Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2011., 14:35   #41
Meni BMW osobno nikad nije bio nešto "posebno" . Ali, predpostavljam da ga vole radi jednostavnog tuninga, snage i "nabrijanog" izgleda.
Laque is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 21:13   #42
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
U crnoj boji je OK jer ga odmah možeš prodat kojem za nekog vladinog dužnosniku u ministarstvo.

A za te novce kupiš kakav stan i kakvo obično auto i sve 5.
-E da stan ,i šlepera da mi zarađuje

Quote:
Laque kaže: Pogledaj post
Meni BMW osobno nikad nije bio nešto "posebno" . Ali, predpostavljam da ga vole radi jednostavnog tuninga, snage i "nabrijanog" izgleda.
-A kad smo kod snage...bez pretjerivanja
Lis@c is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 20:42   #43
Quote:
Seljak Veseljak kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da svi sanjaju da voze BMW-e, ženske se pale na njega pa da je i 20 godina star, ako ga voziš svi te zavidno gledaju...

Spominje se u glazbi, pogovo u cajkama, te također u cajkaroškim spotovima. Davdne '78. je Riblja Čorba imala pjesma "On i njegov BMW" u kojoj se radi o tipu koji je prazan i glup, ali mijenja ženske zahvaljujući svom autu. Znači, i prije trideset godina je tako bilo...

Ja mislim da mnoga skupocjena auta mogu ponuditi isto kao i BMW, zašto je onda BMW tako poseban?

Meni se to sve tako zgadilo da mislim da nikad neću kupiti auto te marke...
BMW je ozbiljan stroj od auta za voziti jer dosta je sportak i zabavno je sto ima zadnju vucu, ali nije to ni bliza americkim muscle autima. (no ako se da iskluciti elektrika bude skoro zabavan ko am. muscle, ali skoro )

Nekako za ozbiljnu stariju gospodu i lovatore, poduzetnike i slicne bolje ide Mercedes ili Audi, cak recimo i Phaeton djeluje mocno.

BMW je vise za mladju ekipu.. poput mene recimo

ali kad gledas ima nesto i u tom nazivu kad kazes Mercedes (djeluje nekako elegentno) kad kazes Audi (djeluje hmm gospodski?!) ali brate kad kazes BMW to zvuci totalno drukcije i ima totalno drukciji prizvuk od prethodna dva naziva, valjda je kvaka u tome. bemve

a glede toga da se zenske pale na BMW pa mozda se i pale isto ko i muski iz razloga sto im se svidja taj auto. a svidja se vecinom maldjoj populacili ili onima koji se tako osjecaju

Zadnje uređivanje BB87 : 20.10.2011. at 20:51.
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 20:55   #44
inace, btw, stari mi se poceo bavit sverom auta iz njemacke pa je svasta dovozio, bio je i jedan BMW e92 solidan autic, malo sam ga probao provozati i sve je ok, ali meni je osobno Audi prvi izbor. pogotovo ovaki jedan http://www.youtube.com/watch?v=5eWz9...eature=related
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 01:13   #45
Ko nema u gacama i glavi ima u garazi. A u garazi obicno BMW ili neka mecka, tako da....
Vozim ono sto imam. Ako se nekoj ne svidja, nek ide pjeske, ko je *ebe!
Nenad89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 06:57   #46
Pravi mušakrac je barem jednom u životu imao crnu bembicu.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:57   #47
Bembara je udobna, taman za mene
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:15   #48
BMW je totalno nezanimljiv. Tim više jer se komercijaliziraju kojekakvim proserima poput X1,X3 ,X6 i da ne velim ovaj novi X4 previše "istih" modela. Jedino ,ajde, X5 je okej...jedan predstavnik u SUV klasi . Kužim da je to sve ponuda-potražnja ali se tako udaljavaju od onog pravog "BMW imidža".
Uglavnom,ja ga više ne gledam kao neki ultra poželjan auto,ionako ima boljih
BRAB-STON is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:50   #49
ko zna šta se ženama po mozgu u vezi auta kotrlja
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:53   #50
Quote:
BB87 kaže: Pogledaj post
inace, btw, stari mi se poceo bavit sverom auta iz njemacke pa je svasta dovozio, bio je i jedan BMW e92 solidan autic, malo sam ga probao provozati i sve je ok, ali meni je osobno Audi prvi izbor. pogotovo ovaki jedan http://www.youtube.com/watch?v=5eWz9...eature=related
koji je ovo linjak ja vidin videjo o audi s5
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:14   #51
Prvenstveno volim bmw, a jos vise sam ga zavolio nakon sto sam ga vozio, tricu iz 2001.god., dizela, srebrni, prekrasan.

