Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2008., 17:30   #1
Financijska agencija - FINA

bok svima! jel netko zna kakvi su uvjeti rada u Fini? kakve su plaće za Vss?približno? unaprijed zahvaljujem.
amarikina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 20:14   #2
Pravilnik o plaćama u FINI

Na razgovoru u FINI rekli su mi da je visina plaće određena pravilnikom, te da će mi točan iznos reći na završnom razgovoru (dosad sam bila na dva).
Da li mi netko može reći koji je iznos plaće po tom pravilniku za VSS-dipl.ing.
sa 7 godina iskustva u struci. Može i na pp.
Ira F. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 20:59   #3
Quote:
Ira F. kaže: Pogledaj post
Na razgovoru u FINI rekli su mi da je visina plaće određena pravilnikom, te da će mi točan iznos reći na završnom razgovoru (dosad sam bila na dva).
Da li mi netko može reći koji je iznos plaće po tom pravilniku za VSS-dipl.ing.
sa 7 godina iskustva u struci. Može i na pp.
pravilnikom u Fini plaća je određenau bodovima. a ja ne znam vrijednost boda.

Znači plaća ti je određena koeficijentom npr. 4 a trebaš znati vrijednost koeficijenta.

Na to ti ide još i prehrana i prijevoz te minuli rad te osobni odbici kao ih imaš (djeca)
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 14:47   #4
Talking Testiranje u FINI !!!!

Zanima me je li netko bio na testirnju za rad u FINI za radno mjesto ekonomski službenik-blagajnik i kako to izgleda?pozvana sam u petak na testiranje
miki1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 19:10   #5
Quote:
miki1 kaže: Pogledaj post
Zanima me je li netko bio na testirnju za rad u FINI za radno mjesto ekonomski službenik-blagajnik i kako to izgleda?pozvana sam u petak na testiranje
Koliko znam nisu strogi na testiranju ali.....mislim da se tu upada preko veze a znanje na testiranju i nije tako bitno.Nisam te htio obeshrabriti nego reči ono što čujem i vidim , sorry
To je u ZG ili ?
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 20:21   #6
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Koliko znam nisu strogi na testiranju ali.....mislim da se tu upada preko veze a znanje na testiranju i nije tako bitno.Nisam te htio obeshrabriti nego reči ono što čujem i vidim , sorry
To je u ZG ili ?

Ma da zato mi se i ne ide .Nije ZG već SK.
miki1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 20:52   #7
Quote:
miki1 kaže: Pogledaj post
Ma da zato mi se i ne ide .Nije ZG već SK.
idi ,nemaš što izgubiti nije baš ni svako r.mjesto namješteno .Traži se više ljudi ili ?
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 10:34   #8
Da li se tko prijavio na natječaje u Fiinancijskog agenciji (Fini)?

Do nedjelje je bio rok...sada je prošao cijeli tjedan skoro...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:54   #9
Upravo me danas zvali

Trebam doći u ponedjeljak na testiranja

Uglavnom čitajući po forumima posao u Fini se uglavnom preko veze a budući da ju ja nemam, ne nadam se baš previše...ali živim u nadi
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 11:34   #10
Danas bio u Fini na testiranju...

1) bio je test inteligencije sa domino kockama (naravno na papiru) 8 stranica za riješiti i 20minuta vremena...

2) pa zatim test osobnosti,dakle 130 pitanja i zaokruživati brojeve od 1-5 koji se vas osobno tuiču..

3) te još jedan test osobnosti na dvije strane, isto tvrdnje neke i ponuđeno 5 odgovora pa zaokružiti najviše 3 odgovora koje se vas tiču te kraj svakog odgovora napisati broj koji odgovora najviše....dakle rang od 1-10 te suma ne smije biti veća od 10...

I to je....onda se ide doma...za sat vremena sve gotovo i ulazi druga grupa od ja mislim 8 ljudi

I na samom kraju moram dodati a kaj je bilo nemoguće a ne vidjeti je odlična, mlada, visoka, mršava , dugokosa ,plava psihologinja

Još jedan razlog zašto želim raditi u Fini
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 19:20   #11
Financijska agencija - FINA

Kao što samk već rekoa u ponedjeljak sam bio u Fini na testiranju i rekli da će mi se javiti tokom tjedna da dođem na razgovor ako sam testiranje prošao...zvoni mobitel već drugi dan i danas bio na razgovoru...razgovor bio odličan, opušten i stvarno mi se dopalo...sada moram čekati drugi tjedan da mi jave

Uh..samo da mi jave da su me primili i biti ću najsretniji na svijetu
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 08:47   #12
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
Kao što samk već rekoa u ponedjeljak sam bio u Fini na testiranju i rekli da će mi se javiti tokom tjedna da dođem na razgovor ako sam testiranje prošao...zvoni mobitel već drugi dan i danas bio na razgovoru...razgovor bio odličan, opušten i stvarno mi se dopalo...sada moram čekati drugi tjedan da mi jave

Uh..samo da mi jave da su me primili i biti ću najsretniji na svijetu
tko je bio od predstavnika fine? jel direktor mato?
dr_off_topic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 15:45   #13
Quote:
dr_off_topic kaže: Pogledaj post
tko je bio od predstavnika fine? jel direktor mato?
Ja sam bio u Informatičkom odsjeku tako da nije bio on

Kaj ga poznaješ možda?
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 18:47   #14
Čuo sam da je FINA otvorila radno mjesto za vozača (kamiona, pretpostavljam), jel zna tko nešto o tome?
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 15:51   #15
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
Kao što samk već rekoa u ponedjeljak sam bio u Fini na testiranju i rekli da će mi se javiti tokom tjedna da dođem na razgovor ako sam testiranje prošao...zvoni mobitel već drugi dan i danas bio na razgovoru...razgovor bio odličan, opušten i stvarno mi se dopalo...sada moram čekati drugi tjedan da mi jave

Uh..samo da mi jave da su me primili i biti ću najsretniji na svijetu
možeš mi, molim te, ukratko napisati kako je izgledalo testiranje u fini...
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 16:08   #16
Evo to sam napisao u drugoj temi

Danas bio u Fini na testiranju...

1) bio je test inteligencije sa domino kockama (naravno na papiru) 8 stranica za riješiti i 20minuta vremena...

2) pa zatim test osobnosti,dakle 130 pitanja i zaokruživati brojeve od 1-5 koji se vas osobno tuiču..

3) te još jedan test osobnosti na dvije strane, isto tvrdnje neke i ponuđeno 5 odgovora pa zaokružiti najviše 3 odgovora koje se vas tiču te kraj svakog odgovora napisati broj koji odgovora najviše....dakle rang od 1-10 te suma ne smije biti veća od 10...

I to je....onda se ide doma...za sat vremena sve gotovo i ulazi druga grupa od ja mislim 8 ljudi

I na samom kraju moram dodati a kaj je bilo nemoguće a ne vidjeti je odlična, mlada, visoka, mršava , dugokosa ,plava psihologinja

Još jedan razlog zašto želim raditi u Fini
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 16:12   #17
hvala...
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 16:20   #18
Ja još čekam poziv iz Fine...

Prošli tjedan bio na testiranju, prošao ga i odmah drugi dan na razgovor...i rećeno je da će me zvati ovaj tjedan i javiti mi se da me obavjeste o ishodu....

Ali živim i dalje u nadi...sutra će zvati ili prekosutra
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 22:14   #19
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
Ja još čekam poziv iz Fine...

Prošli tjedan bio na testiranju, prošao ga i odmah drugi dan na razgovor...i rećeno je da će me zvati ovaj tjedan i javiti mi se da me obavjeste o ishodu....

Ali živim i dalje u nadi...sutra će zvati ili prekosutra
mene zvali u ponedjeljak, a sutra imam taj drugi razgovor. stvarno vole puno razgovarat!
impica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 11:42   #20
Quote:
impica kaže: Pogledaj post
mene zvali u ponedjeljak, a sutra imam taj drugi razgovor. stvarno vole puno razgovarat!
Mene su odbili i nisam dobio poziv na drugi razgovor
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.