Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koje vlažne maramice koristite za svoju bebu?
Hipp 79 19.80%
Nivea 74 18.55%
Pampers 127 31.83%
Johnsons baby 23 5.76%
Violeta 26 6.52%
Becutan 32 8.02%
Chicco 1 0.25%
Mustela 2 0.50%
Huggies 22 5.51%
Babylove 97 24.31%
K plus bebe 19 4.76%
Neke druge 56 14.04%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 00:31   #61
Ja koristim Pampers i BeautyBaby

Hipp - mrzim jer nakon cca 2 tjedna ako se ne potrose pocnu smrdit po uzeglom ulju
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 01:12   #62
Quote:
kjava kaže: Pogledaj post
naletjela na ovo- besplatne huggies vlažne maramice!

http://www.huggies.hr/footer/registracija.html


ja neki dan uzela da probamo huggies i super su mi, jako fino mirišu i vlažne su taman - ni previše ni premalo
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 09:28   #63
Nakon koliko ste bebe pocele brisati sa vlaznim maramicama? Moja je sad mjesec dana i mi smo jos uvijek samo na vodi!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:03   #64
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Nakon koliko ste bebe pocele brisati sa vlaznim maramicama? Moja je sad mjesec dana i mi smo jos uvijek samo na vodi!
ma to ti je od mame do mame ja ga brišem od rođenja, brisali su ga i u rodilištu
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:39   #65
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Nakon koliko ste bebe pocele brisati sa vlaznim maramicama? Moja je sad mjesec dana i mi smo jos uvijek samo na vodi!
mi smo oko jedno 6-7mj prešli na maramice ak se dobro sjećam
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:44   #66
ja sam isprobala becutan neki dan i mogu reći da sam baš ono oduševljena.
i kaj je najbolje uopće mi se nisu osušile odkad sam otvorila pakiranje. otvoreno mi stoji jer mi se potrgala plastična kutijica iz koje se izvlače vm.
i super mi mirišu i prilično su velike i dovoljno su vlažne.
moj glas je za.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:48   #67
mi smo isto na becutanu i super su,to mi je najbolji miris ikada i koristimo ih od rođenja,s drugom malom sam isto od rođenja koristila vlažne maramice

johnson roze su mi isto super jer su jako vlažne,hipp mi nisu dovoljno vlažne i ne mirišu mi lijepo,pampers zelene i bijele ok,beauty baby iz mulera koma,nisu dosta vlažne,ne klize lijepo kad brišeš radi njihovog materijala i miris im je katastrofa
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:59   #68
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Nakon koliko ste bebe pocele brisati sa vlaznim maramicama? Moja je sad mjesec dana i mi smo jos uvijek samo na vodi!
ako smo vani i nema vode za oprat guzu koristim vlažne...doma ih koristim od mjesec i pol za pokupit kakicu sa guze i onda ga odnesem i operem pod pipom..ako je upišan samo pranje...koristim ih jako malo.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:09   #69
hipp su nam najbolje! ne znam zašto nam skoro sve sensitive maramice (koje su kao bez mirisa!?) smrde...
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 13:15   #70
meni su vlažne savršene. ja ih koristim od rođenja. prvo pampers sensitive a onda one plave pampers.
istina je da smrduckaju ali su najvlažnije od svih maramica koje sam probala tako da s njima čistim apsolutno sve...počevši od guzice pa do prašine, hranilice, stola, ruku...ma sve...
a još ako uzmemo u obzir kak su jeftine... pih. ne isplati mi se trošiti niti vodu iz pipe.


od svih koje sam probala najfinije mi mirišu hipp i johnson.

dobre su i babylove...one baš nit nemaju mirisa...a i nisu baš nešto ekstra vlažne...


jedno vrijeme sam mislila da mi mali ima osip od tih vlažnih maramica ali na kraju se ispostavilo da je osip dobio od onih pampers-gaćica pelena...

uglavnom osipa nema nikako otkad smo bacili te pelene... i guza je baš njami.
i njegova i moja.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 13:35   #71
mi koristimo becutan,ja tako obožavam taj miris i taman su mi vlažnei da ne suše se tako brzo...doduše nisam probala ni hipp ni hugies ali za sad su nam becutan super,ustvari ih više ja koristim za sebe nego za nju jer mi guzu kad smo doma isto peremo blazinicama i vodom...ostala mi navika od kad smo došli iz rodilišta pa mi nije problem
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 13:44   #72
meni je najbolji plavi pampers, pa bijeli...

probala još i beauty baby roze (ogavne), babylove (nisu loše), johnsons (preparfumirane), pretty baby (izvlači ih se 20 u komadu, iritirajuće)
druge nisam ni probala, probala bih još hipp i niveu nekad
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:03   #73
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ja sam isprobala becutan neki dan i mogu reći da sam baš ono oduševljena.
i kaj je najbolje uopće mi se nisu osušile odkad sam otvorila pakiranje. otvoreno mi stoji jer mi se potrgala plastična kutijica iz koje se izvlače vm.
i super mi mirišu i prilično su velike i dovoljno su vlažne.
moj glas je za.
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
mi smo isto na becutanu i super su,to mi je najbolji miris ikada i koristimo ih od rođenja,s drugom malom sam isto od rođenja koristila vlažne maramice
Quote:
marina.k. kaže: Pogledaj post
mi koristimo becutan,ja tako obožavam taj miris i taman su mi vlažnei da ne suše se tako brzo...doduše nisam probala ni hipp ni hugies ali za sad su nam becutan super,ustvari ih više ja koristim za sebe nego za nju jer mi guzu kad smo doma isto peremo blazinicama i vodom...ostala mi navika od kad smo došli iz rodilišta pa mi nije problem
baš se spremam kupit ih! sad ste mi požurile odluku!


inače smo dosad koristili nivea soft & care, samo za guzu s tim da guzu kad smo doma isto peremo blazinicama i vodom, lice nikad nisam obrisala vlažnom maramicom.

p.s. pampers i babylove mi smrde za krepat.....
vejanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 15:57   #74
Quote:
vejanka kaže: Pogledaj post
baš se spremam kupit ih! sad ste mi požurile odluku!


inače smo dosad koristili nivea soft & care, samo za guzu s tim da guzu kad smo doma isto peremo blazinicama i vodom, lice nikad nisam obrisala vlažnom maramicom.

p.s. pampers i babylove mi smrde za krepat.....
odi si napravi onaj kozmo mama bonus ili kako se već zove i za 10 kn možeš dobiti dva pakiranja becutan vm u kozmu.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 18:31   #75
Ja kupujem sve koje u sebi nemaju alkohol,prije sam kupovala samo hipp,nivea i sl,al su mi skupe,skupi se to,sad uzmem u billi,mercatoru neke njihove i dobre su mi,nema alergije,osipa,ništa.cijena ,kvaliteta super,mirišu,meke,velike.. zadovoljna:više ne kupujem markirane maramice..a znali su mi od njih i osip dobiti,a od ovih jeftinjijih NIJEDNOM.pa sad ti misli...
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 19:40   #76
Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
ma to ti je od mame do mame ja ga brišem od rođenja, brisali su ga i u rodilištu
I ja od rođenja brišem vlažnim maramicama, par dana sam nosila prije svakog prematanja toplu vodu i brisala blazinicama, ali mi to ne pokupi kakicu kako treba, pa su mi bolje vlažne maramice. I to plave Pampers Još kad kupim u DM-u pakiranje od 6 komada za 54kn
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 19:40   #77
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Ja kupujem sve koje u sebi nemaju alkohol,prije sam kupovala samo hipp,nivea i sl,al su mi skupe,skupi se to,sad uzmem u billi,mercatoru neke njihove i dobre su mi,nema alergije,osipa,ništa.cijena ,kvaliteta super,mirišu,meke,velike.. zadovoljna:više ne kupujem markirane maramice..a znali su mi od njih i osip dobiti,a od ovih jeftinjijih NIJEDNOM.pa sad ti misli...
A propo ovoga da neke nemaju alkohol - neki dan kupila Violetine sensitive, pise antialergene, bez alkohola, ali krenem ja citat sastav, puf, ALKOHOL! Plave Pamers nemaju alkohol u sastavu to znam jer te inace koristim jer su mi prihvatljive cijenom, vlaznoscu i mirisom. Inace sve sensitive maramice koja sam probala (Pampers, Violeta, Babylove, Nivea) mi smrde i presuhe su, doslovno bi ulila vode u pakovanje pa ih tek onda koristila.
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 12:04   #78
Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
A propo ovoga da neke nemaju alkohol - neki dan kupila Violetine sensitive, pise antialergene, bez alkohola, ali krenem ja citat sastav, puf, ALKOHOL! Plave Pamers nemaju alkohol u sastavu to znam jer te inace koristim jer su mi prihvatljive cijenom, vlaznoscu i mirisom. Inace sve sensitive maramice koja sam probala (Pampers, Violeta, Babylove, Nivea) mi smrde i presuhe su, doslovno bi ulila vode u pakovanje pa ih tek onda koristila.
I ja imam Violetine,taman pogledala,stvarno piše Cetearyl Alcohol (gulala;koristi se najčešće u ženskoj kozmetici),pa ne mogu vjerovati,kako ih onda nije sram staviti velikim slovima BEZ ALKOHOLA!?
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 17:13   #79
Huggies vlažne maramice u Kozmu uz bonus za mame su 30% jeftinije
Redovna cijena im je 13.99, s popustom 9,79 kn
Jučer sam nakupovala 10 komada za zalihu
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 17:33   #80
Jel netko probao babylove sensitive maramice, jel smrde?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.