Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 01:05   #1
Urbane žene kontra normalnih muškaraca

Eto baš se vratio s jedne polufensi fešte gdje je bilo uključeno gledanje nogometa, banket i Martinje.

Dok je bilo nogometa bilo je super, čak i pobijedili (to stvarno nisam vjerovao ali jesmo..)
Iza nogometa počelo je vinaranje i izdrkavanje inim vinima.

Nas utakmičare je bolio k... tko što pije i kako ali zato se žene uzjapurile, počele komentirati određene berbe i gutljaje.

Čak je došlo do toga da dvije od njih 6 su vratile čaše i rekle da im natoče novo.
Napomena, nisu naše žene; pola ima muževe pola ne.

Vrhunac urbanosti bio je kad je jedna vratila čašu jer vino joj ne prati tu istu čašu.
Strašno .....katastrofa. Otišao sam doma i sad pišem.

Inače, njihova urbanost se očituje u odabiru auta, odjeće, vikenda, odlaženja na kave na određena mjesta, biranju muževa i nepoznavanju stranih jezika ni osnovnih stvari.

Jednom sam pitao jednu od njih nešto u vezi posla, bezveze; koji je ono glavni grad Liechtensteina.. ...-hladno me pitala koji je to grad.
Ehmm ...
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 04:55   #2
Pitaj Marijaćija. On se s takvima družika svako malo.
Ja ne vjerujem da nešto tak bedasto postoji..
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 11:03   #3
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post

Vrhunac urbanosti bio je kad je jedna vratila čašu jer vino joj ne prati tu istu čašu.
Strašno .....katastrofa. Otišao sam doma i sad pišem.

..
aa, koliko ti imaš godina....

zaboli te ona stvar što babe trkeljaju , staviš ih na ignore i nastaviš svoj film

a, ti si još slušao njihovo preseravanje i davao tome važnosti i što je još naj gore to pokušao shvatiti
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 13:17   #4
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Pitaj Marijaćija. ..
menes nasla
glavni grad lihtenstajna
sad ja kazem vaduz a ti nabijem te naguz
menes nasla

xenon sine: mozak mi danas malo sporije radi pa ne kuzim bas sto zelis reci sasvojim prvim postom

ali pretpostavljam da treba pljuvati po zenema
u takvim raspravma pomazu mali trikovi ako si ih upoznao prije..poput
oh kako si propala ili sve se nema a ti dobila nekoliko kila ili nemoj me nist pitati ja nisam nist rekao kad su te tracali i tak..
zene su ti nesigurna bica..jos ak kazes..joj kako su ti cipe demode..gotovaj..
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 13:45   #5
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Vrhunac urbanosti bio je kad je jedna vratila čašu jer vino joj ne prati tu istu čašu.
Strašno .....katastrofa. Otišao sam doma i sad pišem....

Iman ja jednu prijateljicu koja od srednje škole glumi neku hoch koku...iskreno ne znam od čega joj starci žive osim iznajmljivanja apartmana i prodaje zemljišta
Kad bi se ta stala preseravat oko vina...niko sritniji od mene kad bi joj ga spustila da zašuti isti tren.
Joj da...i nedavno neka situacija, pričamo o nekoj salati u koju idu kockice prženog kruha, a ona jedva dočekala da kaže "krutoni", ko da niko od nas prisutnih nije čuo za to (ne znam kako se pravilno piše i zaboli me kita koju neman za to), a ja joj rekla "joj koji fensi naziv za obični priprženi kruv, to moja baba svako malo radi za juhe" Srića pa se ne družim prečesto s istima.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 13:58   #6
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
a, ti si još slušao njihovo preseravanje i davao tome važnosti i što je još naj gore to pokušao shvatiti

ne mogu vjerovati da postoji odrasli muški koji sluša žensko trkeljanje i u tome traži neki smisao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 14:13   #7
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Eto baš se vratio s jedne polufensi fešte gdje je bilo uključeno gledanje nogometa, banket i Martinje.

Dok je bilo nogometa bilo je super, čak i pobijedili (to stvarno nisam vjerovao ali jesmo..)
Iza nogometa počelo je vinaranje i izdrkavanje inim vinima.

Nas utakmičare je bolio k... tko što pije i kako ali zato se žene uzjapurile, počele komentirati određene berbe i gutljaje.

Čak je došlo do toga da dvije od njih 6 su vratile čaše i rekle da im natoče novo.
Napomena, nisu naše žene; pola ima muževe pola ne.

Vrhunac urbanosti bio je kad je jedna vratila čašu jer vino joj ne prati tu istu čašu.
Strašno .....katastrofa. Otišao sam doma i sad pišem.

Inače, njihova urbanost se očituje u odabiru auta, odjeće, vikenda, odlaženja na kave na određena mjesta, biranju muževa i nepoznavanju stranih jezika ni osnovnih stvari.

