Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2013., 18:30   #381
Pa moram kazati da je i moj djed moju baku oteo pod okriljem noći ali nije bilo ni odmazde ni kažnjavanja a oni su pokoj im duši imali dobar i skladan život do kraja.....a uvjek je bilo a i bit će nažalost i onih loših stvari iako mi to ne želimo ali one se dese usprkos svemu,u ljudima postoji dobro ali ne baš u svima..pa eto...zato se događaju i one ružne stvari koje nipošto nebi volili da se dese nikome...bez obzira u kojem vremenu i stoljeću živimo!!!
__________________
"Ja te nikad neću prestati voljeti"!

Zadnje uređivanje mimoza doma : 05.01.2013. at 18:36.
mimoza doma is offline  
Old 05.01.2013., 18:40   #382
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
I kod nas u Vojvodini je to običaj, sada više simbolika, nego nešto pod moranje, stvarno samo kao lep običaj, kao i prodavanje ruzmarina, ples sa mladom, slatka rakija, slatka pogača i slično... a kontradiktornosti ima i ovde, na našim prostorima, poredeći veće, urbanije gradove i seoska područja, možda ne tako drastična, ali postoje... "cena" mlade zavisi od položaja porodice, ali mi je ostalo u sećanju i da Husein nije mogao da zaprosi Ajše, jer nije imao dovoljno novca, što je Sila i komentarisala, na šta joj je Boran rekao da je taj novac za nju, da to Šivan neće zadržati za sebe kao brat, mada mi je i to čudno bilo, jer po običaju posle venčanja žena postaje "vlasništvo" muža i kako onda da upravlja svojim novcem, jer kako se onaj kreten, zaboravi mu ime, Hamdi ili tako nekako ponašao prema njoj bio mi je još čudniji taj komentar...
@zoraoprosti na skraćivanju posta...da i kod nas kako si navela..
i ja ćesto dok gledam te turske serije vidim neke sličnosti , možda ne baš danas ali kad se malo vratim unazad ili kad moja mama priča ima tu nekih sličnosti ...naravno sd smo se vi smi ufurali da smo "europejci" pa nam je sve fuj što nije "europejski"...

čekaj imam jedno pitanje za tebe, znači Sila će ipak nasljediti to obiteljsko bogadstvo (tvornice i kuče) i dat će da Boran vodi jesam li ja tebe dobro skužila da si pisala o tome...

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Meni su zapravo ti obicaji koliko zastrasujuci toliko i fascinantni.
oprosti za skraćivanje posta...
i meni , ne znam zašto mi je sve ovo jako zanimljivo i napeti a istom mjerom i zastrašujuće...ali se ja nedam smest gledam s uživanjem...

Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
Istina tina 01..i ne samo običaja več i rječi kojima se i dan danas koristimo...da to je vjerovatno ostalo nakon osmanlijske vladavine na ovim prostorima.... Da interesanto je gledati,a i turska je lijepa zemlja mora se priznati izuzev tih njihovih zaostalih običaja nažalost..
meni je to jako šarolika i zanimljiva zemlja...i ovi turski scenaristi sve svoje serije snimaju s bivšim ili sadašnjim tematikama iz Turske ...zato su im serije životne.....ma možemo mi sad gledati Silu i Borana i komentirati iz tople fotelje , jel se slažemo ili ne, je li primitivno ili ne, ali kad pomislim da još i danas ipak živi tamo negdje jedna Sila i Boran s tim nasljeđenim načelima življenaj...neki nemaju mogućnost izbora , neki žele tako živjeti , neki ne žele, ali sve viđeno je sadašnjojst i stvarnost, likovi su izmišljeni ali je priča stvarna...naravno da je to razvodljeno s nekim detaljima ali je istinita...možda mi se zato sviđa...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 05.01.2013. at 18:55.
teuta.luburic is offline  
Old 05.01.2013., 18:50   #383
A šta se ovdje mora krsni list predočit ?

Mene zanima ( ček, :misli, šta me ono zanima , sad sam zaboravila ) hoće li se radnja odvijati više u Istranbulu il Mardinu.
Nak,voljela bih vidjeti agu u nekom kežual izdanju , T-shirt majca, trapke i to,ubiše ga ova odijela 3 broja veća, sav se usuka u njima .
A i Cansu mi je zgodna kad se ubretelira.
Bokte, kad je vidim kak je mršava i to, odma bacim sarme i kolače i jedem samo jabuke .

čobankardiš, niko tamo ne gadi seriju, pričamo malo..početak je tek , pusti da se malo zalaufamo ...
lako je vama spojlerušama kad znate, mi "čiste" tek smo na trećoj epizodi

dona barbarita, je , je i mene je rođo s bradom podsjetio na gadnog Erdogana, kuda mu je rođak u RL
eto nam witchita pacova i ovdje , doduše, ovaj je crni pacov
__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Old 05.01.2013., 19:06   #384
vi koje ste odgledale , molim vas , jedno pitance... (a daj bože da ja ovaj vikend ne odgledam bar do 10 epke)
čitala sam da je u nekoj 6 ili 7 epizodi bilo to silovanje, jel tako...
ono što me sad zanima koliko ću morati gledati patnju iza silovanja ili će oni to brzo oprostiti jer se ipak zaljubljeno glede...
drugo pitanje, kako st evi (ako jeste) prešle preko tog silovanja...ja se bojim da će mi tada nastat problem..
ja još uživa u Boranu do silovanja a kasnije ne garantiram za sebe ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 05.01.2013., 19:12   #385
draga teuta moraš pročitati prethodne postove jer smo opisivale silovanje i sveoko njeg uzduž i poprijeko pa da se ne ponavljamo...samo da znaš kako ovdje sve ide brzo tako mu i ona brzo oprostila i to tak brzo da smo malčice posumljali u olakotne okolnosti istoga.confused:
hormasica1 is offline  
Old 05.01.2013., 19:18   #386
Quote:
hormasica1 kaže: Pogledaj post
draga teuta moraš pročitati prethodne postove jer smo opisivale silovanje i sveoko njeg uzduž i poprijeko pa da se ne ponavljamo...samo da znaš kako ovdje sve ide brzo tako mu i ona brzo oprostila i to tak brzo da smo malčice posumljali u olakotne okolnosti istoga.confused:
hvala ...odoh malo prelistati ...ma bila sam ja uključena kad se pisalo jel silovanje bilo okrutno ili onako nešto malo...pa nisam bila dan-dva i vi toga natipkale da nemerem vjerovati...
iako ne znam kako može biti ta "olakotne okolnosti" glede silovanja ali eto povjerovat ću im čekam pa se budem uključila...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 05.01.2013., 19:30   #387
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
A šta se ovdje mora krsni list predočit ?

Mene zanima ( ček, :misli, šta me ono zanima , sad sam zaboravila ) hoće li se radnja odvijati više u Istranbulu il Mardinu.
Nak,voljela bih vidjeti agu u nekom kežual izdanju , T-shirt majca, trapke i to,ubiše ga ova odijela 3 broja veća, sav se usuka u njima .
A i Cansu mi je zgodna kad se ubretelira.
Bokte, kad je vidim kak je mršava i to, odma bacim sarme i kolače i jedem samo jabuke .

čobankardiš, niko tamo ne gadi seriju, pričamo malo..početak je tek , pusti da se malo zalaufamo ...
lako je vama spojlerušama kad znate, mi "čiste" tek smo na trećoj epizodi

dona barbarita, je , je i mene je rođo s bradom podsjetio na gadnog Erdogana, kuda mu je rođak u RL
eto nam witchita pacova i ovdje , doduše, ovaj je crni pacov

sapo,canim, ma ti ulaziš samo s umutom

jedan dio radnje bit će u Istanbulu,tamo će baja nositi i majice i dolčevite

a aginica će imati slatku oblekicu,kompletići i to

pridruži nam se u spojlanju,zar nisi ispekla zanat u tome

Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
vi koje ste odgledale , molim vas , jedno pitance... (a daj bože da ja ovaj vikend ne odgledam bar do 10 epke)
čitala sam da je u nekoj 6 ili 7 epizodi bilo to silovanje, jel tako...
ono što me sad zanima koliko ću morati gledati patnju iza silovanja ili će oni to brzo oprostiti jer se ipak zaljubljeno glede...
drugo pitanje, kako st evi (ako jeste) prešle preko tog silovanja...ja se bojim da će mi tada nastat problem..
ja još uživa u Boranu do silovanja a kasnije ne garantiram za sebe ...

ah draga nismo prešli preko toga,barem ja nisam
to je malo jača scenaristička nebuloza,al kako su Sila i Boran već u idućoj
epizodi nastavili sa smješkom tako i ja
tina01 is offline  
Old 05.01.2013., 19:54   #388
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
mimoza, teuta, Dona, zora ja sam iz Slavonije (istok), granica uz BiH i kod mene u rodnom selu je još uvijek običaj plačanja za mladenku kad ju izvedu pred mladoženju, to je dakako ostalo još od osmanlija

ja uživam u gledanju njihovih serija jer ima puno toga što se kod nas zadržalo iz tog doba
I ja sam isto iz Slavonije, isto sa istoka...zato mi i nije čudno ti "dogovoreni" brakovi ili plačanje za mladenku...kad se moja prijateljica udavala prošle godine, isto su tako napravili, dok mladoženja nije platio nije izašla ona iz kuće....poslali smo mu dvije lažne, ali da, ti neki običaji su mi zanimljivi dok me drugi plaše...

Quote:
Daacii kaže: Pogledaj post
vidim da nisam jedina zapela na toj 9-oj epizodi : ( nego, kad napusti borana, i u svim tim nevoljama kad se nađe hoće li možda biti s onim dosadnjakovićem (emre)
Neće bit sa Kljunašem...ona ne želi!

Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
ako misliš na onog malog što nosi čajeve, ne, nije taj

ovaj se pojavljuje u Merdinu tražeći svog posvojitelja, koji je bolestan, na samrti i samo zbog griže savesti i sakrivanja istine od Murata dolazi do Firuza i brata mu, ali nije ni mislio Muratu da ispriča pravu istinu...braća Genco na sve načine pokušavaju da zataškaju istinu od mladića, čak i pare daju, pun kofer, ali džaba, mada da ti kažem istinu i ne znam zašto je ta porodica pobijena, nisam baš uvek svaki dijalog slušala pažljivo...kada stari umre Murat ipak uz pomoć Berzan age saznaje istinu, da mu je cela familija pobijena u revolveraškom obračunu kada je on imao samo dve-tri nedelje i da je to bila naredba Firuz age, i dolazi u Genco saraj da se osveti i tu i Boran sazna pravu istinu...
Da, ja misla na tog malog...onda sam pobrkala!

Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
kad se već svi legitimiraju :ro fl: ja sam od svakud pomalo :ro fl:,a mama mi je hercegovka i ime je dobila po nekoj teti koju su isto tako ukrali u susjedno selo :ce rek:. poslije sve OK.... i kad bismo malo zagrebali po svojim precima, nije ovo bila rijetkost ni na našim prostorima. škrti uvjeti života su uvijek imali drastične norme ponašanja. tako se opstajalo.... a mi se ovdje iza svojih kompjutera iščuđavamo :rolle yes: u svemu tome je ipak pozitivno da po malo dolazi do humanijeg ponašanja, a ni žene u turskoj ne leže skrštenih ruku. bune se i protestiraju vrlo glasno.... ubi me ono bljuvanje tamo :m ig: pa se selim k vama :l ol: ionako sam u par dana pogledala dvadesetak epizoda : p
A tako i ja, al više sam Slavnoka! ...moa prabaka se udala za pradjeda jer su tako dogovorili njihovi roditelji...kad je ona imala 5, a pradjed 10 godina...i živjeli su u skladnom braku, imali puno djece i eto!

Mislim da ću i ja komentirat samo ovdje od sad...ionako sam na 17 epki, a i ne znam hoću moć podnijet komentare kad bude bila 7 i početak osme epke...

Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
A šta se ovdje mora krsni list predočit ?:ro fl:

čobankardiš, niko tamo ne gadi seriju, pričamo malo..početak je tek , pusti da se malo zalaufamo ...
lako je vama spojlerušama kad znate, mi "čiste" tek smo na trećoj epizodi :du rica

dona barbarita, je , je i mene je rođo s bradom podsjetio na gadnog Erdogana, kuda mu je rođak u RL :rolley es:
eto nam witchita pacova i ovdje , doduše, ovaj je crni pacov
Ma yok!

Ma ne gadi, ali neke osobe ili ne čitaju što im se piše ili samo preletu po postu i opet tupe svoju politiku...i otkud to svima da Sila NIJE znala da je posvojena kad JE znala... ..da nisu neke gledali drugi početak od nas?!

Pa baš je odvratan...mene nije do sad, al sinoć kad sam gl gledala u jednoj sceni, baš su ga onako iz bliza pokazali i kad je pričao ja slučajno pogledah u zube i odma se sjetim Parcova nam Jašarana... i pogled ima neki sličan, i glas...odvratno!

Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
vi koje ste odgledale , molim vas , jedno pitance... (a daj bože da ja ovaj vikend ne odgledam bar do 10 epke)
čitala sam da je u nekoj 6 ili 7 epizodi bilo to silovanje, jel tako...
ono što me sad zanima koliko ću morati gledati patnju iza silovanja ili će oni to brzo oprostiti jer se ipak zaljubljeno glede...
drugo pitanje, kako st evi (ako jeste) prešle preko tog silovanja...ja se bojim da će mi tada nastat problem..
ja još uživa u Boranu do silovanja a kasnije ne garantiram za sebe ...
Da, u 7-8 bude silovanje...ne bude puno...prikažu malo kad se probude, ona sjedi na prozoru i plače a Boran se budi na krevetu i vidi plahte i skonta šta je napravio, obuče se, dođe do nje i moli da mu oprosti, naravno ona mu kaže da je ne dira..i onda on ode, ona ostane u sobi plakat....on ode na konju negdje, i kod drveta nekog stane lupa glavom i ruke "dere" od koru od drveta do krvi...i počne plakat...i sad nisam sigurna jel bude još šta, znam da kad se vrati ona je obučena i Ajše joj je obasnila šta znači aginica i sad ona tu malo počinje sa svojim naredbama...ali već u idućoj epizodi ona ode po janje u minsko polje i tamo se grle i kasnije u sobi kad doktor ode, ona sjedi sa njim na krevetu i zagrli ga...
Nisam prešla, jer silovanje je silovanje i to nije oprostivo, pa da si milijun puta Boran-aga, ali kad ga ona kasnije grli i gleda ga zaljubljenim pogledom...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 05.01.2013., 20:06   #389
jel to Boran aga Sili poklonio ždrijebe prije bijega u Instambul ?
rosa967 is offline  
Old 05.01.2013., 20:06   #390
Quote:
hormasica1 kaže: Pogledaj post
Za Lolu 27 !Sorry ,ja sam kriva .poodavno sam ovdje napisala na spojlerima da će joj donijeti mačiće a to ti je kad gledaš bez prijevoda pa vidiš da ju je negdje odveo i nosi neku macu u korpi.Mislila sam da joj je to poklonio
A ,to je bila ova maca šta je uginula?Ja taman bila na wc pa nisam vidjela kako maca dođe zapravo do Sile,voljela bi to pogledati.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 05.01.2013., 20:20   #391
naišla sam na neke članke iz časopisa na turskom, pa ako ima koja dobra duša da nam prevede o čemu piše. Po slikama vidim da je to ono razdoblje kada je Boran u bolnici, u komi.
Inaće vas čitam, ali ne pišem baš...
http://postimage.org/image/t3p55at23/ http://postimage.org/image/vp4d3wjd1/
http://postimage.org/image/b0keb9ew5/
http://postimage.org/image/y0u7rxxxj/
http://postimage.org/image/4xh5lcp95/
http://postimage.org/image/7b4nglt69/
http://postimage.org/image/4ulbz0xu7/
Bayleaf :P is offline  
Old 05.01.2013., 20:23   #392
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
vi koje ste odgledale , molim vas , jedno pitance... (a daj bože da ja ovaj vikend ne odgledam bar do 10 epke)
čitala sam da je u nekoj 6 ili 7 epizodi bilo to silovanje, jel tako...
ono što me sad zanima koliko ću morati gledati patnju iza silovanja ili će oni to brzo oprostiti jer se ipak zaljubljeno glede...
drugo pitanje, kako st evi (ako jeste) prešle preko tog silovanja...ja se bojim da će mi tada nastat problem..
ja još uživa u Boranu do silovanja a kasnije ne garantiram za sebe ...
vezano za silovanje, ne sjećam se da je netko spomenuo silin grč i suze ono veče u djedovoj kući kad boran krene u akciju što mnogi rekoše ovdje, kako god okreneš, za silovanje nema opravdanja i ovo pokazuje da njoj sigurno nije bilo ugodno
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
A šta se ovdje mora krsni list predočit ?:rof

čobankardiš, niko tamo ne gadi seriju, pričamo malo..početak je tek , pusti da se malo zalaufamo ...
lako je vama spojlerušama kad znate, mi "čiste" tek smo na trećoj epizodi

dona barbarita, je , je i mene je rođo s bradom podsjetio na gadnog Erdogana, kuda mu je rođak u RL
eto nam witchita pacova i ovdje , doduše, ovaj je crni pacov
ma ne gadi se seriju,nego likove. brineš za koze, pohvalno. al po čemu je život siline matere lakši od života neke životinje? samo teži. jer ima osjećaje i razum, a nema izbora. znam das ti humanista i ne misliš ništa loše, al najlakše mi, i najpoštenije, bilo osvrnut se na nešta tvoje ..... azad ošamari sestru (ne odobravam) bljuvotine na tone. uturi se pod sestrin metak, svi mrtvi, ladni većina likova u ovoj seriji definitivno nije crno-bijela, a takve serije su razlog što ja više ne gledam mahikanose
Cobanica is offline  
Old 05.01.2013., 20:29   #393
Jest poklonio joj ždrijebe ali kad je pobjegla ,pustio ga. koliko se sječam i to u bijesu i očaju..Prikazali su samo kako Boran dolazi a Sila več drži mačića u krilu i nije prikazano kako ga je našla...
Definitivno scenaristi su bili nebulozni za silovanje jer NITKO ne bi tako lako prešao preko toga kao što je ona .Moramo znači razmišljati da to i nije bilo to...
hormasica1 is offline  
Old 05.01.2013., 20:30   #394
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
hvala ...odoh malo prelistati ...ma bila sam ja uključena kad se pisalo jel silovanje bilo okrutno ili onako nešto malo...pa nisam bila dan-dva i vi toga natipkale da nemerem vjerovati...
iako ne znam kako može biti ta "olakotne okolnosti" glede silovanja ali eto povjerovat ću im čekam pa se budem uključila...
ja sam na samu pomisao da Boran može to napraviti ostala šokirana... i onda gledala 5 i tu 6 /događaj je sam kraj epizode i bilo mi je puno toga jasnije.. zapravo Sila me je jako iznenadila pozitivno a Boran nije pao u bezdan u mojim očima nije me iznevjerio
-----
navukla me Oyo.hr da se besplatno registriram 7 dana i ja sva sretna sad ću odgledat u miru kad ono....tek 9 epizoda.....
eMarina13 is offline  
Old 05.01.2013., 20:31   #395
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
naišla sam na neke članke iz časopisa na turskom, pa ako ima koja dobra duša da nam prevede o čemu piše. Po slikama vidim da je to ono razdoblje kada je Boran u bolnici, u komi.
Inaće vas čitam, ali ne pišem baš...
http://postimage.org/image/t3p55at23/ http://postimage.org/image/vp4d3wjd1/
http://postimage.org/image/b0keb9ew5/
http://postimage.org/image/y0u7rxxxj/
http://postimage.org/image/4xh5lcp95/
http://postimage.org/image/7b4nglt69/
http://postimage.org/image/4ulbz0xu7/
Duso moja kakav turski ovo je Grcki
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 05.01.2013., 21:07   #396
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post

čekaj imam jedno pitanje za tebe, znači Sila će ipak nasljediti to obiteljsko bogadstvo (tvornice i kuče) i dat će da Boran vodi jesam li ja tebe dobro skužila da si pisala o tome...


Ona je naslednica celog Ozdemar imanja, ali punomoć za upravljanje imovinom daje Emreu, ne Boranu...to je ona i govorila Boranu u onoj 11 ep., posle njegovog rodjendanskog iznenadjenja, večere u dedinoj kući, da ima obavezu, kako prema roditeljima koje je nasledila, tako i prema svim zaposlenim ljudima u firmama i da mora razmišljati o odlasku u Istanbul....

čobankardiš eto to je u toj epizodi, večera u dedinoj kući, lep poklon od Borana, ona ga poziva da igraju i sve u redu dok nije krenuo u sexualno osvajanje i tu ona puca, vraća se film na veče kada je silovana i dalje ne ide...ona ostaje plačući, kršeći ruke od muke, ni njemu nije svejedno, presedi celu noć pred kućom na žuljavoj stolici....a agi poruka, a što piješ kad ti škodi...nema opravdanja...
evo ovako sam ja doživela to njeno ponašanje posle silovanja, samo izigrava snagu, drčna je, drska, oštra, ali sve to je jako boli i jako joj malo treba da pukne...posle onog skidanja kože kupanjem, nema kod koga da ide, da se požali, da oseti toplinu, odlazi kod majke, Bedran, ali ni njoj ne govori ništa, samo tuži, ali čim je čula da je Boran došao, nabačena je maska snage i izlazi pred njega i ne pokazuje ni suze, ni bol, već samo prezir kao odbranu ostatka dostojanstva...odlazi sa njime ali ne čini ono što on traži, da viče, da plače, da kaže nešto kao što on za sebe govori da je životinja, samo ga prezrivo gleda....i to se stalno ponavlja....zagrli ona njega kada je spasao, zagrli ona njega i kada je u sobi rekao da će pričati sa Šivanom o Ajše i Huseinu, ali dalje od toga ne ide, ne može dalje od toga, jer je povredjena, izneverena...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís

Zadnje uređivanje zora964 : 05.01.2013. at 21:31.
zora964 is offline  
Old 05.01.2013., 21:07   #397
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
jel to Boran aga Sili poklonio ždrijebe prije bijega u Instambul ?
Da!

Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
vezano za silovanje, ne sjećam se da je netko spomenuo silin grč i suze ono veče u djedovoj kući kad boran krene u akciju : ( što mnogi rekoše ovdje, kako god okreneš, za silovanje nema opravdanja i ovo pokazuje da njoj sigurno nije bilo ugodno
Da, to sam zaboravila ..kad joj je bio rođendan, onda u onoj djedovoj kući i kad je krenio, htjela je i ona, ali onda su navrla "sječanja" i onda ga je odbila...i kad on izađe ono kad oboje dođu kod vrata, ona sa jedne, on sa druge strane... ...i ujutro opet se cerekaju, ona ga zove da doručkuje sa njom...uopće nisu trebali to silovanje stavljat!



Quote:
hormasica1 kaže: Pogledaj post
Definitivno scenaristi su bili nebulozni za silovanje jer NITKO ne bi tako lako prešao preko toga kao što je ona .Moramo znači razmišljati da to i nije bilo to...
E pa baš to ja ne kontam! Ona ga već u idućoj epizodi grli i smješka mu se i sve..i nakontoga, za rođendan se poljube i sve..., ona je prešla preko toga kao da je bio ružan san ...zato on meni i nije pao u očima...

Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
ja sam na samu pomisao da Boran može to napraviti ostala šokirana... i onda gledala 5 i tu 6 /događaj je sam kraj epizode i bilo mi je puno toga jasnije.. zapravo Sila me je jako iznenadila pozitivno a Boran nije pao u bezdan u mojim očima nije me iznevjerio
-----
navukla me Oyo.hr da se besplatno registriram 7 dana i ja sva sretna sad ću odgledat u miru kad ono....tek 9 epizoda.....:ro fl::ro fl::ro fl::ro fl::ro fl:
Tako i ja! Kao što sam gore napisala, kad sam pogledala epizodu poslije i ove sad, nije mi toliko pao u očima, jer ona ga je nakon toga zagrlila i poljubila i voli ga... ...možda jesam bezobrazna ili šta ja znam, ali nisam to tako strašno doživjela, ne znam!

Ja sam htjela na Oyo, al mi mrsko, nerviraju me sa svojim procedurama...a sad tek neću..., di sam ja od njih! xD
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 05.01.2013., 21:14   #398
Da li mi neko moze prepricati onu epizodu kad sila pobjegne... i ono kada joj kaze je voli... znam da je ona nesto plakala kad isla

Ako mi ko moze reci... ne mogu da nadjem od 9. ep pa nadalje na netu...

Hvala
PurpleDream is offline  
Old 05.01.2013., 21:20   #399
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Duso moja kakav turski ovo je Grcki
Ajoj, ja se sve ponadala turski. a kaj sad.
Bayleaf :P is offline  
Old 05.01.2013., 21:24   #400
Doña Barbara- kljunaš, ahaha a baš je neki jooj pa pojest ću se živa dok postave nove ep, i ždrijebe će joj pokloniti, kako je samo divan taj aga !!
Daacii is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.