Ne vidim problem u bmw-u, boli me kuki kakve epitete vezu uz njega i kojekakve đibere i sl.

Meni je vazno uzivat u kvalitetnom automobilu i boli me klinac sto ce o meni misliti kad izadem iz njega na parkingu trgovackog centra ili u gradu.
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:23   #52
auto ko auto, meni svaki isti glavno da me dovede na zeljeno odrediste da je siguran i da se ne kvari. a glede bemvea, nije da generaliziram, ali dobar dio mulaca a i starije "gospode" koji su napaljeni na te aute, spada u grupu ljudi sa manjkom kulture, odgoja i obrazovanja.

osobno dok god imam ikakav izbor bemve ce bit zadnji auto koji cu kupit, jedan razlog je sta mi se uopce ne svidjaju, drui sta mislim da su preskupi za ono sto nude, treci je sta ne zelim da me se svrstava u istu grupu sa gore navedenima, koliko god me zaboli za necije misljenje ali opet...
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 10:56   #53
kozna sjedala i sto se svo okrecu za nama kad ga ganjamo

al mora imat preko 200 konja
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 13:55   #54
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
kozna sjedala i sto se svo okrecu za nama kad ga ganjamo

al mora imat preko 200 konja
čemu?

177 dizel 320d e92 sasvim oke autic

udoban, tih, malo trosi, spustis prozore, odvrnes lagano Avanged Sevenfold i polako prodjes da te svi stignu vidjeti

i da ne volim kozna sjedala, grozna su, po ljeti mi se ledja ljepe za njih, po zimi su hladna ko sam vrag (pustimo grijanje sjedala, nemam ja vremena kad zurim na poso) platnena su skroz super, jos da su nekog komforno-sportskog profila i super!
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:13   #55
Eto bas i te boje

pa ono volim brzo pa jos malo brze

samo me malo nervira sto moram cucnut dok ulazim u njega
al opet da je visi ne bi valjalo

i jos jedna opaska:ne ide metal vise nekad jako,jako davno, sad mi je vise nekako elektronski prizvuk (citaj nikakva komerc.) mio
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:42   #56
BMW obično voze polupismene gastrabajterske seljačine s neizostvnim modnim dodatkom - borićem s mirisom vanilije
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:26   #57
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
Eto bas i te boje

pa ono volim brzo pa jos malo brze

samo me malo nervira sto moram cucnut dok ulazim u njega
al opet da je visi ne bi valjalo

i jos jedna opaska:ne ide metal vise nekad jako,jako davno, sad mi je vise nekako elektronski prizvuk (citaj nikakva komerc.) mio
uh uh, ne ne Avanged Sevenfold ili nista drugo

ova:
Avanged Sevenfold - So Far Away
i ova:
Avanged Sevenfold - Seize The Day
i ova :
Avanged Sevenfold - A Little Piece Of Heaven

laganice, metal baladice za laganu i smirenu voznjicu po gradu

dovoljno je poslusati te tri pjesme da se covjek zaljubi u taj zvuk!
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:32   #58
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
BMW obično voze polupismene gastrabajterske seljačine s neizostvnim modnim dodatkom - borićem s mirisom vanilije
ovisi, ne kazem da nema seljacina koji voze te aute, ali ima i seljacina i kretena koji voze i Audije i Mercedese, iako u prosjeku ipak manje nego BMW..

inace ne zamaram se time. no ima i normalnih vozaca BMW-a
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 22:24   #59
Quote:
BB87 kaže: Pogledaj post
ovisi, ne kazem da nema seljacina koji voze te aute, ali ima i seljacina i kretena koji voze i Audije i Mercedese, iako u prosjeku ipak manje nego BMW..

inace ne zamaram se time. no ima i normalnih vozaca BMW-a
normalno da ima i predsjednik nam se vozi u BMW-u kolko znam,
samo kažem da inače gastrabajteri vole BMW i Mercedes + borić od vanilije
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 22:30   #60
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
normalno da ima i predsjednik nam se vozi u BMW-u kolko znam,
samo kažem da inače gastrabajteri vole BMW i Mercedes + borić od vanilije
zasto je bas to tako vazan detalj
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger