Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 21:52   #601
jao evo Boran age na novoj tv kupa se
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 07.01.2013., 21:53   #602
Ma jok, cure, ima dosta lijepih scena, i dosta u krevetu, ali su samo maženja u pitanju i naravno stalno se grle. Meni samo žao sto nisu prikazali ni jedan pravi kiss od onog njenog pijanstva, jer meni to maženje i zagrljaji nisu dovoljni, ne mogu si pomoci, ali nema beda ima toga čok, čok!!!
__________________
Kao da je sve prolistale grane u meni slomila. A druge već listaju dok ja još ne znam ni što bih sa slomljenima.
navlakuša365 is offline  
Old 07.01.2013., 21:55   #603
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
Meni nije nimalo cudno sto se Sila gubi sto nije neka gradska cura. Ipak je odrasla u medu i mlijeku, nikad se nizasta nije brinula. Nikad je nista nije pritiskalo i lomilo da bi bila jaka.

Sto se scena tice istina fali malo tih a mozda i bolje vise nam pokazu pogledima i laganim dodirima i rijecima i daju do znanja da fizika nije presudna. Nijedna od nas nije ostala ravnodusna na njegovo dozivanje Sile a kamo li pogled i dodir obicni.

Mama nije losa s obzirom na regiju gdje zivi nije nista puno mogla uciniti kad su je tek odveli trazila je da je moze uzet kad pozeli i kasnije su joj slagali da je mrtva. Jeste dala je ponovo agi ali je ostala blizu nje na domak ruke. Aga je najveci covjek i znaju da je dobar, savjetovala je kako da ga pripitomi zna mama da ce oni bit sretni.

Boran sta reci o njemu, rijeci su suvisne.
Hahah, a ja se taman ponadala da su nakon prečedne Fatme napokon pokazali malo više "turske ljubavi". Je da je ovo snimano prije Fatme, al opet.......

Opet, razumijem Fatmu, ali mislim da su tamo nakon vjenčanja i kad su se oni fizički "zbližili" mogli pokazati malo više dodira, poljubaca, iskazivanja ljubavi. Al Fatma je završila, što je bilo, bilo je.

Zadnje uređivanje lady.godiva003 : 07.01.2013. at 22:01.
lady.godiva003 is offline  
Old 07.01.2013., 22:04   #604
Opet sam gledala 11 epku i sada ne mogu da izbacim ovu pesmu iz glave.

http://www.youtube.com/watch?v=Hvp5kr8edwA

Joj sto je tekst tuzan....
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 07.01.2013., 22:04   #605
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Hahah, a ja se taman ponadala da su nakon prečedne Fatme napokon pokazali malo više "turske ljubavi". Je da je ovo snimanoprije Fatme, al opet.......

Opet, razumijem Fatmu, ali mislim da su tamo nakon vjenčanja i kad su se oni fizički "zbližili" mogli pokazati malo više dodira, poljubaca, iskazivanja ljubavi. Al Fatma je završila, što je bilo, bilo je.
Ako uzmemo u obzir da je snimana 2006 prije pojave ovih silnih serija nije nista cudno. A meni se svidja jer previse je golotinje i svega po tv. Mozda su nas ostale serije ustvari vodile na pogresnu sliku o Turskoj i njihovom narodu. Ali slozila bi se da bi i ja rado malo vise poljubaca, al sve je ok dok je Boran ovak cakani dosta mi je i njega gledati.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 07.01.2013., 22:11   #606
ima malo senzualnijih scena u 63. ili 64. ep, predivno nesto, za pogledati kome fali malo eksplicitnije
a i ovaj jucer je bio pravi kiss, i ne mogu se sad sjetiti ali mislim da sam jos jednom negdje vidjela bas onako dobar jedan mozda ono kad se posvade u sobi pa se pocnu ljubiti i miriti?

meni je ono kad joj vjencanicu otkopca preeeesuper
a i jako volim ono kad pokazu njegove ruke na njenim ledjima, njene na njegovim... i njega s njenom kosom, uffffff

nova epka za pola sata al ja moram prvo neki posao srediti, mozda se tek oko ponoci primim gledanja, ali citamo se tko gleda
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.01.2013., 22:20   #607
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Opet sam gledala 11 epku i sada ne mogu da izbacim ovu pesmu iz glave.

http://www.youtube.com/watch?v=Hvp5kr8edwA

Joj sto je tekst tuzan....
oprosti meni ova pesna poznata i od druga serija pomozi mi molimte da me potsetis hvala puno stigla sam do 25 ep ali bez prevod ni e to to
Asterion01 is offline  
Old 07.01.2013., 22:23   #608
Cansu mi je u ovoj seriji mnogo ženstvenija i zanosnija nego u Ezelu
Imran is offline  
Old 07.01.2013., 22:25   #609
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Cansu mi je u ovoj seriji mnogo ženstvenija i zanosnija nego u Ezelu
U prvih 11 epizoda mi je nekako kao tuzna vrba kad one okice otvori.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 07.01.2013., 22:28   #610
pozdrav novim curkama na ovoj temi, dobrodošle u klub spojleruša zaluđenih agom i aginicom

ja bih tako voljela više pisati i više s vama raspravljati o novim epizodama,likovima,mjestu,običajima.........ali ne stižem

evo samo ću se osvrnuti na više eksplicitnih scena između age i aginice
iskreno meni ne fale neke khm,khm scene,zato i volim turske serije jer oni sa tako malo pokažu ustvari jako puno

između Sile i Borana ima tako dobrih scena gdje se naboj među njima može nožem rezati a da se uopće ne poljube i ne dodirnu
ustvari puno kemije,strasti pršti na sve strane samo kad se gledaju,maze,dodiruju,tako da je meni to posebno i moja mašta radi svašta hahahahahhahhaha

a tek kad se dure jedan na drugoga pa poslije toga pomirenje i
ma tako su mi stvarni,životni,baš ih volem
tina01 is offline  
Old 07.01.2013., 22:33   #611
Quote:
Asterion01 kaže: Pogledaj post
oprosti meni ova pesna poznata i od druga serija pomozi mi molimte da me potsetis hvala puno stigla sam do 25 ep ali bez prevod ni e to to
Ja je znam iz filma Ljubav voli slucajnost Nije mi poznata iz serijama.
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 07.01.2013., 23:03   #612
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Moram ovo potpisati i ako nije fer od mene za mog Kerima:cer ek:
ali nekako po cijeli dan mi Boran i Sila pred očima.: )
Ma ja obožavam Fatmicu&Kerima..oni su mi stvarno super...najdraži su mi od svih parova koje sam gledala do sada, ali Boran&Sila im se opasno približavaju u tome...

Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Kako sam ja skontala tek 24 epki poslije tzv. vjenčanja ali sam se razočarala
isto kao kod Fatme i Kerima prikazaše on njoj otkopčava vjenčanicu i zatim jutro poslije odmah sam od muke prestala gledati
A daj...pa šta je ovo!? , ali dobro...ma meni su Sila i Boran dobri i kad se svađaju, sam da su zajedno!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 07.01.2013., 23:07   #613
Napokon odgledala 11-ep...odlična mi je..od početka do kraja prepuna emocija a oni dvoje su savršeni,koliko nježnosti u tim njihovim dodirima,pogledima po dok joj miče kosu a ona ga onako umiljato gleda...ma predivno se vidi iz svakog dodira i pogleda
Onaj dio kad on pošalje svoga čovjeka da kupi 2 karte za istambul kako je sretan zamišljajući koliko će je tim činom obradovati i trenutak radosti na njegovu licu kad je zove a ona tužna zbog svog odlaska jer shvaća da je njena ljubav prema Boranu svakim danom sve veća...pa i pjesma ma sve se tako dobro posložilo..savršeno!A i onaj dio kar stari aga Firuz kori svoju ženu zbog zete te joj govori da ga mora poštivati radi svoje kćeri..bravo! A Emre mi je sve više odvratan pogotovu ovo kad je skoro ugura u auto,i ne samo on kad se onaj odvratni,bradati štakor sitnih zubi nešto prepirao s Borom okrenem se i glas me njegov tako podsjeti na pacova iz dobro nam poznate serije..
Ajše je također draga i simpatična osoba..naprosto osvaja svojom dobrotom..a sam rastanak majke i Sile..dira do suza..usput mi se čini da je i glas od Bedar izmjenjen..da joj uopće ne pripada onaj ton?? .
__________________
"Ja te nikad neću prestati voljeti"!

Zadnje uređivanje mimoza doma : 07.01.2013. at 23:14.
mimoza doma is offline  
Old 07.01.2013., 23:08   #614
tuširanje, presvlačenje košulja i slični razlozi za pokazati torzo jako su bitni za radnju pa se nadam da toga ima podosta.
Drakula Ajkula is offline  
Old 07.01.2013., 23:22   #615
evi ja trenutno pratim na novoj, može li mi neko reći hoće li dželil i azad uspjeti doći do silinog novca ili će ih ona skužit
ladystone is offline  
Old 07.01.2013., 23:26   #616
Dona Barbara
Quote:
A daj...pa šta je ovo!? , ali dobro...ma meni su Sila i Boran dobri i kad se svađaju, sam da su zajedno!
Ma super su i drage te njihove prepirke i svađe..a isto tako ta maženja i dodiri rukama posebno kao i svaka izmjena nježnosti je tako nekako dirljiva...
Da pjesma je divna..a Boranov pogled u nebo baš u trenutku kad Silin avion prolazi ..dirljive scene a još više uz ovakvu glazbu i pjesmu..
__________________
"Ja te nikad neću prestati voljeti"!

Zadnje uređivanje mimoza doma : 07.01.2013. at 23:33.
mimoza doma is offline  
Old 07.01.2013., 23:28   #617
nece nikoji njen novac uzeti,dobri su oni,tesko pojmljivi nama mozda,no dobri su dobri.

ostala mi je scena kad je dzelil isao upucati Silu,pa ipak nije,pa se bacio s mosta placuci. kakav skop moras imati u glavi,da zivis prema obicajima a patis u sebi. bem ti takav zivot.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro

Zadnje uređivanje alexamona : 07.01.2013. at 23:49.
alexamona is offline  
Old 07.01.2013., 23:29   #618
Kao i Borana, ubila me Sila u pojam u toj 6.epizodi. Sve se bojim kakve ću komentare pročitati o njemu nakon sutrašnje epizode.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 23:32   #619
Quote:
charra3005 kaže: Pogledaj post
Lady Godiva, apsolutno potpisujem, sa samo jednom razlikom, F&K su mi mrvicu realističniji nego B&S. Pri tome mislim na neke detalje, logičnosti u radnji i postupcima te slično. I ja sam ih u početku puno uspoređivala, ali sada vidim da neme smisla,a ni razloga ta to. Pospremila sam F&K u jednu ladicu, ali često ih se s nostalgijom sjetim Zato sada uživam u ovo seriji, 150%
Jedan mali komentar, možda i nije tako bitno,ali jako uočavam detalje - nije li se Silin mlađi brat Emir pojavio i u Izgubljenoj časti, jedan je od onih dvojice klinaca koji su našli Mustafu na groblju?
ma ženo di si ti do sad bila
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
U prvih 11 epizoda mi je nekako kao tuzna vrba kad one okice otvori.
a meni je kad plače isti ovaj tužnić
Quote:
Drakula Ajkula kaže: Pogledaj post
tuširanje, presvlačenje košulja i slični razlozi za pokazati torzo jako su bitni za radnju pa se nadam da toga ima podosta.
e na ovo se stvarno ne možemo žaliti. kod kerima smo to dobivale na kapaljku ....odgleda sam 33 i disat sam prestala jedino kad se sastanu na plaži i ukrste poglede tu su stvarno govorili očima. meni među njima ima puno nježnosti, a strasti malo
Cobanica is offline  
Old 07.01.2013., 23:34   #620
Evo me rastuzi ova 12 epizoda, jako sam ljuta na Silu kad vidim koliko Boran-aga tuguje.
dimanado is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.