Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2013., 18:46   #1041
Quote:
Broly21 kaže: Pogledaj post
Ja bi mislim da bi rađe da me Bog zbog mojih grijeha osudi na smrt, nego da umrem od ljudske ruke iliti novog svjetskog poredka i da budem zbog tih par ljudi mučen, izglednjivan, da radim noću i danju i da nemam ništa. (Makar smatram da ti Illuminati
su sotona, a ne samo njegovi štovatelji, to je Lucifer koji je bio izbačen iz raja)

Zanima me što mislite o Putinu i njegovom planu za osnivanjem euroazijeske unije? Da li i on sudjeluje u tom NWO ili je anti NWO? Ima videa po youtubu gdje govori
protiv toga, uz to brani napade na Siriju i Iran s prijetnjom da će upotrijebiti nuklearno oružje. Da li mislite
da su to samo neke igrice da nas zavaraju, ili je stvarno dobar?
ja mislim da su rusi teški anti nwo i da prvenstveno zbog njih i kineza nwo zato nije zaživio niti hoče. jer politika rusa je od pamtivijeka gledaj svoja posla i čisti samo svoje dvorište, za razliku od recimo amera i britanaca koji imaju svoje kolonije i papke po čitavom svijetu sa opravdanjem mir i demokracija.
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Old 24.03.2013., 20:49   #1042
Quote:
inflection0071 kaže: Pogledaj post
ja mislim da su rusi teški anti nwo i da prvenstveno zbog njih i kineza nwo zato nije zaživio niti hoče. jer politika rusa je od pamtivijeka gledaj svoja posla i čisti samo svoje dvorište, za razliku od recimo amera i britanaca koji imaju svoje kolonije i papke po čitavom svijetu sa opravdanjem mir i demokracija.
Rusi su također i teški anti-eugeničari. Tj. protive se pseudoznanosti zvanoj Eugenika. Za svaki slučaj ako tko ne zna što je eugenika, a neda mu se guglat, najkrače rečeno to je """znanost""" o tome tko ima pravo preživjeti nakon što se rodi. Eto recimo ako se rodi dijete sa sedam mjeseci trudnoće umjesto sa devet, Eugeničari bi takve ubili.

Kao hendikepirana osoba i dijete rođeno sa sedam mjeseci trudnoće žestoko se protivi toj kvaziznanosti i duboko se stidim što živim na planeti u kojoj su mnogi """intelektualci""" opsjednuti tom kvaziznanošću.- Intelektualci i politička elita ovih četiriju naroda se ističu u toj opsjednutosti: engleski, francuski, njemački i kineski. Dok recimo ruski nisu. Na zapadu čak niti španjolski intelektualci nisu opsjednuti time. Za Talijan e još ne znam.

Zbog tog razloga ja sam """Rusofil""", (iako prije svega Hrvatofil, jer sam Hrvat), mada i RTusi imaju svoje bisere. Tipa gulazi u Sibiru, Prčkanje po atomskim centralama i atomskim vojnim postrojenjima; te loša izgradnja istih (Černobil, Mayak). Ali te su se katastrofe događale zbog slabijeg ekonomskog položaja ondašnjeg SSSR-a u odnosu na Zapad, a koji je bio zuzrokovan nametnutim socijalizmom. Ne želim time opravdavati Ruse, ali je potrebno znati sve ovo da se stekne šira slika.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 24.03.2013. at 21:00.
piskavac is offline  
Old 27.03.2013., 14:33   #1043
Ako dođe do rata, pošto smo u NATO-u naša vojska isto mora onda ratovati. Šta bi se desilo da vojnik neki odbije
ratovati, vjerojatno bi ga zatvorili, jelda?

http://www.youtube.com/watch?v=05R_Ehwt7FI&sns=fb
Evo jedan zanimljiv video za pogledati. Pogotovo kad dođe na biblijsko proročanstvo.
Koja su vaša mišljenja o Novom Zavjetu tj. o Evanđelju po Ivanu (otkrivenje)?
Broly21 is offline  
Old 27.03.2013., 16:47   #1044
Quote:
Broly21 kaže: Pogledaj post
Ako dođe do rata, pošto smo u NATO-u naša vojska isto mora onda ratovati. Šta bi se desilo da vojnik neki odbije
ratovati, vjerojatno bi ga zatvorili, jelda?

http://www.youtube.com/watch?v=05R_Ehwt7FI&sns=fb
Evo jedan zanimljiv video za pogledati. Pogotovo kad dođe na biblijsko proročanstvo.
Koja su vaša mišljenja o Novom Zavjetu tj. o Evanđelju po Ivanu (otkrivenje)?
Nema sudnjeg dana. Samo beskrajan ciklus rađanja i umiranja. Od toga se može osloboditi aktivnim ili konteplativnim načinom ili kombinacjom obojega. Aktivni je molitva, post, meditacija, joga. Aktivni nesebično i stalno služenje drugima.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 30.03.2013., 19:34   #1045
Što kažete na stanju dviju Koreja? Može li to biti pokretač trećeg svjetskog rata?

Ja sam svo vrijeme očekivao nešto na bliskom istoku...
Marian Oden is offline  
Old 30.03.2013., 19:47   #1046
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Što kažete na stanju dviju Koreja? Može li to biti pokretač trećeg svjetskog rata?

Ja sam svo vrijeme očekivao nešto na bliskom istoku...
Za neki regionalni rat da, za svjetski baš i ne. Jest da bi u slučaju rata sudjelovale i veće svjetske sile poput Amera i Kineza (eventualno Rusa), nekako ne vjerujem da bi se to proširilo na svjetski rat i da bi se otvorila nova ratišta recimo na Bliskom Istoku i Srednjoj Americi. Naravno, uvijek se može dogoditi da odjednom Izrael iskoristi priliku, pa objavi rat Palestini i Iranu, no ne vjerujem da bi Ameri, njihovi prijatelji broj 1 imali dovoljno mogućnosti da budu na oba ratišta. Sj. koreja će vjerujem ovo i dalje držati samo na prijetnjama, no u slučaju da naprave prvi korak, mislim da će to biti kraj Sj. Koreje kao takve i tad će Ameri biti u blizini Kineza, što Kinezima sigurno neće biti baš ugodno. To isto može dovesti do nekih napestost, mada u to jako sumnjam. Sad će se čekati samo reakcija Sj. Koreje.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 30.03.2013., 22:57   #1047
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Za neki regionalni rat da, za svjetski baš i ne. Jest da bi u slučaju rata sudjelovale i veće svjetske sile poput Amera i Kineza (eventualno Rusa),
Kao okidače za WW3, ja nekako uvijek vidim bliski Istok, te Indiju/Pakistan. Ovo sa Korejama je obično zveckanje oružjem. Da nije tako ne bi još radio industrijski kompleks u Kaesongu kojeg su zajedno napravili Sjeverna i Južna Korea.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 31.03.2013., 01:28   #1048
Kim Jong Un dobro zna da mu vojska nije dorasla Amerima ali isto tako zna da bezbrižno može napasti bilo koju njihovu bazu i Južnu Koreju pa tako uvesti Kinu i Rusiju u rat protiv SAD-a makar ovo dvoje to ne planiraju.
Po meni, Sjeverna Koreja drži konce u rukama i zato kao ''nema razloga za paniku''.
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Old 31.03.2013., 01:32   #1049
Quote:
LaserCut kaže: Pogledaj post
Kim Jong Un dobro zna da mu vojska nije dorasla Amerima ali isto tako zna da bezbrižno može napasti bilo koju njihovu bazu i Južnu Koreju pa tako uvesti Kinu i Rusiju u rat protiv SAD-a makar ovo dvoje to ne planiraju.
Po meni, Sjeverna Koreja drži konce u rukama i zato kao ''nema panike''.

Slažem se kolega forumaš.

Sjeverna Koreja može zavaditi istok i zapad, bez obzira na razne ekonomske interese...sve to pada u vodu kad krene, a onda nastupa dar mar.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 31.03.2013., 01:39   #1050
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Slažem se kolega forumaš.

Sjeverna Koreja može zavaditi istok i zapad, bez obzira na razne ekonomske interese...sve to pada u vodu kad krene, a onda nastupa dar mar.
I vrlo vjerojatno će nastupiti...osim u dva moguća scenarija:
- da Kima netko skine ( pritom mislim na diskretniji način kao što je npr. facebook revolucija ili nešto pristupačno Sj. Koreji )
- ili da im ukinu sankcije, embargo ( što je ipak manje vjerojatno )
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Old 31.03.2013., 07:07   #1051
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Što kažete na stanju dviju Koreja? Može li to biti pokretač trećeg svjetskog rata?

Ja sam svo vrijeme očekivao nešto na bliskom istoku...
Cisto sumnjam, ali nista nije nemoguce obzirom na posjedovanje nuklearnog oruzja...
ukoliko bi eventualno osakatili ameriku na neki nacin "on our on soil", onda mozda da... no sansa za takav scenarij je ravna nuli.
Sj korejci jako dobro znaju na cemu su i da nemaju sanse u ratu no s druge strane zabrinjavajuca cinjenica je da zuti ljudi generalno imaju problem u glavi, naime poput muslimana odnosno jos i gore, niti njima ne znaci nista umrijet ili se samoubit za svoj ideal ne mareci pritom za posljedice...

@ piskavac, nije mi jasno zasto navodis dnevnik.hr, pa koda je problem pogasit kompleks i krenut u rat...

Late on Saturday the North ratcheted up its threats, warning it could shut down the Kaesong industrial complex
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Old 31.03.2013., 07:20   #1052
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Aktivni je molitva, post, meditacija, joga. Aktivni nesebično i stalno služenje drugima.
A šta, nije aktivno ako sebi služiš?

@Huricanechaser

Smatram da je treuntni S. Korejski vođa dovoljno glup, i kad se spoje glupost, agresija, i ponos, i još imaš nuklearno oružje, tada slijedi agonija nevinih, najvjerojatnije...
Marian Oden is offline  
Old 31.03.2013., 15:16   #1053
A zasto bi rusi ratovali na strani onih bolesnjika u sj koreji? kratko i jasno - zasto? nema teoretske da se dogodi ista drugo osim lokalnog rata u kojem ce sudjelovat i ameri.

boze mili, da je bilo interneta u to vrijeme, pojedinci bi trubili kako krece 3 sv rat zbog sukoba u bivsoj jugi. a tu bi cak i bila bliza poveznica (rusi - srbi) nego ovdje (rusi -sj koreja)
superfuzz is offline  
Old 31.03.2013., 16:27   #1054
Treći svjetski rat nikada ne će izbiti. Ostat će na dva. Završetkom Hladnog rata izbrisana je svaka mogućnost novog svjetskog oružanog sukoba. Nema tko ratovati na svjetskoj razini.
Dubrovčanin is offline  
Old 31.03.2013., 16:38   #1055
Quote:
Dubrovčanin kaže: Pogledaj post
Treći svjetski rat nikada ne će izbiti. Ostat će na dva. Završetkom Hladnog rata izbrisana je svaka mogućnost novog svjetskog oružanog sukoba. Nema tko ratovati na svjetskoj razini.
Zato sam i bio napisao da će se vrlo vjerovatno raditi samo o regionalnom ratu u jugoistočnoj Aziji, jednostavno nema potencijala da se to globalno proširi i da se posvuda počnu otvarati nova ratišta i sl. (za primjer Izreal i Palestina, sjeverna Afrika, pa čak Kosovo i Srbija), a i preveliki su ulozi da recimo Kina ponovo stane na stranu Sj. Koreje kao što je to bilo prije 60 godina kad su zbog ideoloških sličnosti stali na njihovu stranu. Danas je to recimo malo teže jer Kina zapravo ovisi o cijelom svijetu i ako se okrenu protiv svih, to će značiti veliku propast za njih i to u ekonomskom smislu, a s obzirom da rat također košta, sumnjam da bi im se isplatilo riskirati zbog neke državice koja se kurči svojim arsenalom oružja, a jedva imaju za hranu kako bi nahranili svoj narod.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 31.03.2013., 16:49   #1056
Najvece su sanse da se nista ne desi, slijede velike sanse za regionalni rat, pa nakon toga minorne sanse za svjetski... to svako moze zakljuciti.

