Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2004., 13:57   #21
Quote:
Vanjushka kaže:
Neki ljudi afrikance ne gledaju kao ljudska bica.
Oni sami na sebe ne gledaju kao na 'ljudska bica'.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 13:58   #22
Quote:
Phil Lynott kaže:
To sve nema nikakve veze s tim sto su Afrikanci i vecina Arapa najobicniji zatucani divljaci kojima zivot ne vrijedi pisljiva boba.
aham, za razliku od cistokrvnih i obrazovanih arijevaca koji su se zalagali za postivanje zivota svakog ljudskog bica, kao i srbi, stari rimljani, te krapinjonac koji je zatukao krapinjonca iz susjedne spilje zbog mamuta

ubijaju budale, kreteni (nemam tak lose rijeci u svoj rjecniku) i crni i bijeli i zuti i muslici i pravoslavci i protestanti...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:03   #23
Quote:
Tiba kaže:
Stidi se svojih iznošenja ne radi pokazivanje stanje već radi sakrivanja tvojih interesa i radi unošenja nereda između muslimana i kršćana. Sram te bilo!!!


I jos lijepo objasnim da se ne radi o sukobima muslimana i krscana, nego Arapa i crnaca (Nuba i ostalih - neki od tih crnackih naroda, nad kojima se vrsi genocid, su krscani, neki muslimani, neki pak animisti).

Imas na forumu 409587 tema o Zidovima pa tamo o tome pisi. Ovdje je tema Sudan.

Shalom

(i za nered medju krscanima i muslimanima, obrati se Al Aksi u Bethlehem)
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:07   #24
Svaka vam čast, zagadili ste još jedan topic...Tko j*** Nube i njihove patnje,...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:17   #25
Tiba, malo je licemjerno porediti Izrael i Sudan.

Ono sto se desava u Sudanu je klasicni genocid takvih razmjera da covjeku pozli od toga. Ubijanje Palestinaca nema nikakve dodirne tacke sa Sudanom, ja jedino vidim tu razliku da ja do sada nisam nikada cuo da se neki crnac sa juga Sudana raznio u sredistu Kartuma, na nekoj autobusnoj postaji prepunoj ljudi.

I zaboravljas da Palestinci nisu bas cvjecke, glupo je govoriti o njima kao iskljucivim zrtvama u Izraelu. Fasista Sharon nije nimalo bolji ali ni gori od onog Jasina ili Arafata, sve je to ista bagra s tom razlikom sto Sharon ima Apache i Abramse a da su kojim slucajem Hamaas, Hezbolah i slicne organizacije u situaciji da imaju navedeno naoruzanje danas bi Tel Aviv bio preoran uzduz i poprijeko.

Uostalom, ovo je tema o Sudanu i ako je nekog muslimana stid sto muslimani u Sudanu rade to sto rade, to je njegov problem. Svako se poistovjecuje sa onim sa cim zeli.
I licemjerno je od rambi traziti da se stidi zidovskih zlocina nad muslimanima a u isto vrijeme bjezati od stida zbog zlocina koji muslimani cine drugima.

Tema je Sudan i drzite se teme.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:29   #26
Africki civilni ratovi me uglavnom ne interesiraju,jer ih je toliko puno i toliko bezrazlozno vodenih (u situacijama dok ljudi gladuju) da sam digao ruke od Afrike.

Jednostavno sam mislio da njima nema pomoci,da su toliko shebani da im nitko (tom kontinentu) vise nemre pomoc.

No ljepota,umjetnost i sudbina Nuba ljudi me je razgalila...

Hvala Rambi i Crtici na ovom topicu i informacijama.

Nadajmo se da ce svjetski mediji dati paznje ovom sukobu
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:31   #27
Ćuj licimjerno!?!?

Pa da palestinac ima tenk kao židov nebi se morao koristiti kao meta broj jedan, što židov naravno nema potrebe. On samo pošalje bombe i bombe i to neki smatraju čisijim ubijanjem.

Gonocid je genocid!!! Ko ga je doživo zna o čemu prića a mnogi su ga doživjeli otprilike nekih deset godina unazad pa kad gleda slike sudna palestina .... zasigurno to opet doživljava i to se itekako može porediti.
__________________
Kajanje čisti dušu, a abdest tijelo.
Tiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:40   #28
Quote:
rambi kaže:
Da, uvijek je bila borba izmedju Arapa i crnaca... s tim da, dok je sukob bio samo na jugu, taj se sukob mogao okarakterizirati i kao sukob islama s jedne i krscanstva te animizma s druge strane. Medjutim, prosirenjem sukoba na zapad, gdje je stanovnistvo domorodacko-crnacko, ali muslimansko, sukob jasnije poprima rasni karakter.

Mi smo, nazalost, tek na pocetku iskorjenjivanja europskog rasizma... sto se ide juznije, ili istocnije, rasizam je sve zesci i brutalniji.
Koje li hipokrizije. Na drugom topicu Rambi pravda etnicki cistu drzavu, gdje vladajuci narod ima pravo istjerati drugi, zabraniti povratak, odstrijeljivati po ulici.

A gle sada, PUF, okret za 180 stupnjeva!

Sukob u Sudanu, gle, ima RASNI karakter.

Sukob u Sudanu, gle ima VJERSKI karakter.


Fuj rasizam, fuj apartheid, fuj religiozna zatucanost i fundamentalizam.

************

Ma ja bih reko da se to Rambi zeza. Jelde da i vi mislite tako.

Toliko o dosljednosti stavova i njihovom integritetu. Ipak su u Sudanu ARAPI ti koji su jaci, jel tako. A to ne valja, jelde.

*************

A propos drugog topica, budem odgovorio cim skupim vremena, nadam se do sutra.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:41   #29
Quote:
Tiba kaže:
Ćuj licimjerno!?!?

Gonocid je genocid!!!
Cuj jaro,jedini koji je ovdje genocidan i ksenofobican si ti
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:43   #30
Quote:
OrangeC kaže:
Na drugom topicu Rambi pravda etnicki cistu drzavu, gdje vladajuci narod ima pravo istjerati drugi, zabraniti povratak, odstrijeljivati po ulici.
Etnicki cist Izrael s 20% arapa!

Ha ha ha,pa to ti je duplo vise srba u RH od popisa iz 1991:
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:49   #31
Quote:
Constatinopol kaže:
Etnicki cist Izrael s 20% arapa!

Ha ha ha,pa to ti je duplo vise srba u RH od popisa iz 1991:
Hm, al kada tome pribrojis onih 3,5 milijuna sta su vani, onda to ispada malo gore nego stanje Srba u Hrvatskoj prije i poslije - i u apsolutnim i u relativnim brojkama.

Ah, da, onih 3.5 milijuna niti i nisu drzavljani Izraela

Constanipole, mani se relativiziranja. Ili se nemoj manuti, pa ides u isti kos sa svima koji su zadnjih godina tako marljivo cistili po Balkanu. Nesto mi nisi djelovao kao Milosevicev fan, al ako hoces, nek ti bude.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:55   #32
Quote:
OrangeC kaže:
Constanipole, mani se relativiziranja. Ili se nemoj manuti, pa ides u isti kos sa svima koji su zadnjih godina tako marljivo cistili po Balkanu. Nesto mi nisi djelovao kao Milosevicev fan, al ako hoces, nek ti bude.
Nisi ni ti djelovao kao Francekov fan,pa te ne zamaram s mrznjom kakvu ti pokazujes prema Izraelu.

Lijepo su te cure zamolile,ovo je forum o nubama i drzite se toga!
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:57   #33
Quote:
OrangeC kaže:
Koje li hipokrizije. Na drugom topicu Rambi pravda etnicki cistu drzavu, gdje vladajuci narod ima pravo istjerati drugi, zabraniti povratak, odstrijeljivati po ulici.

Ma ja bih reko da se to Rambi zeza. Jelde da i vi mislite tako. .
Ne, mi mislimo da si ti pokvarenjak koji podmeće.
Consider II is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 15:00   #34
Quote:
Constatinopol kaže:
Nisi ni ti djelovao kao Francekov fan,pa te ne zamaram s mrznjom kakvu ti pokazujes prema Izraelu.
Navedi jedno mjesto gdje ja pokazujem mrznju prema Izraelu. Gdje kritiziram izraelsku politiku, vucem paralelu sa drugim zemljama i dogadjajima, inzistirajuci na konzistentnosti odnosa i pristupa.


Ili cemu se muciti, jednostavno se, kao Uncle Fucker i ostala desnicarska bagra, jednostavno prebaci na optuzivanje za anti-semitizam. Zar ne, Constaninopole, to je puno lakse nego razgovarati argumentima. :klap:

Quote:
Lijepo su te cure zamolile,ovo je forum o nubama i drzite se toga!nubama [/B]
Pa ja i ne razgovaram o Nubijcima (to im je ime, ako vec idete razgovarati o nekome, barem znajte ime naroda).

Ja razgovaram o principima - integritetu stavova i dosljednosti. I kako prepoznati kada netko ima dvostruke kriterije. I zasto ima dvostruke kriterije.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 15:02   #35
Quote:
Consider II kaže:
Ne, mi mislimo da si ti pokvarenjak koji podmeće.
uf uf, tu je i nas drug Ljutko Zunzara zvani Google Rider! Sta, ti se jako palis na mene, a? :klap: :klap: :klap:
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 15:07   #36
Ako ne prestanes sa svojim ego tripovima, rasprave na drugim topicima vodut ces jedino sa svojim alter egom.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 15:10   #37
Quote:
rambi kaže:
Ako ne prestanes sa svojim ego tripovima, rasprave na drugim topicima vodit ces jednino sa svojim alter egom.
:klap:
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 15:15   #38
Quote:
rambi kaže:
Ako ne prestanse sa svojim ego tripovima, rasprave na drugim topicima vodut ces jednino sa svojim alter egom.
Ah, kad ukazem na nedosljednost necijih stavova, to je moje ego trip! Bravo, Rambi, pusti argumente, bitna je etiketa koju ces nekome zalijepiti.

Plus, ja NEMAM alter ega. "Zaomije" nick nije moj niti sam ikada koristio druge nickove da bih simulirao razgovor, stavove, niti i u koju drugu svrhu. (dosljednost, Rambi )

Plus, tvoje odustajanje od razgovora u pogledu izraelske politike ne bih smatrao velikim gubitkom. Vrdalame se mogu igrati, i jesam, sa baremko tucet drugih nickova po forumu, i ne vidim u tome nista korisnoga. Osim tek kao sredstva da bolje upoznam neciji karakter, te na osnovu toga procijenim da li sa doticnom osobom vrijedi diskutirati. Dalje zakljucuj sama.

**************

Ili ces i ti, kada po n-ti puta budem skrenuo thread nekog topica na "onaj", kao i Spot Perdita reci da sam "opsjednut tobom"?
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 15:30   #39
Ne. Samo sobom.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 15:32   #40
Quote:
orangec
Ili ces i ti, kada po n-ti puta budem skrenuo thread nekog topica na "onaj", kao i Spot Perdita reci da sam "opsjednut tobom"?
Quote:
rambi kaže:
Ne. Samo sobom.
Znaci, kada skrecem pozornost na nedosljednost TVOJIH stavova, ja sam opsjednut SOBOM? :klap:
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.