Jednom sam pitao jednu od njih nešto u vezi posla, bezveze; koji je ono glavni grad Liechtensteina.. ...-hladno me pitala koji je to grad.
Ehmm ...
Ma to su ti gluposti! Svatko ko se i malo razuimije u vina zna da se vino bira po tri stvari;
-mora imati pluteni čep
-mora imati duboku rupu na dnu
-mora imati lijepu flašu u koju stane max 0.75 l

Eventualno lijepa etiketa, a sve ostalo nije bitno. ionako ga nećeš pit'

I tako jednog dana doš'o ja u jedan strani dućan, i kupujem vino po gore navedenim kriterijima. Sve gledam, nema ništa jeftino , kad uleti neki djed, gledai reče;
"U, ovo je dobro vino!!" i gledam ja što je odabr'o, ali ne shvaćam, vidim da ne udovoljava ni jednom mom kriteriju, kad ode on korak dva dalje, i ponovo; "U, ovo je dobro vino!!", opet gledam ja, ali ne kopčam ništa. Kada će djed veliko finale; "Aha, ovo je još bolje", a ja sav gorim od znatiželje, kad on naš'o neko od par kuna

Imam poznanika koji je vinar, i to pravi vinar, i eto on tvrdi da svaki tip vina ima pripadajuću čašu iz koje se pije, a i onu koja služi za kušanje. Oni kojima je to bitno "paze" na te stvari, meni nije, ako hoćeš pij ga iz krigle, boli me briga.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 14:15   #8
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
...i nedavno neka situacija, pričamo o nekoj salati u koju idu kockice prženog kruha, .
na bliskom istoku imaju obicaj stavljati kruh (tzv. pita koja nema veze s nasim pitama) u salatu..inace salata je predivna

nisu samo zene te koje se vole hvaliti..ali muski se hvale na neki drugi nacin..recimo imaju dobru makinu pa malo turbiraju kad prolaze pored drugih..ili zele pokazati novi tel. kao 90-tih
kod zena ta hvala ide vise rijecima..kao npr:"Ona glupaca nema pojma o modi. Pogledaj kako joj cipele ne pasu s torbicom. Seljanka"
ak takvu zenu prvi put ne posaljes u PM prodavat ce ti takvu pricu cijelu zivot
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 15:28   #9
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Ma to su ti gluposti! Svatko ko se i malo razuimije u vina zna da se vino bira po tri stvari;
-mora imati pluteni čep
-mora imati duboku rupu na dnu
-mora imati lijepu flašu u koju stane max 0.75 l

Eventualno lijepa etiketa, a sve ostalo nije bitno. ionako ga nećeš pit'
Krivo!!!!!

Mogu reč da se razumin u vina i da to nisu najvažnije stvari.

-mora imati pluteni čep
nebitno
-mora imati duboku rupu na dnu
zauzima prostor za vino
-mora imati lijepu flašu u koju stane max 0.75 l
pogledaj gori

Znači, prave karakteristike vina su:
- mora bit bar litra
- triba bit ispod 40 kn / boca
- triba bit crno
U korist zadnjoj stavci ide u prilog sljedeče. Kad piješ bilo, pišaš bilo, Kad piješ crno, pišaš bilo, znači da je nešto ostalo u organizmu



Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ak takvu zenu prvi put ne posaljes u PM prodavat ce ti takvu pricu cijelu zivot
Ja sam ima 1 prijateljicu koja je svako malo pričala o tome kako se udebljala i da mora smršavit, a onda bi ekipa "pa nisi debela, o čemu ti to? i tako..."

I jednom prilikom kad je meni upala s tom pričom, reka sam joj da je istina i da je stvarno dobila na kilaži i da bi joj bilo dobro da malo pripazi jer je izgleda sklona debljanju.

Mislite li da mi je više ikad spomenila višak kila?
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 16:59   #10
gradske cure uopće nisu ufurane, i ja bih rekao da ove iz prvog posta grada nisu vidjele do 18. a sada sa 25,26 misle da su popile svu pamet svijeta i da su ne znam što.

Prave cure,koje od rođenja žive i jednom od naša 4-8 gradova, su najnormalnije žene na koje možete naići
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:08   #11
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prave cure,koje od rođenja žive i jednom od naša 4-8 gradova, su najnormalnije žene na koje možete naići
definiraj pojam normalno
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:39   #12
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
na bliskom istoku imaju obicaj stavljati kruh (tzv. pita koja nema veze s nasim pitama) u salatu..inace salata je predivna
tako i izgleda
zapravo se radilo o onim salatama iz good fooda u teslinoj, sad neman pojma koja je bila, ali ova je jedva dočekala da kaže kurtoni, ovaj krutoni...

Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
Ja sam ima 1 prijateljicu koja je svako malo pričala o tome kako se udebljala i da mora smršavit, a onda bi ekipa "pa nisi debela, o čemu ti to? i tako..."

I jednom prilikom kad je meni upala s tom pričom, reka sam joj da je istina i da je stvarno dobila na kilaži i da bi joj bilo dobro da malo pripazi jer je izgleda sklona debljanju.

Mislite li da mi je više ikad spomenila višak kila?

to je i moja taktika

Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
definiraj pojam normalno
barba frojd jes to ti
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:59   #13
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Ma to su ti gluposti! Svatko ko se i malo razuimije u vina zna da se vino bira po tri stvari;
-mora imati pluteni čep
-mora imati duboku rupu na dnu
-mora imati lijepu flašu u koju stane max 0.75 l

Eventualno lijepa etiketa, a sve ostalo nije bitno. ionako ga nećeš pit'

I tako jednog dana doš'o ja u jedan strani dućan, i kupujem vino po gore navedenim kriterijima. Sve gledam, nema ništa jeftino , kad uleti neki djed, gledai reče;
"U, ovo je dobro vino!!" i gledam ja što je odabr'o, ali ne shvaćam, vidim da ne udovoljava ni jednom mom kriteriju, kad ode on korak dva dalje, i ponovo; "U, ovo je dobro vino!!", opet gledam ja, ali ne kopčam ništa. Kada će djed veliko finale; "Aha, ovo je još bolje", a ja sav gorim od znatiželje, kad on naš'o neko od par kuna

Imam poznanika koji je vinar, i to pravi vinar, i eto on tvrdi da svaki tip vina ima pripadajuću čašu iz koje se pije, a i onu koja služi za kušanje. Oni kojima je to bitno "paze" na te stvari, meni nije, ako hoćeš pij ga iz krigle, boli me briga.

ja inace preferiram iz salice jer pijem vino od 10kn pa me strah da ne nagrize staklo >_>
bič božji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 19:41   #14
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
definiraj pojam normalno
Recimo cure rođene Osiječanke se normalno druže u muškim društvima,a pritom nisu kurve ili sponzoruše,kao što su to cure iz Vukovara ili Vinkovaca,ako su stalno u muškom društvu.

Naravno kurvi,drolji ili sponozruša ima i Osiječanki,ali kažem, provicijalke su većinom te koje se npr. spremaju 2 sata i samo prošetaju faksom,iako npr. nemaju taj dan predavanje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 19:47   #15
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Recimo cure rođene Osiječanke se normalno druže u muškim društvima,a pritom nisu kurve ili sponzoruše,kao što su to cure iz Vukovara ili Vinkovaca,ako su stalno u muškom društvu.

Naravno kurvi,drolji ili sponozruša ima i Osiječanki,ali kažem, provicijalke su većinom te koje se npr. spremaju 2 sata i samo prošetaju faksom,iako npr. nemaju taj dan predavanje
Moja iskustva su dijametralno suprotna.
Tj postotak drolja,kurvi i sponzi raste proporcionalno s veličinom mjesta.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 20:08   #16
Michael Collins: kolko se ja razumijem u kurve mazgov je bio ironican i pokusao reci sto je to normalno u nenormalnoj zemlji
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Moja iskustva su dijametralno suprotna.
Tj postotak drolja,kurvi i sponzi raste proporcionalno s veličinom mjesta.
nisam bas dobro razumio..jel se ovdje radi o linearnoj ili eksponenciajlnoj funkciji?
ako je lienearna onda tu nema sto pricati
a ako je exponencijalna dokaze na sunce
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 22:06   #17
Quote:
bič božji kaže: Pogledaj post
ja inace preferiram iz salice jer pijem vino od 10kn pa me strah da ne nagrize staklo >_>


To je opasnije od solne kiseline
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 23:19   #18
Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
Kad piješ bilo, pišaš bilo, Kad piješ crno, pišaš bilo, znači da je nešto ostalo u organizmu
sves lipo napisa osin ovog štosan ostavija.
dakle, kad piješ bilo pišaš bilo - ok
kad piješ crno pišaš bilo - ok...
... ali sereš crno tako da je pitanje što je ostalo u organizmu
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 23:23   #19
da neb ti mislija da te mrzim; tribalo je pisat: znači da je nešto ostalo u krvi
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 00:07   #20
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Eto baš se vratio s jedne polufensi fešte gdje je bilo uključeno gledanje nogometa, banket i Martinje.

Dok je bilo nogometa bilo je super, čak i pobijedili (to stvarno nisam vjerovao ali jesmo..)
Iza nogometa počelo je vinaranje i izdrkavanje inim vinima.

Nas utakmičare je bolio k... tko što pije i kako ali zato se žene uzjapurile, počele komentirati određene berbe i gutljaje.

Čak je došlo do toga da dvije od njih 6 su vratile čaše i rekle da im natoče novo.
Napomena, nisu naše žene; pola ima muževe pola ne.

Vrhunac urbanosti bio je kad je jedna vratila čašu jer vino joj ne prati tu istu čašu.
Strašno .....katastrofa. Otišao sam doma i sad pišem.

Inače, njihova urbanost se očituje u odabiru auta, odjeće, vikenda, odlaženja na kave na određena mjesta, biranju muževa i nepoznavanju stranih jezika ni osnovnih stvari.

Jednom sam pitao jednu od njih nešto u vezi posla, bezveze; koji je ono glavni grad Liechtensteina.. ...-hladno me pitala koji je to grad.
Ehmm ...
-I koja od njih je bila winner (kikiriki)
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger