Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2022., 17:24   #1
USA - Sjedinjene Američke Države IV

Prethodni nastavci serijala:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=634892
https://www.forum.hr/showthread.php?t=930937
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1214499

Opća pravila ponašanja podforuma Politika: https://www.forum.hr/showthread.php?t=66911
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 17:43   #2
Quote:
addx kaže:
o kakvim ti metodama pricas? meni se cini da si ti tu otisao u neku totalnu apstrakciju koja veze nema s nicim.

ja pricam o "metodi" da necija "terapija" ili "well being" iziskuje da se svi ostali prave ludi i primjerice govore krsnom tipu s perikom i kitom u gacama da je zensko jer eto on to zeli.

ne znam bas, eto sad kad vec hoces u opce, da ijedna "terapija" icega obvezuje ili uopce ima pravo obvezivati ostatak populacije da se prave ludim, govore nesto sto ne misle i slicno.
Quote:
Katatonični kaže:
Znači "give them hell it is"

'nema smisla da se cijeli svijet pravi glup i glumi da su nečije osobne deluzije stvarnost' == 'give them hell'


'Progresivna' logika. Pamet je tu davno rekla laku noć...
__________________
Science is the belief in the ignorance of experts.
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 17:53   #3
cijela stvar je u tome da se traze okolo moralne gnjide pored kojih onda vlastiti "moralni stavovi" oko ljudi za koje i njega jednako zaboli tuki izgledaju jos sjajnije.

realno covjek sjedi doma na fotelji i tipka, i svakim danom si umislja da je sve kvalitetnija osoba, slijedom ovakvih "rasprava" kad prokaze nemoral oko sebe. i tako iznova nikako ne moze zadovoljiti svoju potrebu za time, jer je to maladaptivni obrazac.

to ti je ova ekipa koja obavezno vuce na i zavrsava raspravu na moralnom sudu o sugovorniku. 'aha, ti si moralna gnjida, ulovio sam te!". i to je to, bilo kakva prica moze zavrsiti samo na moralnom sudu sugovornka.

u svakom slucaju nije to nista novo, zapravo se tu radi o onom starom tko o cemu kurva o postenju. upravo ta umisljena i na ovaj nacin "potvrdjena" moralna velicina uzrokuje lakocu neprimjecivanja vlastitog moralnog licemjerja tipicnog za progresivce..

ukratko, samo teski licemjeri se mogu toliko prenemagati nad svakojakim nemoralom i "nemoralom". iz jacine prenemaganja se uredno moze zakljuciti jacina licemjerja u te osobe.
addx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 18:03   #4
Decency, morality, ethics moj omiljeni video


Onaj osjećaj kad ti CNN tupsoni drže moralne lekcije...



(S tim da se meni čini da je ovaj Stelter TOLIKO blentav da actually jadan vjeruje u te gluposti koje valja. Blaženi siromašni u duhu, lol)
__________________
Science is the belief in the ignorance of experts.
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 18:47   #5
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Decency, morality, ethics moj omiljeni video





Onaj osjećaj kad ti CNN tupsoni drže moralne lekcije...







(S tim da se meni čini da je ovaj Stelter TOLIKO blentav da actually jadan vjeruje u te gluposti koje valja. Blaženi siromašni u duhu, lol)
cnn ko sekularni vatikan. moraliziranje iz licemjerja koje gubi gledanost.

ajd citam da su ih napokon makli s americkih aerodroma nedavno.

ne znam jel povod bio onaj cuomov producent pedofil ili sam cuomo..
addx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 19:58   #6
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
(S tim da se meni čini da je ovaj Stelter TOLIKO blentav da actually jadan vjeruje u te gluposti koje valja. Blaženi siromašni u duhu, lol)
Nešto slično imamo kod Trumpa i hrpe GOP senatora, koji su toliko blentavi da vjeruju u "2020 election fraud".
listerstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 20:44   #7
Veseljak u Kaliforniji diplomatskim manirima objasnio vozaču iz drugog vozila kako se poštuju prometna pravila:
Quote:
Bijes na cesti mogao je završiti kobno, muškarac kojeg je iznervirao drugi vozač zapucao je 11 puta
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...1-puta-1164195
Ah, američani, američani...
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 20:55   #8
Let's go, Brandon!

Quote:
listerstorm kaže: Pogledaj post
Nešto slično imamo kod Trumpa i hrpe GOP senatora, koji su toliko blentavi da vjeruju u "2020 election fraud".
A jesi li čuo kojim slučajem za priče o prevarama i manipulacijama tokom izbora 2016.?
Bile su prilično big deal...

Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
'nema smisla da se cijeli svijet pravi glup i glumi da su nečije osobne deluzije stvarnost' == 'give them hell'

'Progresivna' logika. Pamet je tu davno rekla laku noć...
Da

Meni je također dobra primjedba o Carevom novom ruhu iz prošle teme u tom kontekstu.

Kao preslikana
Mojt Egadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 21:22   #9
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
'nema smisla da se cijeli svijet pravi glup i glumi da su nečije osobne deluzije stvarnost' == 'give them hell'
I tako se opet vraćamo na stručnost.

U civiliziranim društvima smo se posložili tako da imamo profesionalace koji nešto proglašavaju deluzijama ili ludim. Kada bi to radio svatko za sebe, na osnovu vlastitog dojma, imali bi kaos.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 21:39   #10
Quote:
Mojt Egadjo kaže: Pogledaj post
A jesi li čuo kojim slučajem za priče o prevarama i manipulacijama tokom izbora 2016.?
Bile su prilično big deal...
No ne toliko big deal jer se nije dogodila situacija kao kod izbora 2020., nakon kojih je primitivna rulja trumpoidnih razbojnika i terorista jurišala na kongres.
listerstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 23:24   #11
Quote:
Katatonični Dabar kaže: Pogledaj post
I tako se opet vraćamo na stručnost.



U civiliziranim društvima smo se posložili tako da imamo profesionalace koji nešto proglašavaju deluzijama ili ludim. Kada bi to radio svatko za sebe, na osnovu vlastitog dojma, imali bi kaos.
e, ako ti neki lik gol ko od majke rodjen uleti u dvoriste tvrdi da je vanzemaljac koji putuje kroz vrijeme i da je on bio tito a isto tako i isusov otac, onda treba pricekati profesionalce da nam vele o cem se radi a za to vrijeme valja pjevat ljubicice bijela i molit oce nas naizmjence da ne bi ovog naljutilo. mozda nije u pitanju deluzija, nego realitydisforija.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
addx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 23:31   #12
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
e, ako ti neki lik gol ko od majke rodjen uleti u dvoriste tvrdi da je vanzemaljac koji putuje kroz vrijeme i da je on bio tito a isto tako i isusov otac, onda treba pricekati profesionalce da nam vele o cem se radi a za to vrijeme valja pjevat ljubicice bijela i molit oce nas naizmjence da ne bi ovog naljutilo. mozda nije u pitanju deluzija, nego realitydisforija.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
U tom primjeru ćeš vjerojatnije potpisati Vatikanski ugovor s njim.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 04:49   #13
Fox News opet ima više gledatelja nego CNN i MSNBC zajedno!

Quote:
Fox News Channel host Tucker Carlson had the most-watched show in all of cable news for the week ending June 13th, with Tucker Carlson Tonight delivering an average total audience of 2.8 million viewers. The show also led among viewers 25-54, the demographic group most valued by advertisers, with an average audience of 457,000 viewers..
Dilberth is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 07:55   #14
Quote:
Dobra mi je fora onog komičara youtubera Jimmy Dorea koji je nekad bio(i sad je) levičar ali se spustio na zemlju.
I on kaže da se sad vrati vreme u 1860 i neku , demokrate bi bile ponosne na prvog transgender robovlasnika.

Druga njegova dobra fora je što onu woke-komičarku Sarah Silverman zove Sarah Silverperson jer joj prezime aludira pre svega na zli patrijahat a i transfobno je.
A republikanci bi bili ponosni na svog transgender borca protiv robovlasništva. Lgbtism je bipartisan issue. Niti jedna stranka mu se u principu ne protivi.
__________________
One day Apollo will return and it will be forever.
Zmajefski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 10:01   #15
kad već pričate o mojoj najdražoj temi bi li mogli prokomentirat vijest da se članice sveučilišnog tima u kojem pliva transgender plivačica Lia Thomas žale da im je neugodno dijelit svlačionicu s njom jer dok su u istoj prostoriji ne pokriva svoje muške genitalije
https://www.google.com/amp/s/www.dai...cker-room.html

jesu kolegice transfobne ko Cathlyn Janer i Rowlingova ili je Lia bezobrazna i neodgovorna?
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 10:15   #16
Zlonamjerni kalifornijski tuzitelj zeli malo pogledati gdje su one silne donacije za BLM nestale.

Malo je teze sakriti haciende po Kaliforniji, vikendice u Georgiji, vile po Torontu, nije tim hrabrim zenama lako s tih navodnih 60 milijuna dolara.
Oni ce k'o i UN uhljebi vecinu sredstava potrositi na sebe.

A u Chicago, Baltimuru, NY, Houstonu, SF je sve gore.
Hapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 10:34   #17
Quote:
Dilberth kaže: Pogledaj post
Fox News opet ima više gledatelja nego CNN i MSNBC zajedno!
Let's go Brandon!!!
Faktoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 10:36   #18
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
kad već pričate o mojoj najdražoj temi bi li mogli prokomentirat vijest da se članice sveučilišnog tima u kojem pliva transgender plivačica Lia Thomas žale da im je neugodno dijelit svlačionicu s njom jer dok su u istoj prostoriji ne pokriva svoje muške genitalije
https://www.google.com/amp/s/www.dai...cker-room.html

jesu kolegice transfobne ko Cathlyn Janer i Rowlingova ili je Lia bezobrazna i neodgovorna?
Ona mora biti slobodna i njezina prava su iznad svih drugih prava osoba ženskog spola jer ona je posebna.
It's really upsetting because Lia doesn't seem to care how it makes anyone else feel,' the swimmer continued. 'The 35 of us are just supposed to accept being uncomfortable in our own space and locker room for, like, the feelings of one.'
Njezina prava su bitnija od prava svih ostalih koji koriste tu svlačionicu.
Faktoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 10:39   #19
Quote:
Hapa kaže: Pogledaj post
Zlonamjerni kalifornijski tuzitelj zeli malo pogledati gdje su one silne donacije za BLM nestale.

Malo je teze sakriti haciende po Kaliforniji, vikendice u Georgiji, vile po Torontu, nije tim hrabrim zenama lako s tih navodnih 60 milijuna dolara.
Oni ce k'o i UN uhljebi vecinu sredstava potrositi na sebe.

A u Chicago, Baltimuru, NY, Houstonu, SF je sve gore.
https://youtu.be/SA_k7Vw0lYo?t=240

Najveći troll genije i ubica svih koncepcija crnih aktivista i belih liberala Jesse Lee Peterson lepo kaže ko su "hrabre žene" osnivačice BLM.
ljimomoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 10:53   #20
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
kad već pričate o mojoj najdražoj temi bi li mogli prokomentirat vijest da se članice sveučilišnog tima u kojem pliva transgender plivačica Lia Thomas žale da im je neugodno dijelit svlačionicu s njom jer dok su u istoj prostoriji ne pokriva svoje muške genitalije
https://www.google.com/amp/s/www.dai...cker-room.html

jesu kolegice transfobne ko Cathlyn Janer i Rowlingova ili je Lia bezobrazna i neodgovorna?
Ako ti (im) smeta ženska kita u svlačionici, problem je očit - radi se o ženomrscima.

To jest, ženomrziteljicama.

Da nije tako, ne bi im druga žena smetala

Quote:
ljimomoj kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/SA_k7Vw0lYo?t=240

Najveći troll genije i ubica svih koncepcija crnih aktivista i belih liberala Jesse Lee Peterson lepo kaže ko su "hrabre žene" osnivačice BLM.
Je li u krivu?

Mislim, pitam jer ne znam tko su "osnivačice BLM".

Jasno mi je što rade, jasno mi je i što će raditi, samo nisam upoznat s time tko su.
Mojt Egadjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.