Samouvjereno tvrdit da nema apsolutno nikakve sanse za treci svjetski rat je pomalo arogantno da nekazem i glupavo.

EDIT:
Uvik je bilo rata i budala
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Old 31.03.2013., 16:51   #1057
da u pravu si,kina je pokorila svijet u ekonomskom smislu,i sad da se guza radi sjeverne koreje,ali ima nesto drugo,nazovimo "obnrutom psihologijom",mnogima nije draga jaka kina,narocitno amerima,a plus toga kinezi sta u zlato,sta u obveznicama sta nako sta vako drze cijelu ameriku.
trogir31 is offline  
Old 31.03.2013., 17:51   #1058
Nece bit nikakvog rata
BlackAndYello is offline  
Old 01.04.2013., 11:49   #1059
Možda jednog dana i dođe do trećeg svjetskog rata,ali ne u bliskoj budućnosti.Ako ova ekonomska kriza potraje i počne uništavati i velike ekonomije,sve je moguće u tom slučaju,pa i svjetski rat na krilima neke nove ideologije slične nacionalsocijalizmu,ali na globalnoj razini.
Mislim da takav poredak za sada je tek potencijalna prijetnja koja se može iskazivati kroz Bilderberg grupaciju,Trilateralnu komisiju,BRIC skupinu ili EU.SAD za sada isključujem,iako stvaranje NAFTE ne bih isključio kao neki dugoročni projekt.
Te elitističke skupine će učiniti sve da zadrže ekonomsku moć i sustav koji očigledno propada,a da bi to postigle morati će ili stvoriti globalnu kontrolu ili novu globalnu ideologiju zasnovanu na kontroliranom smanjenju svjetske populacije.
Mislim da treći svjetski rat (ako ga se uopće takvim može definirati) neće biti rat država protiv drugih država,nego rat osiromašenog stanovništva protiv bogatih korporacija koje će tada,biti bogatije od država (koje neće imati više neki veliki utjecaj).
Dakle,da sumiram,za sada ne vidim blisku opasnost od velikog svjetskog rata,ali budućnost bi mogla biti zastrašujuća po ljudsku rasu.
John Stooges is offline  
Old 01.04.2013., 13:53   #1060
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Dakle,da sumiram,za sada ne vidim blisku opasnost od velikog svjetskog rata,ali budućnost bi mogla biti zastrašujuća po ljudsku rasu.
Široke mase su oduvijek bile inertne i nemoćne izboriti se za svoja prava. Tako da u tvom scenariju bih ja ipak prije opekivao da će se vojske i specijalne policije pojedinih država početi boriti protiv korporacija kako bi ostvarili svoje interese.

Pri tome će se ujediniti sa širkoim masama, a za saveznike još uzeti i crkve (bez obzira koja denominacija u pitanju) te druge vjerske zajednice.

No, ne vidim vjerske zajednice kao neki baš jako bitan faktor. Više nekako mislim na nezadovoljnu vojsku/policiju kojoj će se pridružiti osiromašene mase.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.