i sama, niš nije rekla da to nije to
ma boli nju kuki...prodala je

a dobro, bar nekaj možeš iskoristit.

ja razmišljam o kupnji 2 m2 onog spužvastog tepihića kaj ide obično u kupaonu pa dok ne počne hodati da to imam ko podlogu a i nosila bi to na plažu pa ispod ručnika
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 17:58   #98
imam pitanjce
u procesu smo kupovanja tih puzzla za pod
u magli se sjećam da je pred par godina bila afera da su neke kancerogene. a pošto vidim da su cijene jako jako različite (od 100kn u mulleru do 37kn u kauflandu) da me savjetujete koje da kupim i koje da izbjegavam.
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:54   #99
ja sam imala ovakve tatami spužve...
http://www.pride.hr/Products/6668-sl...-strunjae.aspx
istina posudila sam ih, ali meni su one male spužve sa slovima koma i nisam ih htjela kupiti.
to dijete može gristi i naravno odgristi i pojesti komad te sumnjive spužve.
ovo je debelo min 1cm, čvrsto i dobro amortizira padove. jedna je velika 1m2.
moja mala ima 21 mjesec, ja sam ih tek neki dan maknula s poda, super mi je da se na tome igra a ne na golom podu,
prebrišem kad nešto prolije i sl.
netko drugi će ti možda znati reći nešto za male puzzle.
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 22:34   #100
Nisam imala pojma za kancerogeno išta vjerojatno više nisu ipak je to bilo prije par godina, mislim da su povučene i da se bolje gleda malo. Ja sam kupila na akciji u konzuma 50kn SLOVA 13komada, brojevi iz konzuma su malo tanji a cijena im ista. Pa mali žvače, čupa i slično ne fali ni mrve unatoč žvakanju :nemajka:
http://www.budo-internacional.hr/?id=19&pr_id=674&str= ovo mi je prihvatljive cijene i izgleda neloše
enter2013 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.